7720
  • Yetyhunter
    #3747
    végignyomtam a játékot, és elkezdtem sultannak dolgozni. odaadtam neki a compasst, és most el kéne vennem a fasza detektorokat a beardnek dolgozó stalkerektől. csak a térkép nem ezeket a stalkereket, hanem beardet jelöli meg. hogyan tudom elvenni ezeket a detektorokat?
  • Herold
    #3746
    Azért van bejelölve a térképen az anomália helye, hogy ha lejössz a fennsíkról, vissza tudj menni ismét azon keresztül.
  • zeoos
    #3745
    Nem kell olyan bejelentkezesi regisztraciot csinalni mint a BF2142-ben ... tulajdon keppen semmi extra ez az egesz ... csak a jatek inditasakor lefuttat egy eredetiseget vizsgalo valamit es csak utana kezdodik a jatek ... nagyjabol ennyi a lenyeg.
  • zeoos
    #3744
    Jol latom, hogy a jatek elorehaladtaval a mutansok egyre kemenyebbek?

    Az elso Kimeram egyetlen granattol dobott egy hatast ... az otodik-hatodik talakozasnal viszont mar megizzasztottak a dogok.

  • zeoos
    #3743
    Ott vegul is nem a teranomaliaba ugras a lenyeg, hanem ugy jutsz fel arra a fensikra, ahol az egyik megkozelithetetlenul lezuhant helikopter talalhato.
  • zeoos
    #3742
    Internetes kapcsolat azert szukseges, mert az eredetiseget az interneten keresztul ellenorzik, minden egyes inditaskor.

    Emulator problema pedig az elso inditaskor valoban akkor jelentkezik, ha regi tipusu lemezmeghajtonk van. Sajnos invesztalni kell, szerencsere manapsag mar fillerekbe kerulnek ezek az alkatreszek.

    NO-DVD crack-el is felrakhato a jatek es ilyenkor a szerialt sem kell megadni a telepites befejezesekor de evidens, hogy a jatek multi resze ezzel kilove.
  • TTomi
    #3741
    Köszi a választ! Akkor ezek szerint a monolitos csókára már keresztet vethetek... Na akkor irány Pripyat!
  • Drazse23
    #3740
    Köszi a választ!

    Egy webáruház honlapján olvastam, hogy "az aktiváláshoz internet szükséges", míg két másiknál ilyen nem szerepelt. Az előbbinél rá is kérdeztem e-mailban, hogy ez mit takar, de ők adtak egy linket és egy e-mailt a magyarországi forgalmazóhól, hogy ott próbálkozzak technikai kérdésekkel. A Fórumozók sokkal segítőkészebbek.

    Még egy kérdés a Fórumozókhoz: Akkor a telepítés után semmilyen internetes hülyeséget sem kért a játék?

    Köszi!

  • Nathan66
    #3739
    Hello! Még az elején járok a játéknak, de elakadtam. Annál a résznél, ahol Noah pda ját kell elvenni és utána valami helyre irányít, ahol valami anomáliába kell beleugrani a tüzes, nemtudommiken kersztül menve. Érdekes feledat.. de nagynehezen beleugrottam és mintegy idökapu, áttett máshova és aztán rá 1percre uyganaz volt a missió, hogy megint menjek az anomáliába... Pls segitsen valaki. Thx.
  • Herold
    #3738
    Elvileg csak a multihoz kell.
  • Drazse23
    #3737
    Helló!

    Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, tisztelt Fórumozók, hogy pontosan mit takar a Call of Pripyat-nál az, hogy internet kapcsolat követelmény?
    Az aktiváláshoz van szükség a netre, tehát akkor nélküle el sem megy? (úgy mint pl. Battlefield 2142)
    Esetleg csak a multyplayerhez kell az internetes kapcsolat és a játék nélküle single-ben ugyan úgy használható, mint a korábbi STALKER részek?
    Nálatok ez, hogy volt?

    Előre is köszi válaszotokat!
  • Benedek
    #3736
    Végigtoltam...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... viszont a menekítés után a záróvideóban nekem Zulu és Kovalski ezredes meghalt, szóval nem lett good-endging (ezen kívül mindenki örült).

