7720
  • mcmoha
    #4307
    Itt el tudod olvasni melyik mod pontosan mit csinal.;)
  • TOMSILENT
    #4306
    Nekem sikerült az smerter + felirat (^^,)
  • sztanyo28
    #4305
    Csáó hogyan tudom leszedni Pripyatba a banditáknak a vezérét (azt már sikerült ) és a 3 dokit mert abból mindig csak 1 sikerül
  • Danecay
    #4304
    Sziasztok!
    Arra lennék kíváncsi, hogy milyen MOD-okat érdemes feltenni a játékhoz, amik alapvetően nem módosítják a játékmenetet? Én kinéztem egy párat:

    AtmosFear for S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat (v1.3)
    Better Lighting and Shadows (v1)
    Realistics Weapons (1.2) /nem tudom ez mennyire lehet jó/
    C.O.P. Variation Mod (1.0 Pre-Release)
    S.M.R.T.E.R. Pripyat (v0.41) /itt lenne továbbá ez is, az egyik legnépszerűbb MOD, de alapvetően üti azt amit a játékmenettel írtam az elején, és minden bizonnyal a magyarítással is lennének ennek feltelepítését követően gondok/

  • madmanic
    #4303
    menj fel teljesen...

    érdemes
  • DeDy
    #4302
    Hopp megvan, egyel lentebbi emeleten próbáltam átjutni. ( azt hittem egy emelettel kisebb a ház ) Köszi.
  • DeDy
    #4301
    Na igen fent vagyok de zárva a rácsos ajtó. szemben meg szintén egy nem nyitható fa ajtó van:S
  • Yan
    #4300
    /sry, már nem tudtam törölni/
  • Yan
    #4299
    a generátorhoz feljutni kell, majd ha elindítottad, akkor le.
  • berczely
    #4298
    Fel kell jutnod a legfelső emeletre a lépcsőkön!
  • DeDy
    #4297
    Üdv.
    Pripyatban az X8as laborba vezető lift generátorához hogy lehet lejutni?
    Mindenhol lezárt vaskapukba, rácsokba ütközök.
  • TOMSILENT
    #4296
    Jaja...Xdxd
  • Yan
    #4295
    Shoc, Yantar, és mindig szerez magának embert :)))

  • w77d
    #4294
    bááázd elképzeltem a zónában narancssárga ruciban mászkáló emberkéket, akik minden alkalommal hoznak magukkal még egy embert XXXXXXXXXXXD
  • Yan
    #4293
    a játékban nincs is ilyen frakció
  • Yan
    #4292
    inkább a magyartalansága :)

    /hogy ki mivel égeti magát nyilvánosan lesz@rom/ ;)
  • DeDy
    #4291
    Pripyatban hol a generátor, vagy hogy jutok oda, ami a liftet indítja be? (ifjúsági házban)
  • mascarun
    #4290
    HAHAHA! (Sajnos nem volt nagyobb betűméret!)
  • TOMSILENT
    #4289
    Gyerekek, mi van itt? :X
    Mindenki politizál? (Fidesz és kész). Nyugodtan lehet szedni az általam feltöltött dolgokat.... :D
  • w77d
    #4288
    politika, mert látványosan érzékenyen érintett az aláírása XD
  • xblades
    #4287
    Addig zárva van az ajtó amíg nem vagy egyedül.
  • Yan
    #4286
    politika lenne hogy nem tud magyarul?
    ok, ha te mondod :)
  • mcmoha
    #4285
    Pedig a kishazban van a megoldas.;) Mindenkeppen be kell menned.
  • w77d
    #4284
    köze van XD
  • lineh
    #4283
    rosszul irtam nem jupiter hanem Zatont akartam irni, elnézést :)
  • madmanic
    #4282
    Vágó Úr! Vásárolnék egy magánhangzót...

    Dögöljek meg ha értem, de ha köze van a politikához akkor ne is fáradjatok a magyarázattal...
  • lineh
    #4281
    sziasztok!

    nagy stalker fan vagyok, mindegyik részt végigjátszottam többször. egy kérdésem lenne a forumtársakhoz: a jupiter pályán a "find Grouse" mellékküldetésnél a darus dokokknál jelzi a térkép az eltünt stalkert de odamegyek és nics ott senki. van egy kis ház ott de be van zárva és sehogy sem tudom kinyitni. valaki tud valami megoldást? vagy valami bug lehet?
  • w77d
    #4280
    ííígy van :D
  • bgabor
    #4279
    Maradjunk annyiban hogy inkább száz MK és VG mint egy GyF, BG, DG vagy KJ.
    Politikát hanyagoljuk inkább szerintem.
  • bgabor
    #4278
    Másodszor tolom végig az angol verziót, soha nem találkoztam ilyennel. Van néhány bug a játékban, de korántsem súlyosak, és maga a játék sokkal jobban fut és élvezetesebb mint a korábbi stalkerek.

    És maga a játék sokkal érdekesebb és hangulatosabb mint bármelyik Crysis.
  • jetblack
    #4277
    A Hiba Az Ön Készülékében Van.
    Kérem Bassza Szét Készülékét Egy Kalapáccsal.

  • madmanic
    #4276
    szerintem a clear sky t nyomod..

    ez egyáltalán nem bugos, simán rámegy a magyarítás is talán egyszer fagyott és már 3x végigjátszottam...
  • w77d
    #4275
    -.-
  • Yan
    #4274
    loadolás??
    komolyan mondom Palik szokott ilyen baromságokat mondani: endzsinfüst, ródtartás ...
    Melyik országban élsz? jaa, aláírás. Akkor az MK és a VG csókoltasson ezért!


    A problémára: talán dobjál fel javítást, mert ezekkel a hibákkal rég nem találkoztam én sem.
  • w77d
    #4273
    hehe XXXD
  • #4272
    Left for dead 2
  • w77d
    #4271
    hát hallod a leírásod alapján ez nem a Stalker... légyszi nézd már meg mit ír kia program amikor indítod XXD
  • berczely
    #4270
    Te biztos hogy ezzel a játékkal játszottál?
  • Herold
    #4269
    Hmmm... Érdekes, ilyesmire eddig még senki nem panaszkodott.
  • Skyline
    #4268
    Na ma eljutottam oda hogy kipróbáljam ezt a Stalker részt is a véleményem nem változott. Ez is egy szar...:)
    Nem tudom elhinni hogy ennyi rész után is ugyan azokba a bugokba futok,mint az alap stalker játék alap változatánál...
    Loadolás....Kapásból lőnek rám,pedig úgy mentettem hogy nyugi volt...
    Mögém teleportáló enemy...Leírtottam 20 zombit,elfordulok lövöm az utolsót erre elkezdenek rám lőni hátulról...Visszafordulok és megint ott a 20 zombi (nem ujjáéledés volt,mert a lelőtt 20 ott feküdt körülöttük)....
    Ez egész egyszerűen szánalmas,ennyi idő után sem tudtak mit kezdeni az ostoba fos bugokkal amitől az egész játék egy rakás szar kategóriába kerül nálam...