7720
  • HUmanHunter
    #6107
    én ha ott meghaltam akkor a felső részt is láttam [az a sötét akármi ami úgy néz ki mint valami papírlap és mindig is van a SEVA hoz]
  • Gabe18
    #6106
    Akkor lehet. Az elején a gázálarc nem volt, az már ott feltűnt, aztán hogy onnan sosem volt semmi a fején, se a tudományos cuccnál, se a katonai ruhánál, akkor már ugy voltam vele hogy biztos nem számít mit adok rá, úgyse mutatja.
    Na de akkor is, megyünk át Pripyat-ba a gázon át, aztán se sisak, se semmi? Hogy néz ez ki?
    De végül is ez legyen a legnagyobb gond.
  • lpmaskmancick
    #6105
    Na igen a tökfödő sosem volt rajta Digtyarjov bácsin. :D De többi része az rajta volt a ruhának.
  • AlrightSir
    #6104
    Ugyanazzal játszottunk?! Nekem mindig a megfelelő ruha látszódott, csak sisak nélkül.
  • Gabe18
    #6103
    Hát én 2 hete vettem meg 3000-ért a dobozost, szerintem annyit megért.
    Különösebb bug nem volt egész a végéig. De ott belefutottam hogy a vörös kódkártya megszerzéséhez szükséges küldetés felvételénél ami a laborba kellene megbutult a játék aztán csak kilépni lehetett. Igy azt ki kellett hagynom. Aztán a free játékba a fegyver trükkös ajtónyitással bementem, de hát nem volt egy nagy dolog ami bent volt... Mondjuk lehet akkor a végén még bedobott volna egy elemet a végső videóba, azt nem tudom.
    Amúgy nekem tetszett a befejezése hogy ilyen részletekben mesél az általunk megtett dolgoktól függően hogy kivel mi lett.
    Ja engem az zavart egyedül hogy a karakteren nem látszott hogy milyen ruha van rajta. Megyek a komoly katonai cuccban, aztán mikor lelőnek és meghalok, akkor összeesik ilyen teljesen mezei ruhában.
    Kár hogy a fémdobozos verzió az öngyújtóval ahogy néztem gyakorlatilag beszerezhetetlen már. Vagy lehet itthon eleve az volt...
  • w77d
    #6102
    leszedted?? már mint steam-en vetted meg. Ha warezoltál akkor szégyeld magad, fillérekért árulják...
  • DeletexX
    #6101
    wáá ma leszedtem :D Nagyon jó game :D Best FPS ! csak nehéz :$
  • vato loco
    #6100
    Eddig 1 bugom nem volt a játékban (az xrEngine lefagyásokat kivéve), most találtam. Pripjatyban Zulu nincs a helyén (az iskolánál), viszont odamenve "küldetés" teljesítve, viszont RP74 sehol, meg Zuluval se lehet már többet találkozni. Owl mercenarys küldetését se csináltam meg (direkt, hogy legyen hol használni az exot is), de Pripjaty után már nem adja be. Aszongya nincs több küldetése. Faszt nincs... Mondjuk ettől még Jackal és a tudósok leölése küldetést megkapom, szerencsére.
  • Koridor
    #6099
    A SoC-t már többször végigjátszottam, a CS is megvan csak leáll xRay emgine hibával.
    Remélem az új részhez nem kell majd erömü.
  • koschwarz
    #6098
    "Nem véletlenül ez a sorozat messze legjobb darabja".

    ehhez képest kíváncsi leszek a "tényleges" 2. részre, remélem lesznek annyira faszák az ukrán srácok, hogy vetnek egy-két pillantást a jól sikerült modokra is. bár ha azt nézem hogy a cs és a cop is "csak" egyfajta "kiegészítő", asszem sok játék elbújhat a stalker mögött.
  • bgabor
    #6097
    Nem azért, de a korábbi részekkel ellentétben itt már nincs pisztolyhely. Két fegyverhely van, azt teszel fel rájuk, amit akarsz, nem csak a forgótáras sörétest lehet oda betenni. Mászkálhatsz akár RP74-RPG kombóval is.

    Nem véletlenül ez a sorozat messze lejobb darabja, rengeteget fejlődött a játékmenet az előző részek óta.
  • Koridor
    #6096
    Köszi.
    Fajdal Zatonban egy mellékküldetésben lehet találkozni elöször.
    Most akarok csinálni minden küldetést Zatonban és Jupiterben mielött átmegyek az alaguton Pripyatba.
    Most a Szultán vs Bagolynál tartok csak elobb összeszedem a szerszámokat Jupiterben egy kis fegyvertuningra.
    Most egy TRs301-est, hangtompitoval, távcsövel használok.
    Ha tudom hogy a Kamatosnál található forgotáras-sörétest belehet rakni a pisztoly helyére nem adom el.



