7720
  • Louis Cyphre
    #4787
    Egy STALKER fan szemszögéből milyen lett a Metro 2033?
    Mert erősen gondolkodok a megvételén. Mármint a Metro 2033 megvételén.
  • CroftManor
    #4786
    nem téged kérdeztelek
  • Herold
    #4785
    Szar a géped.
  • mascarun
    #4784
    Tudtommal nyugodtan leölheted őket mert nekem már nem volt hozzájuk kapcsolódó küldetésem!
  • CroftManor
    #4783
    vki tud működő kódokat vagy trainert? már egy csomót kipróbáltam gamecopyworld-on, de egyikse műküdik. Valamiért tök hamar meghalok ha vki rám lő :S
  • iampro
    #4782
    Bocsánat, kicsit összekevertem a dolgokat :) Szóval valójában a szenyvíztelepnél lévő bázisra gondoltam...
  • iampro
    #4781
    Zantonban a játék elelén van egy bázis, ahova 6 ételt kell vinnem mindenből... Kiírthatom ezt a bázist, vagy a játék későbbi szakaszában még szükségem lessz rájuk?
  • vasziszdasz
    #4780
    A vámpírok elgázosításáért már Zatonban kapsz egy Velest, Jupiterben a megérkezés után egyik zombinál is lesz egy, meg Kopachiban a markoló ülés alatt is. Ezzel el a tudósokhoz, vissza Owlhoz, majd mész akihez küldenek, aztán egyszercsak megjön a pakk.
  • fery02
    #4779
    Frissítenem kellett volna előbb. :)
  • fery02
    #4778
    1. fent: "GYAKRAN ISMÉTELT KÉRDÉSEK (ide kattint)" - rákattint
    2. Ctrl+F, majd beír "swarog"
    3. Ahol jelez az oldalon, rákattintasz.
  • mcmoha
    #4777
    Gyik.;)
  • laliagator
    #4776
    Sziasztok! Valaki leírná nekem, hogy hogyan és kitől tudok svarg detektort szerezni? Köszi előre is!
  • #4775
  • fery02
    #4774
    Küldetésekért kapok én elég pénzt, amennyi nekem szinte bőven elég. Nem nagyon költekezek a játékban, inkább lopok.
    Addig meg kihúzom azzal, amim van.

    Fejlesztésre, javításra még eddig mindig volt pénzem. Venni szinte csak lőszert szoktam venni elvétve, na meg ugye 1-2 Nimbe látogatás/végigjátszás. Szinte mindent össze lehet gyűjteni játék közben (kivéve a ritkáb féle lőszereket, ezért is veszek alkalmanként, ahogy írtam).

    Sugárzáscsökkentő artikról meg annyit, hogy szinte minden második hullánál van sugárzáselleni 0.01 kb-os fecskendő. :)
  • bgabor
    #4773
    Nade ha nem gyűjtesz artifactot, miből fejleszted a cuccaid? Kell a pénz. Megaztán a sugárzáscsökkentő artik marha hasznosak.
  • idos
    #4772
    Koszonet!Magamtol nem jottem volna ra,pedig a munkasszallonal kerestem a megoldast,de nem jottek elo!
    Lenne azonban egy masik kerdesem is: az egesz jatekban minden helyszinnek van vmi jelentosege,de a "Folyami kikoto" reszhez nem talalok semmit,amiert oda kellene mennem-vagy megint benazok?
  • fery02
    #4771
    Köszi!
  • mcmoha
    #4770
    4 oldallal visszabb megtudod hogylehet a kartyat megszerezni.:) Loszer, kotszer, fegyver van benn.:)
  • fery02
    #4769
    Tényleg, azt én sem nyitottam ki, mert nem volt meg a kódkártyám. De aztán kijátszhattam nélküle is.
    Az azért még érdekelne, hogy mi lenne bent, meg hogy hol lehet kód kártyát szerezni.
  • mcmoha
    #4768
    Ha 4 oldalt visszaolvasol, ott talalsz valaszt.;)
  • idos
    #4767
    Az x8 labornal problemam akadt!Nem tudom kinyitni a kodos ajtot,mert nem talalok hozza kartyat,a 4 dokumentum megvan,de ezt nem talalom.Probaltam puskaval is nyitni(kivancsisagbol) de nem megy.Tudna vki segiteni?
  • w77d
    #4766
    tudomásom szerint sehol, az csak egy átvezető része...
  • sevendoor
    #4765
    A Pripyati alagútba hol lehet visszamenni? Lenn hagytam egy halom cuccot.....
  • fery02
    #4764
    Esetleg, de ha nem gyűjtögetsz, akkor amúgy sem fontos anti gravitációs arti. ;)
  • w77d
    #4763
    azért 2 anti gravitációs és 2 sugárzáscsökkentő arti erejéig nem árt keresgélni :D
  • fery02
    #4762
    Az a gond, hogy ez a gyűjtögetés is inkább csak első végigjátszásra tűnik szórakoztatónak. Akkor is csak addig, amíg észre nem veszed, hogy nem sok értelme van az egésznek, mert bőven megkapsz majd a játék során mindent, ami csak kell.

