7720
  • TOMSILENT
    #4227
    Mi a bajod?
  • mascarun
    #4226
    ! D:\Stalker cumo\Fórum\gamedata.rar: CRC failed in gamedata\textures\act\act_stalker_svoboda_sc.dds. The file is corrupt
  • mascarun
    #4225
    csinálj már egy képet hol jársz!
  • Zsolt1420
    #4224
    Ja és igen Pripyatban vagyok
  • Zsolt1420
    #4223
    Nem a Hűtőtoronynál lévő zavaró jelet keresem. A PDA-ban az van írva a feladatok között, hogy: "Szkat" osztag: Keresd meg az elektromos impulzus forrását.
    Ha rá viszem a kurzort akkor meg ezt: Ki kell derítenem, mi okozta a "Szkat-4" és a "Szkat-5" elektronikájának kiégését. Egy erős elektromos impulzus találta el őket.
    És ha rákattintok nem mutatja, hogy hol van, tehát meg keresni. Csak nem találom.
  • mascarun
    #4222
    Na megvan az oázis! És megnéztem az utolsó videót!
    Lehet elkezdem az elejéről valami MOD al!
  • Gaben001
    #4221
    A térkép mindig jelöli.
    Zavaró jelet vagy rádióadást kell keresned?Elektromos impulzusra én nem emlékszem.
    Gondolom pripyatban vagy.
    Valami közelebbi?
  • bgabor
    #4220
    Vége lesz a játéknak. De ha nem hagyod el, később bármikor elhagyhatod a vezetőknél.
  • Zsolt1420
    #4219
    Tudnátok segíteni? Ott tartok, hogy meg kell keresnem az elektromos impulzus forrását, de sehol sem találom. Valami ötlet?
  • mascarun
    #4218
    A helikopteres rész után el lehet hagyni a zónát! Mi lesz ha megteszem?
  • TOMSILENT
    #4217
    A S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl-al játsz az tuti elindul!
  • szeki80
    #4216
    Sziasztok! Robi25 a gauss fegyveres küldetésre gondolsz?:)
    Ott előveszed a kést aztán adsz neki közbe F1et nyomkodod! Nem Forma1-ről beszélek!:D Miután megfeküdt vörös ajtónál jobb sarkában van létra a sötét helységben!
    Felmászol a tetejére és van egy luk a szellőzőbe! Tiszta AVP feelingje volt!:D Ott kellett ennyit mászkálni!:D
  • Herold
    #4215
    Ha el is indul, nem hinném, hogy túl sok örömöd lenne benne. Bár a procitól is függ.
  • ntex
    #4214
    lehet egy kérdésem ? sorry ha volt már de szar a netem és örülök hogy egyáltalán be tudtam jönni a topikba :D

    szóval a kérdésem az lenne hogy tudnám-e futtatni a játékot egy 64MB-os Radeon 9500-ason ? És hogy van-e DirectX 8-as mód a Call of Pripyat-ban is ?
  • bgabor
    #4213
    Nem tudom mi lehet a gond, csak jeleztem hogy ez van.
  • TOMSILENT
    #4212
    Érdekes nálam működik (0.31 + skinek + magyarosítás) nem viszi ott más lesz a bibi haver!
  • bgabor
    #4211
    Kipróbáltam, sajnos nem működik amit belinkeltél, kidob az asztalra. Sajnos a két mod házasítása nem egyszerű.
  • Yan
    #4210
    kés, azt nem tudja elvenni ;)
  • bgabor
    #4209
    Köszönjük. Mellesleg a SMRTER-nek már van frissebb verziója, a 0.41 alpha.
  • mascarun
    #4208
    Egyébként találkoztam ezzel a gránátröptetős muksóval! Tényleg görbít valamit a röppályáján de nem hiszem hogy teljesen magához vonzaná!
    Amúgy Gauss egy skulló azt megfekszik! Legutóbb már a szabadban is láttam nem csak épületekben!
  • TOMSILENT
    #4207
    Nos ahogy ígértem.Letöltés
    #4202: Lehetséges, de ha én rászánnám magam 3 hónap. Scriptek meg egyéb faszságok miatt....
  • bgabor
    #4206
    Konkrétan az ellenségek háromszor akkora távolságról lődözik egymást a SMRTER modban, mint az alapjátékban. :D
  • Bulics
    #4205
    A magyarítás angol és orosz verziónál is működik?
  • Herold
    #4204
    Nem biztos, hogy az ellenség is tudja, hogy neked fel van téve az a mod.
  • bgabor
    #4203
    Nincs valakinek ötlete, hogyan lehetne a SMRTER modból kizárólag a fegyókat kiszedni? Csak a modelleket, textúrákat, upgradejeiket meg a hangokat. Az újfajta lőszereket használó fegyók nem kellenek.

