Driver: San Francisco

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#457
Már nekem is. Visszatértet a legelsõ p2p crack hez. Most már indul pöcre mindig. Csak az a baj hogy a felbontást mindig visszaveszi és így minden kezdésnél állítanom kell. De ha ez az ára hogy mûködjön akkor legyen.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

grebber
#456
Nálad van a hiba a legelsõ clone dvd-s + istentudja milyen crack tökéletesen megy semmi hibája nincs.

Ez a szép a pc-ben ahány konfig annyi féle hiba generálás 😄
Szerencsére engem ez most kihagy és megy frankón!

Next PC upgrade: 2022

#455
Rájöttem hol a hiba. Ha a mentést kitörlöm indul a játék. Viszont ha kilépek és megint indítanám akkor semmi. Valami hiba van a mentéssel gyerekek.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Maximus4
#454
Win 7-ed van?

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

TaRka0107
#453
Hát igen, legtöbbször csak annyiban különbözik.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#452
Na most már eljutott oda a játék hogy ha simán feltelepítem és semmit nem módosítok úgy sem csinál semmit.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#451
Amúgy a skidrow is clonedvd csak van benne crack meg patch.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

TaRka0107
#450
Valószínûleg a skidrow-s. De mondom nekem clonedvd-s van fent + skidrow crack.
Amúgy Bannert nem kellene csinálni?

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#449
Akkor megpróbálkozok vele! Amúgy melyik verzió tokéletesen mûködésképes?

AMD 6000+, 2giga ram 800Mhz, MSI K9A2 Neo-f, Galaxy 8800gt

Tatyla
#448
remélem jön valami crackfix vagy update a skidrowhoz,legalább elõször ne indult volna el hogy ne láttam volna <#falbav>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

grebber
#447
Eddig elég változatosak a küldetések! Igaz még nem nyomtam olyan hüde sokat!

Next PC upgrade: 2022

#446
régi 5000+ x2-vel 3 giga ddr2 és 4770-es radeon
élsimi nélkül 1680x1050-en nagyon szépen finoman fut 😊
az már más kérdés, hogy érdemes-e 😄
Skypack
#445
hasonló probléma 😞

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

#444

Tatyla
#443
úgyse jó

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#442
Szevasztok! Akinek hasonló gépe van mint nekem az írja már meg legyen szíves, hogy fut a játék neki? Érdemes leszenvednem? Köszi. A különbség annyi, hogy már 4GB ramom van!

AMD 6000+, 2giga ram 800Mhz, MSI K9A2 Neo-f, Galaxy 8800gt

#441
Kiengeded NET-re a driver és az ubis exe-t? Mert én blokkolom, nem engedem ki és semmi gond, akár mikor indítom el, mûködik!

bakkerman
#440
jó gém nagyon,d.elõtt csapattam kb 2 óra hosszát,fasza nagyon,és nagyon szép a grafja

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Tatyla
#439
én nekem elindult kicsit játszottam majd kiléptem de már most nem indul,se kép se hang 😞

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

bency
#438
Én most töltöm...remélem nem lesz gond ...

:) Semmi okosság :P

#437
1et értek 😄
#436
Nem megy ez az átkozot skidrow se nem csinál semit el se indul az isten ....... bele már

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#435
Gyerekek a clone dvd-s verziót nekem így sikerült mûködésre bírni:
1. Játék felrak
2.Elindít
3Feltelepíti a patch-t automatikusan vársz míg nem kéri a bejelentkezést
4.Crack-Only
5.Kitörlöd C:\Users\USERNAME\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher/settings.yml
5.Bejeletkezel és Play!

Nekem a clone dvd így mûködik!
#434
nekem sehogy sem indul kapásból hibával leál
TaRka0107
#433
Én nem patcheltem, elindítottam exe-vel és ment. Én skidrow cracket használtam.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#432
Másnál nincs ez a hiba?

