25
  • caprine #25
    Remélem megbüntetik az Intel, rájuk férne. A felsőbb kategóriában nagyon el vannak szállva az áraik. Arról ne is beszéljünk mit össze szívatják a felhasználokat a különböző platformjaikkal (1366 / 1156). Miért nem kompatibilis 1366 és 1156 hütője (csak 2mm a difi)? Nem lehetett volna a 1366 platformjára kihozni az olcsobb szériát is mint ahogy 775-nél elmegy a 2 és a 4 magos is. Mi értelme van ennek ha nem a pénzlehuzás? Nem a termékeikkel van gond, csak az üzleti stratégiájukkal. Mert ha procit cserélsz akkor nehogy már ne kelljen lapot is cserélned hozzá (amin persze szintén intel chip van, dupla haszon).
  • richi105
    #24
    Áh az Intel ki tiltása nem lesz monopol helyzet az AMD-nek picit se á dehogy. A másik meg sokba került az EU választási kampány és még tart szóval kell a pénz. Az AMD meglepődnék, ha egy árva kanyit is kapna a nagy büntiből. Nem baj csak tegye tönkre a politika a nagyokat Microsoft, Intel majd utána jön a többi máshoz úgyse értenek akkor legalább nem lesz semmi és milyen boldogok leszünk de várom.
  • lyzzard
    #23
    nahát, én ezt már évekkel megtettem :D mármint kitiltottam az Intelt a házamból :D
    najó. hazudok. van egy atomos netbookom. szánom is... :D
  • Abu85
    #22
    Magamat javítottam rosszra. Tovább már nem akartam javítani.

    De köszi a végleges formát.
  • Alvarez999
    #21
    "hagy=had :D "

    had = hadd :DDD

    Ha már ellenállhatatlan kényszert érzel arra, hogy kijavíts valakit, akkor ne egy másféle rosszra...
  • A1274815
    #20
    "Jó két év, meg vannak mások ... de ha én Intelt akarok venni, akkor mi van?"

    Így jártál vegyél AMD-ét vagy VIA-t és kész.

    "Húzzak le őket pénzel, abból van nekik elég."

    Az nem jó, mert ha csak nem adják oda az AMD-nek nem segít a piaci verseny javításán. Esetleg konstans megnövelt vám még szóba jöhet az Intellel szemben, csak az meg a csempészek melegágya lenne. Különben is 3G€-ró nem nagy bűntetés, sokkal többet "szereztek" csalással.
  • Abu85
    #19
    Jó két év, meg vannak mások ... de ha én Intelt akarok venni, akkor mi van? Az Intel kitiltása ilyen esetben a felhasználóknak büntetés.
    Az NVIDIA meg semmit sem kezdhet licensz nélkül.

    Húzzak le őket pénzel, abból van nekik elég. Ha kiszednek belőlük egy 3 milliárd júros bírságot, akkor mindenki happy lesz.
  • A1274815
    #18
    "Nem hiszem, hogy a vásárló jól járna a kitiltással, hagy vegyék meg a júzerek amit akarnak."

    Ad. 1, Csak 2 évre szólna
    Ad. 2, Választhatna AMD és VIA között, sőt hamarosan itt lesz az NVidia is.
  • Adenoma
    #17
    a két ügy annyiban hasonlít, hogy az eu megbüntetett egy céget.
  • Sanyix
    #16
    Ez valószínű kamu adat, ugyanis minden szart megvesznek bizonyos emberek, akármi is legyen, na meg lehet tölteni jó rég óta ennek a werzióit, ami azt jelenti hogy az első aki feltette az bizony megvette :)
  • Abu85
    #15
    hagy=had :D
  • Abu85
    #14
    Nem hiszem, hogy a vásárló jól járna a kitiltással, hagy vegyék meg a júzerek amit akarnak. Egyszerűen az AMD elégedett lenne annyival, hogyha nem lenne negatív megkülönböztetése az üzletláncokban.

    Az Intelt, meg meg kell vágni 3-4 milliárd júróra, és el is van intézve. Ezt a büntit még túlélik, de keményen megérzik majd.
  • Cobra.
    #13
    VIA PC fronton már nem nagyon létezik, és sajnos Embedded részen se túl versenyképes. Szóval rajtuk már nem nagyon segít semmi.
  • A1274815
    #12
    Nem hiszem, hogy épeszű ember vett olyat, az MS statisztikái szerint 0, azaz nulla darabot adtak el.
  • A1274815
    #11
    Szerintem ez egy kicsit kevés, mondjuk szerintem ki kéne tíltani őket az Europai piacról 2 évre, egyszer már bármily meglepő Izraelből kilettek tíltva. Ráadásul ezzel az Apple-t is rálehetne kényszeríteni, hogy az AMD-ét is használjon a termékeiben.

    Azért tartanám jónak a kitíltást, mert jogtalanul szerzett piacot kb. 2 évvig, akkor pedig amiatt most jogosan vesztene piacot 2 évig, plussz ez tényleg segítene az AMD-nek és a VIA-nak is.
  • Alvarez999
    #10
    Kell a pénz a működési költségekre, biztos elfogyott már a Microsofttól lenyúlt rengeteg lóvé.

    BTW: Ismer valaki olyan embert, aki látott már olyan embert, aki hallott már olyan emberről, aki megvette a Windows Media Player nélküli EU-verzióját?
  • who am I 7
    #9
    Danót hagyd, közveszélyes agyhalott
  • scsika
    #8
    Már elnézést kérek mindenkitől aki Intel Párti, de már itt volt az ideje ennek a büntetésnek. Sok volt a nyálverés az Intel részéről! Egy kicsit legalább észbe kapnak!
  • Sanyix
    #7
    Liberális.
    Aminek a lényege az, hogy ők, és kedvenceik mindent megtehetnek, de ha az ellenségük próbálkozik ezzel akkor elkezdik ócsárolni.
    Az szdsz szótárban is benne van: "Demokrácia: ha mi vagyunk hatalmon, Diktatúra: ha ellenzékben vagyunk".
    Márpedig szélsőlibsi barátunk m$, intel vérfanboy.
  • JL666
    #6
    Megbünteti az Intel az Európai Uniót
  • Vardar
    #5
    Ennyit a remek negyedéves eredményekről
  • xen
    #4
    Szánalmas?
    Miért, a törvényt betartani luxus?
    Vagy ha nagy vagy akkor mindent megtehetsz?
  • DjDano
    #3
    Egyszer a MS-ot fejik meg, máskor az Intelt... Szánalmas
  • Abu85
    #2
    Szvsz lenyúlja az EU ... remélem Magyarország is kap majd belőle.

    Amúgy régebbről mennyiről pletyiztek? ... a 2007-es forgalom 10%-a rémlik
    Az gyengus 3 milliárd júró ... akár szétoszthatnák az emberek között.
  • Cobra.
    #1
    Kíváncsi leszek, hogy ha kapnak bűntetést, akkor abból az AMD kap-e valamit, vagy lenyúlja az összeset az EU.