Driver: San Francisco

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#757
nálatok hgy a faszba ilyen szép a grafika? én hiába nyomk élsimítást, egy kalap szart kapok, túl élénk szar színekkel, pixelhegyekkel, ráadásul néha még az irányítás is késik...

#756
még csak a 4. chapternél vagyok, nemrég csináltam meg a bombás missziót, úgyhogy még vár rám némi meglepetés 😉
#755
Rosco Sheriff pont kellõen hülye, mint ahogy megszokhattuk 😄D

#754
a macska-egér 😄
#753
yeeehaaa!!

#752
szépen látszik az élsimítás
Rayden02
#751
Faxa shotok!<#idiota><#eljen>

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

Maxtreme
#750
Lõttem én is pár képet















#749
<#boxer><#boxer><#boxer><#nyes>
Rayden02
#748
<#banplz><#idiota><#mf2><#ravasz1>

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

Rayden02
#747
Párszor leesett az fps 25-30 körüli értékre!
De csak a nagyobb területeken!<#lama>

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

#746
nálad nem szaggat a 2 magosodon?
#745
az egyik legjobb kis kocsi a középkategóriában 😛
Pretorian
#744
Nekem a sima A-ból B-be versenyek jöttek be eddig a legjobban. Fõleg az, amikor átülsz az egyik szembejövõ autóba, és berontasz az ellenfeleknek, ha jól állnak háháhá. Egy hét múlva szerintem lesz kormányom+pedálom, akkor újra nekiállok ennek is, meg a GTA-nak is.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

Rayden02
#743
Na megoldva,leszedtem a repacK verziót,az alig négy giga,felment rendesen,eddig klafa minden!
A játékról:Nekem qurvára bejön!<#ijedt><#taps>
Egy kicsit füstöltem a kedvenc járgányommal!<#vigyor>

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

Pretorian
#742
Buszmegállót jelent.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

#741
Ennél a küldinél, mit kell csinálni nem tudja valaki, shelters-re valahogy nem találom a magyar megfelelõt, köszi

Smash 15 bus shelters
Rayden02
#740
Szasztok,lenne egy kis gondom,leszedtem a skidrow verziót elindítottam a telepítõt,de mikor a nyel választás után a zöld csík végig megy nem történik semmi!<#fejvakaras><#confused>Ilyenkor mi van?<#falbav><#confused><#wow3><#help>

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

w77d
#739
amúgy nagyon félkésznek tûnik még a game... nem támogat 1920x1200-as felbontást, élsimítás egy rakás szar, a beállításokat nem jegyzi meg, kilépek a menübe majd visszatöltök erre onnantól késik az irányítás... még kellett volna pár hónap a srácoknak mindenképp..

w77d
#738
DTS má megvan XD

Kit--Kat
#737
Nagy lett, csak kár, hogy önmagában a városra nem összpontosítottak eléggé, néhol elég pontatlan és a város méretének a kárára lett kibõvítve a helyszín Bay Area területére.

Én jobban örültem volna, ha az északi részt csak jelképesen érintjük, viszont maga San Francisco 80%-os kidolgozást és méretet kap.

Ettõl eltekintve a játék nagyon tetszik, meg is fogom venni.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

bency
#736
Én már látom elõre te csak a CTS-V vel fogsz menni végig meg a többi Caddyvel XD

:) Semmi okosság :P

w77d
#735
látom páran szépen élsimítással tolják nekik hogy ment? meg nálatok van 1920x1200-as felbontás? nálam nagyon ratyin néz ki a játék..

w77d
#734
nem jó, az élsimítást sem tudom sehogy sem aktiválni 😞((

kem001
#733
Hát az biztos. + pont a licencelt kocsikért

XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB

aerolive
#732
Jaja, élvezetes kocsikázni a városban, nem is lehet úgy megtanulni, mint a GTA IV-t szerintem.

kem001
#731
Bal shift-et kell nyomni, és majd egy piros Range Rover-t kell megkeresned

XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB

kem001
#730
Na annak örülök. Bár most jut eszembe, hogy egyik küldetésnél akit üldöztem, átment rajta, és mondta a csávó, hogy nem mehet utána. Egyébként meg jó nagyra sikerült a pálya

XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB

BiG G
#729
van egy küldetés, ahol helikopterbõl szkennelni kéne a kocsikat, de az istennek se reagál. tud valaki megoldást?

