7720
  • zsozef
    #4507
    Hát ez is a gond,odáig se tudok eljutni,hogy Strelokkkal dumálhassak.Én csak egy törpét nyírtam ki az X8-ban Gaussal egy lövés,he-he.Na de tényleg a robbanószeres katona hulláját nem lehet megtalálni valahol csak úgy az óvoda környékén?
  • Kotomicuki
    #4506
    Azt a küldetést asszem Lövész fogja megoldani némi felhomályosító jellegű magyarázattal...
    5 doksit találtam az X8-ban, de a 3 törpét nem erőltettem nagyon, mert nem vittem nehéztüzérséget és 1 volt hajlandó feldobni a talpát a lőszerkészleteim 80%-nak elfogysztása után is csak... (+ a "62-es tárgy" és a 3 Lövész-doksi kell még)
  • zsozef
    #4505
    Az X8-ban ha jól tudom 10-12 doksit is össze lehet szedni.A tudósoknál már voltam,de Bagolyt még megnézem.Amúgy minden felvett küldi teljesítve van,csak az az egy van még hogy keressek meg valami elektromos jel forrást amitől a Szkat-4 és a Szkat-5 lezuhant.Pripaty-ban minden főküldit amit kaptam sorban csináltam meg,amúgy ha jól sejtem miután feljöttem az X8-ból Kovalszkival kéne dumálni,az óvodába való bejutásról,de nem is tudok vele semmiről se dumcsizni.
  • Kotomicuki
    #4504
    A bugokhoz nem értek - fújj, ronda bogarak!
    De a nálad lévő doksik számát sokallom...
    Biztos, hogy dumcsiztál mindenkivel?
    A tudósokhoz, majd Bagolyhoz elvinném még a dokumentumokat, hátha beindítanak egy scriptet...
    PDA-k, szerszámok rendben (odaadva a kellő személyeknek)?
  • zsozef
    #4503
    Sziasztok Fórumozók.
    Soha nem írtam még se ide se máshova ilyen dolgokban,mindig megtaláltam a megoldást,de most nagyon nem tudom a helyes utat.Az van,hogy Pripyatban vagyok elakadva,és nincs több küldim.Az X8-ból jöttem fel,van vagy 6 doksim,közte a legfontosabb is,és utána nincs több küldim.Nem tudok Kovalszkival se beszélni,pedig már a végigjátszás szerint már csak az óvodába kéne bejutnom és Strelokkal találkozni,sőt a ő leveleit is már véletlenűl megtaláltam,szóval gőzöm sincs,hogy mi van de remélem nem bug vagy igen?
  • Antraxka
    #4502
    Vagy ha Kardánnal már unjátok az italozást, menj vadászni, vagy menj Nóéhoz beszélgetni, vagy telepítsd újra a játékot és kezd elölről! XD
  • TSL16b
    #4501
    Ha már úgysincs mit csinálni, igyál egyet Kardánnal.
  • madmanic
    #4500
    kutasd át a szobát
  • Soulstorm
    #4499
    Hello!
    Lehet, hogy már volt kérdés, bár elözőleg nem találtam. De ott elakadtam, mikor kijövet csatornából Pripyat-ba érek és ott csatlakozok ahoz a csapathoz, ahol folytatom tovább a főküldetéseket: Itt jön a bibi!
    Van egy olyan rész, ahol valami Monument körül vannak azok a Stalkerek és mintha imátkoznának vagymi.
    Megölöm őket, megvizsgálom azt a monumentumot és azután nem történik semmi. Azaz, nincs kijelölve pont, hogy hova kéne menni és foggalmam sincs, hogy mit kell csinálni.
    Aki netán tudja a segítséget, azt előre is köszi!
  • bgabor
    #4498
    Sokszor mondtuk hogy az angol, 1.02 es verziót szerezze be mindenki. Sok a változtatás az orosz verzió óta, és sokkal de sokkal simábban fut.
  • Kotomicuki
    #4497
    Azt próbáltam én is kivitelezni, de nem akart sikeredni az első 20 kisérletre egyszer sem tisztességesen - mind a 2-3 egyszerre, mert ha korán kezdi az egyén a vadászatot az SVD-vel, akkor (script miatt?) Sakál sosincs a halottak között. :(
    (Amúgy nagyon jól jött ez a kis gyakorlás az SVD-vel, most már használni is tudnám, ha nem volna olyan drága bele a lőszer Bagolynál. A Gausszal így már nem is volt problémám. :D )
    Mint utóbb kiderült, azért nem, mert elkapkodtam a dolgokat és a vevő megérkezése előtt már nekiálltam az exo-sok puhításának, amire válaszul elszelelt az egész brigád - nekem zsákmány is kellett (volna), hogy a Pripyatba visszavezető utakat finanszírozni tudjam és az addig elmaradt fejlesztésekre is jusson fedezet, tehát ezért igyekeztem (volna) begyükteni az egész brancs után járó loot-ot.
    Most már - hála a segítségeteknek - a "sima" zsoldosokat kapom le először (3 fő), töltés után a vevő brigádját, hátulról kezdve (3 fő), majd a legvégén a maradék 3 exo-s zsoldos, Sakállal kezdve - gausszal mindet sikerül leszednem, míg SVD-vel 1, néha 2 el tud futni. (Persze, hogy ebből mennyit és milyen (rabolhatósági) állapotban hagy meg a program mire odaérek...)
  • vasziszdasz
    #4496
    Exos mercenary 2-3 fejlövéstől kifexik még egy mezei IL86-tól is. Testre meg nem kell lőni, mert felesleges.
  • Kotomicuki
    #4495
    Először is köszönöm mindenkinek, aki ötleteivel segíteni próbált rajtam! Előbb-utóbb bele fogok ám jönni ebbe is - remélhetőleg! :)

