246
LG KP500
  • masssza
    #246
    Meg oldódott :)
  • masssza
    #245
    Windows 7 alatt hogyan lehet függetleníteni a telefont?
  • Robi546
    #244
    Üdv!

    Azt szeretném kérdezni hogy: a telómon (LG KP500) van kb. 8-9 játék és ha akarok rá tenni akkor ki írja: Elérte a maximum JAVA limitet. Tehát többet nem tudok rá rakni, miért van ez ? és hogy tudom megcsinálni hogy többet is rá tehessek ? Szabad memória van a telefonon is és a Memória kártyán is.
  • pschmid
    #243
    Sziasztok! Van valakinek lg kp500 kijelzője? Válaszodat előre is köszönöm!
  • SrAta
    #242
    egy Nokia 5230at vettem közel ennyiért újan:) ennek a visszaadott árából:)
  • zoliii
    #241
    Szedd le a Format Factory konvertáló progit, és azzal konvertáld át a filmet 3gp-be, vagy mp4-be! Ezeket a videó formátumokat lejátssza a teló!
    Szerintem nem szar mobil! Kinek, mire telik! Nem mindenki tud venni egy szutyok HTC-t, vagy Iphone telót! :D
  • csokalaci
    #240
    Teljes mértékben egyetértek.
  • SrAta
    #239
    ott rontottad el hogy ezt a szutykot vetted, előbb utóbb (inkább előbb) rájössz.... énis rájöttem...:(
  • Bencze1995
    #238
    Tudna valakia segíteni??? Videót szeretnék tölteni az lg kp500 tipusú mobiltelefonomra de nemsikerül!!! Mit rontok el????
    A válaszokat előre is köszönöm!!!
  • zoliii
    #237
    Sziasztok! Honnan lehet letölteni KP500-hoz magyar, Vodás frimware-t?
    Apám mondta, hogy néha magától kikapcsol a telója! :(
    De ritkán csinálja.
  • Pummis
    #236
    a képet nem tudom be rakni de itt a link
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=k6n48mp1jsyjom8xm690.jpg
  • Pummis
    #235
  • Pummis
    #234
    Sziasztok témát szeretnék felteni a telomra de itt elkadam :S usb flash proginál
  • csokalaci
    #233
    Nekem a füles csatlakozójával van a gond, abból törtek le darabok(nem tudom , hogy a jó életbe). Minden esetre hamarosan mobilváltás lesz :)
  • SrAta
    #232
    NEM A FÜLES A GOND!
    Ezért cseréltem telót
    A drága japán testvéreint nem átmenőfurattal tették rá a panelra a főcsatlekozót és az így forrszemestől leszakad... főpanelcsere...
    nekem a 2. után lett elegem és követeltem vissza az árát...
  • csokalaci
    #231
    Nekem is ugyan ez a problémám csak nekem még szerencsére működik, azoban a zsinórral kell oda kötöznöm a telefonhoz a csatlakozót. Nem tudom hogy gyártanak-e külön ilyen lg fülest, de ha igen akkor szerintem drága :(
  • matyi0323
    #230
    Hali, a problémám az lenne, hogy meghalt a füles, szó szerint. Először nem szólt a jobbos, aztán vagy 3 nap múlva már a másik sem. Ha megmozgattam a vezetéket a telefonnál, akkor néha megszólalt, de ahogy elengedtem el is hallgatott egyből.

    Valami ötlet, tanács? Szervízbe mennyi idő, ha meg tudják csinálni? Venni tudok hozzá másikat? ( tehát árulnak külön LG fülest? ) Esetleg valami jack-es átalakító létezik?
    Köszi!
  • csokalaci
    #229
    Nagyon szar, mert akadni fog tőle a menü, de pl :Link
    A játékot meg külön kell megcsinálni de nagyon bonyulult, most nem írnám le, mert minden megtalálható azon a fórumon
  • kutizsolt
    #228
    valaki egy iphonos temat nem tud linkelni ... ameikkel vannak iphone-os jatekok
  • zoliii
    #227
    Sziasztok!

