7720
  • Herold
    #5107
    Gratulálok.
  • HUmanHunter
    #5106
    én leszedtem egy modot amiben alapból megkapom az összes szerszámot hogy ne kelljen keresgetni :D
  • mcmoha
    #5105
    GYIK!
  • gyilkoskacsa
    #5104
    Üdv minednkinek!

    Lenne egy kérdésem:Hol lehet finom munkához való szerszámokat találni?

    Már egy hete megcsináltam a lehetséges fejlesztésekket a csúzlimon de az utolsó oszlop még hiányzik és már nagyon kéne.


    Köszi a válaszokat!
  • MiG man #5103
  • MiG man #5102
    Hy!

    Én meg úgy olvastam, hogy mindenképp folytatják a történetet még több "epizódon" keresztül is.
    Ezt a GSC programozói nyilatkozták kb. 2 hónapja. Bízzunk benne, hogy be is tartják ígéretüket.
  • vasziszdasz
    #5101
    Hát ma már nem.
  • mascarun
    #5100
    Odamész az egyik anomáliához és a detektorral keresel! jelzi hogy merre van ha olyanod van! Érdemes venni szerezni jobbat!
  • jozzy
    #5099
    Sziasztok!Valahol olvastam hogy nem lesz több stalker.Ez igaz?
  • szivuka2
    #5098
    Vki letudná irni pontosan hogy hogyan is kel képzödményt szerezni?Csak megkel kereseni valahol és felveni a földröl vagy enekm kel csinálnom?Me nem nagyon értem jo lene me zséileg szarul állok:D
  • vasziszdasz
    #5097
    Ó je, végre esett snowflake. :)
  • mcmoha
    #5096
    GYIK-ot probaltad?
  • Ombika
    #5095
    Pont ott voltam ezelott, mert egyik helihez arra volt a bejarat! :(
  • szivuka2
    #5094
    csá all vki megutná mutatni hogy hol is lehetne találni szerszámokat a javito/fejlesztö krapeknak me én nem nagyon találok egyetsem:DCsak a 2es térképen a cementgyárbol hoztam neki cucokat de szerszám kéne:D
  • Yan
    #5093
    a hajótól észak-északnyugatra.
    annyira nem jó a kép, de meg lehet találni:


  • Ombika
    #5092
    Ezt a kontrollert nem talalom ,mert elmaszkaltam mar helcsiket megvizsgalni?! HOl volt a kezdes pontosan es merre?
  • #5091
    ÓÓÓ mennyi bajotok van. Am volt valami de ne kérdezd hogy mi:D
  • mascarun
    #5090
    Inkább ne is írtál volna semmit!
    Ugyanitt tartanék.
    Köszönet.
  • Yan
    #5089
    ügyes vagy, majd kitalálod ;)
  • mascarun
    #5088
    kérdésre válaszoltál?
    kétlem -.-
  • Yan
    #5087
    felfedeztél mindent?
    kétlem :)
  • mascarun
    #5086
    Üdv!
    van valami új mod amivel érdemes újra nekikezdeni a játéknak?
  • w77d
    #5085
    hát jah, első benyitásnál én majd beszartam, fel volt nyomva a hangerő XXXD
  • Yan
    #5084
    északi oldalán van egy faajtó, de óvatosan nyiss be ;)
  • Ombika
    #5083
    Kurvara nem ertem ezt a gamet, hogy mit tokol. Felfedezem szepen helikoptereket, majd irja,h melyik csoka vmi szar rozoga barkan tud segiteni, hogy hogyan tudok feljutni 3as kopterhez aszem, de rohadt tetves barkara nem lehet feljutni, terkep jelzi pedig. Majd mennek tobbihez de ott is hegy van, most ilyenkor mi van?
  • vasziszdasz
    #5082
    Csak 1 driver verzióban volt engedélyezve a (ATI) társkártyás PhysX, már kezdett örülni mindenki, aztán egyből ki is jelentették hogy ez csak bug, a következőben ismét letiltották. Nembaj, ezzel csak öngólt rúgnak maguknak, lévén az ATI erősebb, az kell mindenkinek, ők meg még társkártyának se tudják elpasszolni a cuccukat. Ha ez jó nekik...
  • Ombika
    #5081
    Thx infot jatekrol.

    En maskepp tudom physx tamogatast...
  • vasziszdasz
    #5080
    Mielőtt baromságot beszélsz, tényleg olvass utána! Csak házibarkács tákolmányok léteznek ennek kicselezésére, gyárilag (direkt!) nem támogatott.

    Ha lelovok mindenkit aki jon szembe, az szamit vmit jatekban, azaz lesz aki baratsagtalanabb lesz velem?
    Nem olyan szinten mint a CS-ben. Attól hogy kiirtod a fél frakciót, még lehet haver a maradék fele. A duty/freedom választásnál számít hogy előtte öltél-e a másik brigádból, mert ha igen, akkor amelyikhez nem lépsz be, azok full ellenségesek lesznek. KIVÉVE: ha megvan a diplomat achievemented, ami Vano és Mitay problémájának pénzbeli lezsírozását jelenti a banditákkal (közben kapsz egy goldfisht ingyen, tehát nem akkora áldozat - nem mintha amúgy nem telne rá). Én gyakorlatilag mindenkit lövök akinél jobbfajta cuccot látok, vagy csak AK skuló kell tőle. Arra kell figyelni hogy ha valakit lelősz, akkor az egész csoportját irtsd ki (nagy csillag = vezér, kis pontok = csicskái), különben maradnak ellenfelek a hátadban, legközelebb arra jársz azt se tudod ki lőtt hátba.
  • Ombika
    #5079
    Ez baromsag olvass utana!!