    Másodszor, nékem még .00-ás verzióm van, így nem tudom, hogy pl. ezen küldetés el-el tünedező hulláin segítettek e az azóta megjelenő javítások. Mint írtam, a "vevő" leterítése, akinél a piros kódkártyának kéne lennie, ritkán okozott nekem gondot, a baj vele "csak" az volt, hogy a kártya nem mindig volt nála, ha a teste meg is maradt a pályán...
    30.-jára már megyen szépen az SVD-vel is az exo-s leterítése (Na azért még nem úgy, ahogy azt az alábbi tan-videón láthatjuk! :D ) - türelmetlen és maximalista vok, szeretném (azaz csak szerettem volna) az egész zsákmányt megszerezni, ami a 6+3 zsoldos után maradna, de a program jó, ha a fele hullát meghagyja. :(
    A gauss-szal mindenkit leírtok (a nem exo-sokkal, ill. a leghátsó egyénekkel kell kezdeni, akkor a maradék nem fut ki a pályáról), de a végén mégis csak 5 félig-meddig már lerabolt hullát foszthatok ki - de legalább a kódkártyát meghagyta számomra... :D
    (A PDA-ról letettem, arra az első végigjátszásom alkalmával leltem, amikor csak rohantam végig a küldetéseken - ha emlékeim nem csalnak. Itt, most már jártam a labor épületében is előtte, szépen kitisztítva előre azt, így valószínű, hogy 50.-jére se rakná be Sakál maradványihoz a kütyüt.)

    Más:
    Jegest, akit a százados küld fel a víztoronyra, hogy fedezze a "rajtaütést" még az első Pripyat-i küldetésben, sikerült már vkinek megmentenie, vagy mindenképpen elhullik a gauss-találattól?
    Odáig már eljutottam, hogy a százados és a két katonája visszatérhessen a támaszpontra, de a Monolith-os vezért nem sikerült még időben leszednem - persze, rajta kívül még legalább 2 (v. 3?) mesterlövésszel (is) rendelkeznek és Jeges eléggé híjján van a fedezéknek...
  • Herold
    #4494
    Ez a hülyéknek való.
  • bgabor
    #4493
    Mi akadályoz meg abban hogy a tudós hullátájtól elvedd a labor kulcskártyáját? Hát abban hogy SVD helyett Gauss Gunnal lőj rá?
  • mcmoha
    #4492
    Ez hatha segit.:)

  • madmanic
    #4491
    mikor ketten állnak egymással szemben akkor egy lövés a zöld ruhás fejébe, a zsoldosnak meg kettő kell...

    simán meg lehet csinálni
  • Kotomicuki
    #4490
    Az egy-egy lövéséses üzletkötést a végjátékhoz közeledve, hogy lehet/kell jól megoldani?
    Ha mindkét fél képviselőjét likvidálom - már nem t'om hogy jött össze - , akkor nincs vörös kódkártyám, se PDA-m!
    Ha csak az egyik sikerül, akkor néha megadja az egyiket, de gyakran semmit sem (A felszerelés nem hiányzik a hulláról, de semmi "értékes" sincs nála!)...
    Ha a vevő érkezése előtt megpróbálom likvidálni Sakált, akkor hiába írja ki a szemből érkező exo-sra, hogy ő az, ha leterítem, akkor vki másnak a nevét írja ki a hullarablásnál! (Ha a jobbról érkezőt kapom el, akkor IS az "Elveszítettük a ... célpontot!" üzenet jön... )
    Mindkét(3?) exo-st meg nemtudom kiiktatni, még a fullra húzott SVD-vel sem, mert a töltés közben mindig elillan (fénysebességgel!!! ) a második, akit vhogy midig Sakálnak hívnak, bármelyikről is legyen szó...
    A vevő képviselőjét meg egyszer sikerült a hátsó kijáratnál elkapnom, de ott ált. hirtelen kiszedi a pályáról a gép és nem lehet levadászni, pedig szabad rálátás mellett nyílegyenesen menekülne a kis hamis...