  • kiborg
    #6095
    Szia!
    Milyen távolságból próbálod az RP74-et? Ha olyan távolságból, mint az Eleminator, akkor kétlem, hogy olyan gyorsan tudnának irányt váltani a mutánsok.Engedd őket közelebb magadhoz. Nagyon jó kis fegyver, én megszerettem. Tényleg zavaró, hogy belassulsz tőle(forgás), de mivel olyan egerem van, aminél lehet állítani az egér tetején a DPI(felbontást), egy egységgel feljebb veszem(800->1200) és semmi probléma a mozgással :DD Ez a probléma is ki van küszöbölve. Viszont ha kellően közel vannak hozzád a dögök, akkor 2-5 skulótól ki is fekszenek, még mielőtt irányt váltanának :D
    Szóval jó "kis" stuki az...
    Üdv Kiborg
  • Doc Hooliday
    #6094
    Nem a daruban van, hanem mellette a kis házban!...ha mindent jól csináltál akkor ott vár egy kis meglepetés :-)
  • vato loco
    #6093
    "Fajdért"

    Ammeg ki?
  • Koridor
    #6092
    Elakadtam az egyik mellék küldetésben.
    Zatonban Fajdért kéne mennem, a jelzés szerint az egyik kikötöi daruban van de nem tudok bejutni.
  • vato loco
    #6091
    Kicsit módosítanom kell a véleményemet. Annyira erősködtél a dutyval, hogy kénytelen voltam nekiállni jobban letesztelni, és tényleg nem olyan rossz. Bár a piros szkóp helyett inkább az fogott meg benne, hogy árul Tidehoz is lőszert, amin - legalábbis számomra - meglepő módon működik a hangtompító (gondolom Vintaron és Avalanchen is, de azok feleannyit sebeznek, és az Avalanche nagyítása sehol sincs a Vintar/Tidehoz képest). A fegyverre szerelhető hangtompító ugyanis lófaszt se ér, ugyanúgy meghallanak vele mint anélkül. Így aztán rászoktam a Tidera (mondjuk a golyópotyogás miatt nem annyira sniper, mint inkább AK helyettesítő), még úgy is hogy Pripjaty előtt nincs hozzá "hőkamera" upgrade, az AK-hoz meg ott a szkóp már Yanov elején (duty friendshippel).

    Az RP74-el viszont nem vagyok kibékülve. Az egy dolog hogy k. nehéz (főleg Zulué), és a lőszer is k. nehéz, de hogy feleolyan gyorsan fordulok vele mint mással, valamint gyors mutánsok (qtya, vámpír) könnyen elszaladnak előle (főleg az éles fordulók miatt, elécélzok, erre 0 sec alatt megfordul). Inkább visszaváltottam Eliminatorra. Jó volt viszont a gaussos xlabban (Zaton) tanyázó 2lábú köcsög ellen (gépágyú lőszerből is elment rá vagy 150-200, mennyi kéne mondjuk AK-ból?), valamint burerek ellen. Igazából 3. fegyvernek kéne hordani, de már nem fér be, nem marad hely a felszedett szajrénak. Mertha meglátok egy Avalanchet vagy FT200-at a földön, azért nem hagyom ott. :)
  • w77d
    #6090
    ez engem is érdekelne, pontosan melyik modokat érdemes felrakni, link is jó lenne :D
  • mcmoha
    #6089
    Menj el mellette ugy, hogy a vasarolt fegyver nem a hatizsakban van.
  • kiborg
    #6088
    Hali!
    Nem akar a Bütyök szál beindulni :(
    Megszereztem neki a ládáját, majdnem mindent neki adtam,kivéve az artifactot, vettem Fürgétől fegyvereket,páncélt, de így sem kötözködik.
    Mit tegyek még ?
    Üdv Kiborg
  • winky1993
    #6087
    Sziasztok! Azt mondjátok meg nekem, hogy melyik atmosfear mod-ot szeggyem le? Melyk a legjobb közülük? Előre is köcce.
  • winky1993
    #6086
    Ja ja faszán néz ki, szerintem amúgy is szép játék a cop legalább annyira mint a clear sky , bár a cs mod nélkül is szebb mint a cop alapból.
  • Doc Hooliday
    #6085
    Hali! Most akkor van már ez a complete mod? Ha igen hol lehet letölteni mert nem találom sehol!
  • Maxtreme
    #6084
    faca ez anélkül is :)





















    Noha a Clear Sky annyira nem tetszett, de ez a rész egész hangulatosra sikeredett. Rengeteg apróságot kijavítottak bent.
    Ráadásul ez a kitörés feature.. piszok jó :) (bár gondolom később inkább idegesítő lesz :D)
  • KranaZoli #6083


    The mod is being tested and prepared for release.

