7720
  • xblades
    #4067
    Hát a szpi mező rendellenesség küldiben szerintem mindenki meghal, mert az irányító egyből zombit csinál a sztalkerekből.
    Ezután viszont csak Vadászt is be lehet ajánlani a tudósoknál.
  • Tib
    #4066
    De megoldható akár a legnehezebb szinten is... >> #4062
    ...max Neked nem megy
  • w77d
    #4065
    hát ezt a relikvia kereső fedezőst nem lehet így megcsinálni hogy csak egy ember van... visszatöltöttem régebbi mentést de akkor is csak ez az egy muksó van ott.... mit vesztek ha ezt a feladatot nem csinálom meg??
  • mcmoha
    #4064
    A legrosszabbak a plutonium izotopjai amik 24000 ev alatt felezodnek es ugy tudom az atombombakban van belole boven.:(
  • #4063
    Aha. Az oké, mondjuk énugy tudtam, hogy atomerőművekben és atom bombáknál használt anyagok legrosszabikának is 100év a felezési ideje, szal legalább 200 évig szopó van.
  • Tib
    #4062
    Azért ücsörög 1 csávó a bunker előtt, mert több mint valószínű csak ő maradt élve a korábban a csapatból a tudósok által adott irányítós küldetésnél...
    Én veterán módban is megoldottam az 1 emberes védelmet.
    A tónál amikor hallottam a csorda érkezését, akkor messziről 1-3 lényt leszedtem a megpiszkált géppityuval, aztán eléjük rohanva toltam a többinek az ólmot a 12 lőszeres (dobtáras) sörétesből =)
    A zombiknál pedig a fent említett géppityu és egy szintén felpiszkált távcsöves volt a tettestársam, valamint sok apró csokigolyó (gránát)...
  • Tib
    #4061
    Asszem levegőbe kikerült radioaktív izotópok közül van ami gyorsan lebomlott (Te-132, I-132, I-131, Ba-140, La-140, és Cs-136).
    Viszont a cézium-137 izotóp felezési ideje - az az időtartam, ami alatt atomjainak fele lebomlik - 30 év, a csernobili talajban azonban mégsem csökkent olyan mértékben a cézium mennyisége, mint ahogyan azt a kutatók remélték, mindezt pedig még megmagyarázni sem tudják. Így kb. 180 évnek kell eltelnie ahhoz, hogy újra biztonságos életet lehessen élni a környéken, de a bomlási folyamat akár 320 évig is könnyen elhúzódhat...
  • Yan
    #4060
    hivatalosan csak kisérővel
  • horthy
    #4059
    Nemrég kezdtem a játékot .Vanak-e átkelési pontok a térképeken vagy csak kisérővel az egyik térképről a másikba menni ( mondjuk zaton-ból jupiter-re ) ? Olvastam rejtett teleportokról is a FAQ-n de én valami másra gondoltam ahol gyalog is átmehetek !
  • Yan
    #4058
    20 éve volt /2006-ban/, persze hogy ugyan annyit mér mér a műszer, mint akkor.
    majd 25* ennyi idő után kevesebb lesz.
  • w77d
    #4057
    passz... a bunker ajtaja előtt üldögélt a csávó egymaga a tábortűznél...
  • totya4
    #4056
    Kit küldtél a tudósoknak a méricskélős feladatra? Szerintem akár a szabadság, akár a szolgálat küld, az több ember...
  • Gaben001
    #4055
    A könyvtárba egyedül mentem mert mire odaértem a találkozási pontra már a zombik meg a kutyák elintézték a 2 embert.Nem is figyeltem,hogy az egyik Vánó...
    Na de majd most megkeresem....
  • #4054
    Hát én zuluval összefutotam nagy császkálásom közben, de igazából annyira ömlöttek a snorkok, hogy meguntam rájuk pazarolni a lőszert. Vánó meg elvileg segít a monolith harcosok legyőzésénél a könyvtárban. Hogy utána hova tűnik???

