Driver: San Francisco

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#407
De lehet.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#406
szabadon nem is lehet menni a játékba?Úgy hogy semmi küldetés,meg stb...

#405
Kár, pedig pont arra vágytam hogy jó legyen kormánnyal rendes Force Feedback-el... Na mind egy, így is jó játék lehet. Valaki tud valamit arról hogy ATI CCC-bõl lehet-e rá rendes AA-t tenni?
#404
Na ezt a kormánybeállítást benyaltam én is.De billel végigjátszani <#levele>

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

Norbi1990
#403
Nekem nem indul el valamiért.
Megcsináltam a update-et, skidrow mappát másoltam és kitöröltem azt a fájlt is.
#402
az irányítás billentyûzettel tökéletes, egész valósághû, de azért érzõdik rajta hogy árkád 😊

viszont kormányra nem tudtam beállítani, így nekem addig kimarad amíg nem oldják meg... nem értem hogy a fenébe maradt ki a bellitátásokból a kormányzás jobbbra-balra.. ehh

ez így 10ezret nem ér meg nekem, ha tudom a kormányt használni rendesen és lejjebb megy az ára akkor megveszem, addig is bye.. megy az uninstall..

#401
Üdv, a képek alapján a PC-s verzió enyhén szólva rondább. De érdekes hogy kiszedték a Sárga fényeket. Majd nem sokára én is kipróbálom, egyébként, mennyire irányítható?
#400
még nem tudom,még tölt.

Online Rádió: http://www.radioseven.se/

#399
Töltött. Ja meg fullHD ban csak 24Hz-n megy a TV. Ez miért van?

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#398
Hali.Nektek is töltött le,indittás elött?

Online Rádió: http://www.radioseven.se/

#397
Képernyõ beállításokat miért nem jegyzi meg?

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#396
egy nem túl modern gépen minimum 30fps max grafon a városban száguldozva, hmm 😄

viszont az irányítás beállitásokban nincs kormányzás beállítás, így nyomom a gázpedált és billentyûzettel kormányzok amikor elõttem a kormány az asztalon, és van kormány beállítás a játékba, csak épp a balra és a jobbra kormányzás rész hiányzik.. wtf ??? :o
(az még hagyján hogy nincs manuális váltás, valahogy kibírom, legalább van szép belsõnézet)

TaRka0107
#395
Jó lett ez a játék. Remélem majd valami patch jön hozzá, amivel lehet állítani normálisan a grafot. AA-t csak be -kikapcsolni lehet. El sincs simítva nálam teljesen ha be is van kapcsolva. Skidrowt tettem fel, szóval nem töltöttem le ubisoftlauncherrel a patchet, megéri letölteni?





XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#394
Mûködik is rendesen? 😊
#393
INSTALL NOTES

1. Unpack the release
2. Mount or burn image
3. Install
4. Run the update from the UPDATE folder on the DVD
5. Copy everything from the SKIDROW folder to the game installation
6. In C:\Users\USERNAME\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher\ delete
settings.yml before u start the game for the first time
7. Play the game
8. Support the companies, which software you actually enjoy!

#392
Driver.San.Francisco-SKIDROW

30 perc és lent megérte fent maradni 😄

#391
Én alszok.😊

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#390
mondjuk nálam kicsit szaggat élsimitással (25 FPS), biztos a 2 magos proci miatt nameg hogy 125 W-ot zabál, de egy 5770 Coolermaster bírja
#389
hát az éjszaka elég lesz a tanulmányozásra...
#388
Szép az azért. De nem kiemelkedõ. De tényleg szép.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#387
mondjuk a grafika is egy átlagos hozzá
#386
Nincs is nagy gépigénye 60fps fullHD ban high on élsimivel. Talán még vidit is is birok majd felvenni.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#384
én még edzek egy kicsit és utána...kaBOOM 😊
#383
Nagyon bejön a játék.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

grebber
#382
Szinte minden torrent oldalon!

Next PC upgrade: 2022

Yoda001
#381
de hol a P2P? 😊
mert skidrow félével a clonedvd-re gondoltam, csak ezt a p2p dolgot nem találom az oldalon

http://9gag.com/gag/5135249

#380
bár valami miatt online funkció nem mûködik, de lehet, hogy még a szervereket se nyitották meg, de az is, hogy az accountban levõ szériaszámot ellenõrzi, ami ugyebár nincs...szóval egyenlõre marad a STORY mód 😊
#379
nem, ez a UbisoftGameLauncher.exe-s is, bár még lehet, hogy a H.A.W.X. 2-vel is elindul
grebber
#378
Nem,clonedvd-p2p!

Next PC upgrade: 2022

Yoda001
#377
skidrow félérõl beszéltek, ami mûködik?

http://9gag.com/gag/5135249

#376
okés, faszántosan megy és még az sem kizárt, hogy onlineon is lehet játszani így
#375
Én meg uninstaláltam. Aszitem valamit nem rakott fel. Na mind1 mindjárt kész.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#374
már 1.01-es patch is van beszarás...
#373
hát igen, ennél könnyebbet én sem tudok már
sherlock1
#372
1. Install the game,
2. Launch \Program Files\Ubisoft\Driver San Francisco\gu.exe and let the game download updates
3. When login window appear - close it and copy crack to C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\
4. Run the game; create new account via blue link "Register Now >", enter your login details, type anything as serial/key and press Play! button

http://youtu.be/4v8qae11_-M

grebber
#371
Nem a game mappájába kell keresgélni hanem :

c:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\

Next PC upgrade: 2022

#370
Ugyan az a crack mint eddig.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#369
érdekes nálam van az Ubisoft mappájába
#368
Nincs mappája. A játék nm telepít fel olyat.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

grebber
#367



Next PC upgrade: 2022

#366
ennek mûködnie kell
sherlock1
#365
#364
felül kell írni az UbisoftGameLauncherrel a régit a mappájában, az megvolt???
#363
Releaseblog. Clonevd csak ott írják ki.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

TaRka0107
#362
Az gáz hogy nfohump még nem mutatja, hogy megjelent?
Melyik oldal mutatja elõször a virágbolti release-eket?

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

sherlock1
#361
UPDATE #1: Driver.San.Francisco.2011.CRACK-P2P
P2P brought us a crack that worked with multiple Ubisoft titles, seems to work. Read the NFO and enjoy!

http://youtu.be/4v8qae11_-M

TaRka0107
#360
Igen, ott már vannak gameplay képek is, vagyis a torrentben, sokan játszanak vele, vki írta hogy tökéletesen fut.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#359
Nem vagyok ott fent.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#358
nézegessétek
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
az nCORE fórumot,
de ha találok valamit jelzem itt