5296
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
  • RatBaG #5016
    ezen a héten kezdtem el komolyabban tolni a RS-t, egyszerre jött ki a Grid 2-vel, inkább az ment eddig.
    Röviden: ezek az új mapok egytől-egyig botrányosan szarok! Egy rakás összedobált ojjektum egymás hegyén-hátán, ellenfelet alig látsz, a semmiből lőnek le, nincs egy normális arcvonala a csatának.
  • Serpa
    #5015
    •Recon planes are now easier to shoot down

    Most már könnyebben.
  • AndrewT
    #5014
    nem tudom milyen volt a találati arány, de nagyjából 3 tárat belepötyögtettem az egyeslövésekkel, de ha csak minden második talál is, kellhet bele vagy 30 skuló. újratöltésekkel együtt ez kb annak az ideje, ami alatt amúgy is elhúzna, de ha többen rámozdulunk, akkor a felderítés okozta kár minimalizálható
  • Elar
    #5013
    Már lelőhető??? vazeeee.....
  • AndrewT
    #5012


    BAR mint légelhárító
  • AndrewT
    #5011
    http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=92823
  • Scharnhorst
    #5010
    Van valami elérhető patch notes erről a majd 1 gigás updateről?
  • AndrewT
    #5009


    realistic szerveren nagyjából ennyit látsz a hud-ból, azaz gyakorlatilag semmit
  • Gascan #5008
    arcade modban jatszol.. menj at realistic szerverre :D
  • Willenbrock
    #5007
    Megvan a game. Nagy különbséget nem látok az 1-hez képest,igaz alig játszottam még vele.Online szervereken kb ugyanazok a pályák vannak,valamivel szebb grafikával.A zene nem olyan jó mint a korábbiban, a fegyvercső előtt pedig valami hud kereszt van, ami az 1-ben nem volt, nem tudom el lehet-e tüntetni.Jobb oldalt lent a sarokban van egy "enemy indikátor" az egyben ez sem volt,remélem azt is ki lehet kapcsolni.
  • AndrewT
    #5006
    elég húzós ez a pontszám felszorzás. alig több mint egy hete van meg a rising storm, de már most olyan honor, class és weapon leveleket értem el, amik az alap ro2-ben hónapokba teltek...
  • Willenbrock
    #5005
    Ennyiért van most a cd galaxisban is.
  • Willenbrock
    #5004
    Kösz,itt nem kerestem.
  • Scharnhorst
    #5003
    Ha valakit tényleg érdekelne közös játék TS-sel vegyen fel steamen Scharnhorst87 és ott megbeszéljük.
  • V43 1105
    #5002
    Ha a tok és vonó nem érdekel, kulcsot 2990ért tudok ..!
  • AndrewT
    #5001
    http://cdgalaxis.hu/PC/20781/red-orchestra-2-heroes-of-stalingrad.html
    http://cdgalaxis.hu/PC/20759/rising-storm.html

    ez raktáron lévőnek tűnik.
  • Willenbrock
    #5000
    Úgy látom sehol nincs raktáron,mindenhol csak előjegyzéssel lehet ezt rendelni?
  • Willenbrock
    #4999
    Beszerzem,aztán kiderül :)
  • Lunki88
    #4998
    Én meg itt lebeszélem róla... bocsi akkor! :)
  • Scharnhorst
    #4997
    Nekem AMD X2 6000+ , 2GB RAM és 9800GTX+ -al problémamentesen fut a játék nálam.

