338
Kérlek, osszátok meg tapasztalataitokat!!
  • xxxx
    #138
    látom egyből pm-eztél a modiknak, modi topikba is ott okoskodsz állandóan
  • NessieGraf
    #137
    Van kiút a depresszióból. Méghozzá egyszerű és végleges, ha te is akarod, teszel is érte. Mégcsak megszakadni sem kell hozzá. Privátban keress meg, mert SG nem reklámoldal.
  • Shifter
    #136
    CTRL + ALT + DELETE vagy ALT + F4 mindig segít
  • bogyoka
    #135
    Pedig sajnos létezik a depresszió, mint betegség!

    Persze, ha néha van az embernél, hogy kiborul, összezuhan, az még nem depresszió.
    De, ha folyamatosan nincs valakinek már kedve semmihez, és csak maga alá zuhan, akkor kell az orvosi segítség is.
    (Nem a begyógyszerezésre gondolok, de vannak már enyhébb depresszáns gyógyszerek, amik nem jelentenek túlzott gyógyszerezési gondot.)

    Természetesen azért kellene, hogy saját magába nézzen az ember, és megtalálni valami megfelelő elfoglaltságot, hogy túljusson ezen a ponton.
  • TheRock18
    #134
    "el lehet takarodni ha nem tetszik valami " pontosan...tedd ezt
  • dartonita
    #133
    Szia!
    En minden agyturkaszt kivetel nelkul agyonlonek,de ez azt hiszem nem oldana meg a problemad.Eleve nem nagyon hiszek a depresszio letezeseben,de mivel anyam is gyakran zuhan ossze latszolagos indok nelkul,van neemi ralatasom.

    Magadba nezz es ott talald meg a problemak gyokeret.
    Szar a hazassag?Unalmas ugyanazt a bamba pofat bamulni evekig?Dagi vagy?Nincs emberi/szakmai kihivas?Nem latsz celokat?Sorolhatnam,van par lehetoseg.

    Egy HOBBI keresese ami szamotokra(nem ohajtok altalanositani,de tapasztalat)meglehetosen nehez.
    SAJAT barati tarsasag sem artana.Nem a parod ismeroseivel,es haverjaival foglalkozni hanem olyan emberekkel valo -ha nem is mindennapos,de gyakori-kommunikacio akik regota foglalkoznak es torodnek Veled.
    SPORTOLAS hetente tobbszor par orat,meg akkor is ha ez csak otthon vegezheto a sok munka mellett.


    Werkfilm:remelem edesanyadrol linkeltel kepet.
  • Sadist
    #132
    Biztos 64 bites.
  • Sadist
    #131
    Úgy látszik már minden hétre jut legalább egy depi topik. Magánéletet nem a neten kell kidumálni, segítséget várni meg főleg nem.
  • akyyy
    #130
    tegnap ballagáson voltam, ezért szabadnapot vettem ki, ma május elseje. szombaton megyek megint dogozni, vasárnap nem kell, jövöhéten meg fullos. de én nem vagyok (mindig) depis.
  • Herold
    #129
    Véletlenül nem Pilátusnak hívták?
  • Narxis
    #128
    Így van, egy nagy ember is ezt mondta.
  • guardian hero
    #127
    tipikus magnéziumhiány, szedj magneb6-ot
  • [HUN]FaTaL
    #126
    Nem gondoltam volna hogy ennyi tapló balfasz van ezen a fórumon.

    A topicnyitóhoz: Járj el futni, kösd le magad, keress egy pszichológust.
  • xxxx
    #125
    nem kell itt a megváltót játszanod therock meg feleslegesen jópofizni... el lehet takarodni ha nem tetszik valami
  • TheRock18
    #124
    az ezsgé sok tudatlant összezsúfol...örüljetek,hogy nem volt még gondotok az életben..sok tapló szaros...
    beírják,hogy milyen idősek..de a sok 18-25 szerintem 16 sincs,de okoskodik...mennyetek anyátokba,ha csak kárörvendeni tudtok,suttyó banda...mivel nem vagyok köcsög nem kívánok nektek olyat,hogy gondotok legyen...bár akkor lehet átéreznétek...
  • NEOreg3
    #123
    elmúlik majd, vagy sose.

    de az biztos.
  • JackMeadow
    #122
    nem bazdmeg nincsne kiut igy fogsz meghalni, jobb h rögtön végzel is agaddal. Pszichologus vaze nem gyökér sgdokik
  • Narxis
    #121
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Herold
    #120
    Szted miért van a nickjében a 64? Mert ennyi kiló lenne?
  • Pipör
    #119
    Hoppp sry azt hittem vki kis emo nyitotta.. sry nem hagyhattam ki a hsz-t :D amm sajnálom biztos nem lehet könnyű..
  • theone91
    #118
    Bírom, hogy a sok kis pöts elpoénkodja ezeket, de ez igenis komoly dolog. Nekem ugyan még nem volt ilyen tapasztalatom, sem a környezetemben (kopp-kopp), de ha valaki ésszerűen gondolkodik rájöhet, hogy ez egy szar dolog.
  • Herold
    #117
    Bírom mikor 12 éves kis pöcsök nulla élettapasztalattal osztják az észt.
  • PeeTeR
    #116
    a sok kis Dr. Phil :P
  • Jagi
    #115
    omg ez a topik xDD
    Igyál egy sört szívjál el egy cigit, szarjál a világra.

    Ha nem akkor meg: headshot a 112-es üzivel
  • Hellsing47
    #114
    ritka sok tapló van ezen a fórumon, elképesztő
  • tommygear
    #113
  • Pipör
    #112
  • Herold
    #111
    Látom sajnos nem sikerült.
  • Adam II
    #110
    Öngyilkosság. Nekem bejött.
  • Balumann
    #109
    Jah és még1, olvass sok viccet, idézeteket, nézz sok filmet - lehetőleg ilyenkor ne drámát, és főleg ne horror baromságokat, olyanokat ami lehetőleg felpörget, vidámmá tesz (akció filmek, vígjátékok, stb.).

    Egy jó kis beszélgetés is jót tesz.
  • Balumann
    #108
    Egy könyvet ajánlok - másik topikban is volt, ide pont jó:
    Zen kiút a depresszióból

    És itt is a testmozgást javaslom, egy kiadós futás, úszás elfeledteti a problémák nagy részét :-)
  • Willenbrock
    #107
    2 dolog segíthet a:sok sport
    b:sok szex

    Vagy a kettő együtt az a legjobb megoldás.
  • atomkrumpli
    #106
    relax kid ! ... örüjjéé hogy lövésed sincs még mi az
  • Clava
    #105
    Van BAZZEG MEGOLDÁ VAN

    KÉÉÉÉÉSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!! A FEJBE HA ILYEN HÜlye vagy hogy DEpis vagy légy akkor EMO-s BAZZ
  • DJKonya
    #104
    Mikor feljöttem most SG-re láttam a főoldalon hogy új topic van, felcsillant a szemem de hogy visszaolvastam inkább nem akarok ide írni...
  • Szeszmester
    #103
    Na és az extasy? Az nem segít?
  • Herr Lehrer
    #102
    lol
    ez melyik filmből van? :D
  • Vinkypale
    #101
    köszi az eredeti (#16) és segítőkész választ.
    szerintem pont erre volt szüksége a témaindítónak
  • bertino
    #100
    nincs.
  • egizike64
    #99
    azért nagyon szépen köszönöm mindenkinek a tanácsot, egyet megígérhetek, szakemberhez fordulok. hátha ő tényleg tud segíteni...
    üdv mindenkinek.