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

aerolive
#728
Persze, az egészet. Fél órája végeztem a sztorival.

kem001
#727
Közben elértem a 4. fejezetet. A Golden Gate hídon túli részt is fel lehet oldani ha jól láttam?

XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB

kem001
#726
Azt egy szóval sem mondtam, hogy az én gépemen akad, és ezért tartom erõsnek a gépigényét- Az hiányozna, ha i7-es procival 4 gb memóriával és gt540-es kártyával akadozna

XBox Live: sosi0089 Intel Core I7 8700K 3.7 GHZ, 32 GB DDR4 3000 MHz Corsair Vengeance RAM, VGA: ASUS RTX2080 8GB GDDR6, SSD: Samsung 970 EVO 250 GB + Samsung 970 EVO 500 GB

#725
Próbáld meg átírni a C:\Users\felhasználói név\Documents\Ubisoft\Driver San Francisco\ mappában lévõ graphics.ini file-ban a felbontást.

w77d
#724
srácok vajon miért nem lehet a felbontásnál 1920x1200-at választani? minden gamet úgy szoktam, de ez csak az 1920x1080-at kínálja max..

Pretorian
#723
Lehet, viszont a San Francisco a közelébe nem ér, ha látványról/fizikáról van szó. A GTA 4 még ma is a legszebb/legrészletesebb sandbox autós játék a piacon, pedig 3 éve jelent meg.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

Pretorian
#722
Ezt...honnan? A 4670-em két giga ram-al és az egyik legerõsebb X2-es procival ezt a játékot reccenés nélkül elviszi 1280x1024-ben, full beállításokkal. A GTA 4, és a két DLC is felzabálja ugyanezt a konfigot semmi perc alatt.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

TaRka0107
#721
Már megbocsáss de a GTA IV nagyon optimalizálatlan lett, oké, hogy nagy bejárható város, meg ki lehet szállni meg minden, de tuti hogy optimalizálatlanabb mint a Driver SF.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

TaRka0107
#720
Szerinted nekik az az érdekük hogy ha könnyen feltörhetõvé teszik a játékukat??😮😮 Gondolkozz már ember, mielõtt badarságokat beszélsz.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#719
Köszi mûködik!<#smile>

PC: IntelŸ Core&#8482; i5-4670K, 8 GB RAM, XFX Radeon HD7870 Tahiti LE, Windows 8.1 Pro 64Bit

#718
Ez segít #635

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

#717
Sziasztok!

Skidrow verziós a játékom, elindul nincsen vele semmi baj, de a kormányt csak részben érzékeli, nem lehet vele jobbra-balra kanyarodni... (Logitech Formula Force EX).

Tud valaki segíteni?

PC: IntelŸ Core&#8482; i5-4670K, 8 GB RAM, XFX Radeon HD7870 Tahiti LE, Windows 8.1 Pro 64Bit

#716
Szerintem nagyon jó játék lett. A Driver 1-ben volt meg az a feeling, amit számomra a GTA-k nem adtak vissza, ez viszont igen. Meg fogom venni, végre egy olyan autós játék, amelyben több dolog is megvalósult, amit szerettem volna viszont látni: Valós jármûvek + törés + belsõ nézet + valós város + DeLorean

Grafikával nincs gond, nekem tetszik, és nálam jobban fut, mint a GTA 4.
ffxi
#715
<#ejnye1>

Fákjúal!

Maximus4
#714
Kicsit visszafoghatnád magad!

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#713
idióta

#712
hmm, értékes hsz, vedd meg és nem lesz ilyesmi problémád....
#711
tényleg a faszom ki van,az ubisoft fasszopó védelmével már a jó telebaszott kurva anyukat basszák szájba. Bezzeg régen basszameg 1 file crack aztán ment a játék nem voltak problémák,elmehetnek a telebaszott kurva annyukba
aerolive
#710
Jó need for speed meg ilyenek, jóhogy lehet állítani, sõt, a helyszín sincs megnevezve. Globális helyszínek vannak. Ez pedig kifejezetten amerikában játszódik, nem értem miért lenne km/h.

#709
Hát ne is haragudj de a többi játékban(helyszíntõl függetlenül lehet állítani) de nem baj.<#fejvakaras>

GP2100
#708
Talán annyi, de nem vagyok most 100%-ig biztos benne.

\"elég volt ebből a faszom fütty nemzetből egy életre\" by tirexi