7720
  • gerro
    #5267
    hali
    érdeklődnék...Pripyatból vissza lehet még menni Jupiterhez?
  • keysersoze
    #5266
    vagy hogy
  • Archicad
    #5265
    Stalkerek a banditák ellen vagy hogy?!
  • #5264
    Valaki szokot Multizni?, Igen jó a multija:)
  • Ombika
    #5263
    Lehet akkor visszatoltom allast, ha azt mondjatok jobb,ha el! :)
  • vato loco
    #5262
    De sok értelme se volt, ugyanis sikeres küldi esetén javítja a viszonyt a freedommal, holtan meg nem.
  • vato loco
    #5261
    És az is csak egy sima SVD, annál sokkal jobbat vehetsz Nimbletől (Lynx, SVU-A). Felesleges kinyírni egy szarért. Amúgy Zatonban az ÉNY sarokban egy fa alatt is van SVD.

    A legjobb fegyók mind Nimblenél vannak: Storm, GP37 (ezt mondjuk lehet máshonnan is), SVU-A / Lynx. Ezért felesleges ölni. Sztam csak ammoért éri meg. :)
  • Yan
    #5260
    azt a fegyót zatonban a kezdéstől nem messzire megtalálhattad volna egy bokorban :)
  • Ombika
    #5259
    Akkor magyarul nem baj,ha kinyirtam a jo kis tavcsoves fegyvere miatt! :)
  • mcmoha
    #5258
    A romos faluval (ahol Jarral jartal) kb szemben a palya tuloldalan all egy maganyos mozdony, annak a tetejen van egy ugyanolyan puska mint Jar bacsie. Annak a megszerzeseert csak egy verszivot kell kinyirnod.;)
    Egyebkent Jar addig is javit ingyen amig az allomason van, csak az x-t kell nyomni a beszelgetes soran. Ha a Duty baratja leszel mar nem ingyenes a javitas.
  • HUmanHunter
    #5257
    csak egy küldit ad, akkor van kihatással ha akarsz maradni az utolsó küldetés végén Pripyjatban mert ő javítja a felszerelést.
  • Ombika
    #5256
    Jar bacsi-val elmentem csaszkalni,segitettem neki majd adott let, de a puskaja megtetszett igy kinyirtam! ez baj vagy kihatassal van a jatekra? Adott volna esetleg kesobb kuldetest meg?
  • #5255
    Tehát mindig eltéveszd:D
  • Ombika
    #5254
    Dehogynem aki elteved vagy vakmero! :) En pont ebbe tartozok! :D
  • #5253
    Ennek az a rendje hogy az adott területen felkeresel minden lehetőséget amivel fel tudod készíteni magad a nehéz Pripyat-i küldetésekre. Így a már feltérképezett területekre, csak hébe-hóba térsz vissza. Végülis ha jobban belegondolsz a karakter helyzetébe, valószínüleg te se mennél egy olyan területre, amit nem ismersz mindenféle információ és tuti felszerelés nélkül. (Pld: Erdőbe se indulsz el túrázni iránytű és valami túlélőkés nélkül meg bulizós ruhába)
  • Ombika
    #5252
    Dehogy csinaltam, fokuldeteseket akartam, azt hittem ennek ez a rendje, de mar latom nem! :)
  • Archicad
    #5251
    Azt majd akkor kell megnézned, ha már átmentél pripyat-ba.
    Addig vállalj melót, pl. a tudósoktól. Megcsináltál minden melót?
  • Ombika
    #5250
    Akkor faxnak adja be kuldibe, ha meg nem is tudok atmenni! :( Most vallaljak maszek melokat tagoktol vagy mi?
  • Archicad
    #5249
    Ott csak a "B-28" kivonási pont van, ha jól emlékszem.
  • mcmoha
    #5248
    Pripyatban nincsenek lezuhant helikopterek.:)
    Egyebkent a palyak kozott csak vezetovel tudsz kozlekedni. Az elso Pripyati atkeleshez egy rakas kuldetest kell megcsinalnod, ezutan oda is lesz vezetod.
    Az elso palyan Noe csak a fensikon levo helikopterhez tud elvinni.
