7720
  • Caboose
    #4907
    Akkor majd a következő végigjátszásnál vele megyek, mert azóta eltelt már egy kis idő :D Köszi a választ!
    Ja lenne még egy kérdésem: még a vérszívók kiirtásánál szedtem fel dokumentumokat a konvojból. Azokat érdemes megtartani vagy nem lényegesek? Ugyan ez a szenyvíztelepen talált két PDA-nál?
  • HUmanHunter
    #4906
    fontos? én csak a pénz miatt mentem vele meg mer leöltünk pár zsoldost :D
  • mcmoha
    #4905
    Valszeg meghalt. Massal is elofordult mar ez. Mivel fontos szemely jobb ha visszatoltesz, ujra lejatszod es egyutt mentek vissza. A mocsarnal mutansok szoktak megtamadni es van hogy nem eli tul.
  • Caboose
    #4904
    Hi! Lenne egy kérdésem: megcsináltam Uncle Yar-al a zsoldos-ölős küldetést (a zombis faluban) és azóta nincs sehol Uncle Yar. Amikor megkérdezte, hogy megyek-e vele nemet mondtam és mentem lootolni :D
    Meghalt útközben vagy csak nem az állomáson van?
  • Dead
    #4903
    Lehet mélyguggolni. Sima guggolás + sétálás.
  • ricsa008
    #4902
    :?
  • Yan
    #4901
    mélygugolás
  • ricsa008
    #4900
    oks
    megpróbálom köszi
  • mcmoha
    #4899
    Vedd le a "pancelt" es probald ugy.;)
  • ricsa008
    #4898
    bemegyek egy szikla alatt lévő rejtekhelyre és nem tudok kijönni
    bug?
  • Kotomicuki
    #4897
    Novikovnak is "idő" kell, mire ezt-azt (pl. 1-2 3. "szintű" dolog fejlesztése a páncélokon és sisakokon, még azelőtt, hogy Pripyatban jártál volna) meg tud csinálni...
    Amúgy a pénz is megvan az infrára, mert nem olcsó dolog?! ;)
  • TTomi
    #4896
    Nem mindenki tud mindent fejleszteni mindenre! Pl Nitro még kalibrációs szerszámokkal sem képes szervópáncélt futósra fejleszteni asszem! Ahhoz a Kardán kell. Gondolom a pusiknál is így van.
  • White Crown
    #4895
    mind három szerszámos láda meg lett szerezve.
    de még van 1-2 dolog amit nem lehet fejleszteni(pl: infravörös érzékelő, stb).Hogy lehetne azokat feloldani?
  • berczely
    #4894
    Nekem megvan Steam-en a STALKER Call Of Pripyat és kecire nem indul el!Amikor megvettem leszedtem, játszottam vele egy órát azóta semmi!Indítanám, de semmi nem történik... nem indul!Volt már Win újratelepítés az sem oldotta meg a problémát, újra leszedtem a játékot az sem segített!Szerintem valamit elb*sztak ott a fiúk a játékkal mert utána olvastam fórumokon és sok embernek van ugyan ez a problémája!
  • Kotomicuki
    #4893
    No igen, nem túlozza el a díjazást Morgan! :D
    Szerintem fusd át a pályát, ha zsoldosokra akadsz, akkor az 99%-ban a "keresett" csapat lesz! :))
    (Ha a parkolós csapat a helikoptertől, akkor a ligetes különítmény pedig a bánya (Jupiter?) felől jött...)
  • TTomi
    #4892
    Na nekem az első osztagot a helikopter leszállónál rakta le. Utána Morgan meg meg akart vesztegetni egy avétos pusival! :D Nem fogadtam el, remélem nem kell sokat várnom a második osztagra!
    A Pripjati küldetés az más tészta!
  • TTomi
    #4891
    Remélem, ezek nem azok a csókák akik a szennyvíz tisztítónál vagy az alállomáson voltak. Mert azoknak már régen annyi... Hát remélem jönnek majd, lófrálok még egy kicsit a parkoló-janov útvonalon!
  • Kotomicuki
    #4890
    2x 5-6 zsoldos, és az exo-s vezetőknél lesznek a PDA-k. (Nekem az ott leírt helyszíneken jöttek, de meglehet, hogy mindig a játékos útjába(?) pakolja le őket a gép az állomás környékén. A lényeg az, ha eleve ellenséges zsoldosokat látsz, akkor tüzetesen kutasd át a hulláikat... )
    Azt hozzáteszem, hogy én provokáltam is Morgant, amikor szóba elegyedtem vele az asztalnál, és nem húztam be fülem-farkam a fenyegetéseire sem...
    Nem tudok (még?) róla, hogy ha "békén hagyod" az állomáson, akkor Pripyatban kellene e történnie vele kapcsolatos eseménynek...
  • White Crown
    #4889
    köszi.
  • mcmoha
    #4888
    A kodolt ajton keresztul juthatsz be a racs moge. Az egyik kissebb szobaban az asztalon talalsz egy doksit, abban van leirva a kod.;)
  • White Crown
    #4887
    Jupter térképen van a Volhóv rakéta telep,
    fenti nagyobb épületben van RPG + egyébb lőszerek, hogy jutok át eltorlaszolt rácson?
    másik kérdés: lenti beton bunkerben van 1 kódzárral elátott ajtó, mi a kódja?
  • mcmoha
    #4886
    Tegnap olvastam rola, kiprobaltam es mukodik.:) Jar apo addig is ingyen javit amig meg Janovban van! Beszelgeteskor az "X" lenyomasaval elojon a javitas opcio!
  • DogZ
    #4885
    Ők csak válaszolnak ,nagyjából merre lehet szerszám ,képződmény,stb.Akkor válaszol normálisan ,ha télleg van a pályán szerszám :) (pld. Janovban az elhagyatott vonatot mondják...néha....és ott télleg van is 1 )
  • TTomi
    #4884
    GYIK a barátod! Le van benne írva pontosan, sőt még kép is van.
    Katt az "ide kattint"-ra. :D
  • White Crown
    #4883
    ha megkérdem egy tagtól h hol lehet szerszám. Mond 1 helyet akkor azt mennyire szabad hitelesnek venni?1* már igazat mondott vki.
  • White Crown
    #4882
    Fűrész malomnál vok zatonban. ott fogok találni szerszámokat?
  • TTomi
    #4881
    utalás az előző részekre, hiába is keresed.
  • White Crown
    #4880
    Szidorovics pincéje akart lenni.
  • White Crown
    #4879
    vki tudja hol lehet Szidoro pincéje, a koridonnál?
    eggyik taggal beszéltem pripyatban, ő mondta.
    egy szerszám lenne ott elvileg.
  • TTomi
    #4878
    Köszi, de kik ezek? Ott flangálok a két célpont közt folyamatosan, de nem futottam még össze senki gyanússal! Persze kisóriásba már sikeresen botlottam! Szóval kit is kéne keresnem??? Addig flangálok a környéken!
  • Kotomicuki
    #4877
    Rendben, köszönöm!
  • Herold
    #4876
    Nem swap. Spawn.
  • Kotomicuki
    #4875
    NM! :)

