7720
  • mascarun
    #3787
    Köszönet
  • Benedek
    #3786
    FAQ >> Spoiler >> Rendellenes aktivitás
  • mascarun
    #3785
    HAIL!
    A bunkeres dokik adnak egy küldetést miszerint valami továbbfejlesztett detektorral kellene megvizsgálni valami anomáliát! nem bírom bevizsgálni az anomáliát mert kb 10 méterrel a talaj felett jelöli a helyet amit vizsgálni kell! Nem tudom mi lehet a trükkje!
    Ugyanitt fogok valami vészjelzést. Gondolom ha az egyiket nem tudom megoldani akkor bukó a másik is!


    Valami ötlet?
  • Herold
    #3784
    Van annak a térképnek egy olyan változata, ahol van alatta angol szöveg magyarázatként.
  • xblades
    #3783
    Na találtam térképet de sajna orosz felírattal van angol is?

    "relikvia pedig minden kitöres után van ujra es ujra"

    Bocs még csak most kezdtem el, de ez mit jelent miben más a relikviák megtalálása a Clear Sky-hoz képest?

    Ja és a legjobb detectort hogy lehet a játék elején könnyen megszerezni?
  • #3782
    Oázis és oriáskerékből itélve a COP
  • Tib
    #3781
    Oázis használata? Oázisnál megáll az óriáskerék és a szerkezeten kellene továbbugrálni
    Ez melyik játék?
  • zeoos
    #3780
    Azt hogyan kell megcsinalni, amikor Oazisnal megall az oriaskerek es a szerkezeten kellene tovabbugralni? En ezt a reszt mindig benyalom
  • zeoos
    #3779
    Nagyon nagy ez az "Oazis" resz ... jahh, meg az ott talalhato anomalia hasznalata utan, hogy megvaltozik minden.
  • Herold
    #3778
    Gugli valóban a barátod, de itt is volt linkelve korábban, olvass vissza.
  • zeoos
    #3777
    Van (Google a Mi baratunk) ... de tortenetesen nem sok jelentosege van, hiszen a jatekban Te magad fogsz telepiteni anomaliadetektorokat ... relikvia pedig minden kitores utan van ujra es ujra.
  • xblades
    #3776
    Hali van már olyan térkép ahol jelölve vannak a jó dolgok, rejtekhelyek, relikvia helyek?
  • Herold
    #3775
    Ha se azt nem írod le, milyen oprendszert használsz, se a játék "eredetét" és verziószámát, akkor ne várj választ.
  • oneal1
    #3774
    erre valaki?
  • zeoos
    #3773
    Amugy komolyra forditva a szot: olyan problemarol mar volt szo, hogy inditaskor emulator program hibara hivatkozik, kozben pedig csak a lemezmeghajtonk elavult ... de ilyen se kep, se hangrol meg nem beszelt senki.
    Talan a videokartya hazatajan kellene egy kicsit korulnezni ... frissiteni mondjuk a drivert (?)
  • zeoos
    #3772
    Fizessetek be a villanyszamlat es az elmu majd megoldja a gondod
  • zeoos
    #3771
    Csinalj legvezeteket ... az olyan olaszos :P
    Veszel par meter "tyukbelet" oszt nehol a lakas kulonbozo pontjain siman szogeld az ajtofelfahoz ... mutter meg teregetheti ra a mosott ruhat :)
  • zeoos
    #3770
    :))) igen! ez nekem is jol esne :))) ... kicsit szabadon atultetve: igazan megelolegezhetne a bizalmat ez a nagybetus elet, hiszen "tudvalevo", hogy egy sikeres ember leszek ... csak most nincs idom bebizonyitani ... pedig mar ugy elnem a gondtalan eletet :DDD
  • zeoos
    #3769
    A magam reszerol egyaltalan nem vagyok benne biztos, bar statisztikailag feltetlenul a trottyos kategoriahoz tartozom :)
  • Drazse23
    #3768
    Köszi, hogy mind ilyen segítőkészek vagytok. vezeték nélkülit azért nem akarok, mert szeretnék a jelenlegihez hasonlóan gyors netet. Igen a kábeles megoldás körvonalazódott az én fejemben is, de amilyen elszánt vagyok ebben a témában lassan fog összejönni.
  • RoyalPredator
    #3767
    Az öngyújtós kiadással mivan? Nekem az kéne:D
  • w77d
    #3766
    Gyerekek ma vettem emg a játékot, erre a következő van telepítés után: elsötétedik a képernyőm és egy nagy semmi.. nem megy.. kaputt...
  • oneal1
    #3765
    hali!

