7720
  • mascarun
    #4267
    Én ugyanezt láttam csak a vérszívót vonszolta!
  • Gaben001
    #4266
    2 részletben adja be.
    Az elsőt mindenképpen meg kell mert adnak a tudósok cserébe valamit.
    A második felét csak a quest-ért kell de nem kötelező.
  • oneal1
    #4265
    ezt a küldetést mindenképp meg kell csinálni?
  • #4264
    Nem tudom mi baja lehet, valszeg valami bug. Vedd fel ujra a küldit valami régebbi mentés segítségével. ELég gyors volt?
  • oneal1
    #4263
    hali!

    amikor a letapogatókat kell elhyelezni az anomáliákban, elakadtam kicsit.
    2őt sikerült rendesen letenni, viszont a hamukupac anomáliánál nem teszi le rendesen, illetve nem írja hogy sikerült letenni csak hogy elveszített tárgy: letapogató.
    esetleg máshová kell letenni?

    gyors segítség kéne:)
    köszönöm!
  • Herold
    #4262
    Mikor távcsővel figyeled a messzi tájat, láthatod, ahogy a pszeudokutya egy vadkan tetemét vonszolja a nádas partján, majd egy számára alkalmas helyen elkezd enni belőle.
  • TOMSILENT
    #4261
  • w77d
    #4260
    amúgy gyerekek mesteri ennek a játéknak a hangulata pár helyen :)
  • w77d
    #4259
    az az amiről beszéltem pár napja, hogy amikor kijött, én bementem a szobába és vonzotta magához a gránátokat a dög XD
  • xblades
    #4258
    Vedd fel a dokumentumot az asztalról és hidd el kijön az.
  • TOMSILENT
    #4257
    Fegyvernek az .ltx-jében kell ugrálni....:D ennyi az egész én is ott csináltam xd...
  • bgabor
    #4256
    Hát, ha megtudod hogyan kell, ne tartsd magadban. :D

    Tök jó lenne a magyarított vanilla game-be belevarázsolni a SMRTER fegyóit, már azokat, amik amúgyis a játékban már meglévő lőszereket tüzelik.

    Az is érdekelne, hogy a (fegyver)hangokat hogyan kell kicserélni. Mert azt tapasztaltam, hogy a textúra fileokkal ellentétben azokat nem elég egyszerűen bemásolni a gamedata megfelelő könyvtárába.
  • TOMSILENT
    #4255
    Jaj, kellenek még az ltx-ek is :)
  • TOMSILENT
    #4254
    Ezt még nem próbáltam de, gondolom kell maga a fegyver(.ogf fájl) aztán skin + hang. Kell még hozzá a "Mesh"-je, meg script és gondolom ennyi.....
  • bgabor
    #4253
    Tudnál mesélni arról, hogy hogyan lehet fegyverket berakni a játékba? Tehát ha mondjuk a SMRTER modból át akarom tenni az M-16ost a csak a magyarítással megvariált vanilla játékba?

    Nem vagyok hót hülye a témához, például a már meglévő fegyverek textúráit, hangjait már most le tudom cserélni(hiszen egyszerű fájlmásolgatás), csak azt nem tudom, hogy egy vadi új fegyvert hogyan lehetne a játékba építeni, még akkor is ha ez nem jár együtt más új tárgyak beépítésével(új lőszerek stb).
  • TOMSILENT
    #4252
    Nem küldtem, csak ugye mondom majd xd, aztán jöttek a helik aszt már nem tudtam már...
  • mascarun
    #4251
    Hö... előbb volt egy vicces jelenetem! Ugye amikor el kell menni hajnal 3 kor kimérára vadászni én meg minden lőszer nélkül odaállítottam. Mondom ha már itt vagyok megvárom amíg megöli egyik társam majd annak a fegyverével végzek vele! Nem jönnek a társaim én meg odaosonok késsel és miközben ébredezik kétszer megszúrom mire meghal! Én meg lesek hogy mivan mert legutóbb ellőttem rá egy pár tárat!


