7720
  • VaFec
    #4347
    Üdv!

    Lehet, hogy már volt, ezért félve kérdezem.
    Nemrég jutottam el Pripyat-ba. Kifüstöltem a monolitosok búvóhelyét, megvizsgáltam a "radarnak" nevezett építményt. Innentől nem kapok új küldetéseket. Az volt az utolsó, hogy miután megvizsgáltam, azt mondta a katonák vezetője rádión, hogy majd beszélünk és azóta semmi.
    Bárhova megyek, bárkivel beszélek, semmi.
    Mi a teendő?
  • mcmoha
    #4346
    Nem probaltam de lehet, hogy lehetsz haver a stalkerekkel is es meg egy frakcioval (duty vagy freedom), ebben az esetben persze megoldhatod a monolith befogadasat. (De csak a duty-ba vagy a freedom-ba.)
    Rengeteg variacio van, erdemes tobbszor jatszani.;)
  • TTomi
    #4345
    Afranc! Ettől féltem! Tehát, ha semleges akarok maradni, akkor le kell mondanom a monolithosokról. Pedig mintha olvastam volna valahol, hogy lehet, illetve, hogy azok védik a tudósokat. Kellemetlen! Akkor meghalnak a múltban elkövetett bűneikért! :D
  • mcmoha
    #4344
    A stalkerekhez nem lehet beallitani a monolithosokat.;)
  • TTomi
    #4343
    Nos, hmmmm... Én nem haragszom, a gyikot többször is átolvastam (szerintem ez azért lejön a hsz-ból), a kedvedért becopyzom az idevágó részt!

    "Feladat megoldása: A Szolgálat alapítójának a PDA-ját add oda a tetszőleges frakció vezetőjének

    Feladat részletes megoldása:
    1. Swarog detektor megszerzése
    2. A rendellenes aktivitás után maradó egyik hullától elvenni a PDA-t
    3. Morgan PDA-jának megszerzése
    4. Beszélni a Monolith vezetővel
    5. Beszélni az egyik frakció vezetőjével és odaadni neki a PDA-kat

    Fontos: Ha a Szoroka-s küldetést már megcsináltad, akkor csak azokhoz tudnak beállni a Monolith-osok, akiknek beköpted a Szoroka-t."

    Egyébként pedig mi bajod azzal, hogy "HA NEM TALÁLJA OTT ITT TESZI FEL KÉRDÉSÉT"? Szerintem erre való a fórum! Na mindegy.

