7720
  • Yan
    #4827
    a biosokkot? :o
    szerintem is ;)
  • berczely
    #4826
    Szerintem fejezzétek be!
  • CroftManor
    #4825
    nem, csak beszóltak. és erre reagáltam, am tök jól el vagyok a bioshockal.
  • Yan
    #4824
    ha nem jön be, miért vagy itt?
    miattunk? ;))
  • CroftManor
    #4823
    őket az nem érdekli, hogy esetleg oka is van annak hogy az van a profilomban, ami, őket csak az érdekli, h vmivel belé lehessen kötni a másikba.
  • CroftManor
    #4822
    mért ne bántanának? a fórumozás arról szól h minnél többet beszóljál vkinek aki nem tetszik. de rólam lepereg szal kurvára nem izgat mit írnak. idióták sora és ennyi
  • #4821
    Nyugodságot szippancsá barátom, szerinted minek raktam ki a ":D" jelzést. Meg am is:)
  • bgabor
    #4820
    Ki beszélt itt rólad?

    Croftmanorról beszéltünk. Az meg egy érdekes kérdés, hogy egy huszonéves férfi miért jelöli meg nőként magát az adatlapján, de ez talán legyen az ő problémája.
  • #4819
    Fúú akkor most puzi vagy gáz vagyok? Esetleg gyökér? Leszarom:D(mármint hogy ő mi:D)
  • n003
    #4818
    kb nekem is jött le
  • bgabor
    #4817
    Nem valószínű, hogy nő lenne.
  • #4816
    Most miért bántjátok??? Csak olyan, mint egy igazi nő: Egyszerű mint egy szál virág:)
  • bgabor
    #4815
    Játszad a prince of persia:prodigyt, ott nem lehet meghalni. Az lesz a te stílusod.
  • idos
    #4814
    Termeszetesen!
  • Herold
    #4813
    Clear Sky megvolt?
  • idos
    #4812
    Sziasztok!Vegigtoltam maxon es nagyon orulok!Koszonet a GYIK szerkesztoinek,nelkuluk nem lett volna teljes az elmeny(bar erdkelne,mi a szerepe a folyami kikotonek)Rajongok az FPSert,de jelenleg nem talalok ennel jobbat sehol-a NOLF2 volt szamomra eddig a legerdekesebb(orok szerelem).Nincs mas hatra,varom a kovetkezo reszt es remenykedem,hogy 1.minnel hamarabb!2.meg izgalamasabb!!!3.nem lesz tul nagy a gepigenye(a laptopom itt angolban eleg gyenge)Eddig ez a legertelmesebb forum,amit talaltam,ezert koszonet MINDENKINEK!
  • CroftManor
    #4811
    na nem kell itt a kacsingatás... neked bejön a stalker, nekem meg annyira nem. ennyi
  • Herold
    #4810
    Életkor: 18-25 között
    Neme: lány
  • Yan
    #4809
    ha 5 percen belül lelőnek, azt is törlöd? :)
  • CroftManor
    #4808
    majd újból felrakom, most nagyon megtetszett a Bioshock 2 bár nem annyira az én stílusom...
  • berczely
    #4807
    Teljesen jól működik!Köszönöm szépen!

