7720
  • vasziszdasz
    #5027
    Zatonban szedd össze a 3 fekete gyógyszert onnantól nem kell fosni a kitörésektől.
  • Ombika
    #5026
    Elejen vagyok elso helikopter lezuhanasat vizsgaltam, ott ugye sugarzas van stb, mikor leesel vmi barlangba,h kitores elol vedd magad azok a rohadt geci szornyek gyorsan kinyirnak, ha nem tudsz elmenekulni!
  • vasziszdasz
    #5025
    Minden új játékkal így van ez.
  • grebber
    #5024
    Hihetetlenek tudnak lenni ezek az elkúrt engine-ek. 100ezer és fölötti VGA kell hogy maxon tudjál játszani.NEVETSÉGES!
  • vasziszdasz
    #5023
    Ja és 1920x1200, nem 1080.
  • vasziszdasz
    #5022
    Nekem ez lett:



    Ugyanúgy max minden beállítás, csak DX10 render helyett DX11.
  • vasziszdasz
    #5021
    Az se kell, az 1. pályán van 3 fekete gyógyszer, megvársz 3 kitörést a szabadban és már immunis leszel rá. Csak arra kell utána figyelni hogy a HP maxon legyen.
  • vasziszdasz
    #5020
    Csak trainerrel kivitelezhető. Vkit érdkel a dolog?
    Értelemszerűen: nem.
  • w77d
    #5019
    szerintem kurva könnyű egy game.... amúgy mi a nehéz a kitörésekben? amikor jelzik hogy jön, mész fedezékbe... bőven van időd odaérni még akkor is ha sétálgatsz és gyűjtögetsz még az úton...
  • White Crown
    #5018
    hali mindenki.
    Felfedeztem 1 bugot amivel el lehet jutni Pripyat 1 es alagutba bármikor a játék folyamán. Csak trainerrel kivitelezhető. Vkit érdkel a dolog?
  • Ombika
    #5017
    Detto nalam is ezen a felbontason elsimitassal! DE eleg nehez a game, ahogy elkezdtem tolni, ez a kitores megorit!!
  • vasziszdasz
    #5016
    Az enyémen jól fut DX11-ben, 1920x1200-on, minden maxon.
  • HUmanHunter
    #5015
    nem ide akartad de mégis sikerült 2x beírni
  • szivuka2
    #5014
    sziasztok nekem van 1 nagy problémám én felsem tom rakni a stalker call of pripyatot mivel mikor a setup ikonra kattintok a .net framework hibát érzékel és leállitja a telepités többi részét ha vki tudja hogy lehetne megoldani az irjon léci!!köszi elöre is:D:D
  • szivuka2
    #5013
    hopp ezt nem ide akartam:D:D
  • szivuka2
    #5012
    sziasztok van 1 problémám én még felsem tom rakni a stalkel call of pripyatot mert mikor a s etup ikonra katintok vmit hibát érzékel a .net framework és nem megy továb a telepités vki nem tudja hogy mi lehet az oka?elöre is kösz
  • berczely
    #5011
    Ennyit a Phenom II-ről meg az 5770-ről!Így nálam is fut simán...
  • Hellsing47
    #5010
    hát nálam így futott:


    különbség az van, bár a folyamatostól azért távol áll, erősebb gép kell ide :D
    igaz én 1680x1050-ben és dx10.1-ben futtattam
  • totya4
    #5009
    Nvidia 8800GT-vel DX10-ben? Ráadásul ultra presettel? :)

    Én 4850-el inkább DX9-ben nyomtam, mert DX10-ben az élsimítást bekapcsolva már nem volt megfelelő számomra a sebesség, abban viszont játszható volt, ami nem 5 fps-t jelent. Persze így is voltak olyan esetek amikor leesett a megjelenítési sebesség (fps). Ráadásul DX10 módban jelentősen megnőtt a játékbetöltési sebesség is.
  • grebber
    #5008
    A jobb géppel rendelkezők csinálnának benchmarkot full hdbe maxon??
    Kíváncsi vagyok milyen gép kell ahhoz dx10be hogy jól fusson a game!
    Nekem elég szarul megy

