139
13 részes minisorozat, avagy a \'Tíz kicsi Indián\' új köntösben
  • kalzoli
    #99
    Mikor lesz 12.rész?
  • Shep
    #98
    Nekem tetszett ez a rész is, de hogy 10m-ől 1m-el mellé lőnek, hát az vicc ráadásul sörétessel és Cal még rá is célzott rendesen, nem csak csípőből tüzelt, na ez volt az igazi vicc nem az amiket írtatok :)
  • ForzaInter
    #97
    Nem volt rosz rész, bár előzőekhez képest gyengébb volt, Wakefield tényleg olyan mint egy terminator, elég szarul volt megcsinálva, néha azt éreztem hülyének nézik az embert, vége viszont jó volt, bár nekem az eleje óta gyanús volt a srác..
  • passatgt
    #96
    jézusom milyen fos volt ez a rész, a prison break 4. évadát idézte
  • ProGabe #95
    11:

    ennyire szarul megírt részt, omg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    -Wakefield egy terminátor, vagy mi a faszért mer beállni a golyó elé?
    - a kocsmás jelenet egyszerűen nevetséges. emberünk beront, félkézzel megragadja a sörétest, elveszi, aztán eldobja. a másik csajnál közben ott van egy fegyver, de elfut, ahelyett, hogy használná . ezt a jelenetet így kéne:
    Wakefield beront, az egyik fegyvert felkapja (láttuk, hogy Trish is a földről szedi fel), odarohan a bárpulthoz és bumm. de neeem, ehelyett megcsinálták a lehető legrosszabbul
    - az meg, hogy az ajtók felfogják és/vagy teljes mértékben eltérítik a töltényt megint csak érdekes


    jól indult ez a sorozat, de mostanra egy idióta paródia lett. persze a maradék két részt már megnézem, de ez az utóbbi 2-3 (visszagondolva az előzőkre, most, hogy tudjuk mi a pálya) szimplán szar volt. olyan, mintha óvodások írnák
  • passatgt
    #94
    fia, lánya, apja, ikertestvére, rengeteg variáció van, majd kiderül.)
  • ForzaInter
    #93
    hát ezt ki csinálná ha nem ő?
  • passatgt
    #92
    láttad gyilkolni?

    szerintem még a régi gyilkosságokat sem ő követte el
  • ForzaInter
    #91
    Ennek ellenére mindenki találgatott végig és nem tudta senki ki a gyilkos, nekem nem csalódás mert végig izgalmas volt a sorozat, helyszín is kurvajó, és gyilkoságokat is jól megcsinálták, amugy meg pont
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    wakefieldre gondoltak a legkevesebben mert az túl kézenfekvő lett volna mindenkinek, faszául kitervelte ezt az egész bosszút.


    Nekem egyáltalán nem csalódás. :) Mással nem nagyon tudták volna megmagyarázni hogy miért gyilkolt..
  • passatgt
    #90
    hát omg, még mindig nincs felirat
  • macselek #89
    S01E10 -es spoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Áh, tiszta csalódás nekem ez a sorozat. Már az elején lelőtték a poént azzal, hogy Wakefield-et ismertebb szinésszel játszatták. Mindenkinek gyanús volt, hogy nem csak egy- két kép miatt szerződtették a csávót. Nekem pont az a gondolat tetszett hogy akármelyikük lehet a gyilkos. Ááh...
  • passatgt
    #88
    azért poén, hogy görög felirat előbb van, mint angol
  • ProGabe #87
    egyetértek!

