7720
  • tovis55
    #3987
    nyomom a játékot ezerrel szépen csinálgatom a küldetéseket de a Morgan gyerekkel nem találkoztam még. Miért neeeeeeeeeeem?
  • #3986
    A relikviák szinte mindig ujra termelődnek, és minden féle-fajta termelődik az anomáliákba, lehetetlen lenne egy normális anomália térképet csinálni. Csak a nagyon érékes és megszerezhetetlen relikviáknak vannak ilyen speckó helyi ahova nem is termelődnek. Sztem azoknak a helyeknek meg nem nagyon van még térképe.
  • Jancsee
    #3985
    Helo mindenkinek nem tudnatok egy terkepet hozza mondjuk olyat mint a clear skyhoz volt? amin jelzi a relikviakat!
    koszi:-)
  • w77d
    #3984
    a szemétláda, de jó hogy nem adtam oda XXXXXXXXD
  • #3983
    Az hogy nálam se műkszik:D
  • Noodlee
    #3982
    Nálam nem működik az F6 (külső nézet) gomb.
    Mi ilyenkor a megoldás?
  • Herold
    #3981
    Jaja, csak hát a mai fiatalok nem igazán ismerik a 10-12 évvel ezelőtti játékokat.
  • Noodlee
    #3980

    A HL1 mindenféle képen kötelező darab kellene, hogy legyen, még most is!
    Ott valóban kellett gondolkodni, és nem mindenkire lőni, akit meglátsz.
  • #3979
    Elszalad vele szakálhoz és odaadja neki mintha ő találta volna. Aztán dumáláskor közli veled, hogy ez a zóna apám...:D Te meg nem tudsz semmit se csinálni, mert ugye a hajón nincs fegyverkezés:D
  • w77d
    #3978
    hát kapott egy fejlövést a kéregető csávó XD

    amúgy mi lett volna ha odaadom neki?
  • #3977
    Én jótékony voltam, elmentettem, aztán visszatöltöttem és még szaladt a paraszt, addig hátulról kapott egy golyót:D Ja meg csak én rám hozot szívrohamot az a stalker, mikor kiléptetek az ajtón és ott állt veletek szembe?:D
  • #3976
    Jaja, de ha jobban belegondolsz az elég régi keletű játék, aki még anno pentium 1esen nem játszott a HL-el azt velszeg nem nagyon indítota be a 2-sem, ami szintúgy nem egy mai gyerek... Szóval szerintem sokaknak kimaradt. De pld, vannak olyan játékok, amik elkerülték az én figyelmemetis. Vagy fél éve ilyen volt a Fallout3 meg a Two words és gothic3 is. Mindegyikhez voltak már pöcsök, magyarítás és egyéb vackok. Mégis irták kommentben hogy pedig ez istenkirály 5ször játszottam vele, meg hasonlók, és gondoltam megnézem. Hát eggyiket se bántam meg:) Ezért szoktam én is tapasztalatot megosztani kommentben:D
  • Herold
    #3975
    És semmiképp ne jótékonykodj, ha megszerezted a relikviát!
  • mascarun
    #3974
    Egyet értek!
  • Herold
    #3973
    A Half Life-ot meg a HL2-t kötelezővé tenném azoknak akik ilyen mászkálós FPS-t játszanak. Aki ezeket végigvitte, az már nemigen fog így elakadni sehol.
  • Herold
    #3972
    Felülről próbálj bejutni.
  • w77d
    #3971
    nah jo, így napközben melómegszakítással ilyen 5-5 perceket tudtam játszogatni, majd estefelé kreatívabb leszek XD amúgy thx ;)
  • RoyalPredator
    #3970
    Úgy kell bemenni a hajóba, hogy hátracsapod a fegyvered, kinyitod az ajtót, és belépsz.
    Becsukni majd a huzat fogja.