    Kellene egy olyan modot csinálni, ami nem változtat semmit a játékon, csak berak jónéhány új fegyvert, amik az alap játékban lévő lőszereket tüzelik.
  • bgabor
    #4202
    Én annak örülnék ha ebből a SMRTER modból kiszednék a fegyverekek és a hozzájuk tartozó hangokat és upgradeket, és elérhetővé tennék önállóan.
    A többi felesleges.

    Sajnos mindíg ez van a modokkal. Hiába vannak tesznek bele jó dolgokat(lást a SMRTER fegyói), szinte mindegyik alkotója fejébe vesz még valami marhaságot is, amit aztán feltétlenül beletesz a modjába. Pl:SMRTER-ben hiányzik a célkereszt, a modder ezzel akarja jobbgombos célzásra kényszeríteni a játékosokat. Hát én nem szeretem ha kényszerítenek. Szerintem egy mod csak hozzátegyen az alapjátékhoz, ne alakítsa át vagy vegyen el belőle. Azt is megfigyeltem, hogy a SMRTER-ben háromszor akkora távolságra lehet lődözni a fegyverekkel. Marha jó lesz néhány pixelnyi ellenségeket keresni a monitoron, miközben ők lőnek rám.
  • Gaben001
    #4201
    A vaserdőnél meg a cirkusz anomáliánál nem szabad futni.Ha nem futsz és nem lősz rá garantáltan nem vesz észre.A képernyő átmegy kékes árnyalatba ha lát.
    Én is felraktam azt az SMRTER modot de nem tetszett mert rengeteg lett a mutáns és már az elején beadja azt a disznóarcú csirkét ami topog a lábával.A benzinkútnál kifejezetten tömeg volt.Nekem jobban bejött a kihalt puszta.A mutánsmészárlást kiélveztem a free run-ban.
    De majd biztos lesz más is csak kicsit várni kell még...
  • bgabor
    #4200
    Az nagyon jó lenne, mert a magyarítás szükségképpen felülírja a SMRTER mod összes szövegfileját, így a SMRTER modban szereplő összes új tárgynak hiányzik majd a leírása a játékban.

    Egyes esetekben persze egyszerű a megoldás, hiszen az új fegyók leírásait egyszerűen oda kell illeszteni a magyarítás st_items_weapons.xml fileja végére még a záró rész( </string_table> ) elé, és kész. De számos olyan tárgy van a SMRTER modban(új novice armor,eldobható zseblámpa), amiről lövésem sincs hogy a leírásukat vajon hol tárolja a program.
  • TOMSILENT
    #4199
    Néha szikrázik....
  • mcmoha
    #4198
    Mozdulatlanul kell maradnod, mert csak a mozgast erzekeli, es lonod kell azt a kek "lidercfenyt" ami fel ala maszkal.;)
  • w77d
    #4197
    nna de az láthatalan, honnan a faszból tudjam mire kell lőni?? először én anomáliának gondoltam, bár lehet az is. Én arra gondolok ami az egyik lezuhant heli helyszínén is volt. Bemegyek a telepre és elkezdenek tárgyak repülni felém...
  • Herold
    #4196
    Ami a vaserdőnél is van? Azt is meg lehet ölni, nekem már sikerült.
  • Herold
    #4195
    Az az irányító (Controller) és az a titka, hogy ha nem lát akkor nem tud irányítani. Fedezék mögül kell lőni.
  • TOMSILENT
    #4194
    De ez a Shoc utáni agyas....mellesleg ha érdekel titeket akkor össze dobhatom a módot (S.M.R.T.E.R.) + magyar felirat + skinek + és a Duty-s EXo :).....
  • Yan
    #4193
    és ha meghal utána a shoc-ot már el sem tudod indítani,
    mert ott te vagy strelock
  • mcmoha
    #4192
    Ha megkerdezed a vadaszt (az allomas pincejeben) megmondja mi a teendo.;)
    Egyebkent minden mutans vadaszatahoz ad tanacsot.:)
  • w77d
    #4191
    vagy pedig a rád tárgyakat dobáló láthatalan erőre gondolsz? az elől csak futni lehet...
  • w77d
    #4190
    megölhetelen??? olyan nincs... nem arra az izére gondolsz amelyik a földet ütve lökéshullámokat tud kelteni?? az is emgölhető csk sok kell bele :)
  • robi25
    #4189
    Vki segitsen.Elakadtam egy fegyverlaborba kell menni és mutatja is a nyíl de van egy megölhetetlen vmi lent.előre is köszi
  • #4188
    Te vagy béna:D