47
USB-s optikai meghajtó
  • bon
    #7
    Én is a belsőre szavazok, a külső pénzkidobás. Árából több belsőt is lehet kapni. Ja és a slim meghajtókat is kerülném, nem igazán van jó tapasztalatom a laptopba szereltekkel. Belsőben meg NEC, Pioneer, Plextor. LG-t nem szerettem, voltak már bajaim vele.
  • mila69en
    #6
    szerintem rohadt jók az lg írók nekem bedöglött már 2 pájó írom is, az lg még mindig megy:D bár én is arra voksolok mint a többiek hülyeség külsőt venni ennyi pénzé kapsz 3 belsőt is:D
  • r4pt0r
    #5
    Szintén belsőre voksolok.
  • MR ME
    #4
    énis ezt a véleményt osztom, 5 ropiért már kapsz viszonylag normális írót...
  • MR ME
    #3
    énis ezt a véleményt osztom, 5ropi alatt kapsz már egy viszonylag értelmes írót...
  • DJS8
    #2
    Szerintem hülyeség külső író mert pénzkidobás. Jobban jársz egy belső íróval.
  • Justil
    #1
    Sziasztok!
    Az a meglepetés ért ma, hogy behalt alattam a dvd íróm. Tököm tele van vele most, a lehető legrosszabbkor történt. Mindegy, az élet megy tovább, én meg szeretném egy külső egységgel pótolni, viszont semmi tapasztalatom nincs e téren.
    Rövid böngészés után ezt a típust szúrtam ki, nem tagadom, hogy igen erősen befolyásolt a külseje. Szép, na :)
    Viszont érdekelne, hogy van -e valakinek tapasztalata vele, vagy úgy általában az LG írókkal, ill. a külsős usb-s megoldásokkal...tippeket, tanácsokat szívesen várnék, köszi!