S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
5 doksit találtam az X8-ban, de a 3 törpét nem erõltettem nagyon, mert nem vittem nehéztüzérséget és 1 volt hajlandó feldobni a talpát a lõszerkészleteim 80%-nak elfogysztása után is csak... (+ a "62-es tárgy" és a 3 Lövész-doksi kell még)
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
De a nálad lévõ doksik számát sokallom...
Biztos, hogy dumcsiztál mindenkivel?
A tudósokhoz, majd Bagolyhoz elvinném még a dokumentumokat, hátha beindítanak egy scriptet...
PDA-k, szerszámok rendben (odaadva a kellõ személyeknek)?
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Soha nem írtam még se ide se máshova ilyen dolgokban,mindig megtaláltam a megoldást,de most nagyon nem tudom a helyes utat.Az van,hogy Pripyatban vagyok elakadva,és nincs több küldim.Az X8-ból jöttem fel,van vagy 6 doksim,közte a legfontosabb is,és utána nincs több küldim.Nem tudok Kovalszkival se beszélni,pedig már a végigjátszás szerint már csak az óvodába kéne bejutnom és Strelokkal találkozni,sõt a õ leveleit is már véletlenûl megtaláltam,szóval gõzöm sincs,hogy mi van de remélem nem bug vagy igen?
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Lehet, hogy már volt kérdés, bár elözõleg nem találtam. De ott elakadtam, mikor kijövet csatornából Pripyat-ba érek és ott csatlakozok ahoz a csapathoz, ahol folytatom tovább a fõküldetéseket: Itt jön a bibi!
Van egy olyan rész, ahol valami Monument körül vannak azok a Stalkerek és mintha imátkoznának vagymi.
Megölöm õket, megvizsgálom azt a monumentumot és azután nem történik semmi. Azaz, nincs kijelölve pont, hogy hova kéne menni és foggalmam sincs, hogy mit kell csinálni.
Aki netán tudja a segítséget, azt elõre is köszi!
(Amúgy nagyon jól jött ez a kis gyakorlás az SVD-vel, most már használni is tudnám, ha nem volna olyan drága bele a lõszer Bagolynál. A Gausszal így már nem is volt problémám. 😄 )
Mint utóbb kiderült, azért nem, mert elkapkodtam a dolgokat és a vevõ megérkezése elõtt már nekiálltam az exo-sok puhításának, amire válaszul elszelelt az egész brigád - nekem zsákmány is kellett (volna), hogy a Pripyatba visszavezetõ utakat finanszírozni tudjam és az addig elmaradt fejlesztésekre is jusson fedezet, tehát ezért igyekeztem (volna) begyükteni az egész brancs után járó loot-ot.
Most már - hála a segítségeteknek - a "sima" zsoldosokat kapom le elõször (3 fõ), töltés után a vevõ brigádját, hátulról kezdve (3 fõ), majd a legvégén a maradék 3 exo-s zsoldos, Sakállal kezdve - gausszal mindet sikerül leszednem, míg SVD-vel 1, néha 2 el tud futni. (Persze, hogy ebbõl mennyit és milyen (rabolhatósági) állapotban hagy meg a program mire odaérek...)
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC
Másodszor, nékem még .00-ás verzióm van, így nem tudom, hogy pl. ezen küldetés el-el tünedezõ hulláin segítettek e az azóta megjelenõ javítások. Mint írtam, a "vevõ" leterítése, akinél a piros kódkártyának kéne lennie, ritkán okozott nekem gondot, a baj vele "csak" az volt, hogy a kártya nem mindig volt nála, ha a teste meg is maradt a pályán...
30.-jára már megyen szépen az SVD-vel is az exo-s leterítése (Na azért még nem úgy, ahogy azt az alábbi tan-videón láthatjuk! 😄 ) - türelmetlen és maximalista vok, szeretném (azaz csak szerettem volna) az egész zsákmányt megszerezni, ami a 6+3 zsoldos után maradna, de a program jó, ha a fele hullát meghagyja. 😞
A gauss-szal mindenkit leírtok (a nem exo-sokkal, ill. a leghátsó egyénekkel kell kezdeni, akkor a maradék nem fut ki a pályáról), de a végén mégis csak 5 félig-meddig már lerabolt hullát foszthatok ki - de legalább a kódkártyát meghagyta számomra... 😄
(A PDA-ról letettem, arra az elsõ végigjátszásom alkalmával leltem, amikor csak rohantam végig a küldetéseken - ha emlékeim nem csalnak. Itt, most már jártam a labor épületében is elõtte, szépen kitisztítva elõre azt, így valószínû, hogy 50.-jére se rakná be Sakál maradványihoz a kütyüt.)
Más:
Jegest, akit a százados küld fel a víztoronyra, hogy fedezze a "rajtaütést" még az elsõ Pripyat-i küldetésben, sikerült már vkinek megmentenie, vagy mindenképpen elhullik a gauss-találattól?
