7720
  • mano1b
    #4867
    ok thx meg nezem miez
  • HUmanHunter
    #4866
    ez elvileg szülői felügyelet lenne és hogy hozzáférés megtagadva, de én nem értek win7 hez :S
  • mano1b
    #4865
    sziasztok szeretnék segítséget kérni win7 home prémium lite alatt nem indul el a játék egy ablak jelenik meg PARENTAL CONTROL FELIRAT név alatt benne Access restricted felirat ez mit jelent és mit lehet tenni hogy menjen a játek elöre is köszönöm
  • mcmoha
    #4864
    1.Probalj meg beszelni vele.
    2.Szolj a dologrol a katonai pk-nak.
  • TTomi
    #4863
    Hali!
    Két kérdésem lenne:
    1. Zatonban megmentettem Morgant. Mikor adja be a következő küldit vele vagy hogyan? Már Pripyatban vagyok emberünk ott gubbaszt Janovban egy asztalnál és annyi. Mit kell vele kezdeni?
    2. Pripyatban Garik megtalált, hogy veszélyben az élete valami zsoldos banda miatt. A munkásszállónál lesz valami biznisz, de nincs hozzá feladatom. Mit kell ezzel csinálni?
    Előre is köszi!
  • White Crown
    #4862
    köszi segítséget.
  • HUmanHunter
    #4861
    az a srác tud visszavinni aki a tudósok bunkerében volt jantarban és 2 relikviát próbált megszerezni, amit vagy odaadtál neki vagy nem, de mindenképp eljut pripyjatba. [Szokolovval szemben ült]
  • Archicad
    #4860
    A mosodában ott támasztja a falat egy ember (a nevére nem emlékszem), ő a vezető. Ő vissza tud vinni.
  • White Crown
    #4859
    köszi.
    Hogy jutok el Zatonba?
    hol van a titkos teleport?
  • HUmanHunter
    #4858
    a javítóműhelybe kell menned zatonban.
  • White Crown
    #4857
    Hali mindenki!
    volna 1 hatalmas próblémám, Pripyat-ban vagyok az ismeretlen fegyvert megszereztem. Infót kéne szereznema magjavításához, bejártam az egész pályát. Majd minden ellenséges tagot kifingattam. De ezen kivül semmi.
    Hol találok vmi infót?
    Válaszotokat is előre is köszi.
  • vasziszdasz
    #4856
    Összevissza hozza.
  • DogZ
    #4855
    A konténer tárolóktól (ahol Mityát kell megmentened) északra az ut mellett
  • DogZ
    #4854
    Mitől változik ,hogy Fürge mit hoz a rendelésre? Nekem pld (rohamkarabélyra) eddig a Groza 5.45-ös skulos változatát hozta ,most meg egy HK G37-et.Pisztolynak eddig a Magnum spec változata, most meg az USP Compact spec változata....
  • imilee
    #4853
    Sziasztok!
    Merre találom a monolit csapatot? Sehol sem lelem őket. A segítséget előre is köszi.
  • Yan
    #4852
    rádobsz 1 gránátot, elég :)
  • bgabor
    #4851
    Ólmot neki? :D
  • mcmoha
    #4850
    Persze. Ki kell nyirni!
  • DogZ
    #4849
    Az irányítóval lehet vmnit kezdeni a Zaton-i pályán ?( Ami a lángoló farm alatt van )
  • DogZ
    #4848
    Az elején nekem is ott voltak és lehetett velük beszélni(igaz nem sokat).Amikor erősítésként kiküldték őket( Vánot és Szokolovot ) utána megnéztem , másik irányba rohantak el
  • HUmanHunter
    #4847
    nekem végig ott voltak a bázison, egyszer jöttek segíteni mikor meg kellett támadni vmi monolitos telepet.
  • DogZ
    #4846
    Én végig védtem őket az alagútban...1edül Zulu veszett oda.Viszont ha sikerül megvédeni Kószát ,akkor elég érdekes lesz a vége film . 1ébként Szokolov és Váno elsétált 1 küldetés után ( és nem is láttam őket többé ), viszont a végén benne voltak a filmben ők is :))
  • HUmanHunter
    #4845
    nah végigtoltam másodszor is, zulu lol fail az is, és meghalt azt mondták a monolitos srácról.
  • TSL16b
    #4844
    Ha túl gyenge volt a kimászáshoz, akkor nem. Egyébként egy darabig ott üldögél a mosodában a lépcső mellett, aztán egyszer csak eltűnik.
  • HUmanHunter
    #4843
    végigmentem az alagúton, vittem a monolitos csávót is, túl is élte, de mikor kimásztunk akkor ő nem mászott ki. ez wtf? találkozok még vele vagy végleg eltűnt?
  • Herold
    #4842
    De a kísérővel el lehet jutni Pripyatba később is.
  • peterx
    #4841
    Kár :/ pedig jó lett volna eladni azt a SEVA suitot amit ott lehet találni... thx!
  • mcmoha
    #4840
    Arra a palyara nem tudsz visszamenni. (Van valami mod amivel igen.)
  • peterx
    #4839
    vagy ha ott végleg tönkrement a lift akkor Pripyat-ból tudok csak belépi a kúton át?
  • peterx
    #4838
    Hi! Gyors kérdés: Ha már voltam Pripyat-ban és újra szeretnék belépni az undergroundba akkor megtehetem Jupiter irányából megint?
  • fery02
    #4837
    De hülye vagyok, télleg. Nem kómásan nekem is egyből lejött volna, hogy mire is gondol. :)
  • Kotomicuki
    #4836
    Svédcsepp a Yanovi Hűtőtoronyra gondolt, amit csak a Swarog-detektor megszerzése után érdemes meglátogatni. A Szennyvíztisztító meg Zlatonban van és ott azt kell tenni, amit leírtál. A kérdés felvetésben kisebb hiba csúszott, ami mostanra - így - helyreigazodott.
  • fery02
    #4835
    Na ezt most nem értem.

    Szennyvíz üzembe be lehet menni, pontosan egy laptop-ot találsz, amit Bagoly-nak eladhatsz, majd később a játék vége felé Pripyat-ban beszélhetsz is róla a parancsnokodnak.
  • svédcsepp
    #4834
    Lószerszám
    A szennyvíz üzembe nem kell/lehet bemenni.Csak az anomáliát kell tanulmányozni a megfelelő detektorral,ami azon a területen van,de nem az épületben.Csak figyelmetlen voltam.sry

  • idos
    #4833
    lovoldozve-de komolyan
  • berczely
    #4832
    Nem volt fent!
  • FSpofon
    #4831
    ha fent volt előtte más verzió akkor töröld ki a maradványait a public documents mappából
  • berczely
    #4830
    Steam rendszeren megvan valakinek a játék?

    Nekem nem indul!Rámegyek a play-ra és semmi... a steam mutatja hogy játékban vagyok közben meg nem is megy a game csak elindul az exe mert a folyamatoknál ottvan.Nagyon felb*sz!Fizettem érte és nem megy!
  • svédcsepp
    #4829
    Szevasztok

    Nincs kedvem visszaolvasni.Meg tudná valaki mondani,hogy a szennyvíz üzembe hogy lehet bejutni?
  • berczely
    #4828
    !!!