282
Mi a teendő?
  • Pio
    #162
    Szerintem a bombagyáron szereplő "híreket" nem célszerű komolyan venni. Persze bizonyos emberek szerint az az egyetlen igaz és őszinte hírforrás, szóval... :)
    Minden idők legnagyobb oltáskatasztrófája az 1976-os amcsi sertésinfluenza oltás volt, de arányaiban az kevesebb halálos áldozatot követelt, mint amennyit már eddig a magyar h1n1, ráadásul azóta sokkal korszerűbbé váltak az oltások, szinte teljesen kizárt egy hasonló "katasztrófa" megismétlődése.
  • gakel
    #161
    Láttátok a Bombagyáron az amcsi cheerleader csajt, aki megnyomorodott az oltástól? Szerintetek tényleg attól lett beteg?
  • Hajneeee
    #160
    Engem valahogy frusztrálnak a védő oltások! De ezen nagyon gondolkozom hogy beadjam e magamnak!
  • LoSA
    #159
    Én is megkaptam mindkét oltást (én nekem nem volt kötelező, de beadattam) és nekem se lett tőle semmi bajom, de megnyugtat, hogy valamilyen szinten védett vagyok... Előbb-utóbb Magyarországon is végig fog söpörni és nekem sem hiányzik egy egy héten át tartó lebetegedés, stb...
  • Pio
    #158
    Nekem ingyen járt, de tudtommal amúgy se egy nagy lehúzás. Aki volt már úgy igazán istenesen influenzás, az tudja, hogy mennyi pénzt ki lehet szórni csak azokra a szerekre, amik segítenek elviselni. Nos. Sokkal többet... :) Persze most nem az enyhe, másnapra elmúló lázra gondolok, amikor időben tud reagálni a szervezet, hanem amikor két hétig fetrengsz az ágyban úgy, hogy élni sincs kedved és naponta fekszel a hideg vízben, hogy lejjebb menjen a lázad... nyámi! ;-)
  • Pio
    #157
    Én megkaptam az oltást (nekem kvázi kötelező egy immunbetegség miatt), ráadásul egyszerre a szezonálissal és még élek, autista se lettem és a mikrocsip se robbant még, szóval kezdhettek imádni! ;-)
  • LoSA
    #156
    Jobb félni, mint megijedni... Eléggé terjed ez a vírus!
  • Calver
    #155
    "A fertőzéshez köthető halálesetek száma Angliában eddig 99, országszerte 128."
    /pánik

    azt hiszem itt az ideje, hogy beszerezzek pár ampullát, feltöltsem őket vízzel, és elkezdtem árulni mint H1N1 oltóanyag.
  • LoSA
    #154
    80 000 új influenzás egy hét alatt!!!

    Csak támad ez a vírus és nem szabad legyinteni rá!
  • LoSA
    #153
    Első H1N1 áldozat Törökországban
  • Willenbrock
    #152
    Csak a disznó embereket támadja meg.
  • LoSA
    #151
    Miért kell félni?
  • LoSA
    #150
    Fiatalokat támad meg a vírus...
  • Kiado
    #149
    http://nol.hu/kulfold/botrany__mas_vedooltast_kapnak_a_politikusok
  • SötétBarom
    #148
    "Phalanx" ;DDDDDDD
  • gfreak
    #147
    beteg? háegyenegy almát! :DDD

    érdekes különben, nekem is a WWZ ugrott be elsőként :DDD másodjára meg a Walking Dead :DDD
  • RS
    #146
    Lehet hogy volt már róla szó de (én legalábbis nem hallottam róla - eddig) hogy van mellékhatása az oltásnak, mégpedig egy bizonyos "akut, toxikus hatás" ami az oltás után azonnal jelentkezhet is.
  • Candi
    #145
    Jó lesz ez. Csak nem elég hatékony, és van védőoltás rá.
    xD
  • SötétBarom
    #144
    Érdemes. ;)

    Van pár nagyon emlékezetes fejezet..
  • Calver
    #143
    aztán Izrael bepánikol és elkaranténozza magát
    (tovább kéne olvasni WWZ-t basszameg, még csak a nagy New York-i csatáig (mészárlásig?) jutottam)
  • SötétBarom
    #142
    Itthon lövik be illegál őssejtterápi keretein belül.. =D
  • Calver
    #141
    és tényleg. creepy.
    remélem szerveket azért nem hoztak onnan, hogy egyszer csak Dél-Amerikában beültessék valakibe és hopp jöjjön a meglepi.
  • SötétBarom
    #140
    How 'bout this?

    Kísértetiesen emlékeztet a world war Z első fejezetére :DDDDDDDD
  • davidragon
    #139
    már jó úton haladunk.
    a folyamatosan frissülő térképen látszik, hogy azért van már néhány beteg.
    haláleset viszont ritka, úgyhogy nem kell félni :P
  • Marci0115
    #138
    nah meghalt már a világ?
  • Pio
    #137
  • Pio
    #136
  • Sickness
    #135
    Na mi van, kunkorodik már a farkatok?
  • Willenbrock
    #134
    Jópofa malac,ez a vietnámi gömbhasú?
  • Calver
    #133
  • werkfilm
    #132
  • Atti12
    #131
    /ban
  • ProGabe #130
    :D

  • Sickness
    #129
    maffiozo..
  • grizzly21
    #127
    neked legyen igazad! de ez meg csak most kezdodott:( Remelem hamar vege lesz, es nem lesz komoly baj...foleg hogy newyorkba kene mennem nemsokara
  • Tonto
    #126
    normális influenzától 100x többen halnak meg naponta mint ettől
  • SötétBarom
    #125
    Mexikóban nincs kórház/orvos. Úgy nehezen lesz igazolt eset egy fertőzésből :D

    #123 Hát igen, ennyi volt. Csak ijesztő belegondolni, hogy egy izmosabb influenza milyen pusztítást vihetne véghez, hát még valami egészen új mutatvány. Lenne pánik rendesen - nem baj, fel vagyok készülve ilyesmire; Zombie Survival Guide FTW. :D
  • Atti12
    #124
    de most az hogy van hogy mexikóbol indut és az USA-ban több a páciens? :O
  • ProGabe #123
    Mexikó 26 igazolt eset, 7 halálozás

    Egyesült Államok 64 igazolt eset, halálozás nem történt

    Kanada 6 igazolt eset, halálozás nem történt

    Új-Zéland 3 igazolt eset, halálozás nem történt

    Izrael 2 igazolt eset, halálozás nem történt

    Egyesült Királyság 2 igazolt eset, halálozás nem történt

    Spanyolország 2 igazolt eset, halálozás nem történt

    Németország 3 igazolt eset, halálozás nem történt

    Costa Rica 2 igazolt eset, halálozás nem történt

    ennyit a népírtó világjárványokról -.-
  • Davidus
    #122
    akkor nevezzék át malacnáthára