139
13 részes minisorozat, avagy a \'Tíz kicsi Indián\' új köntösben
  • Tower Guard
    #139
    Hát, ha jól emlékszem, pont azért hogy megakadályozza az esküvőt, és elhódítsa Hunter a csajszit.

    De már régen láttam xd
  • DarkJedi
    #138
    Sziasztok!
    Én most néztem meg a sorozatot, és most így végiggondolva 1 dologra nem kaptam meg a választ, vagy elsiklottam felette(aki még nem látta, ne olvassa tovább):
    Az öreg Wellington miért hívta el titokban a szigetre Huntert? Mert ugyebár nem azért, hogy megakadályozza az esküvőt. Valamilyen megállapodásról beszéltek, volt valamilyen közös tervük. És az 50K $-t is kizsarolta tőle.
    Ugyanígy Richard is mielőtt meghalt, a telefonba valamilyen pénzről beszélt...
  • passatgt
    #137
    dugnám
  • Tower Guard
    #136
    Szerintem egész jó kis sorozat volt, jó fordulatokkal.
    Nem értem miért kell szidni agyba főbe, meg legalább nem is húzták 6-7 évadra mint az átlagot...
  • SötétBarom
    #135
    Ő lett volna a képen:

  • SötétBarom
    #134
    Jobb lett volna :DD
  • Totti5
    #133
    Akkor hamar vége lett volna, ha ott lelövi:)))))
  • SötétBarom
    #132
    Ami tetszett:



    DE aztán lenyesték szegény csajt. Ráadásul sikerült a LEGUNSZIMPATIKUSABB faszkalapokat nem kinyírni. GG

    :C
  • SötétBarom
    #131
    A főgonosz csávónak volt valami aurája, amitől minden szereplő IQ-ja 80 pontot zuhant, ha közel jött. -.- Kedvencem, amikor a csaj puskával a kezében nézi ahogy késsel hadonásznak, majd ijedtében lelép. zomg. 2m-ről nem lőtték le. "Válljunk szét!" "Te marajd itt egyedül!" STB.

    Baszottul irritált -.-
  • Totti5
    #130
    én úgy a 4. résztől kezdtem el nézni a tévében, és két részen át azt láttam hogy sorra, 10 percenként valaki meghal:) kicsit vicces volt ahogy hullanak halomra, aztán lassan megértettem meg felfogtam mindent és tetszett, mert fordulatos volt a vége, amire végkép nem számítottam, szóval jó volt!
  • SötétBarom
    #129
    Ennél elbaszottabb sorozatot még nem néztem végig

    Hú de irritált :D
  • nameless1229
    #128
    A 9. részben amikor Shane megérkezett kocsival, üvöltött nála valami zene! Nem tudjátok, h melyik banda volt??
  • Aragorn83
    #127
    Harper's Island Unsolved
    Going behind the scenes of US hit drama Harper's Island, with exclusive cast interviews.

  • grebber
    #126
    Ez micsoda: Harpers Island Unsolved WS PDTV XviD-aAF???
  • Tower Guard
    #125
    Egész jó sorozat. Ajánlom mindenkinek!
  • hedonist
    #124
    elején még tetszett bár már akkor is nagyon gagyi és primitív vonulatú sorozatnak tűnt de végig néztem és ez után azt kell,h mondjam,h életemben szarabbat nem láttam még
  • Shep
    #123
    Á a vége nagyon gáz volt, jöttek megint ezzel a gyilkos egy terminátor dologgal, ráadásul az egész rohadt szigeten az égvilágon senkinek nem tűnt fel ,hogy lövöldöznek, nincs áram és senkinek nem volt otthon egy nyamvadék rádiója? Valamint az milyen már, hogy a zsaru azt mondta megtalálták 20 ember holttestét és a többséget azonosították is és mutatja a képeket, (hát de, hogy?) meg átkutatták a szigetet és csak pár helyi maradt csak életben (komoly kutatás lehetett, ha ezeket nem találták meg).
    Na mindegy a vége gáz volt, de a sorozat egésze 8,5/10
  • grebber
    #122
    Hát ezt nem gondoltam volna hogy ő a gyilkos!
  • Aragorn83
    #121
    Sorry elszúrtam. Igazából csak a linkjét akartam beszúrni, és nem magát a képet.