    Így pl második végigjátszásnál nem nagyon érzek motivációt, hogy játék elejétől kezdve artikra vadászgassak, embereket kutatgassak (persze ilyenkor is átkutatom őket csak úgy, hátha belefutok valami Kinder Suprsise-ba).
  • HunBalage
    #4761
    mondjuk..mászkálni mászkáltam én is..de artikat nem gyűjtőttem...
  • w77d
    #4760
    nem rövid az, ha nézelődsz is és nem csak rohansz... nekem volt, hogy két feladat teljesítése között kibaszott sok idő volt, addig mutánsokat vadásztam, felfedeztem, meg artikat gyűjtöttem :)
  • HunBalage
    #4759
    most már megcsináltam végig...szerintem rövid lett...de azért jó gém
  • w77d
    #4758
    pedig nem nehéz nagyon az a rész...
  • HunBalage
    #4757
    meg van már...lejutottam, a x8asba...erre megölt az irányító vagy mi...ami a dokumentumoknál van
  • Herold
    #4756
    Ne legyél már ilyen tehetetlen, nem olyan nehéz az.
  • Kotomicuki
    #4755
    Most csak egy ilyet találtam, ez nem a legjobb, de szerintem mire végignéznéd, addigra a játékban is eljutnál a felső szintre a generátorhoz:

    60.STALKER Call of Pripyat - Getting into Lab X8

    A tetőre érdemes kilátogatni a detektorral a kezünkben.
    A lépcsőt a 2.-3. emelet után váltani kell - asszem ott már emeletemként, de ez nem biztos. Annyival segítettek a fejlesztők, hogy a felső 2(?) szinten már korlátozták a bejárható rész területét.
    Amúgy nem egy (túl)bonyolult dolog - ha vmelyiknél nem tudsz szintet váltani, akkor odébb mész 90 fokot és ott megint ellenőrzöd a lépcső állapotát -> max 10 perc a lövöldözéssel együtt (a zsákmány összehordása a bejárathoz és onnan a bázisra elszállítása meg fél óra volt).
  • HunBalage
    #4754
    melyik lesz a jó?a hátul lévő kettő vagy ami elől van?
  • n003
    #4753
    4 lépcső vezet fel mindegyik sérült de azért fel lehet jutni ha nekem sikerült neked is menni fog ;) kitartás

    x8-ban ha otthagytam véletlen 1 doksit lesz valami gondom vele? amúgy azokat kinek kell adni?
  • HunBalage
    #4752
    tuningolt pizsama:D
  • Yan
    #4751
    azzal a sérült pizsamával inkább ne ;)
  • fery02
    #4750
    Lépcsőn...valamelyik felső emeleten lesz.
  • HunBalage
    #4749
    a generátorra vagyok kiváncsi,hogy hogy lehet oda felmenni,mer eddig sehogyse jött össze
  • fery02
    #4748
    A földszinten találsz egy liftet nem messze a főbejárattól. Ki is van világítva, miután beinddul a generátor.