    (Az exo-sokat nem tudtam egy lövéssel kiiktatni, max. megtántorodik a pontos találattól - leggyakrabban még azt se!!! - és 3-4 találat még kell neki, legjobb esetben is - ilyenkor már hihetetlenül gyorsan rohan, ha 2.-ról van szó...
    A "vevő" - mer' az is csak zsoldos - sima ügy - ha még nem rohan... - , max. 2 lövés és elterül, hiszen csak a jobbik Tudós-páncél van rajta!)
  • vasziszdasz
    #4489
    Bearddel kell beszélni, elmondja hogy gáz kell a vámpíroknak. Ezután elmész a hídhoz, felszeded a 2 kulcsot a konvojból, a középső tgk platóján a ládából kiveszed a palackot, azt elviszed a szellőzőbe, leversz pár vámpírt és ennyi.
  • w77d
    #4488
    két másik kocsiban van a kulcs...
  • Herold
    #4487
    FAQ
  • Merkaba
    #4486
    Helló! Egy kérdés. A vérszopófészket akarom kifüstölni az elején csak nem tudom kinyitni a ládát ami a hídon van az elhagyatott katonai convoj egyik autójának platóján. Egy faszi azt mondta hogy kardán tudna segíteni de az csak a vodkaiváson kívűl semmit nem tesz. Kösz!
  • bgabor
    #4485
    Az nem az oroszt fordítja, egyszeráen helyettesíti a játék szövegeit magyar szövegekkel. Emiatt bár az orosz és az angol verzióval lehett tesztelve, elvileg működne az üzbég verzióval is. :D

    Mindenesetre ajánlott az angol verzót beszerezni az orosz helyett, mert sokkal jobban fut.
  • jetblack
    #4484


    Ezt nem bírtam kihagyni
  • Herold
    #4483
    Biztos a Gordon Freeman rokona.
  • w77d
    #4482
    ez nem csak Morgan, hanem egyben Freeman is XXXXD
  • vasziszdasz
    #4481
  • vasziszdasz
    #4480
  • vasziszdasz
    #4479


  • mcmoha
    #4478
    Nem kell a banditak melle alnod! Sot azt a Kuldit, hogy vedd meg Morgant csak akkor kapod ha semleges vagy.
  • bgabor
    #4477
    Ezt nem tudtam, őszintén szólva sohasem forult meg a fejemben, hogy a banditák mellé álljak.

    Én az ilyen Sultan féle alakokat szeretem holtan látni. :D
  • mcmoha
    #4476
    Ha eletben marad lesz egy-ket erdekes akcio Yanovban.;) A PDA-ja a vegen igyis ugyis a tied lesz, de miert ne lehetne elvezetesebbe tenni a jatekot?
  • bgabor
    #4475
    Nem kell életbenmaradnia Morgannak, csak a PDA-ja számít, és az hogy vagy a Dutynak, vagy a Freedomnak add oda.
  • mcmoha
    #4474
    Strelok dokumentumainak es fegyverenek megszerzesenel nincs bug. Ha Nitrogen kodolja ki a fekete dobozt elkuldi az infot a reszeges segedjevel, aki ahelyett, hogy hozzad menne elhatarozza, hogy inkabb o uriti ki a rejtekhelyeket. Alltalaban a Jupiter gyarban levo rejtekhely kozeleben lehet megtalalni a hullajat es nala lesz a cucc. Ha a cso ures es nincs ott hulla, keresni kell. A dolgot ketfelekeppen lehet kivedeni. Ha a tudosoknal kodoltatod ki a dobozt akkor nem all fenn a veszely, hogy a ficko ellopja a cucot. Ha Nitrogennel csinaltatod akkor gyorsan kell cselekedni. Ha hiv radion azonnal oda kell menni es celszeru a gyarba menni eloszor. En ott talaltam a puskat es a seged hullajat soha nem lattam. Olvastam olyat, hogy a fegyver mindig az utoljara felkeresett rejtekhelyen van de ezt nem probaltam.
  • w77d
    #4473
    akkor csak játsz, és rájössz :) nem jó előre lelőni a poénokat...
  • TTomi
    #4472
    Már csak azért kérdem, mert most játszom 3-szor, és eddig valahogy mindig úgy jött ki, hogy stalker-semleges vonalon maradtam. Ezen szeretnék gyökeresen változtatni. A banditákkal már kinyírtuk a kotróhajós sztalkereket. Akkor abszolute le**arjam a Bandita-Szakáll párost, és várjam meg amíg Bagoly beadja? Vagy valamit, meg kell csinálni neki előtte? Egyenlőre infót akar a zsoldostáborról, de azt lerohanni még nagyon puding vagyok.
    Más! Írtátok, hogy bugzik a Strelokos infovadászat. Tény és való, mert a csőben én sem találtam semmit. Hogy lehet ezt a bugot kiküszöbölni?
    És mi is van Strelok fegyverével? Mi az? Hol lehet megszerezni? Vagy azt kapom az infókért cserébe?
    Köszi a válaszokat!
  • Bulics
    #4471
    Pont azért kérdeztem mert játszom!!
  • fery02
    #4470
    Köszi szépen!
    Igen, a hivatalos angol verióhoz készültet vártam volna, de végülis tegnap elkezdtem játszogatni ezzel az oroszt fordító magyarításos játékkal és nem volt (még) vele kapcsolatban hibám.
  • w77d
    #4469
    ha játszol rájössz...
  • Bulics
    #4468
    KI AZ A MORGAN?