7720
  • szeki80
    #4147
    Sziasztok! A pripyat-i átkeléshez a SEVA ruhát kell megvenni vagy melyiket? Picit elakadtam ennél a résznél!
  • oneal1
    #4146
    hogy lehet megoldani azt a problémát, hogy mentse a játék a grafikai beállításokat?
    minden indítás előtt törölni kell az user file-t, így be sem tudja állítani amit szeretnék.

    köszi
  • #4145
    Gecc, most irta... A smarter modban, gondolom.

    De tomi: az árnyék problémát miért nem írod át?? Sztem nagyon zavaró, pedig én aztán nem vagyok oda az árnyékokért és az apróságokért..
  • G18XM8
    #4144
    Ilyen rucit hol tudok szerezni?
  • TOMSILENT
    #4143
    S.M.R.T.E.R. de ezt már egyszer leírtam....
  • jetblack
    #4142
    Mien modot használsz ?
  • TOMSILENT
    #4141
  • TOMSILENT
    #4140
    JólLLLLLLvan-ő....
  • Herold
    #4139
    De ha az alaksorban nem találod, az alagsorban is nézd meg.
  • TOMSILENT
    #4138
    Igen, az egyik az áruház alaksorában van. A másik pedig a színház melletti épületben van!
  • w77d
    #4137
    3.generációs eszközt csak Pripyatban lehet szerezni??
  • hiper KOCKA
    #4136
    Gauss nekem már a Crysisban is bejött... van benne kakaó.
  • #4135
    Hát így most télleg sokkla előrébb vagyunk hogy cipelhetünk egy ruhát még magunkall, kb szarnak adsz egy pofont:)
  • kbence11
    #4134
    Az exo nem zárkörű mert nincs oxigéntartálya csak 1 szimpla gázmaszkja.:)
  • mcmoha
    #4133
    Ugy tudom lehet hasznalni exot a foldalatti palyan, de a Sevanak is nallad kell lenni.:)
  • #4132
    Fel se tűnt hogy dutys pedig télleg:D

    Ezt a zártkörüt meg arra irom hogy a küldetés srán csak a seva ruha fekszik nekik mint zárt rendszeres ruci. Tudom hogy lehet benne sprintelni és is beleszereltem a plussz szervomotorokat.
  • TOMSILENT
    #4131
    A mód nélküli CoP-ban találsz Duty-s Exo-t? :) Amúgy sztem igen, ja és lehet exo-ban sprintelni! Kardánnak viszel 3. generációs eszközt azt meg csinálja.....
  • #4130
    Ezen mit kéne nézni azon kívül hogy a játékoson rajta van a exzo sisakja, mig valójában nekem nem volt???

    Mellesleg az exo nem zárt körű légzőrendszeres?? Csak mert nekem nagyon ugy tűnik, hogy igen...
  • Gaben001
    #4129
    Pripyat-ban nem lehet eladni a freeplay során sem de bármikor visszamehetsz bárhová.
  • w77d
    #4128
    még nem tartok ott, de úgy hallottam hogy visszalehet. Már csak a free play rendszer miatt is nyitott marad minden rész...
  • mascarun
    #4127
    Peipyat-ban később lesz kinek eladni a cuccokat vagy feleslegesen gyűjtögetek? Még most értem oda és nem találkoztam ilyennel!
    Vagy vissza lehet utazni a korábbi pályarészekre......
  • TOMSILENT
    #4126
  • bgabor
    #4125
    Nincs, de lazán meg lehet csinálni hogy egyikőjük se haljon meg, csak vigyázni kell rájuk, és távoltartani tőlük a potenciális veszélyforrásokat.
  • mascarun
    #4124
    Van jelentősége hogy hányan maradnak életben az alagúton átkelés után?
  • bgabor
    #4123
    Mondjuk a Striker dobtáras shotgun, full automatára átalakíttatva. Az a király. :D
  • bgabor
    #4122
    A sztori része lesz a Gauss fegyver megszerzése. Miután megszerezted, elviszed a részeges fegyvermesternek, aki kijavítja, majd visszaadja neked. Töltényt is lehet tőle venni hozzá.
  • totya4
    #4121
    Akkor mégiscsak vissza kéne emlékezzek honnan van, mert nekem kettő van :)
  • xblades
    #4120
    Kösz nekem ennyi is elég tudnom.
  • Gaben001
    #4119
    Prypyatban van a folyami kikötőben 2 helyen meg a hajón lévő szerelő(Kardán)is csinál neked.Meg később is kapsz még de nem mondom meg kitől :D
    Látom nem csak én cipeltem az rpg-t...
    A végső harca tartogattam mert ott kell majd a tűzerő de olyan jól spóroltam,hogy a végén kutyákra lőttem el a free run-ban :)
    Mellesleg szerintem gauss mellé csak egy fegyver kell amivel az apraját irtod.Zombik,kutyák meg a többi.
  • xblades
    #4118
    Amúgy a Gauss-hoz hol lehet szerezni akkut?
    Mert eddig én csak két rejtekhelyen találtam hozzá gyári minőségűt.
  • Tib
    #4117
    De-de! Pripyat, első küldetés, öcsit lekongatva ejti el...
    Elvben az egyetlen Gauss a játék során =)
  • totya4
    #4116
    Megvolt az hamarabb is, de nem jut eszembe hol :)
  • xblades
    #4115
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyik Zulu, akit az állomás melletti toronyban találsz, a másik Vánó, aki az egyik asztalnál könyököl a "kocsmában", a harmadikat ott találod a tudósok bunkerében, az a másodpilóta katona és a 4. ember az ex-monolitopsok vezére, miután sikerül elérni, hogy beengedjék őket Janovba.
  • xblades
    #4114
    Pripyatba az első küldetésben.
  • Antraxka
    #4113
    Valaki megtudja mondani hol a francba lehet megszerezni a Gauss fegyvert?
  • w77d
    #4112
    Pripyatba készülődök, hány embert szedjek össze az útra? már 4-en vagyunk...
  • xblades
    #4111
    Itt a Zaton-i ládám (az egyik Winchester az a Preved Vadásztól)

  • Yan
    #4110
    a talált doksiban van
  • xblades
    #4109
    Szerintem olvasd el a "GYAKRAN ISMÉTELT KÉRDÉSEK" alatti oldalt mert ott a "Monolithosok befogadása" és a "Swarog detektor" menü alatt ezek le vannak írva.
  • xblades
    #4108
    Ezeket a lelőtt zombiktól, banditáktól és a rejtekhelyekről szedtem össze.
    És nem kellet nagyobb súly plafon, mivel ezeket az egész játék során szedtem össze, így egyszerre egy-két fegyver volt nálam. Ami pénz kellet azt a relikviákból gyűjtöttem.
    Gránátvetővel meg még nem találkoztam azért nincs.
    Meg egy-két fegyver még van a Zaton-i ládámban is.