5296
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
  • Lunki88
    #5096
    Amit nem értek a mai napig hogy ha egyszer lezárod a tankot hogy random playerek ne ülhessenek be utána nem lehet újra megnyitni ha mondjuk egy haverral szeretnétek egy tankban ülni?
  • V43 1105
    #5095
    PC Gamer facebook oldalán 9 perc múlva 200 db Rising Strom kulcsot osztanak szét .. LINK, ez pedig a pontos időhöz : LINK, az első linknél már 59 körül F5özzetek mint az állat :-D
  • Madi92
    #5094
    Hát feeling az van bőven. Eredeti beszédhangokat állítsd be mindenképp, nagyban növeli az autentikusságot.

    Az a baj, hogy összejátszani direktbe egy személlyel nehéz, mivel elég gyorsan fűbe lehet harapni. És vagy nem ugyan ott éledtek újra, vagy nem egyszerre.
    Amúgy elég jól lehet játszani random emberekkel is, csak kövesd a többieket. Nagyon sokat fogsz meghalni, de én az elején még azt is élveztem, mert annyira hangulatos volt az egész.

    Ettől függetlenül felvehetsz steam-en, és mehetünk egy szerverre, max leszek SL és akkor éledhetsz rám is. (Steam: Madi92)
  • Eisenberg
    #5093
    Hali. Letöltöttem a játékot az ingyenes akció keretében. Iszonyat mód örülök neki mert szemeztem vele korábban is, de megvételig sosem jutottam el. Erre most az ölembe hullik. Nemsokára belevetném magam a multiba (szerintem már a hétvégén). A kérdésem az lenne, hogy tudtok e ajánlani olyan magyar klánt vagy csapatot (nem tudok angolul) ahova kezdőket is felvesznek? Esetleg összejöhetne ibnen is egy csapat. Nincs sok tapasztalatom a katonai szimulátorokkal (megvan az Arma de nem tetszik a polipoknak szánt billentyűzetkiosztás). A kihívásokat, és a reális játékokat viszont szeretem főleg ha feelingje van.
  • Lunki88
    #5092
    Simán elég ha csak "felveszed".
  • Armisael
    #5091
    Sziasztok elég az ha csak felveszem a játékot és megjelenik a játék listámban a Steam progi könyvtár menüében vagy mindenképpen most kell telepítenem?
  • Hexex86 #5090
    Üdv!Azt hogyan lehet megoldani, hogy látszódjon a saját árnyékunk? :) Mint a videóba?
  • Hexex86 #5089
    Én is már rég megvettem amikor akciós volt!
  • zorrobomber
    #5088
    És már lehet is szedni -> free! Nem mintha nem érte volna meg a pénzt amit adtam érte!
  • zoltang
    #5087
  • Hexex86 #5086
    Tomorrow for 24 hours Red Orchestra 2 will be Free!
    április 22. - [TW]Yoshiro
    Yes, Free! By navigating to http://store.steampowered.com/app/35450/ and downloading the game tomorrow after the promotion starts and before it ends (the promotion will last 24 hours), the game will be free to keep forever!
  • marcellalex
    #5085
    Azóta sikerült elindítanom a játékot köszönöm mindenkinek aki régebben segített.
  • AndrewT
    #5084
    játszhatsz a Rising Storm valamennyi mapján, használhatsz bármilyen elejtett fegyvert, de csak Rifleman class-ban mehetsz, és a megszerzett tapasztalatod minden meccs után nullázódik.
    csak privát vélemény, de érdemes behúzni, amikor akciós lesz, mivel a Red Orchestra 2 tulajoknak az akciós árnak is a felét kell kipengetni.
  • Zsoti90
    #5083
    Sziasztok, lenne egy hülye kérdésem még anno megvettem steamen red orchestra 2-t és látom, hogy van ez a rising storm kiegészítő, ez most akkor nekem is megvan vagy külön még megkell vennem hozzá? a választ előre is köszi :)
  • raspoly88
    #5082
    schossow: nem bug, csak egy kasztból csak egy hős lehet
  • maross
    #5081
    Ha kell valakinek steames vendegbelepo ajandekba, szoljon batran.
  • sulyid
    #5080
    Bár így jobban belegondolva a távcsöves SVT a legjobb, mivel messzire is jó és lehet korrigálni a lövést anélkül, hogy elveszítenéd a célpontot...
  • RatBaG #5079
  • sulyid
    #5078
    Nekem keleti fronton:
    pisztoly: TT-33 über ales, olyan killeket lehet vele leosztani egy sarokból hogy az sírás.
    puska: távcsöves mosin v. svt... német oldalról utálom a kar-t, a g41-essel viszont tudok kaszálni ha formában vagyok.
    géppisztoly: PPS 71-es tárral, feltámasztva... gondolom nem kell kifejtenem...
    LMG: nem igazán szeretem :S

