7720
  • horthy
    #4107
    Jupiter Map-nál a B205-ös kivonási pontra Volhov rakétatelep-nél kitől tudom megszerezni az ajto kodod ?
  • Noodlee
    #4106
    Pénz csít helyett ott a cap csít :P
  • Yan
    #4105
    a 170 kg-t is sokallom.
    amúgy gőzöm sincs minek a lovécsít, mert állandóan tele vagyok pénzzel
  • totya4
    #4104
    Akkor nem ezzel a játékkal játszol szerintem, vagy nem jártál be sok mindent, hiába játszol jó ideje :) Mondjuk én csodálkozom kinek van annyi türelme hogy 100kg körüli súlymaximummal játsszon, nálam ez kb. a 20x-osa :) Futkosson oda-vissza a kereskedőhöz az akinek hét anyja van, nálam az nem élvezet :)
    Mondjuk a gránát sorozatlövőt nem látom a listában.
  • #4103
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1.Flintát én a skvadovska nyomtam fel, de állítólag a szabadságnál is fellehet és lehet hogy érdemesebb lenne azt tenni.
    2.hát oda 3 vales detektor kell, de én hamarabb összeszedtem és nem kívánt annál jobbat. Nem lehet hogy az a baja hogy a tudósoktól vetted? Aztán ha azokat leattad, akor elvielg pár nap mulva megkapod a swarogot. ami az anomáliás feladathoz kell. Hát a pdát meg annak érdemes leadni akiket a laborhoz küldenél védésre elvileg, mert ez is az eggyik jó pont a frakciónál. Illetve bocs nem a laborhoz hanem hogy befogadják a mondolith katonákat is
  • horthy
    #4102
    Mit csináljak ezzel a Flinta ( Szoroka ) nevű stalkerrel kinek nyomjam fel ? Szabadságiaknak , Szolgálatnak , vagy a Skadvosk-ba levő stalkernek aki kiadta a körözését ?
    Második kérdés : Bagolynak Skadvoskba kellenek valami detektorok amit egy Novik nevű fegyverjavito a jupiteri tudományos laborba készit el . Milyen detektorra van neki szüksége , mert amikor elmentem bagolyhoz 3 uj detektor prototipussal amit a tudostol vásároltam nem fogadta el ( az eltünt szolgálatosok misszióhoz kellet a vales-nél jobb detektor ) . Azt irta Novik még dolgozik rajta majd ha kész lesz megkapja ?
    Harmadi kérdés az eltünt szolgálatos PDA-ját kinek érdemes leadni a szabadságiaknak vagy a szolgálatnak ( nem emlékszem de tán Bagolynak is le lehetett adni )? A szabadságiak egyből belémszeretnek ha leadom nekik , ha meg nem akkor sárgára váltanak .
  • w77d
    #4101
    báázd ezekenek a fegyóknak a felével nem találkoztam még pedig már játszok egy ideje honnan lehet ilyeneket bugázni??
  • xblades
    #4100
    Azt hiszem elfogott a gyűjtögetési láz

  • Herold
    #4099
    Hogy?

    TOMSILENT
    Életkor: 14-18 között
  • Piszkos  Fred
    #4098

    Így már jobb?:D fáj még?:D
  • #4097
    Én azt se értem hogy lehet ezt a vicces és aranyos ban figurát komolyan venni...
  • Tib
    #4096
    Hehe, neki i elgurult
  • Herold
    #4095
  • TOMSILENT
    #4094
    #4092: ne azt nézd, Smrter módban mennyi skeleton cucc van :D
    #4093: anyádat bannoltasd Herold!
  • Herold
    #4093
  • w77d
    #4092
    azé egy kis pénz cheat befigyel XXXD
  • TOMSILENT
    #4091