    Itt nincsenek "akkora" frakcióharcok, mint a SoC-ban. Csak a banditákat gyepálja mindenki, meg a Szolgálat a Szabadságot, ennyi. :)
    Esetleg az S.M.R.T.E.R. modban, a minden pályán feltűnő Monolith-osokat, szintén mindenki. :D
    Bár ott igazi Kánaán a semleges hullarablót eljátszani, csak azok a kiirthatatlan szörnyhordák ne lennének benne (leölöd a környékeden az összeset, mentesz és újra swappolnak, amint visszatöltöd a gémet) - elég szűk is a terep akkora vegetációnak!
  • ratgab
    #4874
    Jelentősége nem volt, de jó volt nézni, hogy első vagyok :-D
    Meg szerettem nézegetni, hogy ki melyik frakcióba tartozik, hol vannak a legképzettebb emberek stb. stb.

    Mindenesetre kösz a gyors választ!
  • Kotomicuki
    #4873
    ...darabonként... -> helyett: az összesen addig leölt szörnyek és stalkerek (szintén "felekezeti" hovatartozás nélküli) száma.
    Ezen részét eléggé "elnagyolták" a SoC-hoz képest (is). :(
  • Kotomicuki
    #4872
    Összehasonlító lista másokkal nincs, csak a leölt ellenfeleket jegyzi fel: darabonként (+ játékban eltöltött napok és túlélt kitörések száma, ilyesmik...). :(
    A SoC-ban meg már a játék felénél 1. voltam azon a listán, így annak sem volt túl nagy jelentősége...
  • ratgab
    #4871
    Lehet-e egy elég kezdő kérdésem: Van ebben a stalkerben olyan úgynevezett helyezési rendszer, mint a Stalker Shadow of Chernobylban.

    Ott például volt a Pda-n belül egy olyan lista, amely mutatta az egyes stalkerek melyik frakcióhoz tartoznak, mi a nevük és hány pontjuk van (reputáció=híresség).

    Ez egy külön adaléka volt a Shadow of Chernobylnak, hogy ezen a listán mászhattál felfelé, ahogy csináltad a küldetéseket és szerezted a hírességpontokat. Van e ilyen lista a Call of Pripyatban?

    Válaszokat előre is köszönöm!
  • Kotomicuki
    #4870
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A sameszait előbb le kell kapni:
    - A Jupiter gyár felé haladva a "ligetnél"
    - A Parkolóban
    Mindegyik csapat hagy maga után 1-1 PDA-t, ezekkel (akár egyenként is) lehet "zaklatni" Őkelmét (poénos, ahogy magyarázkodik...).
    A 2. PDA után "találkára" fog hívni, ahol "mindent el fog rendezni veled" - a fegyvered ne hagyd otthon...
  • mcmoha
    #4869
    Talan az elso palyan kell meg valamit csinalnod, hogy zsarolhasd?
    A laptopot mar megszerezted?
  • TTomi
    #4868
    A 2. az megvan, de Morgan rohadtul nem akar beszélgetni. Az egyetlen opció a viszlát! :(
    Nincs valami feladathoz kötve?