7720
  • mascarun
    #4187
    Lövész(Strelok) mindenképpen meghal a kivonásnál vagy én vagyok a béna?
  • TOMSILENT
    #4186
    Ugyan az! Na ez a képet lessétek ez durva....
  • #4185
    És milyen teljesítményre? A többihez képest? Képt!:D
  • TOMSILENT
    #4184
    Nah én besokaltam ebben az S.M.R.T.E.R. módban xd....Monolitos Exom van kész vagyok....xdxd
  • w77d
    #4183
    a szemét :D

    lehet az én esetemben azért maradt nála, mert nem látott, mivel én egy szobában voltam...
  • Yan
    #4182
    nekem visszadobja, és pont fejbe Qr vele :)
  • mascarun
    #4181
    Majd ha találkozom még ilyen lénnyel vagy újrakezdem akkor majd megnézem!
  • w77d
    #4180
    hehe XD nem, ez teljesen átlag gránát volt, csak angyon szerette a lényt XXXXD
  • TOMSILENT
    #4179
    Wanted filmben :D 2m-en pisztoly cső kanyarodó golyóval fhúúúúúú az milyen faxa XDXD.....
  • mascarun
    #4178
    Nem lehet hogy valami speciális gránát volt? Emlékszem volt régen valami film amiben volt ilyen célpontkövetős gránát ami repült és ment a célszemély után!
  • w77d
    #4177
    hát kb úgy néz ki XXD
  • TOMSILENT
    #4176
    Azt úgy hívják hogy " Yoda" xD....
  • Devv
    #4175
    ez erdekes...mennyi titkot rejthet meg a jatek?
  • w77d
    #4174
    Van az a mutáns, amelyik ilyen dagadt és képes kitépni mágnese erővel a kezedből a fegyvert. Naggyon poén, mert pryiatban rájöttem egy gyengéjére. Én beszaladtam előle egy szobába és a szobából kihajítottam vaktában egy gránátot. A gránát a szobából kiérve azonnal nekirohant a mutánsnak. Az a dög úgy vonza a gránátot, mint a mágnes (valszeg mert az). poén volt nézni a levegőben bekanyarodó gránátokat és azt hogy a harmadik után murdelt úgy meg, hogy nem is látott és én sem láttam XD
  • oneal1
    #4173
    köszi
  • Gaben001
    #4172
    De előbb a bunkerból kifelé jövet az ablak mögötti muki adja oda a letapogatókat.
  • Gaben001
    #4171
    Odamész az anomáliához amit a térkép jelöl.Bemész addig ahol a radar jelzi a kívánt helyet akkor megjelenik egy "F" ,hogy "detektor elhelyezése".Megnyomod, és onnantól ha a közelébe mész a detektor jelzi,hogy van-e benne relikvia.
    Ha a térkép nem jelöli a helyet ahova menned kell akkor nem tudom...
  • oneal1
    #4170
    erre valaki?
    köszi
  • #4169
    Hát vagy a szabadságnak vagy a dutynak viszel mindent. Ez a két lehetőség van . A 2 megoldással arra jutsz hogy senki se fog igazán szeretni és nem lessz hova küldeni a srácokat.
  • horthy
    #4168
    Ha a Duty-hoz csatlakoztatom a az ex monolitosokat akkor is felvehetem a monolit vezért amikor megyünk pripyat-ba ?? Azért kérdeztem hogy hosszabtávon a szolgálat vagy szabadságiak barátsággal jár-e jobban az ember mert még középutat nem láttam . Vagy az egyik lesz sárga vagy a másik . Vagy Bagoly kap meg minden infot skadvosk-ba stb !
  • xblades
    #4167
    Válaszoltak : " Vagy ha a seva ruhára gondolsz, akkor meg arra hszre válaszolj. AM ha elég sok jót tettél már a stalkerek megsegítésére külömböző hirnveket szerzel és a tehetős ügyfél vagy a stalkerek barátja vagy valamelyik hirnév után már bagolynál is tudsz majd szerezni seva rucit. Am meg a rendelős srácnál lehet rendelni."