    egy olyan problémám lenne hogy minden indításnál kifagy a játék, de ha törlöm a user file-t akkor elindul, de minden indítás után be kell állítani a grafikát meg minden. Vannak olyan beállítások ugye amik újraindítás után lépnek csak működésbe ami ugye igy értelmét veszti mivel kitörlöm a file-t.

    ezzel kapcsolatban tud segíteni valaki?
  • RoyalPredator
    #3764
    Na és azt hogy mit deakkor nem ?
  • totya4
    #3763
    A gyerekkorból már kinőttem, na és te? :)
  • Yetyhunter
    #3762
    a térképen nekem csak beard felett van jel. esetleg akkor lesznek megjelölve ha találtak vmi relikviát amit éppen visznek eladni?
  • bmw1200
    #3761
    Meg vannak jelölve a portyázó sztalkerek között ( kör alakú jel mint ahogy a feladatok helyén is van ) a térképen is lehet követni ahogy mozognak. Az első pályán vannak csak , 2 fütyinél , a harmadikat te kaptad.
  • Pepsi Twist
    #3760
    Srácok valaki tudna nekem küldeni 1 olyan mentett játékot amibe már van free roam? mert eléggé elfoglalt vagyok most és nincs időm végigjátszani viszont kipróbálnám a free roamot...

    előre is köszi!
  • mcmoha
    #3759
    Az exoruhas csavoknal szokott lenni. Persze nem mindig.
  • Yetyhunter
    #3758
    azt értem h le kéne lőni a detektoros stalkereket, de van vmi módja h rájöjjek kiknél van, v lőjek le szépen minden stalkert a térképen.
  • #3757
    Ja nekem is 25m kábelt kellet venni hogy az első szintről diszkréten a padlásig felmenjünk és ott húzzuk át a kábelt a szobáig Ott megint le és már itt is vagyunk. KB 2 óra munka volt és tuti;)
  • Herold
    #3756
    Gondolom túl messze van a két gép, azért lenne jobb a wireless router.
  • mcmoha
    #3755
    Vagy ket diszkret luk a falon meg par meter kabel.:D
  • Herold
    #3754
    Vezeték nélküli router nem lenne megoldás?
  • Herold
    #3753
    1. kérdés: keresd meg.
    2. kérdés: olyan csak Pripyatban találsz. Lásd FAQ.
  • mcmoha
    #3752
    A vegen valaszthatsz, hogy elhagyod a Zonat vagy visszamegy garazdalkodni.:)
  • nejad
    #3751
    hellosztok!Vki segitene hogy tudok a jupiter üzemnél bejutni a helikopterhez meg az alagúthoz? és az első két pályán lehet kalibrálos szerszámokat találni?köszi!
  • REPS0L
    #3750
    ha végigviszem a játékot, utánna van free rohangálás, vagy kezdhetem előlről?
  • Drazse23
    #3749
    Köszi szépen a választ!

    Sokat segítettél. Természetesen van netem, de az a régebbi, gagyibbik gépen (a winyó koppanásig tele), az újon pedig még egy jó darabig nem lesz. Két téglafal és egy köztes szoba nehezíti jelenleg az áthúzást.
  • zeoos
    #3748
    Lodd ki a hatizsakbol