7720
  • xblades
    #4027
    Hát én első végigjátszásnál, simán beszaladtam a Keleti alagúti kocsiszínben lévő két jedi medvébe, hát jól megizzasztottak, kikapták a fegyvert a kezemből, meg baszott nagy gázpalackokkal csépeltek. Tovább bírták a levegőben tartani mint Yoda. :C De másodszor már késsel gyilkoltam le őket (láttam a You Tube-on hogy egy srácnak sikerült)
  • xblades
    #4026
    Kettőt is linkeltem be, egy angolt képekkel, és egy You Tube-ost videó végigjátszást.
  • Yan
    #4025
    pedig kisebb, mint a másik kettő
  • Jancsee
    #4024
    Helo na ma en is elkezdtem jatszani vele az elso kettot talan minden fokozaton vegigjatszottam es eleg sokat idoztem rajtuk:-) Na de ez a 3. resz egesz masnak nezem hatalmas terulet van nem tudnatok egy vegigjatszast valahol? nem akarok vegigfutni rajta de azert jol johet! Koszi tovabbi jo jatekot:-)
  • TSL16b
    #4023
    A szerszámkészlet a régi közösségi házban van, az (egyetlen) emeleten.
  • Herold
    #4022
    Lehet, hogy ez volt a baja a kártyádnak?
  • dupcsik
    #4021
    hello! pripyatban a szerszámot hanyadik emeleten lehet megtalálni a müv házban? mert már egy orája keresem
    köszönöm szépen
  • Noodlee
    #4020
    Biztos csak az eredetivel van gond
  • TSL16b
    #4019
    Az jó, ezek valószínűleg a feltételei a hibának, nem biztos, hogy mindig előfordul. Én inkább hívnám a Kulcskészítőt (a Cheat modot).
  • Noodlee
    #4018
    Én is.
  • #4017
    Én mikor megtaláltam a kulcsot gondoltam egyből bedugom, nehogy elhagygam már:D ÉS ennek ellenére is megtaláltam a másikat is és tudtam használni is:)
  • TSL16b
    #4016
    Esetleg ki lehetne egészíteni, hogy ha a jelzett helyen nem található, az lehet gyári hiba miatt is: ha túl sok idő telik el a két kulcs megtalálása között, vagy ha az egyiket már használtad, mikor a másikat még nem vetted fel.

    smrtphoneusr (a S.M.R.T.E.R. Pripyat mod szerzője) írja a stalker.filefront.com-on:
    "The key thing is a vanilla bug that sometimes happens when there is too much time between finding them both or if you already used one key before you grabbed the other. You can go and kill the bloodsuckers without using the gas though (it's easiest if you jump on one of those machines while they are still asleep and fire from above with a shotgun)"
  • #4015
    Meg a FAQBan ibenne van;)
  • w77d
    #4014
    hoppá... megyek is vissza :D
  • r4pt0r
    #4013
    Csak el kéne olvasni a jegyzeteket, amik a kocsikon van.
  • w77d
    #4012
    nna engedjetek meg nekem két kérdést:

    1. a csapos mondta hogy szerezzek neki egy gravi anomáliát. A térképen a jelölés egy másik Stalkerhez vezetett. Nála van a cucc, de csak valami hiperszuper fegyverért hajlandó odaadni. Milyen stuki kell neki? az én felupgradelt cuccom nem jó neki, de nem is adnám :D lelövés nem játszik mert a Stalkerek berágnak rám....