    Csendes-óceáni hadszíntér:
    pisztoly: M1911-es Colt... Hatalmas killeket lehet vele osztani...
    puska: garand :D
    SMG: húzatott Tommy Gun
    LMG: BAR :D
    egyéb kategória nyertese: könnyű aknavető....
  • AndrewT
    #5077
    sima G41, gyakorlatilag az egyetlen fegyver, amit 50-es szintre lőttem. a távol keletről pedig a Nambu Type 100 a szívem csücske.
  • schossow
    #5076
    Miért van az, hogy szerverre való belépés után egy csomószor elvesztem a veterán státuszomat és csak magasan kitüntetett leszek? Persze nem csak a bónuszokat bukom ilyenkor, hanem a választható ellenséges fegyvereket is. Pedig 94. szinten vagyok és egy csomó kimaxolt kasztom van. Arról nem is beszélve, hogy egy csomó hős mászkál rajtam kívül és még a szintjük is kisebb mint az enyém. Ez bug? Vagy így van megszabva a játék? Realism szerókon szoktam tolni.
  • highlander15
    #5075
    A távcsöves G41 nekem se a szívem csücske,a 25.szint után már kicsit használhatóbb lesz a jobb távcsővel,de félautomata műfajban az SVT köröket ver rá.
  • highlander15
    #5074
    Ha a kettő közül választani kéne,akkor inkább a Walther,megbízhatóbb kicsit (nem sokkal) a Lugernél :-)
  • RatBaG #5073
    inkább, hogy melyiket utálom: a távcsöves g41. na az egy igazi használhatatlan fos.

    meg a thompsonnal is vért hugyoztam, mire az alap fegyver brutál szórásával, meg a szaros 20as tárával meglett az első upgrade.
  • V43 1105
    #5072
    Lugernek hívják a legjobbat. Igaz a játékban nincs benne.. De a Walther is huncut. :)
  • highlander15
    #5071
    TT-33.A világon jobb pisztolyt még nem találtak ki.
  • sulyid
    #5070
    Hogy ne halljon ki a topic: kinek mi a kedvenc fegyvere (akár oldalanként külön)?
  • Dietrich
    #5069

    nem
  • sulyid
    #5068
    Időközben pontosítanék: a japánokkal lenni hatalmas flash :)
    Főképp a light mortal, igaz sokat kell vele gyakorolni, míg ráérez az ember...
  • KM
    #5067
    Hi! Megvetted a kieget is?
  • sulyid
    #5066
    Beszereztem már a RS-t is, a japán fegyók nagyon gyengék, de a könnyű aknavetőjük és a aknaként leásható gránátjuk az tetszik. A jenkik eléggé overkill kategóriát képviselnek, sörétes-lángszóró-BAR... ez a 3 mindent überel... Bár most személyszerint a Tommy Gunnak akarom kihúzni a level 25-ösét, hogy meglegyen a 30-as tár...
  • Dietrich
    #5065
    Bár nem mai hsz, de most csatlakoztam a csoporthoz.
  • wednes
    #5064
    Na most toltam egy huzamba sokat, így már nincs visszaesés. :)
  • wednes
    #5063
    Az mitől van, hogy a megszerzett tapasztalatot, fegyverre, classra állandóan elvesztem?? (RO2-ben).
    Jó nem állandóan, de mindig hátrébb kell kezdeni. És nem azért mert meccs közbe lépek le, mert azt tudom, hogy akkor elvész amit szereztem. Hanem kör befejeztével lépek ki.

    PL: kar98-al már vagy 3 napja L45-ről indítok, pedig van már 8x elértem a 48-at (jó párszor ki kellett lépnem meccs közbe, de sokszor megvárom a kör végét mikor kiírja a fejlődéseket).

    Ranked/Classis/realism szervereken játszom mindig.
  • Rony94
    #5062
    Sajnos igen. A Rising Storm-tól ilyen nagy gondolom.
  • SzirmosSzisza
    #5061
    Bocsi a hülye kérdésért, de azt jól látom, hogy a multi 20 GB ?:o
  • AndrewT
    #5060
    mostanság squad leaderként igyekszem a csapat hasznára lenni. múltkor volt két srác fallen fighters-en, tizenegynéhányas levelen, szóval értelemszerűen kapták az áldást elég rendesen, nem a legegyszerűbb pálya. aztán egyszer csak azt látom, hogy szinte tanácstalanul toporognak egy zsbkendőnyi területen, lelövetni nem akarják már magukat, de nem igazán tudják, hogy akkor mi legyen. tényleg a voice chat meg az a néhány helymegjelölés, amivel útba igazítottam őket nagyon megérte, és ha még nem is látták át, hogy az adott időben miért éppen az adott helyen kell lenniük, attól még a saját feladatukat nagyon lelkiismeretesen megoldották. lehet, hogy sok a kezdő, lehet, hogy van velük baj, de úgy veszem észre, hogy legtöbbjükben van fogadókészség arra, hogy ha egy rutinosabb játékos veszi a fáradságot és irányt mutat.
  • benioh
    #5059
    "Veterán" létedre tudhatnád ,hogy nem csak 1 szerver létezik ,továbbá használd a voice-chatet és máris nem azt látod ,hogy mindenki "elhülyüli" ,hanem mennek veled és teszik a dolgokat(többnyire). no offense
  • highlander15
    #5058
    Egyetértek!Én személy szerint erősen gondolkodom abban,hogy ez miatt abbahagyom,mert elképesztően zavaró,ha folyton azt érzed,hogy egyedül te teszel meg mindent a győzelemért,a többi csak elhülyüli...Jószerivel én szoktam lenni az egyetlen veterán azon a szerveren,amelyiken játszani szoktam.
  • AndrewT
    #5057
    azt gondolom, hogy ilyen rising storm féle módon, nem azt kellene korlátozni, hogy pl. level x-ig nem mehet a játékos realism szerverre, hanem azt, hogy rifleman-en kívül ne választhasson mást. mert valóban jelenleg a szervereken a játékosok mondjuk 70-80%-a level 20 alatti, ami azért adott esetben alááshatja a játékélményt