7720
  • mcmoha
    #5187
    En ugyanigy jatszok.:D
  • mcmoha
    #5186
    Itt kotorasszal.;)
  • vasziszdasz
    #5185
    Rakjál fel cracket. Én is azt használok, pedig eredeti a játék. Csak a faszom fog a 21. században lemezpörgetésre várni. Meg arra hogy 3-ból 2x fel se ismeri önmagát a védelem.
  • kri555
    #5184
    letöröltem a deamon toolst de ugyan az a baja és rendes nocd-t meg nem találok mert ha felrakom akkor meg semmi sem történik
    ha esetleg tudsz rendes nocd-t és küldesz linket azt megköszönném
  • grimm13
    #5183


    Hofinak volt egy régi száma amiben volt egy dal, az jutott erröl eszembe : "ÁLLVA PISÁLOK,
    ÜLVE KAKÁLOK,
    EGYÉBKÉNT TISZTESSÉGBŐL SZARUL ÁLLOK!
    Ez már valami. Mondom, mi ez? Kazinczy-verseny? Azért én még szerettem volna egy versszakot még beleénekelni. Azt hogy:
    AZON GONDOLKODOM, MIKÖZBEN HALLGATOM DALÁT,
    REMÉLEM ELŐTTE LETOLTA A GATYÁT!"
    HÁT Ö NEM TOLTA LE xD
  • mcmoha
    #5182
    Win7, 64 bit.:D (lehet ez a kep meg az elozo gepemen keszult, az Vista volt)

  • mcmoha
    #5181
    Vagy a nocd-t hasznalj hozza, vagy uninstal Daemon, vagy telepitsd a Y.A.S.U nevu progit ami elrejti a Daemont a kivancsi szemek elol.:)
  • kri555
    #5180
    már kikapcsoltam
  • TOMSILENT
    #5179
    Ha van Deamon tools akkor kapcsold ki...vagy ha hasonló program....
  • kri555
    #5178
    helló
    Felraktam és mikor ellenőrzi a cd-t ezt írja ki:
    "An attempt to use emulation software is detected. Please insert the licensed disc, deactivate emulation software and try again.
    If the error recurs, press "Error report" and send the report to product technical support."

    Mi baja van?
    A játék eredeti és a gépem is megvan hozzá
  • grimm13
    #5177
    Uhhh szép :D
  • TOMSILENT
    #5176
    Apropó ezt kihagytam....

  • grimm13
    #5175
    Poén :D most már ez a hét képe
  • TOMSILENT
    #5174
    Windows Xp-n játszol? 32bit-esen?
  • mcmoha
    #5173
  • mcmoha
    #5172
  • TOMSILENT
    #5171
    Vasárnap jön a következő kép fiúkák....addig rendesen viselkedni...
  • grimm13
    #5170
    jó de nem 6 évet csúszott + akkor még kezdők voltak a készítők:D jó poén volt de ülj le 1-es
  • Yan
    #5169
    Az első stalkerre 6 évet kellett várni.
    Tehát 2016 körül játszhatunk vele :)
  • vasziszdasz
    #5168
    Azért ez nem villámcsapás, hiszen mindenki tudta már, de legalább történik vmi.
  • TOMSILENT
    #5167
    Nah akkor dobjuk föl a napot.:

    "Derült égből villámcsapásként érkezett az ukránok közleménye, jön a következő generációs S.T.A.L.K.E.R.

    Szűkszavú, a részleteket messze elkerülő közleménnyel lepett meg bennünket a GSC Game World csapata.Az eddigi három epizód (S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky és S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat) 4 millió kópiát is meghaladó összesített eladásai után nem is tehetnek másként, mint hogy nekilátnak az újabb nagy durranásnak. A 2012-es tervezett megjelenéssel operáló S.T.A.L.K.E.R. 2 vadonatúj multiplatform technológiára fog támaszkodni. Az egyelőre még nem tisztázott, hogy a PC mellett mindkét erősebb konzol (Xbox 360, PlayStation 3) tulajdonosai elzarándokolhatnak-e a Zónába, vagy ezek közül csak az egyiket preferálják az ukrán fejlesztők.
    Képekkel, videóval sem szolgáltak még, tehát elképzelésünk sincs, mire is képes az új grafikus motor."
  • vasziszdasz
    #5166
    ja
  • Archicad
    #5165
    Ez fent van a tudósok bunkerének a tetején?
  • HUmanHunter
    #5164
    ja azthittem vmi más oka is volt :)
  • TOMSILENT
    #5163
    Kicsit kihalt a fórum gondolom berakom a képem....
  • HUmanHunter
    #5162
    mér? :D
  • TOMSILENT
    #5161
    A hét képe.:

  • gyilkoskacsa
    #5160
    KÖSZI MINDENKINEK A VÁLASZT!!!!!!

    BEJUTOTTAM!:)
  • Yan
    #5159
    bárkában a csávó segít odamenni

    igen
  • Ombika
    #5158
    Ami a jupiter uzem stbnal van lezuhant ehli, hogy jutok at, mivel minenhol kurva domb van, amin nem lehat atjutni?

    A terkepen a kis sarga nyil mit jelentene,h arra kell mennem a kuldetes miatt?
  • mascarun
    #5157
    nézz szét az épületben! ott az egyik asztalon egy papíron a kód!
    Ha a zombis bázisra gondolsz a dokiktól nem messze!
  • mcmoha
    #5156
    Oldalso kissebb helyisegben az asztalon van egy doksi. A hatuljara fel van irva a kod.:)
  • gyilkoskacsa
    #5155
    XD



    Köszi HUmanHunter és grimm13
  • grimm13
    #5154
    szerintem azt valami küldetés folyamán tudod majd kinyitni
  • HUmanHunter
    #5153
    egyel kellett volna visszaolvasni a + küldikre a másikat nemtudom
  • gyilkoskacsa
    #5152
    Ja és még valami:

    Nincs valami mod féleség ami + küldiket ad?


    BOCS HA BAROMSÁGOT KÉRDEZTEM!!!
  • gyilkoskacsa
    #5151
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki hogy hogy lehet megszerezni a kódot vagy mit ahoz az ajtóhoz ami az egyik janovi épület alatt van és egy szobába vezet aminek rácsos fala van.Az egyik kivonásipont is ott volt.Kéne a szobából a rakétavető!(Ha jól emlékszem valami rakétabázis alatt van.)

    HELP!
  • grimm13
    #5150
    ez az
    van egy másik is annak azt hiszem REDUX mod a neve az új külditek meg fegyvereket, ruhákat, talán anomáliákat is dob hozzá( csak az még béta )
  • mascarun
    #5149
    Kicsit bővebbem.........?
  • grimm13
    #5148
    most elkezdtem módolgatni :D semmi "cheater mod" ! de ez az AtmosFear 2 mod jónak tűnik !