7720
  • Yan
    #4947
    igen,
    most már szabad játék van :)
  • Koridor
    #4946
    Ennek is több féle vége lehet mint a SoC-nak (bár nekem idáig csak a fél erömü eset a fejemre 3x)?
    Azzal hogy a katonák elmentek a helikopterrel és én is mehettem volna, elvileg a vége?
  • Bulics
    #4945
    Monolitosok után visszatértem a bázisra, először beengedtek, miután bentvoltam riadót fújtak és nem engedtek ki meg senki sem beszélt velem. Aludtam reggelig, nem segített. Újra töltés és elég csak visszamennem, megjön a zárlat meg pár kötelességi (duty) tag, akik ott kolbászolnak az állomás körül, folyamatosan ellenségnek néz. Én is a bugtól tartok..
  • mcmoha
    #4944
    Szerintem ez valami bug lehet. A zarlat nekem egyszer kb 10 perc utan szunt meg, de lehet fugg attol is mekkora disznosagot kovetsz el az allomas ellen.:) Engem a Skadovsk-rol zartak ki valami lovoldozes miatt.:D
  • Bulics
    #4943
    Ja és egyébként a monolitos befogadásnál volt valakinek olyan élménye hogy kizárták a janovból?
  • Bulics
    #4942
    Hogy múlik el a zárlat? Amikor nem engednek be a Janovba.
  • HUmanHunter
    #4941
    majd a tudósoktól tudsz venni egy idő után.
  • Koridor
    #4940
    Veles detektort hol lehet szerezni? A másik két fajtából van de ilyet nem találok sehol.
  • ntex
    #4939
    tudom ez nem a SHoC topik de próbálta valaki az Inferno modot ? Na abban tényleg durva volt mikor pl. a BAR-nál megjelenik a semmiből vagy 20 bandita és káosz lesz a környéken :D valóságos bandaháborúk szoktak lenni.

    A CoP ahhoz képest tényleg kihalt sivatag. Nem ártott volna kicsit jobban benépesíteni a zónát. plusz az újrajátszhatóságot és a tartalmat növelte volna ha beleraktak volna pár ilyen random generált küldit mint a SHoC-ban és CS-ben voltak
  • koschwarz
    #4938
    ja, jó, valóban az első megtalálandó (vagy megtalálható) stalker állomás (hajóroncs) környékén történtek ezek az "anomáliák"

    én szerettem a soc rajokban támadó agresszív banditáit :)
    a cs-ben is minden fejlesztést megkerestem/feltetettem a banditák ezermesterével, aztán gyaktam le őket :)
  • Kotomicuki
    #4937
    - a kezdő felszerelés eleve "kopott", javítani kell/kellene(inkább keres még nem használtat helyette - pl. a hídon a konvojnál) ahhoz, hogy 100%-os legyen -> lásd invertory

    - ilyesmi a hajó és az állomás közelében, a "fegyver- és agressziómentes övezetben" fordulhat csak elő, amúgy mindenki lő majd' mindenkire :) (Nekem már jöttek ajtónyitás után közvetlenül fegyveres zombik és kutyák is... :D )

    - igen, ez a "normális" - hol vannak már a SoC-ban rajokban támadó, agresszív banditák... :S (A történet változatossága miatt beáldozva!)
  • HUmanHunter
    #4936
    cop ban minden stalker semleges vagyis a zsoldosokat nem csípi senki, de a többiek megvannak semlegesként.
  • koschwarz
    #4935
    artam a másikba.
  • koschwarz
    #4934
    semmi köze, azon kívül, hogy néhány korábbi stalker fejlesztő dolgozott a metróban is.
  • steweee
    #4933
    a metro ennek a folytatása ?

    másik, írtam az első stalker topicba. vki segítene nekem ott ?
  • koschwarz
    #4932
    a clear sky-jal pl. több hónapig játszottam, tiszta játékidővel megvolt szerintem a 100 óra
    igaz én nem játszom minden nap


    tegnap azért továbbmentem a cop-ban: valóban, kilőttem a kezdő fegyveremmel néhány tárat, és már megjelent egy kis zöld fegyverjel jobboldalt, hogy lefáradt a vas. miapicsa?!

    másik meg: mutánsok konkrétan átvágtatnak egy 3 fős stalker csapaton, és csak engem támadnak, a stalkerek rájuk sem hederítettek. ugyanez a banditák és stalkerek között: nem lőnek egymásra...