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#431
Semmit. Clonedvd felrak, patch felrak, crack berak, megy, majd ha kilépek és megint játszani akarok egyszerûen nem csinál semmit.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

TaRka0107
#430
Cracket elég töltened, én is clonedvd-vel + skidrow crack-el indítottam el. Mit ír ki neked?

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#429
Inkább add nekem XD
#428
Na letöltöm a skidrowot ha az se lesz jó kettétöröm a gépet....

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Fpocok
#427
Van. Skidrowos.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#426
van PC demó a kipróbálásra ?
#425
amúgy a küldik nagy részében tiltva van a shift meg minden egyéb hülyeség is..


aki szerint meg kevés a törés, annak ajánlom ezt a vidit, mert még biztos nem látta a filmet..

#424
Anyi biztos hogy a clonedvd re a skidrow crack nem jó. Ha clonedvd-d van akkor Innen letöltöd a crack-et és ide bemásolod: C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#423
ez így nem igaz..

az elsõ szintû javítócuccal ilyen egy ütközés...


a javító izé nélkül ez totálkár..

grebber
#422
Van igen DE MINEK! Akkor legyen ennél is árkádabb mert ha csak grafika elemként van benne az nem olyan jó.Mert itt hiába mész bele 50 ezerrel a falba /szemközti forgalomba ugyanúgy utána mész tovább mintha mi sem történt volna.
Ha már úgyis lehet ugrálgatni kocsiról kocsira törjön szarrá azt kész úgyis átugrasz belõle másikba!

Next PC upgrade: 2022

#421
a törésre vannak javító cuccok is amit lehet venni hogy kevésbé törjenek 😄

ennek a játéknak az a lényege, hogy a karakter álmába vagyunk, na most álmunkba sok mindent csinálhatunk.. 😄


pl egy ien alfa max álmomba jönne velem szembe, hátmég hogy simán beleülök és továbbmegyek vele 😊

MerlinW
#420
Annyira vártam egy jó Drivert, mint amilyen az elsõ volt, de ettõl a konzolos förmedvénytõl elment a kedvem a sorozattól egy életre... kár a címért..

[merlinw.org]

#419
Janiihunk hogy bírtad mûködésre a játékot mert nekem nem indul:S
#418
OK, tehát azért vannak benne, ez jó. majd nézek még vidiket róla. Nekem az elsõ nagyon bejött. De ezt a részt pár cikkben lehúzták... szóval elõbb tájékozódom. A lényeg úgy is a missziók változatosságán/izgalmasságán van. Ennek lehet hogy megfelel pár itteni komment alapján.
grebber
#417
Alig van benne törés.Ez nem törésszimulátor.
A környezetben lévõ kocsik jobban törnek mint a saját kocsink!

Next PC upgrade: 2022

#416
Akkor ez a játék nem neked való. Törik de nem úgymint élõbe.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#415
Hali.
Milyenek a kocsik törési modelljei? Realisztikusak? Engem nagyon frusztrálna ha beleszállok egy falba akkor utána is tovább lehetne hajtani a kocsikkal...
#414
Valaki leírná hogy lépésrõl lépésre mit kell csinálni mert én már itt szenvedek lassan 1 napja de még nem tudtam elindítani
#413
Nah feltettem a clondvd re a skidrow crack et. Egyszer elindult vele a játék és most meg nem indul. Mi a fene van már?

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#412
Pontosan hová kell másolni?
#411
Másoljatok be mindent a "SKIDROW" mappából a "Driver San Francisco" mappába.
Lesz ott egy "Orbit" mappa is, annak ne a tartalmát másoljátok be, hanem az egész mappát.

Online Rádió: http://www.radioseven.se/

#410
Hogy lehet elindítani help!
#409
dehogynem, alapból úgy vagy a karrierben 😄

#408
Valaki megtudná mondani mért nem indul a játék?
És a skidrowos crack-et honnan lehet leszedni?