    Más. Van valakinek olyan problémája, hogy elérte a honor 50-es szintet és egy classnál a level4 (veteran) ám nem kapta meg a hozzá járó unlockot? Magyarán hiába írja, hogy tudom választható lesz az amerikai M1Carbine vagy Thompson, mert a választóképernyőnél nem jelennek meg.
  • Willenbrock
    #4996
    Kösz,akkor egy darabig maradok az 41-45-nél.
  • Lunki88
    #4995
    Nem akarlak elszomorítani, de ezen a gépen élvezhető sebességgel biztos hogy nem futna a játék. Olykor még a 4 magos gépeknek is feladja a leckét annyira rosszul van optimalizálva.
  • Willenbrock
    #4994
    Sziasztok! A gépem 2,5 Ghz kétmagos,a memória 2Gb,videókártya Geforce 9800GT. Elvileg megvan tehát a minimum rendszerkövetelmény,megy is elfogadhatóan ilyen gépen a játék? Az első rész tetszett,van olyan jó ez is?
  • Gabe18
    #4993
    Én meg kipróbáltam a Risingot, aztán visszaszoktam RO2-be...
    Egész érdekes ez a Campaign mod ami TWB szerverén megy. Mondjuk a lényegen sokat nem változtat, de érdekesebb tőle a játék.
  • Elar
    #4992
    Ja ezt egy másik fórumba akartam :D
  • HUmanHunter
    #4991
    realizmus szervereken nem szokott lenni
  • Madi92
    #4990
    Amúgy szerverkeresőben van bármilyen utalás arra, hogy a játékban csak minimális hud van? Red kívül irritál, mikor jobb felső sarokban irkálja a killeket. Illetve, mikor társak nevét kiírja bármilyen messziről.

    Pont ezért szeretem ezt a játékot, hogy fingod nincs néha, kit sasolsz, és hogy lőni kell-e vajh vagy nem! :D
  • Gascan #4989
    rajottem hogy nem eri meg sunyinak lenni es jo pozicioban hatulrol loni az ellent mert a csapattarsak gond nelkul leszednek ... szinte mindig amikor jo helyen vagyok

  • Elar
    #4988
    Na ma megpróbáltam a játékot I. Lászlóval.
    Rögtön nekemesett 2-3 hűbérese és kb 5 évig harcoltam velük. :)
    Levonva a tanulságokat azt hiszem elsőre talán elég lesz egy megye irányítása amíg beletanulok...
  • wednes
    #4987
    Köszönöm a tájékoztatást. :)
    Majd akkor rálesek, ha vége a vizsgaidőszaknak. Végül is elérte a hatását akkor ez a fajta reklám. :)
  • Gabe18
    #4986
    Megkapod a full játékot, játszhatsz bármelyik szerveren, bármelyik pályán, de nem fejlődik a karakter, és csak az alap puskás kasztot választhatod. (játék közben aztán felszedhetsz más fegyvert az elhullottaktól...)
  • wednes
    #4985
    Sziasztok.
    Jó régen nem jártam a steam fiókomban, felléptem és elkezdte leszedni automatikusan a Rising Stormot (ugye a R.O.2 megvan).
    Ez most mi? béta? kipróbálási lehetőség? Fura, hogy nem rám bízza a dolgot, hanem automatán szedi.
  • TOMSILENT
    #4984
    Sziasztok! Én tudnák nektek TS-3-at biztosítani, persze csak ha van igény rá 24/7-es TS3 szerver! Jelezzetek vissza ha van rá igény!
  • Scharnhorst
    #4983
    Akinek van kedve TS-el egybekötve játszani most is él a tegnapi ideiglenes TS szoba.

    TS cím: 78.46.39.42
    szoba (ideiglenes): Scharnhorst87
    jelszó: pacific
  • benioh
    #4982
    Az igazi férfiak a 20-as tárral csinálják.
  • Scharnhorst
    #4981
    Pötyögtetve minden lövés fejlövés közelről :P :D
  • Elar
    #4980
    Tudtátok, hogy van olyan plecsni, amit 10 kills-ért kapunk Thompsonnal, reloadnig nélkül? Kaptam :) Fogalmam sincs hogy csináltam, ha belegondolok a 30-as tárba... :)
  • schossow
    #4979
    Jól van na csak ezek a japán konzerv dobozok olyan viccesek :D
    De borzolhatnánk még a kedélyeket lángszórós Shermannal is meg a 70 méteres lőtávjával. Úgy is sokan "rajonganak" a lángszóróért.
  • Ulvar
    #4978
    Hát nem is egy Sherman vs. Ha Got kéne neked se felmutatni hanem egy M3 stuart avagy m5 vs Chi-ha :)
  • Dietrich
    #4977
    egy biztos...soha nem veszek többé előrendelésben semmilyen játékot, mert a RO2-vel egy alfának a bétáját kaptuk meg 2011 őszén :p