    Valahol olvastam, hogy Zulu-t meg lehet találni Pripyatban az iskola melett. Menekítés előtt jóval korábban amikor próbáltam megkeresni, akkor Zulu nem volt ott. A menekítéskor sem találtam. Mettől meddig érhető el élve Zulu az iskola melett? Mikor keressem?
  • Herold
    #3735
    Új dvd-olvasó kell.
  • MBP Schaefer
    #3734
    Sziasztok!
    Újratelepítettem a winfost felraktam a játékot és emulation software detected hiba fogad.
    Daemon kilőve, játék eredeti, oprendszer win 7 ultimate.
    Előre is köszönöm a segítséget.
    Üdv
  • zeoos
    #3733
    Amugy a multi reszet probalta mar valaki? :)
  • zeoos
    #3732
    Eldontottem, hogy lesz ami lesz: de nekimegyek annak a csordanak, amiben minden mutansfajta egyedei egyutt rohangalnak ... jo az elhatarozas ... csak most nem talalom Oket sehol.
  • zeoos
    #3731
    Negyen mentek (az atkoto filmbol egyertelmu lesz majd). De korabban is elindulhatsz, hiszen minden egyes ember megszerzese utan donthetsz ugy, hogy elegen vagytok es GO.
    A csapatunk siman eletben marad, ha nem Oket kuldjuk elore harcolni, hanem mi magunk megyunk elol es rendre mindent kipucolunk a tobbiek elott.
  • Herold
    #3730
    Zulu, Sokolov (a tudósoknál asszem), Vano.
  • mcmoha
    #3729
    Ha a monolit vezert nem tudod magaddal vinni akkor csak negyen mentek. Semmi kulonos nem tortenik csak nem kapod meg a "Vezer" achievement-et, meg nehezebb lesz az atkeles.:)
  • TTomi
    #3728
    Esetleg válaszoltok az enyémre is? Légyszi! Úgy is oda vissza kenitek az egészet... :)
  • Devv
    #3727
    Miutan belejuk nyomtam egy tarat es nem nagyon akartak megdogleni, elokaptam mergemben a kest. Egy egeszseges ormanyosnak 2 vagas es halott.
  • Archicad
    #3726
    Késsel?! Ki fogom próbálni.
  • Devv
    #3725
    Nálam is Zulu halt meg a leghamarabb, utána másodszor játszva már megmaradt mindenki. Egyébként ormányosok ellen csak a KÉS!
  • tom2004
    #3724
    Zulu az Iskola keleti oldalán található, rengeteg ormányossal.
  • TTomi
    #3723
    Sziasztok! Kiket lehet felbérelni, hogy jöjjenek Pripyatba? Vánó és a katona megvannak, a monolithosokat valamiért nem tudom elfogadtatni senkivel, valszeg eladtam mindkét PDA-t Bagolynak. Szóval Ő kilőve. Vagy ha nem akkor kivel beszéljek, és ki jön velem még?
  • zeoos
    #3722
    ja es nem beszologattam, hanem nalam semmi gond nem volt, nincs es valoszinuleg nem is lesz vele ... pedig nekem is bolti 2-es van es az 1-eshez illo magyaritast hasznalom ... pont.
  • zeoos
    #3721
    Emlekeztetnelek ra, hogy a kulonbozo javitasok a parbeszedeket igen piciket befolyasoljak ... de amugy biztos jopofi gyereknek gondolod magad.
  • TSL16b
    #3720
    Ide még nem írtam le?

    A kincsvadászról letölthető csomag (ami a topik fejlécében van linkelve) jól működik a v1.6.02-es játékon is, csak a beállításokban egy új funkció (a felbontásváltás utáni automatikus visszaállítás) nincs meg. A GYIK oldalról tölthető gyorsjavítás beteszi ezt a funkciót, kb. ennyi a különbség.
  • lipovics
    #3719
    Nekem is Kardán csinálta meg végül a ruhát!
  • Tib
    #3718
    Jól látod a dolgot =)
    TSL16b szerint az v1.6.02-es patch számos dolgot megváltoztat(kihagy, felcserél, elcsúsztat) és a feliratozó script is bakizhat az 02-es újításai miatt. De a pontos infóért inkább Őt zaklassátok =D
  • lipovics
    #3717
    Én a másiknak adtam a kalibrálót. Sebaj, összeszedem a másikat is!
    Köszi a segítséget, majd jelentkezem.
    Egyébként ez szerintem bekerülhetne a FAQ-ba, hogy nem kérdezgessük sokszor!
  • totya4
    #3716
    Nem megfelelő hűtés, tervezési hiba okozhat ilyet, ha új OS-el is ezt csinálja, vagy inkább egy teljesen más gépben, akkor lehet visszavinni a boltba a kártyát. Egyes "tesztprogamok" adhatnak olyan terhelést a VGA-knak, hogy azok behalnak, pl a 4870 és a furmark esete. Viszont ez a bencmark teljesen játékfuttatásnak minősül, még ha köze nincs ahhoz ahogy a játékba játszol, szóval azt a VGA-nak bírnia kell. Megfelelő hűtéssel, nem túlhajtva, megfelelően szellőző házzal... :)
  • totya4
    #3715
    Megnyugtatásodul közlöm, hogy nem csináltak volna az 1.6.0.2-höz magyarítás javítást ha egyszer az előző verzió tökéletesen megfelelő :) Szóval ha legközelebb beszólogatsz, előtte gondolkodj :)
  • Archicad
    #3714
    Nálam "elesett" az átkelés folyamán.
  • speti43
    #3713
    Zulu-t hol kell megmenteni pripyatban?
  • Archicad
    #3712
    Én azt a szerszámot ami az áruház alagsorában van azt kardánnak adtam oda, és tudok futni.
  • zeoos
    #3711
    Kicsit lejebb pont volt rola szo ... valami olyasmirol szol a tortenet, hogy nem mindegy, hogy melyik fejleszto embernek mit adsz oda es milyen sorrendben ... de en csak most probaltam segiton kibicelni ... a pontos valaszt keresd lentebb.
  • lipovics
    #3710
    Srácok!

    Megvan a szervo ruha és a kalibráló szerszám is, ellenben nem tudom fejleszteni a futást. Van erre valami gyógymód? FAQ-ban nem találtam semmi infót :(
  • zeoos
    #3709
    Teljesen logikusnak tunik ... bar megnyugtatasodul kozlom, hogy a v1.6.0.0-1.6.0.1 varriaciok (ami ugyebar a "MAGYARITAS LETOLT" menupont alatt talahato) tokeletesen megfelel a magyar bolti kiadasu v1.6.0.2 verziohoz is.
  • zeoos
    #3708
    Meg egy kerdes: a jatekban altalaban egyfajta mutans csapattal fut ossze egyszerre az ember, max ketfajta doggel. De egy csomoszor latok a messzesegben egy olyan bazinagy falkat, amiben szinte az osszes fellelheto allatbol egyutt szaladgal egy csomo.
    Szoval azt szeretnem kerdezni, hogy valaki szembetalakozott mar ezzel a csordaval, avagy megkuzdott veluk? En bevallom mindig tavol tartom magam ettol a falkatol, de azert piszkalja a csorom, hogy egyszer nekikmegyek. Valaki?