    (Bár azt hittem mindenki megnézte már és addig nem néz fel ide...)

    Még egyszer elnézést! :(((
  • passatgt
    #120
    az ágyas jelenetnél egy fél pillanatig azt hittem, csak álmodja Abby az egészet:D
  • Phat Smoker
    #119
    még ugyan nem volt időm megnézni az uccsó két részt, de így a tablót nézegetve nem gondoltam volna, hogy ez a tenyérbemászó képű henry a gyilkos.
    hiába no, kissé megkavarták az írók a szálakat a gyilkos kilétét illetően.
    mázlista madison meg úgynézem megúszta ;))
  • macselek #118
    Öhm... Spoiler?
  • Aragorn83
    #117
    A tabló frissítve az utolsó két rész alapján…


  • Phat Smoker
    #116
    na megjött végre:
    harpers.island.s01e12.hdtv.xvid-fqm
  • ProGabe #115
    jah, tv-rip. inkább várok még
  • Shep
    #114
    Már van 12. rész is, jöhet a felirat. :)
  • ProGabe #113
  • Phat Smoker
    #112
    köszi, akkor okés a dolog.
  • ProGabe #111
    mondjuk hozzátartozik a dologhoz, hogy csütörtökönként csak kanadában megy, usánkában szombatonként adják. szóval vasárnapra biztos lesz release. volt már olyan, hogy 720p csak vasárnap volt
  • Phat Smoker
    #110
    vicces, mikor olykor van egy hibás release egy adott sorozatból és rá kisvártatva megjelennek a különféle properek és real properek a különféle csapatoktól.
    hiába, úgylátszik az ő érdeklődésük is csökkent valamelyest e sorozat iránt, melyet meglehet érteni, de azért, hogy a 12. részt senki sem cappelte nem semmi.
    fail csávók!
  • passatgt
    #109
    majd ismétlést "cappelik":)
  • ProGabe #108
    egyelőre sehol :S azért ez szép nagy fail a scene részéről, hogy senki nem "cappelte" a 12-es részt
  • MerlinW
    #107
    Harpers.Island.S01E13.HDTV.XviD-LOL

    12-es merre lehet?:)
  • passatgt
    #106
    azt se lehetett látni, simán lehetett az ottalvó jimmy:)
  • ERykk
    #105
    Akkor már inkább nem CSAK ő a gyilkos, ki tudja, lehet hogy más is benne van(01x11 is ezt bizonyítja).
  • ForzaInter
    #104
    Így van.
  • ForzaInter
    #103
    Csak Calt? Sheant is ő ölte meg..
  • Shep
    #102
    És Shane ő talán magát szurkálta halálra? Egyébként engem nem izgat ki a gyilkos a lényeg, hogy jó a sorozat és szórakoztat.
  • Angyisz
    #101
    Tuti, hogy nem Wakefield a gyilkos, mégpedig:
    1., már a sorozat elején tudni lehetett hogy sumákol a serif, tehát nem ölte meg Wakefield-et, r-go Wakefield a gyilkos. De ez túl egyszerű lenne
    2., A serif házában az emeleten található fotók szintén azt támasztják alá, hogy Wakefield nem halt meg.
    3., Ahogy korábbi hozzászólásokban olvasható nem láttuk gyilkolni, jó egyszer igen Cal-t megölte.

    Na mindegy a következő két rész magyarázatot ad, remélhetőleg.
  • MerlinW
    #100
    Dupla lesz

    2009-Jul-11 Harper's Island 01x12 Bzzzt
    2009-Jul-11 Harper's Island 01x13 Gasp