  • TOMSILENT
    #4090
  • w77d
    #4089
    amúgy hogys kell elképzelni ezt a free game opciót? tehát végigviszem a küldetésszálat és onnan csak mászkálhatok a zónában? mellékküldiket nem fogok kapni?
  • Yan
    #4088
    :)
    attól független megkaptam ;)
  • #4087
    Hát ez az archivment: 12. Diplomata: Oldd meg Mityaj és Vánó ügyet békés úton.
  • Yan
    #4086
    eddig még sose fizettem :)
    mind kettőnél fegyverrel oldottam meg. kimaradt így valami?
  • xblades
    #4085
    Hát valószínű én ott még túl gyenge voltam szemből szembe.
  • w77d
    #4084
    igen, én is megörültem amikor átkutattam a hullát és ott volt a +12 kilós arti :)
  • mcmoha
    #4083
    Sot elfogad artifactot is, amit utanna mikor kinyirod siman visszaveszel tole.:)
  • Kristófkaa
    #4082
    Sziasztok! Olyan gondom lenne hogy én nem kaptam meg a Swarog detektoros küldit:S. Erre csak msot jöttem rá, mikor a monolitosokat kell segítenem. Visszamentem a hajóra és nincs több munkája a kereskedőnek... Hogy lehet ez?
    Segítségeteket köszönöm!
  • w77d
    #4081
    vááárjá a csávó csak 3000-et vett volna el??? én azthittem hogy úgy mint a Clear Sky egy részénél, buksz mindent..
  • #4080
    Én az archivment miatt izettemérte is meg váno tartozását is kifizettem. Aztán mikor mindenki ki lett fizetve, mint egy maffia leszámolás során visszamentem és letunkoltam mindenkit Am Matyiniért ha jól emlékszek kérnek 15000 plusz kifele menet még egy köcsög kizsebel 3000el és ennyi. Nem nagy vérveszteség, főleg ha utána meg is bosszulod a geciségüket akkor simán belefér
  • Herold
    #4079
    Mi vagy te, pacifista, vazze? Le kell őket lőni egytől egyik és nincs gond.
  • mascarun
    #4078
    Matyin-t akarod kihozni a banditáktól? Én azoknak adtam xy összeget és elengedték! Kicsit rá kellett tán fenyíteni a vezérre de elengedte olyan 10-20ezerért!
  • totya4
    #4077
    Simán lelősz minden banditát, annyi :)
  • w77d
    #4076
    de bazz most jövök rá hogy nem jó, mert valszeg a pénzem is nyúlják a gecik :S
  • w77d
    #4075
    hát gyerkek az is kemény feladat hogy a bandita telepről hozd ki a stalkert... vagy minen cuccom ugrik, vagy kőkemény harc :S lehet emgcsinálom, hogy kipakolok minden cuccost a telepen kívül, majd engedem hogy elvegyen tőlem mondjuk 1 db medkitet :)
  • bgabor
    #4074
    Dehogy csinál egyből. Gyorsan kinyírod és mindenki megmenekül.
  • Tib
    #4073
    Zombit csinál a stalker-ekből és idővel lelövik egymást... persze ha előtte megölöd az irányítót, akkor visszakapják a tudatukat.
    Először nekem mindenki meghat, de neki ugrottam megint és akkor már az egész brigád vígan sétált vissza a bunkerhez =)
  • Gaben001
    #4072
    Nekem csak egy tuning géppityum volt akkor.Elrohantam az akkor még csak guggoló társak mellett folyamatosan lőve az irányítót.Aztán elfutottam mellette is ki a szabad ég alá ahol lehet mozogni és van fedezék.Ott nem ellenfél az irányító.
  • totya4
    #4071
    3-4 fejlövésre nem biztos hogy van idő, viszont a gauss puskát nem komázza :)
  • #4070
    Jaja én is nyomattam neki SVD vel 3-4 headshoot-ot, azt se tudta merre kammillázzon a nyamvadék
  • mascarun
    #4069
    Én megmentettem ott mindenkit!
    Csak gyors headshot-olni kellett a genyát és már meg is voltam vele!
  • MBP Schaefer
    #4068
    Hello!

    Én ott három havert megmentettem...