7720
  • mcmoha
    #3827
    Kilotted a fickot?
  • deszant
    #3826
    sziasztok,
    a játék végén amikor már minden meg van csinálva egy stalker beszél a mosodában arról hogy a város alatt alagutak vannak (artifact-ek után érdeklődtem), ilyet talált már valaki? Én napok óta bolyongok de semmi...
  • Solid Snake
    #3825
    Ezen senki sem tud :)
  • kr1szmester
    #3824
    nekem indításnál azt írja hogy hiányzik a system.ltx. tud valaki segíteni ezen?
  • Tib
    #3823
    Igen, normális dolog.
    A janovi állomáson meg lőszereket kapsz, ha a mutáns vadászatokat megoldod =)
  • zeoos
    #3822
    Ha nagyon zavar, akkor hagyd nyitva a ladad ... kulcs a labtorlo alatt
  • Devv
    #3821
    persze
  • mascarun
    #3820
    Egyébként az normális hogy kb kétnaponta kapok a privát ládámba jutalmul gyógyszereket az eltűnt stalkerek ügyének megoldásáért???
  • Devv
    #3819
    Nalam az egyetlen nagy bug (es nagyon idegesito), amikor Jar bacsi elkezd tancolni, miutan kinyirtuk a zsoldosokat, es nem tudok vele beszelni...
  • Herold
    #3818
    Nemá bazdmeg és ezt csak most mondod?
  • mcmoha
    #3817
    Jarnak igen jelentos szerepe van a freeplay soran.:) Arra a falura gondolok ahol Jarral lodoztetek a zsoldosokat.
  • TOMSILENT
    #3816
    S.M.R.T.E.R. módot valaki próbálta már? :D
  • Piszkos  Fred
    #3815
    :D:D
  • xblades
    #3814
    Miért Jar szerepet kap később is?
    Ja és a falu alatt melyik részt érted, ahova az elején érkeztél?
  • mcmoha
    #3813
    Ha Jart kinyirod es a vegen nem hagyod el a Zonat komoly problemaid lesznek a freeplay soran.:P Ha a Jupiter palya faluval ellentetes oldalara atmegy (majdnem szemben a faluval) egy elhagyatott mozdony tetejen talalsz mesterlovesz puskat es csak mutansokat kell lelonod erte.:)
    Ezt a jatekot ha igazan elvezni akarod kicsit maskeppen kell jatszani mint pl a Doom-t.:) Ha esz nelkul kiirtod a fobb alakokat a vegen sirni fogsz, hogy rovid a jatek es szar is.:P Pedig nem.:)
  • xblades
    #3812
    Amúgy királyul ki lehet használni a játékot, pl az elején amikor a másik hajót segítettem elfoglalni, egy lövést se kellet leadnom csak összeszedni a halottaktól a cuccot.
    Vagy ahol az egyik szerszám készletet kell összeszedni ott a banditák amikor véletlenül elővettem a kést szépen lekaszaboltak. Visszatölt majd keresgélek tovább mikor jön egy kitörés, az összes bandita beszaladt a jobb felső sarokban lévő kis házba, na ekkor véletlenül kicsúszott három kézigránát a kezemből egyenest a kis házba el is intézte mind, eztán csak összekellet gyűjteni a jobb dolgokat.
    Ja és Jar bácsi kis agyag galamb lövészete is jó kis gyűjtő hely, főleg ha a végén őt is kinyírod akkor megszerezheted a jó kis flintáját.
  • xblades
    #3811
    Hali én a banner-at használom az angol verzióhoz és működik.
    Csak azóta amióta feltettem, a következő indításkor állandóan kilép X-ray hibával amivel az a baj ha törlöm a megadott fájlt akkor elvesznek a beállítások így ha olyan beállítást akarok változtatni amihez a játék újra indítása szükséges azt buktam.
    De készül itt egy másik is : link
  • zeoos
    #3810
    Bocsi nem Te kerdezted hanem Antraxka ... lenyeg a lenyeg: kiveseztuk mar korabban.

