16
  • lapaleves
    #16
    "Persze nem szabad elfelejteni, hogy ezek a programok csak akkor lehetnek sikeresek,"...

    ...ha a világ nem pénz alapú. addig a magasabb hatékonyság csak alacsonyabb árat jelent, ami végtére is nem jelent majd csökkenést az (energia) felhasználásban. lásd még Marshall-kereszt.

    de azért hurrá jól megmenekültünk.
  • Déta
    #15
    Vissza lehet térni a 90 nm-es Netburst architektúrára...
  • Myron
    #14
    biztos nem akarták h büdös prociszag legyen a szaunában :D
  • AranyKéz
    #13
    "Ezek az elképzelések nem újak. Ausztriában is voltak olyan tervek, amelyek szerint egy uszodát fűtöttek volna egy közeli szerverközpontban keletkező hőmennyiséggel. A beruházás végül a helyi lakosok tiltakozása miatt nem valósult meg"

    Idióták...
  • USAMEN POWER
    #12
    Az én gépem oldalán lévő keringetővel vagyok így :) Télen fújja a meleget, nyáron meg érdekes módon a hideget :D
  • vasziszdasz
    #11
    A sok torrent miatt jut hő a fűtésre, ezek meg lesittelik a piratebayt, mikor a közjó érdekében cselekednek? :)
  • endyxx
    #10
    "Persze nem szabad elfelejteni, hogy ezek a programok csak akkor lehetnek sikeresek, hogy ha a résztvevők összefognak és mindenki egy irányba húz" - tette hozzá a szakember."
    'há mondom én, hogy a távhőszolgáltató jelentette fel a szervereseket :D
  • eax
    #9
    Naigen, allitolag a BME Schonherz koliban a teli szunet kezdetekor 3-4 fokkal visszaesik az egesz epulet homerseklete - mert mindenki hazamegy, es kikapcsoljak a gepek nagy reszet. :)
  • pepe003
    #8
    Egyáltalán nem marhaság, télen az én szobámban nem sok olyan nap volt, amikor a radiátor fel volt tekerve maxra, mert a két folyamatosan működő gép, plusz néha a lámpa, kiváló klímát biztosított számomra. Csak nyáron meg...
  • eax
    #7
    "beruházás végül a helyi lakosok tiltakozása miatt nem valósult meg"

    Ott is ennyi jokepessegu van?
  • Nikolaosz
    #6
    Lehet spórolni a központi fűtéssel.Leválni a hálózatról és minden lakásba be néhány gépet aztán minden megoldva. (környezetbarát eljárás)
    Csak az áramszámla lesz kicsit magas.
  • NEXUS6
    #5
    Igazság szerint egy Ps3-nál nics jobb lábmelegítő!:)))
  • EasyLife
    #4
    apa kezd hideg lenni dobj már be pár spamet a gépekbe :DDDDDD
  • hodobaj
    #3
    És ha hideg lesz akkor több spam-ot küldenek.
  • BCS pixel
    #2
    végre kihasználják azt a sok hőt
  • Alwares
    #1
    Már látom lelki szemeim előtt a Celeron alapú fűtésű lakótelepi lakásokat. :D