139
13 részes minisorozat, avagy a \'Tíz kicsi Indián\' új köntösben
  • Shep
    #59
    23-án
  • ForzaInter
    #58
    új rész mikor lesz?
  • Shep
    #57
    Kiásta magát, mint a Kill Billben a csaj és meggyógyította magát, mint Rambo :)
  • ForzaInter
    #56
    boothnál miért van kérdőjel?
  • Shep
    #55
    Az Wakefield legalábbis elsőre nekem úgy tűnt, utána pedig megnéztem tüzetesebben is és tényleg.
  • Seth
    #54
    Úgy is olyan lesz akire nem gondol az ember, valszeg aki már elhalálozott, de mégsem
  • AntiHero
    #53

    Ugye 25 ember aki a gyanusitott. Abbol páran már meghaltak itt egy kép, hogy pontosan kicsoda:Azért linkbe mert aki nem látta az 5. részt annak spoiler.
    Na a lényeg az, hogy mért nincs a 25 ember között a pap?
  • asd16
    #52
    Hát érdekes rész volt ismét!
    Innentől indul be igazán a sorozat szerintem!
    Kíváncsian várom a végkifejletet!
  • ProGabe #51
    5-ik rész:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tetszik, hogy a sheriff rá van kattanva az ügyre, így nincs is meglepődve annyira
    az égett képű kutyás talán egy régi áldozat?


    a vége meg, pfff. az a bizonyos 180°-os fordulat :) mostantól minden más lesz, az biztos
  • Monoton
    #50
    +fav ezt elkezdem énis nézni :)
  • ProGabe #49
    ja egyébként amikor megtalálták a pénzt, egyből beugrott a Ronda ügy c. film. itt is majd egyre vadabb dolgok történnek a pénz miatt

    köv rész promo
  • ProGabe #48
    megnéztem én is a 4-ik részt: bonyolítják-bonyolítják, remélem pár részen belül jön a 180°-os fordulat. sokaknak ugyebár az a legidegesítőbb, hogy senki nem veszi észre, hogy jó páran hiányoznak. szerintem csak az esküvőig kell várnunk, amikor éppen kimondja valamelyikőjük, hogy IGEN, valaki betoppan a templomba tökig véresen :) vagy valami hasonlóan dármai belépőre számítok
  • passatgt
    #47
    van már angol felirat, és elég jó rész:)
  • Golyo69
    #46
    Lalee üzenete: Ma 18.13 kor:

    "Harper's Island elkezdve."
  • Shep
    #45
    A 4. részhez nem készül felirat? Nem látok még angolt sem :(
  • ProGabe #44
    lehetne akárhány évad, nem a formula és nem is a történet van ellen a legjobban, hanem a cím :)
    az ugyebár simán összejöhetett volna, hogy évadonként eljátsszák kb. ugyanezt, csak más emberekkel, más szituációkban
    na az viszont már elég szarul jött volna ki, hogy mindig ezen a szigeten történik a dolog. olyan ez, mint a prison break. a 2-ik évadban kb. nem is láttunk börtönt
  • Golyo69
    #43
    13 részes minisorozat, avagy a 'Tíz kicsi Indián' új köntösben

    topik címe is megmondja neked hogy nem lesz 2.ik évad :D

    de amúgy igen ..ha lenne második akkor megfőtt volna :D
  • passatgt
    #42
    ez fix 13 rész, nincs több évad
  • ForzaInter
    #41
    Ez nem egy minisorozat? Mert azok 1. évadosak szoktak lenni.
  • PrisonMan
    #40
    Ha leforgatták már a részeket akkor persze, hogy leadják. Én a egy esetleges második évadra gondoltam, ami a szombati átrakással meg is pecsételődött azonnal: megfőtt már idén ugyanígy a Crusoe és a Kings
  • AntiHero
    #39
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na szerintem a Serif a gyilkos. Biztos 2 tudata van vagy valami hasonló. Saját magát üldözi.
  • ForzaInter
    #38
    Mér lenne annyi, csak átrakták másik időpontra, ettől még ugyis leadják hátralévő részeket.
  • passatgt
    #37
    remélem leforgatták már egészet, és ha tv-ben nem is megy le, akkor legalább dvd-n kijön:)
  • PrisonMan
    #36
    kb ezzel a döntéssel annyi a sorozatnak O_o
  • ProGabe #35
    Szombatra költözik a Harper's Island is