  • lpmaskmancick
    #6082
    Ezeket mind megcsináltam, csak azt furcsáltam, hogy nem volt ott semmi.
  • mcmoha
    #6081
    Olyankor meg kell keresni Senka hullajat. Nala van a szajre mert ahelyett, hogy ertesitene az eredmenyrol ugy hataroz inkabb ellopja a cuccot.
    Ha a tudosoknal kodoltatsz (ahogy @vato loco irja) akkor Senka is elve marad meg a szajre is a tied lesz.
  • vato loco
    #6080
    Az akkor van ha Nitroval kódoltatsz UAV-t. A tudósokkal kell.
  • lpmaskmancick
    #6079
    nekem volt olyan, hogy nem volt semmi a kijelölt helyen, pl ezért Strelok bá' leveleit nem tudtam mindet összeszedni, egészen pontosan a Jupiter gyárban lévő pöcegödörben lévőben nem volt.
  • kiborg
    #6078
    Szia!
    A játékban van mélyguggolás.Ha default beállításokat használsz, akkor a CTRL+SHIFT egyidejő lenyomása a mélyguggolás, ha jól rémlik.(De az biztos, hogy két gomb egyszerre nyomásával lehet mégguggolni).
    Van akinek egy oldalazva sikerült valahogy.
    Üdv Kiborg
  • bopisti
    #6077
    Valaki meg tudná mondani, hogyan lehet bejutni a csövek alá a Jupiter melletti anomáliákkal teli épület felső szintjén? Mély guggolás nincs a beállításokban.
  • Zogu
    #6076
    Egy-két bug" azért van (pl. a jelölt helyen nincs rejtekhely), de olyan ami megakadályozná a továbblépést, na olyannal nem találkoztam (még). Egy konkrét problémám viszont akadt. Nem tudom megnézni a dokumentumokat az egyes épületben, mert nem tudok bejutni oda (Jupiter). Tud valaki segíteni? Meg a generátort sem találom, pedig az előző végigmenéskor még megvolt.
  • KranaZoli #6075
    Van reloaded, nem tudtam. :) SHoC-al várok. Meg akarom várni a Complete mod-ot, mielőtt újra nekiállok. Most követve a történet szálat hónapokig elvoltam a Clear Sky-al; még egy darabig elleszek a SHoC-al, aztán utána COP.
  • Maxtreme
    #6074
    olyasmi, csak itt nem évszaknevekkel :)
    Az atmosfeart tartalmazza a reloaded mod! :)
  • KranaZoli #6073


    Gondolom Absolute Nature; Structure. Ebben is van olyan, mint a CS-hoz készültben, hogy több évszak közül lehet választani?! (Nekem CS-ban az Autumn tetszett a leginkább)

    Atmosfear-t nem tolod rá?!

    PS:

    Majd kíváncsi leszek, mikorra készül el a maradék 10% a Complete mod-ból. Cja, szerintem is CS volt a legszebb.
  • Maxtreme
    #6072
    én nem tettem rá :))

    Am ja mod. Szám szerint 3. :)
    Mondjuk a Clear Sky-t még mindig brutálisabban ki lehet pofozni:)
  • vato loco
    #6071
    Ez vmi mod? Jól látom hogy silencer van az AK-n?
  • Maxtreme
    #6070
    Azért ebből si egész szép dolgokat lehet kihozni, attól függetlenül h alapjáraton jóval randább mint a clear sky :)













  • AlrightSir
    #6069
    Ja köszi, a Gauss-cellák már meg vannak. Reméltem, hogy a Monolitos raktárban "szélesebb a választék".

    Amúgy ha valakit érdekel (itt nagyobb az élet, azért ide rakom) Kérdések&Válaszok a GSC csapatával az S.T.A.L.K.E.R. 2-ről LINK Én nagyon várom. Vissza Csernobilba + több X labor
  • Herold
    #6068
    Energiaitallal keverve még jobb.