    Felraktam az LG PC Suite progit a gépre. XP-m van!
    Miért nem találja meg egyből a telefon a program?
    Többszöri kábel csatlakoztatásnál ismeri fel a mobilt!
    Hiányozna valami illesztő program? Nem értem.
  • Jana32
    #226
    Valaki?
  • Jana32
    #225
    Hali! A problémám az lenne, hogy nem bírok bluetooth-os játékokkal játszani, mert ahogy rámegyek adott játéknál a multi-ra, egyből kilép. Haveromnak ugyanez a problémája az ő kp500-ával is, tehát gondolom nem hibás az enyém, csak valami állígatásra szorul. Valaki tudna segíteni?
  • Kinga459
    #224
    Bevittem a szervízbe, valamit csináltak vele, egy pár napig jó volt, de aztán újra szar lett. Visszavittem másodjára is, és azt mondták, hogy szar az akkumulátor. Kicserélte egy másikra, és még valahol hajlított rajta valamit, és azóta is működik. Úgyhogy ha valakinek ilyesmi problémája van vele, hogy mindig kikapcsol, akkor annak azt tudom mondani, hogy előbb cserélje ki az akkut benne.
  • Retee
    #223
    Üdv,

    Érdekes nekem ez a kikapcsol dolog magától megjavul néha... Aztán hetekig semmi.

    Viszont lenne egy kérdésem, hátha valaki tud segíteni. A beépített e-mail klienst (vodafone-nál) hogy a fenébe lehet használni? (mik a paraméterek?) Próbáltam mindenféle módon, de nem működik. Ugyan Opera Miniből elérem a gmailt, de néha praktikus lenne, ha ez is működne...
  • SrAta
    #222
    Vidd be szervízbe!
    A magyar szervizes viszonyok között kb 2-3 hét és a kezedbe lesz!
    Nekem potom 1 hónapot kellett rá várni...
    És megint jön elő ugyanaz a baja...
  • Kinga459
    #221
    Helo!
    Valaki tudna nekem segíteni? Van egy LG KP500-am, ami alig pár hónapos. Egyszer lefagyott egy játék miatt, és sehogysem lehetett kikapcsolni, így maradt az akkumulátor-kivevés. Ezután egy-két héttel a telefon elkezdett magától kikapcsolni, mint a számítógép, ha elmegy az áram. Csak elsötétül a kép, és vissza kell kapcsolni. Fel is volt töltve, meg jelezne is, ha lemerülne.
    Valamint nem csak kikapcsolja magát, hanem átállítja a fényképező hangját, és méretét. Tudnátok segíteni?
  • csokalaci
    #220
    de mivel eléggé gyenge a procija
  • RYO21
    #219
    Nem akadoznak rajta a játékok?
  • CsoLo93
    #218
    http://www.mylgcookie.com/index.php/topic,4698.0.html

    Én innen törtöttem
  • Munszu
    #217
    Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni.
    LG KP502-re szeretnék játékokat, tudnátok segíteni hogy honnan lehetne szerezni rá?
    Ti honnan töltöttetek, ha töltöttetek?
    Előre is köszönöm szépen a válaszokat.
  • SrAta
    #216
    ízlés kérdése:D
  • RYO21
    #215
    És nem lányos telefon a GS290?
  • SrAta
    #214
    kp500at ha hozzámvágnának se vennék mégegyszer.
    Egyértelmű a kettő közül a GS 290 márcsak azért is emrt 3,5mmes jackdugó van rajt és nem BUZI LG RENDSZERCSATLAKOZÓ!
    Kül ezenkívül sok különbség nem lehet közöttük...
  • RYO21
    #213
    Szerintetek melyik a jobb? Az LG KP500 vagy az LG GS 290?
  • CsoLo93
    #212
    Hali! Nekem is csinálta ezt, de akkor mondjuk hideg volt... visszavittem, és kicserélték.
  • gooooliath
    #211
    sziasztok...lg 500-asom van...egy problémát ne mtudok meg oldani...éspedig azt h sms-nél nem jelenik meg neve a személynek aki küldte nekem az üzenetet..csak a telefonszámja..ugyszintén megcsörgetéskor...ez mi lehet? hol kell be állitani? üdv
  • rico1
    #210
    LG KP502-re keresek Commandos játékot, de nem gond, ha nem teljes képernyőn fut, már rég keresem de nem találom. :S
  • Doog
    #209
    Hello!
    Olyan kérdésem lenne hogy LG KP502 miért kapcsol ki csak úgy saját magától?
    (Fel van töltve az akksija.)
  • chelseafc921
    #208
    Sziasztok! Akinek Lg K500-as telója van az segíthetne:)
    Van a telefonon internet, és youtube-on videot mikor megnyitnám.. akkor kiírja, hogy a csatlakozás sikertelen.. mi lehet a gond? :/
    és működő Skype prgoramot lehet a telefonra letölteni?
    köszi
  • SrAta
    #207
    szoftveres módosítást hajtasz végre rajt szal ugrik, DE
    Ha csinálsz egy mentést a CUST_THEME fájlról és azt visszatöltöd, akkor a teló úgy néz ki mintha semmit sem csináltál volna vele:D