    A midseason sorozatoknak elég sanyarú a sorsa, néhányból állandó széria lesz látszólag, aztán a második évad után elkaszálják őket (Eli Stone), de legtöbbjük annak is örülhet, ha az első (csonka) évadot megéli és nem veszik vissza az epizódszámát a végtelenül megalázó hétre (Cupid), és már az is siker, ha időpont- és napváltás bélkül kibekkelik az első kanyart (Castle). Az a pár, amelyikből "rendes" sorozat lehet, nagyon da kell, higy tegye magát - az idei kínálatból erre reális esélye a Parks and Recreations-nek és a Southland-nek van.

    Az NBC a Kings esetében a vasárnapi vergődést nem bírta nézni, és tette át szombat estére, a CBS pedig tegnapig várt a Harper's Island fasza számaira, de mivel azok már a DVR, azaz a műsort felvételről nézők adataivel kiegészítve sem mtathattak túl jól, úgy döntöttek, hogy nem szívatják magukat a sweeps alatt, és az eddigi csütörtökről szombatra teszik át a horrorsorozatot. A költözés azonnali hatályú, azaz május 2-án már szombat 9-től jön a negyedik epizód, a csütörtök este tízórás sávban a helyén nyomozós sorozatok ismételnek, majd május 14-én itt köszön el a CSI:Miami. Idén nyáron így szombat estére az alábbi sorozatok kerültek át: ABC - Eli Stone, Dirty Sexy Money, Pushing Daisies, CBS - Harper's Island, NBC - Kings. Soha rosszabb felhozatalt.
    (via comment:com)

    :\
  • AntiHero
    #34
    Na első rész megnézve, topik +fav, sorozat +fav
  • Shep
    #33
    Azért volt véres a keze, mert ő intézte a szarvast a motorháztetőre, azonkívül ő nem gyilkos, csak egy meg nem értett zavart elméjű lázadó.
  • Golyo69
    #32
    és JD..neki miért vol véres a keze az egyik részben...ott mosta a fűrdőben...
    meg ugye ott volt Kelly meggyilkolásánál vagy ( előtte)

    modnjuk túl egyértelmű lenne :D:D szal nemtom de jó kis sori sztem :D
  • passatgt
    #31
    lehet a kislány öldös
  • ProGabe #30
    egy elég gyenge előzetes a köv. részhez


    azért ennyire nem kéne erőltetni a vánbájvánt
  • passatgt
    #29
    ja, hopsz
  • ProGabe #28
    a vörös csaj férje, a kislány apja
  • passatgt
    #27
    Felesége Thomas Wellingtonnak, csak félrekúr
  • Shep
    #26
    Hát elég szar lenne ha félidőben abbahagynák. Egyébként a vörös hajú anyut szíjazó majom most kinek a kije?
  • ProGabe #25
    szerintem is kicsit gyengébb volt a 3-ik rész. az elhalálozások száma is csökkent
    inkább karakterépítés volt, bár itt inkább "karakterek közti feszültségépítésről" lehet beszélni
    érdekes, hogy az amcsiknak eddig ez a rész tetszett a legjobban :) igaz, a nézettség kicsit csökkent, de a pontozás mást mutat. nem tudom mi a csatorna politikája, de remélem nézettségtől függetlenül leadják mind a 13 részt
  • Shep
    #24
    A 3. rész elég gyenge volt, nem volt benne az a feszültség mint az első kettőben, egyébként szerintem Aby a gyíkos :)
  • Golyo69
    #23
    :D
  • passatgt
    #22
    Én a szőke angol csávóra tippelek:D
  • Golyo69
    #21
    nah megnéztem a 3.-ik részt is..jó féle :D:D
  • ForzaInter
    #20
    avast is.