Odáig már eljutottam, hogy a százados és a két katonája visszatérhessen a támaszpontra, de a Monolith-os vezért nem sikerült még idõben leszednem - persze, rajta kívül még legalább 2 (v. 3?) mesterlövésszel (is) rendelkeznek és Jeges eléggé híjján van a fedezéknek...
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
simán meg lehet csinálni
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Ha mindkét fél képviselõjét likvidálom - már nem t'om hogy jött össze - , akkor nincs vörös kódkártyám, se PDA-m! <#falbav>#falbav>
Ha csak az egyik sikerül, akkor néha megadja az egyiket, de gyakran semmit sem (A felszerelés nem hiányzik a hulláról, de semmi "értékes" sincs nála!)...
Ha a vevõ érkezése elõtt megpróbálom likvidálni Sakált, akkor hiába írja ki a szembõl érkezõ exo-sra, hogy õ az, ha leterítem, akkor vki másnak a nevét írja ki a hullarablásnál! (Ha a jobbról érkezõt kapom el, akkor IS az "Elveszítettük a ... célpontot!" üzenet jön... <#wilting>#wilting><#fejvakaras>#fejvakaras>)
Mindkét(3?) exo-st meg nemtudom kiiktatni, még a fullra húzott SVD-vel sem, mert a töltés közben mindig elillan (fénysebességgel!!! <#wow1>#wow1>) a második, akit vhogy midig Sakálnak hívnak, bármelyikrõl is legyen szó...
A vevõ képviselõjét meg egyszer sikerült a hátsó kijáratnál elkapnom, de ott ált. hirtelen kiszedi a pályáról a gép és nem lehet levadászni, pedig szabad rálátás mellett nyílegyenesen menekülne a kis hamis...
(Az exo-sokat nem tudtam egy lövéssel kiiktatni, max. megtántorodik a pontos találattól - leggyakrabban még azt se!!! - és 3-4 találat még kell neki, legjobb esetben is - ilyenkor már hihetetlenül gyorsan rohan, ha 2.-ról van szó...
A "vevõ" - mer' az is csak zsoldos <#confused>#confused> - sima ügy - ha még nem rohan... - , max. 2 lövés és elterül, hiszen csak a jobbik Tudós-páncél van rajta!)
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC
Mindenesetre ajánlott az angol verzót beszerezni az orosz helyett, mert sokkal jobban fut.
Ezt nem bírtam kihagyni <#vigyor>#vigyor>
ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC

Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC
<#hehe>#hehe>
Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC
"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"
Én az ilyen Sultan féle alakokat szeretem holtan látni. 😄
"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"
"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"
Más! Írtátok, hogy bugzik a Strelokos infovadászat. Tény és való, mert a csõben én sem találtam semmit. Hogy lehet ezt a bugot kiküszöbölni?
És mi is van Strelok fegyverével? Mi az? Hol lehet megszerezni? Vagy azt kapom az infókért cserébe?
Köszi a válaszokat!
A munkahelyemen én vagyok az Isten. Mindenki tudja, hogy létezem, de még senki se látott....
Igen, a hivatalos angol verióhoz készültet vártam volna, de végülis tegnap elkezdtem játszogatni ezzel az oroszt fordító magyarításos játékkal és nem volt (még) vele kapcsolatban hibám.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Szakállnak (a csaposnak) el kell mondani, hogy a banditák rajta akarnak ütni a szomszéd hajón lévõ földijein, majd a csatában nyugisan hullákat rabolni, mert senki sem lõ ránk (a sztalkerek legalább egybõl barátaink lesznek, ha kapnak elsõsegély-pakkot, míg a banditák csak megköszönik azt és továbbra is semlegesek maradnak). Utána jön a "Avatkozzunk közbe az üzletelésbe!" misszió, amikor a sztalkerek csoportjával kell Morgan kis csapatán és a banditákon rajta ütni (Futás, 2-3 gránát, majd némi lövöldözés után a szokásos hullarablás). Ekképpen mindenki megnyugszik és megvan a PDA is. Szakál pedig emelt áron veszi meg a továbbiakban a relikviákat tõlünk - amúgy Bagoly és Szakáll is barátom volt már az elsõ harmadában a játéknak, a banditavezért meg ki nem...
Ugyan a következõ "pályán" ugyan nagy ára van a békés "üzletelésnek" a banditákkal, de a kitüntetés után mindig leszámolok velük, mert vhogy nemteccik az ábrázatuk és a modoruk. Morgan is csak egy ócska áruló - szó szerint is... <#hehe>#hehe>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"
A munkahelyemen én vagyok az Isten. Mindenki tudja, hogy létezem, de még senki se látott....
Nálam a védés volt, banditákat, stalkereket vegyesen kellett irtani (vagy nem, de lõttem mindenkire aki nem volt zöld).
Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC
A munkahelyemen én vagyok az Isten. Mindenki tudja, hogy létezem, de még senki se látott....