    2. A vérszopókat elpusztító gázt tartalmazó ládát hogy nyissam ki? semmi erre utaló dolgot nem találtam a térképen sem meg a környéken sem...
  • Tib
    #4011
    Lehet kicsi betűmérettel van kiírva
  • Noodlee
    #4010
    Amúgy itt van.
  • Noodlee
    #4009
    FAQ a bráner alatt!
  • horthy
    #4008
    Kardan-nak a Skadvosk-i fegyverjavitonak kitől tudok szerezni szerszámokat vagy honnan ? Vagy milyen misszióba ?
  • #4007
    Menj be a daru melletti kisházba ahol egy hulla is van!
  • Shep
    #4006
    Daru mellett van egy ház abban keresd őket.
  • horthy
    #4005
    Csinálom az eltünt Stalkerek melléküldetést a vérszopokat már kinyirtam mérgesgázzal azután egy nappal a Skadvosk-i csapoos Beard beadja nekem hogy találkozzak a egy Ghular nevű stalkerrel ( márha jól emlékszem a nevére ? ) aki ott van nem messze Skadvosk-tol egy kikötőbe a nagy daruknál . Igenám de én odamentem a darukhoz fel is másztam rájuk és se kép se hang senki sincsen ottan még a daru alatt sem ! Mi a baj ? Hol van ez az ember nem emlékszem hogy meghalt volna ?
  • xblades
    #4004
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Morgan PDA-at én úgy találtam meg hogy amikor Szultán szól hogy a banditák megtámadják a stalkereket, mentem és beköptem Szakálnak. Ezután Szakál megkér épüljek be majd támadjam hátba a banditákat. Gyilok után vissza Szakálhoz a jutalomért. Később visszamegyek Szakálhoz, van olyan menü hogy segíthetek elintézni a banditákat. Fel az erdőgazdasághoz ott néhány stalkerrel egy kis hallgatozás után legyilkoltok mindenkit, majd az Evo ruhás szolgálatos csávótól felveheted Morgan PDA-at. (így az elején elég kemény csávó volt háromszor is kinyírt)
  • Herold
    #4003
    A stalker hangulat másik (kissé szomorkásabb) oldala meg az, hogy mászkálás közben összefutsz más stalkerekkel a terepen, elbeszélgetsz velük, aztán pár óra múlva arra járva már csak a holttestüket találod.
  • w77d
    #4002
    XXXXXXXXXD

    annyira klappolt ott minden hangulat/hang/megjelenítés, hogy én még a monitor előtt sem mozdultam meg levegőt is alig vettem addig XXXXXXXXD
  • Herold
    #4001
    Nekem pont akkor kellett finganom és meghallották.
  • w77d
    #4000
    azért beszaratós részek is vannak... kurva hangulatos volt nesz nélkül végigkúszni az alvó vérszopók mellett XD
  • #3999
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Flinta maga szoroka. Állandóan menőzik olyan dolgokkal, amiket te csináltál meg, sokáig zivod a vérét akkor kibujik a szög a zsából. JAnovban álldogál. Aztán a tó szélén lévő gép mellett az anomáliákközött találsz egy haldokló stalkert, beszélj vele hagyd meghalni aztán megint baszoktasd flintát. Ezekután már panaszkodhatsz a szbadság vezetőinek is, meg mindenfélének. Előbb utób eljutsz oda hogy visszamenj a szkvadoszkra és mesélj ott is ennek anank flintáról. Majd valamikorra el fog tünni. Kinyírják
  • tovis55
    #3998
    De nem a stalkereket nyírtam ki hanem a banditákat és végig csináltam a küldetést, egyébként befogatták a monolitisokat is morgan PDA-ja nékül is, de próbálom húzni halasztani a pripyatba való utazást mert nagyon kemény a játék. Már csak Szokorát kéne valahogy megtalálni de nem nagyon akar sikerülni
  • xblades
    #3997
    Mert az elején a másik hajon a stalkereket nyomtad le, vagy meg sem csináltad a küldetést. Különben ha folytatod azt a küldetés sort megtaláltad volna a PDA-at.
  • jaki88
    #3996
    na végig vittem és nagyon megvagyok elégedve, szerintem a legjobb stalker rész idáig, tényleg változatosak a küldik, hangulatosak a helyszínek, baromi jól sikerült.
  • Jancsee
    #3995
    Kossz szepen! Na de en talaltam azert http://logout.hu/bejegyzes/earl_007/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat_terkepek/hsz_1-50.html azert ez is valami
  • Herold
    #3994
    A legjobb ha összegyűjtesz minél többet, és mindig azt adod el neki 18.000-ért amire éppen szüksége van. Mert egyébként nem adna annyit érte, ha nem pont azt keresi. Időnként (legalább naponta 1x) meg kell kérdezni.
  • berczely
    #3993
    Képződményeket keresel detektor segítségével az anomáliákban és eladod pl.: a csaposnak a hajón.
  • #3992
    A relikviákkal, de azokat csak rendes detektorral találod meg csak...
  • w77d
    #3991
    mivel lehet kurva sok pénzt keresni a zónában? :D
  • w77d
    #3990
    tényleg az. Én még az 1-el kezdtem, kinyomtam blue shift-et is. Aztán a kettő és az összes episode :D
  • berczely
    #3989
    Aki a Half-Life részeket ajánlgatja azzal én is egyet értek!

    Kötelező darab szerintem mindegyik része!
  • #3988
    Csak:D