  • berczely
    #5007
    Sokan végigvitték oroszul is!
  • Herold
    #5006
    Jó, mert ez a játék év elején volt sláger, a legtöbben már végigjátszották akkor.
  • TOMSILENT
    #5005
    Látszódik...nálam játékba...xd....mind1.....az a másik bajom hogy kurvára kihalt ez a fórum.....hsz-ra az ember napokkal később kap választ.....
  • vasziszdasz
    #5004
    Hol van itt csík?
  • TOMSILENT
    #5003
    De rohadtul idegesít hogy HD 5770-esen és ilyenek csinál bassza meg.....
  • HUmanHunter
    #5002
    öhm, júj nekem nem volt ilyen úgy emlékszem :D
  • TOMSILENT
    #5001
    Azt nem tudjátok miért csíkozza így be a földet? A textúrát nagy nehezen elfogadtam hogy nem engedi maxra, de ezt már nem bírom.....

  • HUmanHunter
    #5000
    ték
  • TOMSILENT
    #4999
    Lehet hogy Oleg csaja DXXDXD
  • mcmoha
    #4998
    Eléggé tüttyedt segge van.:D
  • TOMSILENT
    #4997
    Íme... :D



  • w77d
    #4996
    muti a csajt XXD
  • TOMSILENT
    #4995
    Már megvan....de azért kösz....egy szexy csajt találtam a COP .db fájlai közt....van ott minden szutyok.... :D
  • totya4
    #4994
    Ahogy a többi plugint, entert nyomsz total commanderen belül a letöltött plugin fájlon, erre felajánlja a telepítést...
  • TOMSILENT
    #4993
    Azt meg tudod mondani hogy hogyan tudom beletenni a total commander-be?...thx...
  • TOMSILENT
    #4992
    Jah.....jöhetne már egy újabb....kicsit unalmas :S

    #4984: Lenne pár fegyver módosításom ami lehetővé teszi minden kieg.et a fegyverre....ha érdekel a dolog, az oldalra helyezés ügyben....írj nyugodtan....
  • Tib
    #4991
    Esetleg más CD/DVD emulátor nem fut a gépen? Ezalatt egyes CD/DVD író programok opcionálisan feltelepíthető emulátorát értem, ami akár deaktiválva is lehet.
  • GregMaui
    #4990
    Sziasztok!

    Megvettem a játékot eredetiben,de telepités után mikor elinditanám
    a játékot egy olyan hibaüzenetet kapok hogy állitsam le az emulátor
    programot tegyem be a "licensed" discet és retry..
    A daemon toolst kikapcsoltam,és más program szerintem nem lehet a
    gépen.A hivatalos fórumon nem találtam ilyen topicot,nektek van vmi
    ötletetek?
  • Drazse23
    #4989
    Előbb Ozerszkivel, majd Hermannal kell beszélned. Meg kell szerezni nekik egy növényt, majd adnak Szokolovnak egy védőruhát, aztán mehettek Zuluhoz. Ha esetleg nem adja be a missziót, akkor előtte csináld meg nekik a rendellenes aktivitás felderítését, talán utána engedni fogja. Ahhoz kell egy SEVA ruha és egy Swarog detektor. Vagy esetleg szerezz új őröket a tudósoknak, már amennyiben a Jupiter üzemben kinyírtad a zsoldosokat.

    A Pripjatyba induló csapatba amúgy még be lehet szervezni Vanót és a Monolitosok vezetőjét, Kószát is (mindkettőjük ügye hasonlóan kalandos lesz).
  • kormika360
    #4988
    Sziasztok. Annál a résznél járok mikor csapatot kell szervezni Prypiatyba
    . MIkor a tudos bunkerbe elhivom a faszikat akkor kiderül hogy kell nekik védöruha.
    Na most ugye azt egy küldetés adja az egyik tudostol fel is veszem de folyton csak azt irja hogy vegyem fel..
    mi lehet a baj?