    Ha lelovok mindenkit aki jon szembe, az szamit vmit jatekban, azaz lesz aki baratsagtalanabb lesz velem?
  • TOMSILENT
    #5078
    Ez már döfi....gondolom másképp nem is csináltad... :D
  • vasziszdasz
    #5077
    A seasoned stalker achihoz mely nevesített anomáliák meghesszelése szükséges? Én már voltam mindegyikben, mégis baszik beadni az achit.
  • vasziszdasz
    #5076
    Sztem a leggyorsabb kezdés:
    1. Indulásnál irány jobbra, controllert kinyír, fekete bogyót felvesz.
    2. futás tovább DNY-ra, mocsár alatti csatornában 2 fekete bogyót felvesz.
    3. Irány kelet, a darunál csónakból IL86-ot kiemel.
    4. Tovább ÉK, kompnál kamu artifact felvesz.
    5. ÉK sarokban stalkert megment, bear detektort elfogad, egyből az anomáliából 1-2 artifact kiemel.
    6. Futás Skadovskba, kamu artit Beardnek elad, IL86-ot feltuningol (már amit lehet), hangtompító vásárlás Owlnál, felszerelés.
    7. Kisugárzást szabadban fekete bogyóval kibekkel (még 2 ilyen, és immunis leszel rá ha full HP-n vagy).
    8. ÉNY sarokban zombikat kinyír, padlásról szerszámkészletet visszavisz Cardannak.
    9. 10-12 olcsó kaja felvásárlás, futás DNY, zsoldosoknak kaja odaad, másik szerszámkészlet felvesz, Cardannak odaad, IL86-ot 2. szintre feltuningolás (5x45 kalibert mindenképp, ez a lényege!).
    10. Körutazás a térképen a nevesített anomáliákhoz, útközben mindenkit lelő, 5x45 skulót feltankol, 1 chasert felvesz (szinte minden 2. ellenfélnél van, mutánsok ellen legjobb (leszámítva a mégfejlettebb shotikat)).
    11. Vissza Skadovskba, artikat elad, shotit feltuningol (+2 lőszer elég, nem kell eltúlozni, úgyis jön helyette az Eliminator mint lehet).
    12. Grouse küldetése (vámpírvadászat), majd Beard elgázosítós küldetése megcsinál, Veles detektornak örül.
    13. Beard 3 küldetését (Sevchenko, Morgan, Compass) megcsinál, Owltól Svarog detektor küldetés felvesz, 3 Veles detektor bevásárlása Owlnál (ehhez kell a 3 Beard küldetés (one of ours achievement)), Jupiterbe átutaz, tudósoknak odaad.
    14. Várakozás mikor lesz kész a Svarog, közben Jupiterbe átutaz, Vano és Mitay küldetést békésen megold (diplomat achievement - fontos!).
    15. Artifact keresés Jupiterben, Zatonban míg kész nincs a Veles. Vissza Skadovskba, magyarázás Owlnak, Beardnek, Svarog felvesz.
    16. Ezalatt kb. meg is van a Wealthy client achievement is, One of oursnak köszönhetően lehet vásárolni exot, tactical helmetet, eliminatort. IL86-ot érdemes lecserélni a Stormra, a chasert meg eliminatorra Nimblenél.

    Innentől csak artifact keresgélés kell, ha nincs elég pénzed, azt veszel meg amit akarsz, a játék további része elég könnyű lesz.
  • Kontrakcio
    #5075
    köszi a válaszokat :D akkor ideje kicsit pöcsölnöm a pénzszerzéssel
  • vasziszdasz
    #5074
    Hát kb. Most kezdtem megint újra, veles detektor épp megvan, és máris 100k zsé a zsebben, wealthy client is. Mindez 3 ingame nap.

    Nekem csak a szokásos Stalker gondom van: vagy snowflake hullik, vagy goldfish, a 2 együtt kizárt. Mármint nem ugyanabból az anomáliából, hanem 1 játékon belül.
  • w77d
    #5073
    én annyi artit meg stb-t találok, hogy már annyi pénzem van hogy nem tudom mire költeni XXD
  • vasziszdasz
    #5072
    A "zárkörü légző" az mi? SEVA? Azt árul Owl is ha a one of ours achi megvan.
  • vasziszdasz
    #5071
    Drága? (Játékbeli) 2 nap alatt simán megvan a 100k Wealthy client achievementhez, kb. mire megszerzed a veles detektort. Ehhez csak annyi kell hogy mindenkit ledurrantasz aki szembejön, + némi detektorozás anomáliákban, ami már egy bearrel is hoz eredményt. Legutóbb a kezdőanomáliából (ahol egy bear detektort / artifactot kapsz ha megmented a stalkert) 3 fireballt is kihalásztam bearrel, pedig még svaroggal se láttam még 2-nél többet 1 helyen. Szal pénz az van bőven, mint az eddigi részek bármelyikében. Sőt, artifactokkal könnyebb is pénzhez jutni.
  • Kontrakcio
    #5070
    sziasztok. srácok, zárkörü légző-t csak fürgétöl tudok rendelni 60e-ért vagy tudok vhogy lopni,kapni jutalombol stb..? me qurva drága. :O
  • mcmoha
    #5069
    Jo tudni.
  • vasziszdasz
    #5068
    Hát pedig beengedtek. :) Csak várni kell egy kicsit, mint amikor a Skadovskon csinálsz rendet.