    a banditákat egyébként nekem semlegesnek mutatja, nem tudom, ez normális-e (persze a cs-ben is már így volt)
  • HUmanHunter
    #4931
    jah velem is előfordult ilyen :D
  • Koridor
    #4930
    Ha van olyan hely ami legalább két oldalról véd, az is jó.
    Azt is komálom amikor megyek ki egy fegyvermentes épültböl és már az ajtó kinyitása elött hallom hogy hörög kint valami állat, általában egy vérszopo. Kimegyek, elöveszem a fegyvert mert már támad is, és már obégatnak hogy rakjam el, ha nincs szerencsém lönek is rám, még véletlenül se a mutánsra.
  • Herold
    #4929
    Ha jól emlékszem fél év távlatából, én a fénytörést néztem a várható felbukkanásuk irányából, lőttem rá és a vértől egy pillanatra láthatóvá váltak. Közben folyamatosan hátráltam, és folyamatosan kerestem a fénytörést, ahogy közelednek. A lényeg, hogy nem szabad a hátad mögé engedni őket.
  • Koridor
    #4928
    Jóval nehezebb kinyirni a mutánsokat mint a SoC-ben.
    Engem az is zavar egy kicsit hogy egy közepes lövöldözés után mehetek vissza javittatni a rucit meg a hardvert mert selejtes lett.
  • Tib
    #4927
    Elméletileg ez CoP topik...
    Metro infó a Metro topikban lesz >> ITT
  • HUmanHunter
    #4926
    közel kell engedned magadhoz őket és ha mással nem shotgunnal azzal tuti eltalálod :D
  • Koridor
    #4925
    Kiirja hogy most már elövehetem a fegyvert. Úgy szoktam megoldani hogy mentek és kilépek a játékból.
    Kár hogy gyorsmentés még mindig nincs.

    A vérszopokat hogy nyirjátok ki? Én eltalálni is alig tudom, nem lehet valamivel láthatová tenni öket? Az éjjellátoval már kiprobáltam, azzal nem megy.
  • Bulics
    #4924
    Hány gigabájtot tesz fel a metro2033?
  • Herold
    #4923
    Nem kapkodod el...
  • Bhalage
    #4922
    a call of pripyat eszméletlenül hangulatos, hiaba, oroszok is tudnak, nemkicsit

  • koschwarz
    #4921

    ezér' jó ez a játék.

    tegnap kezdtem el végre. nemrég fejeztem be a clear sky-t, ami igencsak tetszett, én nem találtam kreténnek a végét...
    aztán kivégeztem a metro 2033-at, ami speciel nekem szintén tetszett (nem is bántam, hogy ennyire lineáris, ennyire scriptelt és történetközpontú a clear sky után...).

    de ahogy tegnap elkezdtem a pripyat-ot, rögtön bedobott a nagy pusztába egy alapfelszereléssel, "ötfelé elindulós" feladatokkal, majd meglátok egy stalkert szép nyugodtan bandukolni...hát rögtön beszippantott :)))
  • Caboose
    #4920
    Jéé előkerült Uncle Yar! :D Egyszer csak ott volt a vasútállomáson :D
  • #4919
    Vagy nem vagy elég messze...
  • HUmanHunter
    #4918
    bug?
  • Koridor
    #4917
    Az mitöl lehet hogy amikor kijövök egy fegyvermentes zonából (pl a vasutállomás épülete) nem tudok semmit a kezbe venni. Az inventoriba benne van a pisztoly és a shotgun de nem tudom haszmálni.
  • Tib
    #4916
    Én minden küldetés után, amikor megkérdezték, hogy velük tartok-e IGEN-t mondtam =) Az oka egyszerű: Ilyenkor rövid töltés után a bázisra kerültök, ahol mindenki biztonságban van.
    Ha viszont NEM-et mond az ember, akkor ők útnak indulnak, ráadásul mérlegelés nélkül árkon-bokron, pontosabban a legrövidebb szakaszt választva és gyakran mutáns hordák áldozatává válnak. Ha meg nem vagy mellettük, hogy megvédd őket...
  • ntex
    #4915
    Van értelme a Freeplayt választani :D ? mert én mire a végére értem minden lehetséges küldit megcsináltam, azután meg maximum bolyongani lehet nem ?
  • Caboose
    #4914
    A hídon az egyik terepjáróban van az egyik kulcs, a másik terepjáróban, ami leesett az összeomlott résznál, pedig a második kulcs amivel ki tudod nyitni. De ha jól emlékszem benne van a fent található GYIK-ban is.
  • riddick1
    #4913
    sziasztok ,elakadtam egy mellek küldetésben az antenna központnál a vérszopókat valami gazzal kell kinyírni de a gaz a hídon egy katonai teherautón van de nem tudom kinyitni a ládát hogy kell kinyitni valami megoldaást kell keresni de nem tudom mit
    kérem segítsen valaki ha tudja a megoldást,köszönöm
  • mcmoha
    #4912
    Persze akkor nem talalkozol vele, de amig az allomason uldogel(Yanov) addig is javit ingyen ha beszelgetes kozben "X"-t nyomsz.;)
    Nekem egy ideje penzt ker erte de sokat melozott ingyen. Talan ha a Freedom haverja vagy soha se kell fizetni.
  • HUmanHunter
    #4911
    2x toltam végig egyszer sem free playt választottam :D
  • Caboose
    #4910
    Oké köszi! Csak azért gondoltam, hogy megkérdezem nehogy valami fontosat adjak el neki... Morgan PDA-ját is majdnem eladtam neki egyszer.
  • mcmoha
    #4909
    A kereskedo a hajon valamennyi penzt kert az ideggaz lelohejenek elmondasaert, emliti, hogy az ott talalt dokumentumokat megveszi es az fedezi a koltsegeidet. A PDA-ra nem emlekszem de azt is eladhatod neki a Szkadovszkon.
  • mcmoha
    #4908
    Nem tudom hol tartasz de kesobb (ha a freeplayt valasztod) o fog javitani es gyogyitani Pripyatban, raadasul teljesen ingyen.;)