7720
  • Drazse23
    #4987
    Max azt lehetne még leírni, hogy az outro-ban szereplő diák megszerzésének milyen módozatai vannak. Nekem pl. már csak egy hiányzik: Bagolyé. Amúgy az összes többi, negatív, pozitív, semleges megvan. Bagolyét is meg lehetett volna szerezni, csak a PDA-kat, dokumentumokat rossz helyen adtam le (ezért nem volt kedvem még egyszer nekiállni). Talán vannak olyan felhasználók, akik kíváncsiak lennének az összes variációra, neki nyújthatna ez segítséget. Amúgy nagyon hasznos volt a GYIK menüpont, én is sokat okosodtam belőle.
  • w77d
    #4986
    kéne má új STALKER rész, ez má uncsi így sokadikra :S
  • mcmoha
    #4985
    Na akkor itt van egy uj info: Jar apo Janovban is ingyen javit csak beszelgeteskor X-et kell nyomni es mar ott is a javitas menu.:D
    Nekem egy ido utan mar penzt kert, talan azert mert kozben a Duty-nak kezdtem dolgozni.
  • Tib
    #4984
    Lassan 11.000 látogató lesz a FAQ/GYIK oldalon. Így visszatekintve, tényleg nem volt rossz ötlet összedobni
    Csak sajnos nincs több használható infóm rá. Ötleteket még mindig várok...
  • Drazse23
    #4983
    Köszi szépen! Ez tényleg jelentős segítség volt, ráadásul nagyon gyors is.
    Ha másnak is hasonló problémája van, akkor nyugodtan nézze meg.

    Még egyszer köszönöm!
  • HUmanHunter
    #4982
    nem reklám.
  • Drazse23
    #4981
    Köszi szépen a választ!
    Megnézem mit tudok összehozni ezzel.

    HUmanHunter-nek üzenem:
    A YouTube-on már rég megtaláltam ezeket az összeállításokat, csak jó lenne, ha nekem is meg lennének.

  • Bulics
    #4980
    Köszönöm!
  • mcmoha
    #4979
    Ha minden kuldetest megcsinalsz a jatek soran, mar nem lesz uj a freeplay-ben.;)
    Az X8 laborban 6 dokumentum van ha jol emlekszem.
  • Bulics
    #4978
    ja meg olyan kérdésem lenne hogy érdemes-e a zónában maradni? Vannak e esetleg olyan küldik amik csak igy jönnek elő vagy ilyesmi?
  • Bulics
    #4977
    hány dokumentum van az x8ban?
  • TSL16b
    #4976
    1. Bele tudsz nézni a játék adataiba ezzel a Total Commander kiegészítővel.
    2. A gamedata\sounds alatt valahol vannak a guitar_*.ogg fájlok.
  • HUmanHunter
    #4975
    minél közelebb mész a gitározóhoz annál hangosabb :D amúgy youtubeon van összeálítás amiben bennevan.
  • Drazse23
    #4974
    Üdv Mindenkinek!

    Volna két kérdésem:

    Nem tudja-e esetleg valaki, hogy hol lehetne letölteni a Call of Pripyat-ban, játék közben elhangzó gitár dallamokat?

    A másik kérdésem pedig az lenne, hogy mi eredményezheti azt, hogy játék közben hihetetlenül halkan lehet hallani a gitár hangokat. Az összes hangért felelős sávot koppanásig feltoltam és semmi változás. Mellesleg egy másik számítógépen kipróbálva is ugyan ezt tapasztaltam. (a game eredeti) Milyen beállításokkal lehetne ezt kiküszöbölni?

