7720
  • grimm13
    #5147
    pont erre gondoltam :D
  • TOMSILENT
    #5146
    Engem már az elején idegesített hogy érted mindenkinek sisak meg minden, rajtad meg egy láthatatlan gumi fólia van ami megvéd a sugárzástól meg hasonlók...azért ez vicc volt...
  • grimm13
    #5145
    xD nagyon szépen köszönöm, ezek szerint mást is zavart :D
  • Yan
    #5144
    ohhh... :o

    sry, pótoltam
  • TOMSILENT
    #5143
    250 napja nem néztél Xfire-ra? Az szép... :D
  • TOMSILENT
    #5142
    Tehát akkor működik...kösz a választ.
  • Yan
    #5141
    eddig nem volt gond a régebbi mentésekkel
  • szivuka2
    #5140
    köszi szépen:D
  • Kontrakcio
    #5139
    Gyikben szépen leirja. Amugy meg:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "A" kulcs a konvoj elején a dzsibben, a hátsó ülé mögött lévő ládában a "B" kulcs meg a hid alatt ahol leszakadt egy része a roncs kocsiban van.
  • HUmanHunter
    #5138
    az a SEVA, azt lehet szerezni hogy átjuss az alagúton.
  • Caboose
    #5137
    Egy mod segítségével látható lesz a sisak. A neve: Wear your goddamn helm mod.
  • grimm13
    #5136
    Nem mondod hogy beépített ? én arra céloztam hogy az általad irányított karakter fején nincs fent a sisak ....Amúgy van az exon kívül más szervó páncél is ? mert nekem ez nem tűnt fel (csak azért mert olyan meglepődve kérdezted )
  • szivuka2
    #5135
    Kéne 1 kis help :D Abban a feladtban amikor a bsl circle alatti vérszopókat kel mérgesgázzal kifüstölni és megkel talánlni a mérgesgázt tartalmazo doboz kulcsait .a kulcsokat hol találom me én a dokumentumon nem tok elmeni:D pls help
  • vasziszdasz
    #5134
    szervó ruhának
    Az mi? Exo? Annak van beépített.
  • vasziszdasz
    #5133
    1-et kapsz a vámpírok kifüstöléséért, a 2.-at Kopachiban a markolóban találod, ez a 2 fix. A 3. viszont már random, legegyszerűbb az One of ours achievement elérése, és boltban vásárlás. Főleg hogy igazából 4 kell, mert nem árt 1 magadnak is, Svarogon alig látszanak az artifactok, sok mellett elmész ha nem használsz mellette Velest is.
  • grimm13
    #5132
    Az tudja valaki hogy a szervó ruhának ven-e sisakja ? vagy valami kód hogy felvegye, mert szerintem hülyén néz úgy ki hogy rajtam van egy zárt levegő keringetésű ruha aminek nincs "sisakja"
  • grimm13
    #5131
    ja én is találtam 2öt csak úgy a 3.-at majd megveszem :D
  • vasziszdasz
    #5130
    Próbáld ki!
  • vasziszdasz
    #5129
    // Falon be lehet mászni.
  • vasziszdasz
    #5128
    One of ours után lehet vásárolni. Amúgy meg találni.
  • TOMSILENT
    #5127
    Ismét felteszem:

    Az 1.6.00-ás mentések kompatibilisek az 1.6.02-vel?
  • mascarun
    #5126
    A dokiknak megcsinálsz egy pár küldetést akkor az egyiknél tudsz venni egyet! Egy másikat találsz kopacsiban a markológépben!
    A harmadikat szintén megkapod valamelyik árusnál szerintem!
  • Yan
    #5125
    előtte beszélj a kocsmárossal
  • Kontrakcio
    #5124
    amugy meg szolgálatosok védik azt a helyet és nem engednek be szal... és még megkenni sem tudom őket.
  • Kontrakcio
    #5123
    <span class="bb-style-xlarge">-.-</span>
  • Kontrakcio
    #5122
    jha, magamtól :D köszi a segitséget, ez a küldi akkor jött elő mikor a tudósoktol jöttem vissza a bárba és kikellett pucolnom egy mutánskutya fészket :)
  • szivuka2
    #5121
    Császtok vki megtudná mondnai honan szedhetk 3 veles detektort me nekem véletlenül sem ugy van mint a GYIKben nem ad szakáll sem és bagolynál sem lehet veni :S vki segitsen pls:S
  • TOMSILENT
    #5120
    Az 1.6.00-ás mentések kompatibilisek az 1.6.02-vel?
  • grimm13
    #5119
    Mész kb. 100 m előre aztán balra fordulsz ezután kb 20 m és ott is balra fordulsz ezután jön 4 jobbos utána megint kb 100 m és megint balra ezután már csak 20 m és ott vagy !
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ott vagy ahol vagy, szerinted ebből megtudja mondani valaki hogy ez melyik küldi ? ja amúgy tetszik ez a parasztos stílus :D remélem magadtól találtad ki nem pedig ilyen az eredeti xD
  • vasziszdasz
    #5118
    Van SHOC topik is, ez mit keres itt?
  • Kontrakcio
    #5117
    Csőőtök. Elkezdtem ujra a STALKER sorozatot oszt van egy mellékküldi csak nem találok oda :O , jo nagy láma vagyok bazz de ez van... -.-

    [IMG][/IMG]


    vki tud segiteni?
  • grimm13
    #5116
    THx az feltűnt hogy meglepi van ott ahol a jel van de mivel még csak 1el találkoztam nem gondoltam hogy minden jelnél gaus lőszer lesz .
  • mcmoha
    #5115
    Ahol ilyen jelet latsz nezz korul alaposan, a gaus puskahoz valo "loszert" talalsz.:)
  • gyilkoskacsa
    #5114
    Annak a place-e is érdekelne.

    mcmoha köszi a választ!
  • grimm13
    #5113
    Uhhh kicsit fárasztó vagy .... Én arra gondoltam miért van ott ? Gondolom valamit jelöl mert különben csak úgy nem került volna fel néhány helyre !
  • TOMSILENT
    #5112
    Atom mag körülötte az elektron pályákkal...nem tanultad?
  • grimm13
    #5111
    Azt tudjátok hogy mit jelentenek a falra festett kis szimbólumok ? Mint pl. EZ !
  • HUmanHunter
    #5110
    mind a kétszer 100% osan végigjátszottam minden mellékküldetéssel együtt, csak másodjára vigyáztam hogy ne haljon meg senki alagútban és nem segítettem a szkadovszkon szultánnak
  • HUmanHunter
    #5109
    2. végigjátszáskor töltöttem le, elsőnél keresgéltem, de utánna már nem volt kedvem nehezebb fokozaton ;)
  • grimm13
    #5108
    Ha gondolod én tudok egy modot amiben mindent megkapsz és minden küldetés végig van tolva .... Úgy hívják 100%-os végigjátszás Érdekes látni hogy mikor utoljára itt olvasgattam ( azért rontom a levegőt itt megint mert újra elkezdtem a gamet ) nem változott semmi, mindenki a szerszámokat keresi és nem azért nem találja meg mert túl bonyolult hanem mert még a GYIK-hoz is túl lusta :D Annyi változott hogy az Oázist nem keresik már annyian xD Természetesen tiszt. a kivételnek !