    Nagyon jók vagytok!
  • Kotomicuki
    #4806
    No igen, ez nem egy végigmegyek az egyirányú utcán és térdig gázolok nekem ártani amúgy sem nem tudó ellenfelek hulláiban típusú shooter...
    Itt egy kis Thief-es stílust is vegyíteni kell bele, mert nem mi vagyunk az istenek a játék kezdetén. No, de a végére...
  • Herold
    #4805
    Sajnos nincs olyan trainer, ami egyoldalúan csak a játékost teszi kevésbé sebezhetővé. Bár olyan van, hogy abszolút sebezhetetlenné tesz, de annak semmi értelme.
  • Kotomicuki
    #4804
    Szerintem tedd föl megint, nem fogod megbánni!
  • CroftManor
    #4803
    kösz de már letöröltem, miután azt a választ kaptam hogy a golyók márcsak ilyenek... Amúgy meg nem mondom milyen fokozat volt, de nem állítottam semmit, csak new game.... de gondolom akkor Normál lehetett, de már mind1
  • TSL16b
    #4802
    Igen, v1.6.02-es steames játékon, Win7x64-en (is) kipróbálva.
  • berczely
    #4801
    És ez működik a Steam-en megvásárolt verzióval is?
  • TSL16b
    #4800
    Csak szólok, hogy ha valaki a hivatalos angol kiadás alapján újrafordított magyarításra vár, az ne várjon tovább, mert megjelent.
  • Kotomicuki
    #4799
    ...Ja, és használj elsősegély-csomagot és kötszert, ha mégis harcba keveredsz -> F1 és F2 billentyűk. Ez is "segít(het)" életben maradni...
  • Kotomicuki
    #4798
    Ha a Banditák oldalán nyomulsz, akkor a Tudósok bázisának védelmére is felhasználhatod őket.
    Mivel én is leölöm őket, így nem tudom, hogy a Gauss-dokumentumok megszerzésekor rajtad ütnének e, ha még életben vannak, mert a Tudósok bázisánál posztolókat is hasonló feladattal külte a vezetőségük Yanovba...

    CroftManor:
    Alap, még fejlesztetlen páncélban "természetes", hogy padlót fogsz 1-2 találattól - ha nehezebb szinten nyomod, akkor elég 1 is.
    Ezen játékban - főleg a legelején - nem működik a "mindekit leölök, de én halhatatlan vok"-FPS módszer...
    Rendelj páncélt Nimble-től és azt fejleszd Kardánnál. De leginkább kerüld el a fölösleges fegyverhasználatot és az agresszív helyzeteket, mert úgy drasztikusan megnő az életbenmaradásod esélye!
    (Bele fogsz jönni, ha kitartó vagy és még élvezni is fogod!!!)
  • Archicad
    #4797
    Milyen nehézségi fokon játszol?
  • mcmoha
    #4796
    Probald a technikusoknal fejleszteni a ruhazatot.;)
  • CroftManor
    #4795
    na de egy lövéstől apukám? áh hagyom a picsába amilyen rendes segítőkész társaság van itt...
  • Avpfan
    #4794
    Szerintem ne vedd meg.

    Lehet, hogy jó játék, de nem fogsz vele annyi időt eltölteni mint a Stalkerral. Egyszer végigviszed azt kész (mivel lineáris fps és sok fele nem tudsz kalandozni).. rakod a polcra. Ezt a tört verzióval is megtudod tenni és azért fizetni sem kell.

    A Stalkerral azért jóval több időt lehet játszani + a Stalkerhez számtalan mod készül, szal ha végig vitted az alapot ráhúzol egy új modot és már tolhatod is újra.
  • bon
    #4793
    Én nemhasonlítanám össze a stalker-el. Két nagyon eltérő játék. a Metro2033 teljesen lineáris sima lövöldözős játék szép grafikával (csúnya gépigénnyel), nekem tetszik, de közel se olyan élvezetes mint a stalker sokkal szabadabb játékmenete. Én vásárlás előtt kipróbálnám a helyedben
  • davidka003
    #4792
    Szerintem nagyon jó lett. Nekem jobban tetszik, mint a STALKER.
  • sevendoor
    #4791
    Apukám, a gólyók már csak ilyenek, ha eltalálak vele, meghalsz......
  • mascarun
    #4790
    Szerintem szedd le azt nézd meg mert nekem egyszer volt csak türelmem végigjátszani! Nem olyan jó játék az!
  • lacinkacinka89
    #4789
    Szerintem jó játék! Grafikában mindenképp jobb a Stalkernél, ennek ellenére valamiért nekem is jobban bejött a Stalker sorozat.
  • Herold
    #4788
    Állítólag szar.