5296
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
  • schossow
    #4976
    Majd kapunk új járműveket RoHoS-ba. Csak a scriptelés macerás. Legalább is ezt mondják. Ezeket is modderek készítik, lassan a TWI-t már ők viszik a hátukon.
    RS-ben befizetnék egy Sherman vs Type 95 Ha-Go csatára :D Problémás lenne, mert a japán harckocsik nem igazán voltak ellenfelei az amcsi gépeknek.
  • Lunki88
    #4975
    Járműveket szerintem a rising storm-hoz ne várjatok, a mostani pályákon nem is nagyon lehetne. Viszont az alap RO2-höz már régóta dolgoznak német oldalon hernyótalpas páncélautókon, oroszok meg tán kapnak majd tankot is.
  • bakvarnyu
    #4974
    Csak papír+műanyag jól gondold meg megéri-e a felárat :) Egyszer megnézed a kézikönyvet utána meg ott porosodhat..
  • bakvarnyu
    #4973
    Uhh de fasza lenne.Ez az egy amit hiányolok az új részekből
  • AndrewT
    #4972
    én bizony adtam (adok, kedden kapom kézhez), mert úgy gondoltam, hogy ez egy olyan különlegesség, ami nem elég, ha csak virtuálisan az enyém, hanem igenis szeretném a polcon tudni. aki látta a The Pacific-et, és a Red Orchestra 2-vel is baráti viszonyt ápol, annak ez maga a megtestesült tökély. biztos bennem van a hiba...
  • Elar
    #4971
    Köszönjük
  • TheGrinder
    #4970
    Egy forintot nem adnék érte. Ha tehetném még a Steam accountomról is töröltetném a játékot.
  • Scharnhorst
    #4969
    valaki most kis játék TS-sel esetleg egybekötve?

    TS cím: 78.46.39.42
    szoba (ideiglenes): Scharnhorst87
    jelszó: pacific
  • Dietrich
    #4968
    én se értem miért csak így tudok steamen játszani, de ha ez kell neki hozzá ám legyen ;)
    valamit feltepít ami nincs friss op.rendszeren nekem.
  • Mersant
    #4967
    hat nekem ilyen hulyesegekre meg nem volt szuksegem :)
  • Dietrich
    #4966
    meg van a hiba oka.
    eszembe jutott, hogy régen ugyanígy szívtam a Dirt3 kapcsán és ez segített. Most is.
  • Dietrich
    #4965
    és hiába állítom nem talál 1db szervert sem..
  • Dietrich
    #4964
    jaja.
    csak tesztelés miatt akarom a játékot kipróbálni erre leszed vagy 18GB valamit és nem tudok játszani vele. :)
  • Mersant
    #4963
    a rising storm a tavolkeleti kiegeszito. eleg hulyen oldottak meg a szerverkereset, mert alapbol a rising storm-ra keres, de a filternel at tudod allitani HOS-ra.

  • Dietrich
    #4962
    új konfig miatt felraktam a RO2-t vagy 1 év kihagyás után.
    miről maradtam le? mi ez a rising storm? és az alap játékkal szervert miért is nem talál a kereső? Más kérdésem nincs :)
  • Serpa
    #4961
    Rising Storm - 4990ft - cdgalaxis
  • V43 1105
    #4960
    109.70.149.99:7777 nézd meg ezt légy szíves. :D
  • Solt
    #4959
    Melyik szerver??? Ott a helyem...
  • V43 1105
    #4958
    Feliratok.. nálam pont az van, hogy senki feje fölött nincs semmi .. havert is nagy nehezen találom meg a sok jenki kutya között ..
  • Solt
    #4957
    Passz Uram... a bekerülő járművek helyett egyelőre jobban örülnék, ha a feliratok tűnnének el... :)
  • V43 1105
    #4956


    By the way.. lehet tudni milyen járművek kerülnek be a játékba? Gondolom M4 Shermann, M3 Stuart..
  • Solt
    #4955
    Banzaaaaaaaaaaaaaaiiiiiii... mocsok rágógumis evolúciós zsákutca! :DDD
  • V43 1105
    #4954
    Engem az tud kikészíteni, mikor sunyulok és harakirit tolnak a japók ..
  • Solt
    #4953
  • V43 1105
    #4952
    Amcsival kell játszani father!! Nem holmi japánokkal .. :DD
  • Solt
    #4951
    Összességében tetszik, de a lángszórózás kiborít... No meg az, hogy még classic szervereken is feliratok vannak a játékosok feje felett... ez nekem ultra gagyi! :S
  • Gascan #4950
    hogy tetszik igy par ora jatek utan a Rising Storm?
  • Solt
    #4949
    Itt meg tudjuk beszélni, csak TS kéne majd...
  • McCartman
    #4948
    ++
  • McCartman
    #4947
    Ismerős, több ezer pont landolt a kukában egy utolsó percekbeli TKval.
  • Scharnhorst
    #4946
    Van olyan akkor aki játszana társaságban TS-el? Fel kellene venni egymást steamen vagy bármilyen más egyéb helyen, hogy megbeszélhető legyen a dolog.
  • Eftörsokk
    #4945
    áhá! :) köszi az infót :)
  • V43 1105
    #4944
    De, játszhatsz vele.. csak nem kapsz xp-t meg nem fejlődsz míg meg nem veszed a kieget.. :-)
  • Solt
    #4943
    Nála érdeklődj. Megbízható és jó árai vannak. Én most nem tőle vettem, mert a hétvégét nem akartam kivárni... :))
  • Eftörsokk
    #4942
    ömm, ro2 steamen miért frissít 8 gigát ha nekem nincs meg a rising storm ? :P gondolom nem vágták hozzám ingyen :)
  • Solt
    #4941
    Csak rohangálnak mint pók a falon és folyamatosan nyomják... még célozni sem kell... rettenetesen irritáló...

    Lassan tényleg jó lenne közösen játszani egyet TS-l...
  • V43 1105
    #4940
    Hol a legolcsóbb jelenleg a Rising Strom? Kulcs is jó ..
  • Scharnhorst
    #4939
    Szerintem nincs olyan ember aki japán oldalon játszik, hogy ne utálná a lángszórót. A legidegesítőbb (szerintem no skill) fegyver az egész játékban.
    Szokott összejönni társaság néha egy közös játékra? Néha már uncsi random emberekkel szenvedni.
  • Solt
    #4938
    Ez a lángszórózás mattolja az idegrendszerem...
  • Solt
    #4937
    Hát Urak, olyan történt én sem hittem el... bejött a tankkal az okos a romok közé, és gondolom elakadt. Néztem mit szerencsétlenkedik, erre egyszer csak nyílik a teteje, és kidugja a fejét... puff, kiszedtem. Na mondom most mi lesz... erre nyílik az elején is a nyílás, puff azt is kiszedtem!! :D Ott ketyegett a ruszki tank üresen!! :DD