    Egy kis körutazás csernobil környékén és Pripyatban. 2006 os felvétel, érdekes hogy a geiger mérő mielyen erdményeket mutat:S
    Chernobyl 2006
  • Gaben001
    #4053
    Vánót és Zulut meg lehet menteni?Olvastam itt valahol,hogy Zulu az iskola közelében van.De mikor van ott?
    És Vánó?
    Ottmaradtam a vége után de nem találtam senkit...lehet,hogy nem jó helyen kerestem?
  • #4052
    Nem baj valamit biztos elbasztál
  • w77d
    #4051
    hol kellett volna ügyesnek lenni?? ez az egy jött relikviát keresni...
  • w77d
    #4050
    hát nekem csak ez az egy csávó üldögélt a bunker mellett amikor elvállaltam a feladatot....
  • #4049
    1?? Nekem legalább 4en voltak és mind1ik méregette a hülyeségeit... Ráadásul ha közelebb jöttek a mutánsok, akkor befejezték a méricskélést és elkezdtek tunkolni. Hova lett az a kis csapat, akikhez oda kellett menni és mondani nekik hova menjetek mérni elösször???
  • totya4
    #4048
    Ha egy maradt akkor bizony nem voltál valami ügyes. Ha többen lennétek, azok is tudnának lőni. Nálam 4-en maradtak az utolsó küldetés után.
  • Herold
    #4047
    Próbáld magadra vonni a mutánsok figyelmét.
  • w77d
    #4046
    na de itt 1 ember van és ha ő meghal akkor failed...
  • #4045
    Márpedig azt csak ugy lehet nekem minimumba 1 emberka mindig meghalt. Ez volt a legjobb amit ki tudtam hozni belöle...
  • w77d
    #4044
    van egy olyan feladat hogy relikvia keresés közben meg kell védeni az emberkét egy mocsárnál... hogy az anyámba kell azt megcsinálni??? kb a harmadik hullámnál rám ront vagy 10 mutáns meg rá is ugyanennyi... egyszerűen nem lehet megvédeni, nem tudok egyszerre 12 felé lőni....
  • Vér Istvánka
    #4043
    msn meg myvip sose!
  • berczely
    #4042
    És ki mondta hogy most 64bites rendszer van most fent?
    Volt 4GB ramom is 64bites rendszerrel, de eladtam egy 1GB-ot, mert fölöslegesnek találtam.

    És igen biztosan rózsaszín köd lebeg a szemem előtt
    Egy programot sem tudok mondani ami nem futott volna 64bit alatt...és igen én biztosan egy vérpisti vagyok aki csak géémel meg msn meg myvip
  • totya4
    #4041
    Sok minden, csak nyilván te ebből semmit sem fogsz fel mert rózsaszín köd lebeg a szemed előtt, és te is azt hiszed hogy a 64 jobb, mert az 32x2 :) 3GB ramra sok értelme volt 64 bitest tenned de tényleg.

    Amúgy meg jut eszembe, vannak a lövész dokumentumai, link itt az utolsónál ha odamegyek a csőhöz, megjelenik hogy nyomja F-et, nyomok, de a rejtekhely üres :) Mellette nem sokkal van egy halott csávó, de annál sincs a doksi. Akkor hol van? :)
  • berczely
    #4040
    Hát valami nálad nem stimmel én játszottam 64bites és 32bites Windows 7 alatt is a játékkal és tök jól futott!

    enhanced dynamic lightning(dx10) - nálam is ez volt a max mivel nem dx11-es a kártyám
  • berczely
    #4039

    Szerinted 64bites windows-on mi nem megy manapság?
  • totya4
    #4038
    XP alatt nem volt semmi gáz, de akkor DX9 módban futott, a DX10-et én se használom mert a kártya nem bírja (4850) egy fps-hez illő fps-ekkel, és a töltési idők is jelentősen megnőnek. Amúgy nekem XP-n is akad, a Szkadovszk-on pl ha sok ember van ott, az fps akár 15-re is lemegy, de menéskor is akadozik, futáskor meg egyértelműen. Egyéb esetekben viszont egész elviselhető. Nekem 4GB ramom van, de emiatt nem rakok 64bites oprendszert, vesztek fél gigát, nyerek kompatibilitást :)
  • Vér Istvánka
    #4037
    kösz a "segítséget" bazmeg
  • Yan
    #4036
    akkor meg is tudod oldani ;)
  • Vér Istvánka
    #4035
    mer a 4 gb memóriát csak a 64 bites oprendszer tudja kezelni
    a 32bites XP csak 3gigát "látott" a 4-ből.
    és valóban ez a trendi
    az oviban ezzel meg a lila-rózsaszín ájpodommal én vagyok a legmenőbb
  • Yan
    #4034
    ha minden jobb xp-n /ez igaz/, minek használsz "béta" oprendszert?
    kinéznek az isiből hogy nem vagy trendi?
  • Vér Istvánka
    #4033
    Mi a jóannyjáért szaggat mint állat 3,4Ghz core2 és HD4870 mellett?
    XP alatt semmi gáz nem volt win7 64bit alatt meg töxar.
    A grafikai beállításoknál csak arra a kurva enhanced dynamic lightning(dx10)-re lehet állítani, ha más beállítást próbálok, a köv. indításnál xray engine baszik elindulni.
  • mascarun
    #4032
    Nem tettem! Csak megemlítettem mint lehetőséget ...
  • #4031
    Persze én is ugy nyomtam, nem kell hülyének nézni
  • mascarun
    #4030
    Menj el aludni! Akkor nem telik lassan az idő!
  • #4029
    Minek? Félsz hogy lejár a személyid??? Sztem semmi baj nincs az idővel, meg ahogy telik. Sőt mikor rendelsz valamit és csak arra vársz, akkor kifejezetten lassan telik!
  • TOMSILENT
    #4028
    Skacok! Gondolom ti is észre vettétek hogy a játékban az idő kurva gyorsan telik...a kérdésem a következő lenne: - valamelyest módon meg lehet-e hosszabbítani? ... válaszokat előre is kösz!