    (szerintem hasznald nyugodtan a bannerosat)
  • zeoos
    #3809
    persze, hogy van ... ha ott ulsz es tolod
  • zeoos
    #3808
    En a bannerban levot hasznaltam vegig es csak egyetlen egy helyen eszleltem idoeltolodast, amikor Pripyatban atveszed a parancsnoksagot. Addig semmi gondom nem volt soha es ott sem okoz valos gondot, csak eppen szemet szur.
    Egyebekben korabban is valaszoltunk mar ugyan erre a kerdesedre, igaz kicsit maskent fogalmaztad meg.
  • w77d
    #3807
    srácok van olyan magyarítás amelyik a nálunk megjelent angol verzióhoz van? a bannerban lévő nem jó hozzá, az gondolom még az oroszhoz készült annak meg egy picit más a fájlrendszere...
  • dupcsik
    #3806
    hello! van már végig játszás a játékhoz?
    köszönöm szépen
  • dalmar
    #3805
    Köszönöm.
  • Herold
    #3804
    Nekem csak akkor jöttek mutánsok, mikor már félig benn voltam. De akkor szép kis tűzijátékot rendeztek, a vadkan csordával együtt.
  • zeoos
    #3803
    Persze a seggedben ket lihego verszopoval es egy ugrabugra kimeraval eleg nehez kereskelni a nyomokat
  • zeoos
    #3802
    Helikopterrel szemben allva bal oldalon fal van, jobb oldalon kerites ... kerites menten a hulla vonalaig eleg biztonsagos ... onnan a hullahoz ... hullatol jol latszanak a foldon az aknak helyei.
  • Herold
    #3801
    Az aknamezőn át. Csak ki kell kerülni az aknákat. Ha jól megnézed, a talaj ott kissé más színű.
  • dalmar
    #3800
    Helló.Az aknamezőn parkoló helikopterhez,hogyan lehet eljutni?
  • zeoos
    #3799
    Amugy is rosszul emlekszel, mert amirol beszelsz az a kulonleges kepzodmeny abban a valamilyen ligetben ... az oazis az a resz, amikor eljutsz a valhalaba :) ... ahol talalkozhatsz elvis-el, merilin monroo-val es Jimy-vel ... ott mutatja be Strelok az egesz sziciliai jellegu csaladjat, ahol az udvaron a kis Putyin eppen jatszik egy megszeliditett pseudo kutyaval ... kozben az udvaron kimera sult keszul nyarson .... emlekszel mar?
  • zeoos
    #3798
    Jajj maaaaar!!! Persze-persze ... de meg sokan vannak, akik nem porgettek ki tobbszor a jatekot ... gondoltam megviccelem Oket.

    Poengyilkos.
  • zeoos
    #3797
    Amugy nagyjabol 20 eves forma srac voltam, amikor ketpofara zabaltuk az akcios radioaktiv salatat egyenesen csernobil kornyekerol ... nem tudom, hogy ezert vagy csak tenyleg egy jols sikerult trilogia, de nagyon bejovos a jatek.
    Varom mar nagyon a Metro2033 megjeleneset, amiben hasonlo vilagban maszkalhatunk majd ... de az 576-ra rakerdeztem es meg nem tudnak semmit.
  • Tib
    #3796
    Na akkor tisztázzuk mi, hol és hogy nincs a CoP-ban:
    Az Oázisban lévő relikvia (aminek a neve "Az Oázis szíve") használatával, semmi nem változik meg. Használni és megszerezni 2 külön dolog
    Az Oázis szíve relikvia megszerzése nem a játék végén van
    Az Oázis szíve relikviát nem az óriáskeréknél kell megszerezni...
    Az óriáskerék a pálya határán, kidolgozatlan textúraként áll. Nem lehet ráállni, mert átmegy rajta az ember...

    Tehát az óriáskerék a játék végén dolog emlékeim szerint a Clear Sky lesz
  • zeoos
    #3795
    Tudod akkor, amikor Strelok bemutatja a feleseget Natasat es a fiukat, a kis Putyint :DDD
  • xblades
    #3794
    Igen de asszem egy kicsit túl összekutyultam. Köszi
  • Herold
    #3793
    Ha a következő kérdése az lesz, hogy miért nem engedik be a Szkadovszkba, tökön szúrom magam.
  • Herold
    #3792
    Voltál már a Beállítások menüben?
  • zeoos
    #3791
    az nem valtozott a korabbihoz kepest: 6 gomb
  • xblades
    #3790
    Kösz ja és a csavart mivel lehet dobni?
  • zeoos
    #3789
    Hat ez van a jatek vegen, amikor azt az eletszeme, vagy mi a fene relikviat kellene megszerezni, az oriaskerek tetejerol ... mondom, ezt en mindig becumizom ... de latom Te is
  • zeoos
    #3788
    Clear Sky-hez kepest itt a relikviaszerzes csak b-vagany. Az anomaliak fix helyen vannak ... na jo a relikviafajtak valtoznak, de minden kitores utan megjelennek ujak az anomaliakban.

    A legjobb detektor viszont most jobb mint korabban, mert az anomalihatasok pontos helyet es fajtajat is mutatja, igy mar tok konnyu a relikviakig eljutni. Meglehet szerezni egeszen a jatek elejen is, ha eleg harcias vagy (mar egeszen az elejen talaltam hullanal) ... de kapsz jutalmul is masodfeladatert ... tudosos kuldetes utan mar vasarolhatsz is es onnantol mar eleg sok hullanal lesz, ha gyilkolaszol rendesen.