  • Bala10
    #5247
    történet visz előre... én most tartok ott, hogy embereket kell toborozni az átjutáshoz, de még van egy csomó mellék küldetésem és azokat nyomom. :)
  • Ombika
    #5246
    Elozo HSZ-emben meg ki is emeltem! :) Pripyat lezuhant helik!
  • Bala10
    #5245
    hova is szeretnél jutni pontosan? :)
  • Ombika
    #5244
    Erre senki,h miert nem ajanlja fel?
  • #5243
    Javítok, Steam topikban mindenre találtak megoldást!:)
  • Ombika
    #5242
    MEgkerestem ahova a nyil is mutatott a terkepen, es szennyviztisztito,vmilyen erdo, meg egy rakat anomalia, de Pripyat-ot nem irta ki,h elvinne oda pedig ott vanm eg 2 helikopter atvisgalasra! :(
  • #5241
    Kiegészíteném annyival, hogy nem tudok erre steames verzióra semmilyen patch-t felrakni, tehát az egyetlen értelem, hogy multizni is tudjak, totál elveszett. Valakinek esetleg erre egy értelmes megoldás? Mert akkor nem sok értelme volt az egésznek...
  • #5240
    Cről át lehet pakolni a játékot??? Csak mert én nem tudtam kérni hogy hova másolj, a c-men meg csak rendszer van, plusz 10 giga. Alig bírtam leszedni, nemhogy most ott is dekkoljon rajta. Valami megoldás van? Áthelyezés másik particióra?
    Másik, meg hogy ugy nem kaptam én se cd-kucsot, akkor hogy lehet multizni pld??? Vagy ha egyszer letöltöttem, akkor többet nyista??? Nem vagyok képbe ezzel a steammel kapcsolatba...
  • Bulics
    #5239
    szóval erre való a piros kártya!
  • Bulics
    #5238
    nem eladni. Az csak számodra magyaráz meg pár dolgot a zónával kapcsolatban
  • mcmoha
    #5237
    Azt hiszem az X8-ban osszesen 6 doc van, de egy is eleg a kuldi teljesitesehez. Nem emlekszem, hogy el lehet-e adni oket.
    Az X8 meg azert is "izgalmas" mert ha megszerezted a piros kartyat (kulcs) akkor a kamraban egy csomo cuccot talalsz.
  • Kontrakcio
    #5236
    értem, köszi. jo hangulatos volt a gém, bár pripyat lehetett volna tartalmasabb is. mikor még nem voltam ott azt hittem h ott dúl a háború, de nem, csak monolitosok voltak meg zombik meg persze az ott rekedt katonák... küldi is kevés volt... ha az x8-as laborban maradok még dokomentumot keresni azokkal mit lehet csinálni? eladni?
  • mcmoha
    #5235
    Strelok a SoC egyetlen jo vegzodese szerint jelenik meg. Elmondja, hogy tevedett amikor azt hitte olyan egyszeru megsemmisiteni a CC-t.
    A CoP-nak tulkeppen csak egy vege van de a szereplok tovabbi tortenete attol fugg hogy csinaltad meg a mellekkuldiket. A vegen a diavetites es a szoveg kicsit valtozik.
  • Kontrakcio
    #5234
    nah, kitoltam. Elösször elhagytam a zónát majd maradtam faszkodni. Servo rucit boltotltam meg maxra fejlesztettem most meg a maradék mellék küldiket csinálom. Elértem már 5-6 kitüntetést... 3 rész közül SOC majd COP végül CS. Csak egy dolog ami nagyon tudott bosszantani a játékban, az meg a spontán fps drasztikus csökkenése. ! 4Gb rammal , 4 magos 2.7 proccal meg 4890-el azé durva h megteszi... de hát iylen az xray engine. amügy Strelok mikor megjelenik a csatornábol pripyatban az a csernobili balhé után következik , de melyik SOC végzőséssel? ha kivottem az összes küldiket a COP-ban lesz más vége?
  • grebber
    #5233
    Megtaláltam!C:-n kerestem users-be!
  • w77d
    #5232
    gépre... a steamapps mappában vannak a játékok
  • grebber
    #5231
    A Steam-es verzió az gépre ment vagy netre?
    Mert sehol sem találom a gépen a steam-es verzió mentéseit.
  • Szolgálat 467
    #5230
    bocs!
  • Szolgálat 467
    #5229
  • Ferrari23
    #5228
    Sorry ezt nem ide szántam....