    mellesleg ezt a Szoroka ügyet kétféleképpen is le lehet zárni!
    Egyszer ugye volt hogy az én tetteimmel hősködött hogy mekkora arc.
    most meg a kőfejtőnél találkoztam egy Chip nevű haldokló Stalkerral akinek nem adtam orvosi csomagot mire elmondta hogy egy szabadságos társa hagyta ott és most miatta meghal! Beadta a "bosszuld meg Chipet" küldetést. Vissza Janovba ahol megint a nagy szája miatt lebukik Szoroka! Innentől ugyanaz a megoldás!
  • Devv
    #4250
    Amikor másodszor mész Pripyat-ba (ugye a Gauss-t elvitted megjavítani), leszólít a kísérő, ha nem küldöd el a francba, akkor jön a misszió.
  • TOMSILENT
    #4249
    De tényleg, nem lehetne meg csinálni azt a küldit valahogy xd? :D
  • TOMSILENT
    #4248
    Nos ilyennel még nem találkoztam. Apropó valaki használja a g36 + gl cuccokat?
  • TOMSILENT
    #4247
    Az a bibi hogy már azt küldit nem tom teljesíteni mert a katonák már elmentek....xdxd. X8-as laborban 3 Burer húh....a kis Jedik én meg a Sith Duty-s cuccban XD...
  • Gaben001
    #4246
    Van ott lenn az X8-as laborban egy ajtó amit ha kinyitok a bent lévő becsapja és többet nem tudom kinyitni.Közben gyermeksírás hallatszik.
    Az mi?
  • w77d
    #4245
    a hírvivőnél van a sniperes missziónál...
  • TOMSILENT
    #4244
    És a pirost hogy szerzed meg? :D mert én nem találtam soha xdxd
  • Devv
    #4243
    A sarga kartyaval mesz be az X8-ba, ha jol emlekszem, a piros azon belul nyit egy masik ajtot.
  • Gaben001
    #4242
    Nemsokára utánad jön a Navigátor haverja az visz vissza.
    Ott lesz a bejárattól balra.
  • horthy
    #4241
    Csak azért kérdeztem mert egy sörétes puskával jöttem át és nem hoztam semmi mást gránátokon kivül ! És az első misszió kitakaritani a korházból a monolitot és jolenne valami optikai skop-os fegyver ! Szivesen vissza mennék janov-ba a cuccért !
  • TOMSILENT
    #4240
    Tudósnak....
  • Zsolt1420
    #4239
    A gauss fegyverem már meg van meg el is vittem a szerelőnek. Most ott tartok, hogy az X8-as laborban összeszedtem egy csomó dokumentumot, amit nem tudom, hogy kinek adjam, mert senkinek sem kell. Továbbá a sárga és a piros kulcskártyával mit kell csinálni?
  • TOMSILENT
    #4238
    Használjátok egészséggel....(tuti hogy nem CRC-s :X)
    Letöltés / Donwload
  • #4237
    Én szivesen megnézem ezeket, de ne várd hogy minden képedet kommentálni fogom:D
  • TOMSILENT
    #4236
    Érdekel titeket?
  • w77d
    #4235
    van egy csávó aki visz akárhova...
  • horthy
    #4234
    Pripyat-bol hogyan tudok visszamenni Jupiterre vagy Zaton-ra ? Rejtett teleporton kivül ? Van révkalauz ? Csak azért kérdem mert pont most érkeztem meg pripyat-ba !
  • TOMSILENT
    #4233
    No comment, levehető minden....
  • TOMSILENT
    #4232
    Hopppá....xdxd
  • TOMSILENT
    #4231
    Vagány mi? :) sikerült rá írnom, de a hangtompítót nem jeleníti meg a HUD-ján de az is rajta van.....majd még ügyködöm ezen, még az AK74-re is ráírom + az AN-94-re a silencert......ha kell rakom föl.....
  • Gabe18
    #4230
    Üdv!
    Nincs valami beállítás hogy tőlem ~50 méterre is nőjön valami fű a talajon?Mert ez igy elég csúnya szerintem,pedig ami kapcsolót-csúszkát találtam a menüben azt már mind felnyomtam full-ra...



  • kbence11
    #4229
    Zsolt1420
    Nem ott tartasz hogy megvan a gaus is?
    Mer akkor el kell vinned a gaust Cardannak!!
  • xblades
    #4228
    Ezt majd a játék végén tudod meg az utolsó küldetésben.