    Tehát ha eljutottál a küldetésben odáig tudsz majd venni valamelyik árustól.
    Ha dekódolták a helikopter fekete dobozát és elküldenek a átkeléshez szükséges dokumentumokért, már mehetsz is az árushoz.
  • szeki80
    #4166
    Nem magyarul volt?:) A ruhát ami kell pripyat-hoz csak smarter édességgel lehet?:) Én normálisan akarok játszani nem fisi-fosi modokkal?:) Érthető? Ne hozzátok ki belőlem a Debil modot!:D
  • oneal1
    #4165
    a tudósok kérik, hogy helyezzük el a letapogatókat, anomáliákban...

    ez rendben van, de hová és hogyan?:D

    köszi
  • TOMSILENT
    #4164
    Nah gyerekek végig toltam másodszorra is! Stalkerban mentem....(majd irjátok pénz hack xd)de jó volt a vége kicsit
    Az alábbi webhelyen megtekinthetitek a képeket....
    Link
  • Tib
    #4163
    Nem mód, hanem MOD
    MOD = Modification
    mód = mode
  • TOMSILENT
    #4162
    Nem smarter hanem smrter és igen lehet!
  • Antraxka
    #4161
    A Smarter módban ha olyan páncélokat találsz, amit csak a smarterben, akkor lehet őket fejleszteni? Ugyan az a kérdésem a fegyverekkel kapcsolatban. Válaszodat előre is kösz!
  • TOMSILENT
    #4160
    Úgy kompatibilis hogy....beraktam a módot aztán a magyarosítási fáljlokat és így működik....
  • bgabor
    #4159
    Közben rájöttem hogy nyilván igen, hiszen a képeiden magyarul van a szöveg.
  • bgabor
    #4158
    Ez a mod kompatibilis a magyarítással?
  • TOMSILENT
    #4157
    Nah figyelj.... Ahhoz hogy cuccban szaladgálj ahhoz kell az S.M.R.T.E.R. mód (1.), ha beraktad ÚJ! JÁTÉKOT! kell kezdened mert hiszen akkor élesíted a dobozokat....alapból a Cop-ba nem tudsz ilyet szerezni!
  • oneal1
    #4156
    pontosan hová kell felmenni?
    mert feljutottam de csak egy szoba van kis orvossággal meg egy fegyverrel.

    a ruhát nem találom.

    köszi
  • TOMSILENT
    #4155
  • TOMSILENT
    #4154
    Nos látom, nagyon felcsigázott benneteket ez a Duty-s Exoskeleton :)
    A hely ahol találod: Pripyat -> 2 Nagy épület közötti zöld láng mászkál ide-oda...azon az ág szerűség felmész és ott lesz fent egy ládában.....(ui:kivettem a ládából és úgy fotóztam le!)
  • horthy
    #4153
    Most akkor az ember a szolgálat vagy a szabadság haverja legyen ?? Melyik éri meg jobban ?? Az ex monolitosokat felveszi a szolgálat is !
  • #4152
    Vagy ha a seva ruhára gondolsz, akkor meg arra hszre válaszolj. AM ha elég sok jót tettél már a stalkerek megsegítésére külömböző hirnveket szerzel és a tehetős ügyfél vagy a stalkerek barátja vagy valamelyik hirnév után már bagolynál is tudsz majd szerezni seva rucit. Am meg a rendelős srácnál lehet rendelni.
  • #4151
    Most csak szivatsz???? Most irta le ebben a szent percben! Felrakod smarter modot és ahol a pkm van, ott lessz egy ládában. Nem kínaiul irta le basszus... Nem tudom hol van a pkm, de akkor arra kérdezz rá, ne arra amit már leírt!
  • oneal1
    #4150
    win7 et használok és a legújabb verzióm van fennt a játékból
  • szeki80
    #4149
    Akkor hogy tudom megszerezni azt a ruhát?
  • TOMSILENT
    #4148
    Alapból nem tudsz szerezni a CoP-ban de ha S.M.R.T.E.R. módban vagy akkor fent ahol van a pkm ott van egy ládában és kész....