    Szóval a #4341-re valaki?
    Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!
  • Antraxka
    #4342
    BOCS TTOMI, DE NEM ÉRTEM, HOGY MIÉRT VAN AZ HOGY NEM NÉZI MEG SENKI A GYIKOT ELŐBB, ÉS HA NEM TALÁLJA OTT ITT TESZI FEL KÉRDÉSÉT! JAVASLOM A 72-es BETŰMÉRETET A GYIK FELIRATHOZ!
  • TTomi
    #4341
    Hali! Valaki megmondaná, hogy kivel kell beszélnem Janovban, ha a sztalkerekhez szeretném beállítani a monolitosokat? Morgan és a tábornok PDA-it Bagolynak adtam, Szorokát pedig a hajón lévő vadászoknál nyomtam fel. A labort is sztalkerek védik.
  • TSL16b
    #4340
    Ha az üzenetek időrendjére (vagyis éppen annak hiányára) érted, akkor annak a feliratozás az oka. A játékmotor valamiért összevissza teszi be a hozzáadott feliratok egy részét.
  • bgabor
    #4339
    Hát tekintve hogy a főszereplő szövetséges a katonasággal(sőt neki is magas katonai rangja van), az elég hülyén venné ki magát.
  • Nazgul1980
    #4338
    Kösz az infót Blades X, így már menni fog
  • Yan
    #4337
    állítsd legerősebb fokozatra, majd köss bele a szolgálatba ;)
    nem győzöd az újra töltést :)
  • CyrSyS
    #4336
    Vállalom a kockázatokat! :) Tudod hogy kell megoldani? :)
  • w77d
    #4335
    omg 30-50db??? biztos hogy ezt akarod????? ásodperc alatt szétszednek ha egyedül vagy.... nna meg szerintem eléggé akadozna is a game amikor 50-en lőnek rád...
  • xblades
    #4334
    Ez : link
  • Nazgul1980
    #4333
    Sziasztok. Mi a Pripyat ba vezető küldetés pontos, nagyon részletes menete? Tehát ez az irat itt a Jupiter üzemben stb stb
  • CyrSyS
    #4332
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne hogy átlehet-e írni valamelyik konfigurációs állományt olyan célból hogy rengeteg ellenfél legyen a pályán? Elsősorban katonai ellenfeleket keveslem. Mondjuk bandázzon 30-50db.
  • Danecay
    #4331
    Köszönöm!
  • Herold
    #4330
    Keresgélni kell, semmilyen támpontod nincs, hogy merrefelé találhatóak.
    A FAQ-ban viszont benne van.
  • Danecay
    #4329
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy vannak olyan teljesítendő küldetések amiknek a helyét nem jelöli a térkép. Ilyen pl. a hajó végén található "fegyvermesternek" leszállítandó szerszámok és kalibrációs eszközök. Ezeket mi alapján lehet megcsinálni, vagy ezeket a cuccokat bizonyos rejtekhelyekről lehet megszerezni, vagy netalán valamilyen más küldetést kell teljesíteni előtte, hogy később megjelenjenek a térképen?
  • #4328
    Én megvette mikor 2ezer lett:D
  • Bulics
    #4327
    Amúgy nálatok is szar az üzenetnapló?
  • Bulics
    #4326
    Szerintem nem jön magyar, a clear skyt sem vette senki.
  • adamfesto
    #4325
    Nem tudjátok hogy mikor jön a gyüjtői változat Magyar felirattal?
  • bgabor
    #4324
    Például a S.M.R.T.E.R. Pripyat (v0.41) módosítja a fegyverek és a páncélok filejait is, így kapásból ütközik a Realistics Weapons-al és a C.O.P. Variation Mod-al.
  • bgabor
    #4323
    Ezzel az a gond, hogy sok mod nem kompatibilis egymással. Például ha felrakod a magyarítást, utána meg a SMRTER modot, akkor részben ugyanazokat a fileokat módosítják, és ahogy az egyik módosítja, az nem jó a másiknak stb.
  • Devv
    #4322
    nagyon gyengén kattog, úgyhogy jó lesz!
  • Herold
    #4321
    Azért egy GM-számlálóval én rápillantanék, biztos ami biztos...
  • Devv
    #4320
    Na megjött a game egyenesen Ukrajnából!
  • w77d
    #4319
    nekem a kezdetektől mindent elfogadtak....
  • Herold
    #4318
    Szerintem a státusztól is függ (achievement).
  • w77d
    #4317
    pedig ha megjavíttatod őket, akkor mindent átvesznek kivétel nélkül..
  • Danecay
    #4316
    Egyébként a játékban kereskedőfüggő, hogy ki milyen fegyvert vesz át? Összeszedtem egy nagyobb csihi-puhi után a hulláktól a fegyvereket, gondolván arra, hogy majd pénzé teszem, de egy kereskedőnek sem stalkernek sem kellett. Eszembe jutott, hogy biztos azért mert rossz állapotban vannak, ezért megjavítattam, de így sem vevők rá.
  • Danecay
    #4315
    Köszönöm a fáradozást!
  • mcmoha
    #4314
    Utanaolvastam a hivatalos forumon.;) Nem lehet valtoztatni rajta, bele van kodolva az engine-be.:(
  • Danecay
    #4313
    Nem olyan rossz az csak más műfaj, tegnap végeztem vele :)
  • #4312
    Hát én ezt a bemutató videó alapján meg tudtam volna mondani:D Engem a biosocra emlékeztetett a videó alapján.
  • Tib
    #4311
    OFF
    A STALKER fejlesztők neveltjeként kiadott Metro 2033-al játszok, de meg kell hogy mondjam:
    - bármelyik STALKER rész jobban tetszett
    - egyszer végigjátszós gamma lesz
    /OFF
  • Danecay
    #4310
    Köszönöm, de önárnyékom van, engem az érdekelne, hogy a növényzetet hogy lehetne nagyobb sugarú körben megjeleníteni.
  • xblades
    #4309
    #4230-ra a válasz azt hiszem ez : GYAKRAN ISMÉTELT KÉRDÉSEK (ide kattint); Ön-árnyék menü
  • Danecay
    #4308
    Köszönöm a választ! Igaz a http://stalker.filefront.com oldalon is le vannak írva a dolgok, esetenként képpel illusztrálva, de én inkább arra lettem volnakíváncsi, hogy Ti mit ajánlotok. Végül is mind1, a lentebb felsorolt MOD-ok-ból raktam fel egy párat. Egyébként erre: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1239899944&no=4230]#4230[/URL] nincs valami megoldás, mert tényleg kicsit kiábrándító, hogy előttem nő a fű?