    Válaszotokat előre is köszönöm!
  • TOMSILENT
    #4973
    Egyszerű .ltx fálj módosítás és rá megy minden....
  • Yan
    #4972
    hol találtad? :)
  • steweee
    #4971
    hmm. nálam ez nem fordult elő egy régi winXP 2 Winter edition esetében...
  • TOMSILENT
    #4970
    Én is azt mondom...
  • mcmoha
    #4969
    Ez a jelenseg 32 bit-es oprendszernel fordul elo. A "legegyszerubb" megoldas a 64 bit-es rendszerre valo atteres.:)
    Lehet varazsolni 32 bites rendszerrel is, kell 4 GB RAM es a boot.ini-t kell szerkeszteni. Soha nem probaltam, szoval nem tudom pontosan mit kell atirni, de google-ban meg lehet keresni.;) Szerintem nem eri meg egyetlen jatek miatt hazavagni az oprendszert.
  • TOMSILENT
    #4968
    Apropó....azt nem tudja valaki hogy miért van az hogy ha beállításokban mindent maxra húzok csak a textúra nem megy föl csurig....felhúzom visszal ugrik 3/4-re....ez ellen nincs valami megoldás? (Win XP)
  • TOMSILENT
    #4967
    Hangtompító + gránátvető a G36-ra....
  • HUmanHunter
    #4966
    emmi?
  • TOMSILENT
    #4965
    Akit érdekel...pm-et....

  • Ombika
    #4964
  • ntex
    #4963
    Call of Pripyat HUN
  • Ombika
    #4962
    Honositas honnet szedheto le, mert itt nincs fennt?
    http://stalker-cop.try.hu/
  • w77d
    #4961
    hehe :DD
  • steweee
    #4960
    ja, ha vki megtenné régi játékos, akkor válaszolhatna az ott feltett kérdéseimre. plz !
  • steweee
    #4959
    bazz, nem is ezzel játszok hanem a shadows of chernobyllal :):) sorry
  • w77d
    #4958
    nálam nem szarakszik ilyennel.... töltve elrakom és akkor csak előkapja..
  • steweee
    #4957
    töltve teszem el...

    1.0006 peccs
  • w77d
    #4956
    nem tököl a másodlagos fegyverrel, ha úgy teszed el, hogy meg van töltve :)
  • steweee
    #4955
    na, második visszamenetelre azért elintéztem a dögöt. amúgy kérdésem, mire jó a pénz ? mert leginkább semmire, de ha már úgy van akkor drága golyóálló mellény vásárlására.

    modok vannak hozzá ? a legnagyobb hiba sztem az, hogy amikor másodlagos fegyóra vált az ember, tehát kifogy a karabély és váltanék pisztolyra, akkor tökölődik vele meg csőre tölti, és közben lelőnek. ez úgy lenne reális, ha nagyon gyorsban lehetne váltani, ha van ilyen mod.

    a pseudodog az a torz emberfejű kutya lenne ?

    a hangtompító jó vmire vagy csak dísz a fegyveren ? nem találkoztam még olyan esettel, amikor úgy tettem volna el vkit láb alól, hogy jelentősége lett volna hogy hangos e a fegyver vagy halk.

    a katonai bázisnál illetve a csatornarendszerben szinte felére esett vissza a teljesítmény, muszály voltam a maximumról rontani a grafikai beállításokat. de érzésem szerint inkább a processzort terhelte meg a betöltött játéktéren lévő ellenfelek mozgatása, mert miután kitakarítottam az egészet, érezhetően fellélegzett a gép, és simán simán vitte mint korábban. igaz nincs bekapcsolva a virtuális memória. vmi megoldás erre ?
  • steweee
    #4954
    a leírás szerint a pszionikus szörnyet az alagútrendszerben meg lehet ölni. hogyan ? ? ?

    (még az első katonaság elleni küldiben miután megmentjük mole-t)
  • Pepsi Twist
    #4953
    udp meg a martha az igen ezeket meg is csináltam :D
  • Caboose
    #4952
    Az egyik a "UDP Compact" a másik a "Walker P9m" meg a "MARTHA" talán, de nem vagyok benne biztos.
  • HUmanHunter
    #4951
    nemtudom melyik az :D
  • Pepsi Twist
    #4950
    de melyik az? nem uzi mert csak 16 golyós a tár szóval :D
  • HUmanHunter
    #4949
    van olyan azthiszem amelyik alapból olyan de az uzi inkább mint posztoly.
  • Pepsi Twist
    #4948
    srácok nem vágjátok melyik pisztolyt lehet átalakítani sorozatlövősre? láttam 1 videót ahol a csávó pisztollyal lőtt mint állat, vagy ez valami mod már?