    végig igen jó, feszült hangulata volt a résznek. és már csak 3 :(
  • ForzaInter
    #86
    Hát már bocs, de sztem az elég nagy spoiler, hogy leírtad hogy a 10-es résznen kiderül ki a gyilkos, még ha nem is írta hogy ki az.
  • MerlinW
    #85
    Nem írtam semmi konkrétat... 9-hez egyébként van felirat.
  • ForzaInter
    #84
    baszki azért spoilereshettél volna:\\\\\\ benézek abban a reményben hátha vki linkelt feliratot, erre meg:\
  • MerlinW
    #83
    amilyen gynege volt a 9-es a 10-es olyan jó volt:) Mondjuk a gyilkos kilétének nem örülök...
  • passatgt
    #82
    kurvajó volt, közbe kiderült rengeteg dolog, viszont nem derült ki semmi

    kb így jellemezném:)
  • ForzaInter
    #81
    ennyire szar volt?:S
  • ProGabe #80
    ennyire egy fosul megírt részt, mint ez a kilences :O

    az utolsó 10 perc nem volt rossz, a vége meg, pffff. na már csak 4 rész
  • MerlinW
    #79
    I will be revenge... :D
  • ProGabe #78
    mert összenyomta az oldal, ahova feltöltöttem :\

  • passatgt
    #77
    én nem tudom elvolvasni, pár szót látok(but, everything) de azon kívül semmi:D
  • ProGabe #76
  • ProGabe #75
    simán el lehet:

  • ProGabe #74
    kanadában csütörtökönként megy, amcsiknál szombatonként

    megnéztem a 8-ik részt, vége úgysem az, aminek elsőre tűnik, ez alap :)
  • Shep
    #73
    Egyre jobb a sorozat, tényleg nem tudni ki a gyilkos. Egyébként a kertész az aki a sövényt vágta.
  • ForzaInter
    #72
    Átrakták megint uj időpontba a sorozatot? Eddig szombatonként ment nem?
  • passatgt
    #71
    próbáld meg elolvasni mi van a könyvbe:)
  • ProGabe #70
    nincs még HD a 8-ik részből, várok holnapig egyre, ha már minden részt így néztem meg :\
  • passatgt
    #69
    gondolhatod
  • Golyo69
    #68
    nemtom ki a gyilkos de naon komoly lett a sori _:d

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Henry-nek mi a francért volt véres a keze? :D ő ölte meg JD-t?? :D
  • Golyo69
    #67
    7,8 as részt nézte vki ?:D wtf :D én már tényleg nemtom hogy mivan :D
    naon komoly :d
  • asd16
    #66
    8. rész megnézve!
    egyre jobban várom a következő részeket, mert nagyon beindult a történet, hullanak az emberek, végre gondolkodnak hogy ki lehet a gyilkos!
    kicsit sok benne a szokásos klisé, de nem zavar mert jól van megoldva!
    szerintetek ki lehet a gyilkos?
    kik maradnak a végére életben, esetleg mindenki meghal és nem derül ki hogy ki a gyilkos?!
  • Shep
    #65
    Hasonlítsd össze a képet a falon és az égett képűt és rájössz hogy ő az.
  • ForzaInter
    #64
    Csak én nem látom a hosszupuskán a harpers island 6 részének a feliratát? Elvileg kész azt írt a Lalee kb két óraja hogy beküldve, de nincs kint..
  • ProGabe #63
    igen jó a következő rész promója:
  • ProGabe #62
    megnéztem a 6-ik részt: nagyon jó volt. az eddigi legjobb. ráadásul innentől érezhetően csak jobb lesz a dolog

    tetszik, hogy nem követik el az egyik legidegesítőbb hibát, klisét, amit ilyenkor el szoktak: fontos beszélnek egymással a szereplők. találgatnak, megmondják, hogy mit, miért tesznek

    szűkül a kör a gyilkos kilétét illetően, persze fedések is lehetnek. értem ezalatt azt, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az ebben a részben meggyilkolt Richard lehet, hogy tényleg kinyírta az örömapát Wakefield stílusban, emiatt a gyilkos berágott rá és jött a bálnavadász horog, vagy mi
    persze ennek ellentmond a gyilkos eszköz, mert nem hinném hogy tudott volna szerezni egy olyan fegyvert, amit elloptak a múzeumból
    az égett képű szerintem nem Wakefield, de nem is a gyilkos, így most már túl klisés lenne, hogy ismeri JD-t
  • Golyo69
    #61
    jó volt az 5 rész..várós a többi :D
  • ForzaInter
    #60
    ó az de mesze van:\