    xdDDDdDdDddDDDdD
  • #3969
    Kicsit legyél kreatívabb barátom ,mert ha már itt elakadsz, nem tudom hogy akarsz ezzel a játékkal játszani... Simán be lehet jutni a hajóba, minden megerőltetés nélkül. A hátuljánál van a bajárat a hajótestbe;)
  • w77d
    #3968
    megoldódott, Armor jel volt csak a tegnapi piálás után még ma is flesselek XXXXXXXXD
  • w77d
    #3967
    Srácok a Stalker hajóhoz közel van egy kisebb hajó tele anomáliákkal. Kaptam egy feladatot is oda de nem ez a lényeg, hanem hogy a hajón belül a felső szinten jelez egy relikviát de sehogy sem tudok bemenni érte... valaki tudja hogy kell???
  • Noodlee
    #3966
    Nem minden kitörés után termelődik újra.
    A csőnél lévő rejtekhely (már ha az, amire gondolok), akkor az a cső támasztópillérjén van. Ha ügyes vagy, akkor fel tudsz mászni a csőre, vagy le is lőheted a motyót a csúzliddal.
  • horthy
    #3965
    Ezek az Anomáliákban lévő relikviák ujraképződnek . Mert azt olvastam ezen a forumon hogy minden kitörés után található uj relikvia azon a helyen ( anomáliában ) ahonnan már felszedtem . Érdekes modon kitőrés után üresnek találtam az anomáliát ! Ezek szerint csak nem képződik ujra .
    Másik kérdés az első térképen a játék elején Skadvosk-ba Beard ad egy titkos hely koordinátát zöldel jelölve Skadvosk-tól keletre egy csőre mutatva miútán megszereztem neki egy kis hajorol egy kormányrelikviát . Ez a csövőn van vagy a cső allatt valami barlangba ez a titkos hely mert nem találtam meg pedig bemásztam a cső környéki repedésekbe is összeszedve a relikviákat ?
  • mascarun
    #3964
    Csinálj már róla egy képet.
  • Herold
    #3963
    Gondolom kissé megtépték az armorodat és azt jelezte.
  • w77d
    #3962
    onnan gondolom hogy valami kutya vagy hasonló dög, mert akkor jelent meg amikor emgtámadtam egy csapat ilyen rohadt dögöt :D
  • #3961
    OTT A KUTYA NIKKEDBEN!!! ÚRISTEN!!!! MENEKÜLJ!!
  • Herold
    #3960
    A sisak, az armor, és a fegyver állapotát jelzi, illetve az éhséget. A piros állapotban az első 3 már használhatatlan.
  • mascarun
    #3959
    milyen kutya? én ilyennel nem találkoztam!
  • #3958
    A sugár jel az hogy éppen besugároz valami. A szin pedig a behatás mértékétől függ. A sisak, az az jeletni hogy leromlot a sityakod állípota. És a kutya? Hát ha az vörös, akkor szerencsétlen dögöt már csak elhantolni fogod...
  • w77d
    #3957
    srácok a képernyő jobb oldalán megjelenő kerek ikonok micsodák?? van pl nekem most egy kutya vagy valami hasonló fej vörös háttérrel, sugárjel zöld háttérel, egy sisak oldalról sárga háttérrel....
  • #3956
    Hát most hogy így mondod, mintha valaki mesélte volna hogy SOcban talizott ilyennel, de sztem jobban hasonlítt egy szemüveges DR házra:D
  • #3955
    Sehogy?? Nekem se volt meg...
  • Herold
    #3954
    Végülis majdnem ugyanaz...
  • Herold
    #3953
    Emberek ez komoly? Ez eddig nekem fel se tűnt! Gordon Freeman a Zónába utazott? (Gondolom a Half Life rajongóknak ismerős a név.)
    Freeman
  • Antraxka
    #3952
    *12db tárgyiasítású helyett tárkapacitásút akartam írni XD
  • Antraxka
    #3951
    Én negyedszerre kezdtem elölről a játékot úgy, hogy ki se vittem. Első három alkalommal az 1.6.00 verzióval játszottam, és kezdtem el a játékot. Kiderült, hogy néhány helyen elcsesztem a dolgokat, azt nem tudtam tovább menni. De harmadik alkalommal kiderült, (mivel warezos verzió) hogy mikor pripyathoz vezető létrához eljutok, és fölmászok rajta, és jön a betöltés: PUFF! Ki is dobott a Windowsba! Így hát újra kezdtem újból, a ár megint letöltött 1.6.02 verzióval, magyarosítva. Pripyatig nem jutottam még el, de már van egy fegyver raktáram Janovban a privát tárolómban. De hamarosan eljutok a pripyati alagútba, és remélem, de nagyon remélem, hogy most már megláthatom pripyatot, az állítólag képződmény gazdag várost.

    A kímérákat utálom, nekem a 12db tárgyiasítású armel sterling vagy mi a fene van meg, és a spas 12 nem jobb, hanem szarabb nála: MERT 3 kilónál valamivel nehezebb
    a spas12 és a armel vagy mi a fene pedig 3 kiló csak. Egyébként jó a játék annak ellenére hogy olvastam egy-két olyan kommentet, akik azt írták hogy " csak 2dés a növényzet" és akkor mi a fene van??? Jó a játék vagy nem?! FASZA A JÁTÉK! Játszatok vele sokat.
  • xblades
    #3950
    Miért akkor hogy szerzed meg Morgan PDA-at?
  • #3949
    De de, aztán ha kifizeted a dolgot meg az elrabolt stalkert is kifizeted akkor valami hirnevet is kapsz. Én utána legyaktam mindkét bandát
  • Herold
    #3948
    Nem ő az akit lehúztak a banditák? Akkor kell elmenni az ellenőrzőponthoz ahol lerendezed velük az ügyet