7720
  • mcmoha
    #5307
    Van ott hozza patch is. (1.02) Feltetted azt is?
  • sanya200
    #5306
    A sima stalkerhez is szedtem le egy módot az minden gond nélkül ment a complete 2009 mod volt.A cop-nak angyon tetszik a hangultata meg minden csak az az egy bánt hogy rövid meg csak 3 térkép van mire elérem az összes upgrade-t nem marad nagyon küldetés:(
  • sanya200
    #5305
    Sziasztok tegnap leszedtem egy módot a cop-hoz és nem akar működni rendesen elindítja a betöltést de csak áll vagy 5-10 percig utána meg elmegy a kép és kilép valami hibaüzenettel.Olyannal mint amit az előző részben is volt a pályák közti töltéseknél valami engine bug vagy mi.
    A mod neve redux mod linkje:
    Redux mod
    Ha esetleg valaki próbálta már leírhatná a véleményét, a géppel nincs gond maxon megy igaz néha ha sok ember van pl zeton-ba a hajón leesik 19-20-ra de csak ott ha lövöldözök mászkálok akkor nem.
  • Tib
    #5304
    #5300 Igen, elérhetetlen. De ezt írja is a weboldalam: "Megközelítésük: Ami rossz hír, hogy elérésükhöz a beállítások megváltoztatása vagy trainer használata szükséges, mert amúgy elérhetetlen helyeken vannak."
    A "GYIK / FAQ" >> "Mi a cheat / trainer?" menüpontokban találhatsz linket a trainer letöltéséhez
    #5299 Nem tudom, én MOD-al nem próbáltam...
    #5293 Nem én töltöttem fel, de én állítottam össze azt az 1.6.01-es HUN-ENG-RUS verziót.
  • Herold
    #5303
    Gratulálok, így biztos élvezetes lesz a játék.
  • mcmoha
    #5302
    Itt talalsz trainert.
  • High end PC #5301
    cső
    a játék single player részéhez szeretnék kódot szerezni h meglegyen minden fegyver meg unlimited élet, van ilyen?
    vagy trainer
    kössz
  • gerro
    #5300
    Tib:
    esetleg azt le tudnád írni, hogy tudom használni a teleportot?
    mert ugye alapesetben elérhetetlen, a weboldalon meg nem írják
  • gerro
    #5299
    Tib (vagy v.ki):
    az általad készített nem telepítős verzióra lehet modokat tenni?
  • Ombika
    #5298
    2szer nem fogom,inkabb metrot akarom utana!
  • Yan
    #5297
    vidd végig előbb, majd újjal
  • Ombika
    #5296
    Nem gyenge, tehat grafhoz is ad hozza?
    Ha mar uton vagyok Pripyat fele, meg ekkor is feltehetem a modot, vagy uj jatekot kellene igy kezdenem?
  • n003
    #5295
    egész tetszetős :)
  • Ombika
    #5294
    Ez milyen mod?
  • gerro
    #5293
    köszi a tippet, de már nem aktuális, mérgemben letöröltem a mentéseket, miután sikerült beszereznem az 1.6.0.1 rus verziót a (főemlős)parádé oldalról..az is a te feltöltésed?

    most elkezdem elejétől, s.m.r.t.e.r. moddal megspékelve
    remélem rá lehet telepíteni úgy, hogy magyar marad

    akko leszeg ideg, ha ezzel a verzióval se jutok be Pripyatba..
  • Tib
    #5292
    Szerintem mentés nélkül is megoldhatod, ráadásul így az általad gyűjtött felszerelésed is maradna:
    Gyakran Ismételt Kérdések >> Spoiler >> Rejtett teleport
  • Yan
    #5291
    bóklászok már elég rég :))
    3 rész, 30 végigjáccás :DD lehet nem találom a kiutat? ;)
    már a tekilát is gázmaszkban iszom ;)
  • gerro
    #5290
    hali skacok
    tudna adni valaki egy mentést?
    a Pripyatba vezető alagút után, miután felmászunk a létrán és beérünk a városba
    nekem kifagy a game, de szeretném megnézni a végét
    [email protected]
    köcce előre is
    (ver.1.6.0.2)
  • #5289
    Én is megszereztem azon az akción. Majd nyomathassuk multin ha átvitted a singelt, mert rohadt hangulatos;)

    Bad Company-k meg egy az egyben COD singelek lettek.... Bullshit
  • n003
    #5288
    ühüm :) bc2 felejtős de amúgy már próbáltam mind a 2 előző részt még warázsolt verzióban de ezt megvettem mert tetszik :) meg 2k huf-r adták sztímen

    Bala: én még csak most mentem át yanovba :) ma végre volt pár órácska időm
  • #5287
    Mi van a BF-ekkel, uncsik? Jöttetek Csernobilba bóklászni helyette?:D
  • Bala10
    #5286
  • n003
    #5285
    már végigtoltad??? :O :O
  • Bala10
    #5284
    Pripyat-os része elég rövidre sikeredett... vagy legalábbis nem igen vezeti mellékküldetésekre az embert.
  • Ombika
    #5283
    Aszem mar nekem a bear megvan!
  • #5282
    Igen, a detektor jelzi merre van az anomáliában a relikvia, artifact vagy még harmadik nevén a képződmény;)
  • HUmanHunter
    #5281
    megnyomod az O t és detektortól függően, a kezdetlegesel egyre hangosabban csipog mikor közelébe érsz a képződménynek[a figyelmeztető hang nem ugyanaz mint amikor képződmény van!], a bear mutatja hogy melyik irányba kell menned és közben nyomogatni a használ gombot hogy ha melléérsz de nem veszed észre akkor is felvegye, a velessel pedig pontosan oda tudsz sétálni a képződményhez.
  • Ombika
    #5280
    Ertem es sipol,mint a veszdelem mikor gazzal teli helyre ertem setb, de gondolom ott lofasz sincs! mindig tartsam magam elott vmelyik detektort es ugy fogok talalni?
  • mascarun
    #5279
    A képződményekben sajnos nincs anomália!
    De ha találsz anomáliát akkor lesz benne képződmény!
    Ahhoz meg használd a detektort! Alapállapotban "O"!
  • Ombika
    #5278
    Azt mar megoldottam egybol kerdesem utan, de hogy egyetlen 1 anomaliat se talalok sohasem a kepzodmenyekben?! :(
  • mascarun
    #5277
    Figyeld a földet!
    Ahol sötétebb foltok vannak oda ne menj!
  • Ombika
    #5276
    Surprise! :)
  • Bala10
    #5275
    van egy hajóroncs onnan nem messze és lakik benne valaki.... :)
  • FSpofon
    #5274
    csinálj másik feladatot, majd eljutsz oda.
  • grebber
    #5273
    Elkezdtem vele játszani.Az egyik lezuhant helikopter egy magaslaton van tulajdonképpen hegy veszi körül ahol látom ott alacsonyabb a fal de sehogy sem tudok hozzájutni.

    Mi a megoldása?
  • #5272
    Hát biztos van olyan is, de egyelőre csak olyan multis pályákon nyomtam ahol a zsoldosok vannak a szabadságiak ellen. Kajak feelinges lett bóklászni zatonon és a jupiteren. Közben meg öldökölni egymást:)
  • gerro
    #5271
    hali
    már majdnem Pripyatban vagyok, mászok fel a létrán, aztán töltené a következő pályát, majd .exe hibát észlel, ezért leáll..
    korábban semmi hiba nem volt..
    ötlet?
  • Ombika
    #5270
    Sehol se talalok a bunkerban levo tudosoknak megfelelo anomaliakat, sot semmilyet sem" 2 fele detektorom van, ezzel kell? Meg ahol lezuhant helikopter van es aknak vannak, azt hogy lehet megkozeliteni?
  • gerro
    #5269
    thx
    a cuccok miatt kérdeztem, amiket összegyűjtögettem..
  • HUmanHunter
    #5268
    vissza, a kísérővel.