7720
  • szoftveer
    #6520
    lehet hogy én vagyok vaksi ,de ennek hol van a letöltési linkje ?
    http://www.moddb.com/mods/stalker-call-of-pripyat-complete-mod-weapon-addon
    mellesleg ,ha az AtmosFear 2.1 for CoP ot itt töltöttem le ,attól még ugyan az lesz nemde?

    http://www.strategyinformer.com/pc/stalkercallofpripyat/mod/37053.html
  • Angel309
    #6519
    akkor itt valami gáz van pont most dobott ki ahogy megpróbáltam átmenni Jupiterhez... =/
  • KranaZoli #6518
    Ezekkel nem lehet probléma. Ha kivág, akkor az nem ezen mod-ok miatt lesz.
  • Angel309
    #6517
    Feltettem ezeket, ebben a sorrendben, ha nem lép ki helyszinváltásnál akkor nem írok szóval müködik minden rendesen de ha írok akkor ez sem jött be nálam =D
    AtmosFear 2 for CoP (2.1)
    Absolute Nature 2 Texture Pack for CoP (2.0)
    Absolute Structures Texture Pack (1.0)
  • DORSANAX
    #6516
    Még mielőtt valaki finnyásnak tartana, nekem nem a crack használata ellen van kifogásom, csak azt írta valaki itt a fórumon, hogy állítólag a játék futtatására nincs jó hatással, illetve nagyobb a laggolási hajlandósága.
    Nem tudom, hogy ez így igaz, vagy sem...
  • DORSANAX
    #6515
    Én is filóztam azon, hogy megveszem eredetiben a játékot, de olvasgattam a fórumot és nem igazán volt számomra világos, hogy most mi a helyzet...
    Állítólag az eredeti játékot is sokan a töréssel használják, mert különben kéri a DVD-t és a regisztráció is problémás az eredeti játékkal.
    Esetleg, ha valaki leírná a véleményét és a tapasztalatait a fenti ügyben, azt megköszönném.

    Főleg arra lennék én is kíváncsi, hogy mi a tapasztalat a mod-okkal az eredeti és a virágbolti verzió esetében.
    Abban az esetben nem veszem meg, ha crack-et kell használnom az eredeti játékhoz, arról már nem is beszélve, ha a mod-ok is problémát okoznak az eredeti játékkal...

    Általában megveszem azt a játékot, ami nagyon bejön és tetszik, de ebben az esetben tényleg kicsit tanácstalan vagyok.
    Írjon valaki, akinek eredeti játéka van és használt hozzá mod-okat, hogy mi a tapasztalata.
    Előre is köszönöm a választ.
  • KranaZoli #6514
    STALKER-el és CS-al is több napig pöcsöltem... Ki kell őket tapasztalni.
  • Angel309
    #6513
    Ez a 2. napja hogy pöcsölök, remélem találok valami megoldást szép grafikára meg egyéb nemtudom mik vannak...majd megírom mit alkottam.
  • KranaZoli #6512
    Nekem már(most) nincs fenn. De voltak, csak akkor még nem ezek a verziók. Atmosfear-t nem tettem fel. Az Nekem nem jött be, a többi igen. Meg fegyver mod sem asszem.

    Próbálkozz. Én több napig; hetekig pöcsöltem a mod-okkal.

    Mivel nem módosítják a játékmenetet, így nyugodtan lehet variálni Őket...

    Complete mod akkor még nem volt.
  • Angel309
    #6511
    neked ezek vannak fent? ebben a sorrendben kell feltenni?
  • KranaZoli #6510
    Absolute Nature 2 Texture Pack for CoP (2.0)

    Absolute Structures Texture Pack (1.0)

    AtmosFear 2 for CoP (2.1 )

    Meg itt is:

    Stalker Call of Pripyat Complete Mod Weapon Addon





    És még nézz körbe a mod-ok között. Sokat el lehet pöcsölni velük.
  • Angel309
    #6509
    Ugyan ezt csinálja a Reloaded moddal is... nem lehet hogy a Razor1911-es verzió miatt van? Ha megvenném az eredetit akkor is ezt csinálná moddolásnál? Tegnap hajnali 2-ig nyomtam még elvittem Pripyatig az alap játékkal semmi baja nem volt, nem lépett ki semmi és a magyarosítás is rajta volt. Ha ráteszek bármilyen modot egy darabig jó aztán ha átmegyek egy másik pályarészre leáll a játék. Még van egy lehetőség hogy leszedek egy másik verziót felteszem rá a modot és vagy jó lesz vagy nem :/ Pedig most nagyon rááltam erre a játékra de csak úgy ha grafika is van mert anélkül már nem nagy élmény...
  • Angel309
    #6508
    Hát ez a Complete mod felejtös nálam kivittem a helikoptereket alap játékkal egészen Pripyatig feltettem a modot és akárhova akarok utazni leáll =/ úgyhogy keresek valami más grafikai javító módot... valaki valamit tud ajánlani? szerintem elég erős a gépem.
  • Angel309
    #6507
    Az a gáz hogy a sima játék nem tölti be mert azzal meg azért lép ki mert nincs fent a complete, de azért köszönöm a segítséget.
  • Angel309
    #6506
    erre kb. most jöttem rá 1 órája de most újrakezdtem meg tettem fel valami complete mod patchet is ami elvileg pont ezt javította ki csak el kell vinnem odáig ami ma talán még sikerül remélem majd írok...
  • szoftveer
    #6505
    Angel, Ha jól értem akkor kéne neked egy save ,ami azután van, hogy elmentek a helikopterek ,magyarul a főküldinek vége.De nem tudom mennyi mellékküldire gondolsz.És ,hogy nekem nem complete -val van meg, akkor is be tudod tölteni ?
    Ja és ha mindez megfelel ,akkor emailcimet dobjál.
  • TSL16b
    #6504
    A Complete-ben nincs véletlenül teleportálási lehetőség? (Bele van építve a Wish Granter mod.) Beugrasz a pályaváltó teleportba a Jupiteren (Janovval szembeni raktár tetejének jobb oldala), és hátha akkor átmegy.
  • Angel309
    #6503
    A titkos teleportoknál is leáll, eddig csak egy elmentés volt jó hogy ott állok egy katona elött pripyatban, de azzal meg az a bajom hogy kivitt egy rakat mellék küldit amit viszont én szeretnék. valaki nem csinálná meg nekem a helikoptereket és elmegy pripyatba? nincs más lehetöségem =/
  • Angel309
    #6502
    megvan a megoldás eszembejutott. Egy savegame kell ami pripyatban van és ennyi utána müködik rendesen az átjáró meg minden nincs valakinek, vagy nem tud véletlen egy olyan savegame-t hogy csak a helikopterek vannak megcsinálva? Mert amit én találtam már 51 küldetést kivitt
  • Angel309
    #6501
    régebben is volt ilyen amikor megjelent a játék de arra volt valami megoldás de már nemtudom mi...
  • Angel309
    #6500
    Ha letörlöm a Complete-t akkor a többi mentésem egyáltalán nem jön be... nincs valakinek elmentése? :D
  • Solid Snake
    #6499
    Valami bekavarhat, szedd le róla a magyarítást, ha ugy sem akkor a complet módot. Aztán ha ezután sem jó, akkor x-akták.
  • Angel309
    #6498
    Megvan a csapat és bejön az intro hogy nyitják a kaput mindenki kész aztán töltésnél X-Ray leállás, valaki valami? Razor változatom van.
  • Angel309
    #6497
    fasza, leáll a comlpete mikor megyek pripyatba... valakinek volt már ilyen?
  • Angel309
    #6496
    Bocsi
    Call of Pripyat Complete
  • Angel309
    #6495
    A többi kérdésedre a válasz #6489
    Nekem alapból 1.0.62 volt a játék erre feltettem a magyarosítást, aztán a complete-t.
    Magyarosítás
    Call of Pripyat Complete
  • Angel309
    #6494
    1.0.62 patch a legújabbén úgy tudom. Nézz be a gyakran ismételt kérdések oldalra (szerintem az egyik legjobb cop-os oldal)
  • szoftveer
    #6493
    Légyszi nézzétek vissza az előző bejegyzésem,és aki tud ,az kérem válaszoljon rá.
    Előre is köszi!
  • Angel309
    #6492
    most ez miért baj? Régebben abbahagytam ezt a játékot mert szar gépem volt meg nem volt hozzá magyarosítást, most elkezdtem megint de complite moddal és összesz*rom magam annyira parás néhol..
  • Herold
    #6491
  • Tib
    #6490
    2 vessző és 1 pont kb. 300 karakterhez rendelve. Vajon egy szuszra írtad be, vagy vettél közben levegőt is?

    A lEgSzArAbB aZ hOgY íGy ÍrÁsJeLeK nÉlKüL hÁrOmSzOr KeLl ElOlVaSnI a SzÖvEgEt MiRe KiHáMoZoM a MoNdAnIvAlÓjÁt És Ez ElÉgGé ZaVaRó A sZáMoMrA pErSzE sZeRiNtEm eZzEl NeM vAgYoK eGyEdÜl MeLlEsLeG nEm JáTsZaNáK hAnEm JáTsZaNék ÍgY öSsZeSsÉgÉbEn: NyElVtAn EgYes LeÜlHeTsZ.
  • Angel309
    #6489
    Na akkor Call of Pripyat Complite... Magyar...
    feltettem a játékot. 1.0.62 volt alapból szal patchelnem se kellett..
    feltettem a magyarosítást ami itt van fent a 2.00
    feltettem a complite módot és tökéletesen megy magyarul..
  • KranaZoli #6488
    Köszi!
  • Angel309
    #6487
    csak a térképen láttam én is, hogy mind a 3 részből benne volt minden pripyat menné volt téve a cop-os pripyat meg ilyenek kb. 1 órája töröltem am le és kb. 10 percet mentem vele ,első percben valami tök ismeretlen részen rakott le fel kellett venni egy katona ruháit és bemenni egy bázisra de egyik részben sem volt az benne ilyen nagy völgyekben van amugy nem lenne rossz de olyan mintha valami 2000 körüli játékkal játszanák.
  • KranaZoli #6486
    Videók vhogyan Engem se nagyon győztek meg, ezért nem is töltöttem le. Talán majd 1x. :)

    A 3 részt hogyan gyúrták össze?! Láttam a vidikből, de vhogyan szkeptikusan fogadom ezt az egybegyúrás dolgot.
  • Angel309
    #6485
    http://www.moddb.com/mods/call-of-pripyat-complete/downloads
  • Angel309
    #6484
    én már le is töltöttem és meg is néztem, full orosz és a grafika sem valami nagy cucc egybe van vágva kb. mind a 3 rész...
  • Angel309
    #6483
    Szevasztok. melyik magyarosítás az újabb? 1 vagy 2.0? és melyik kompatibilis a comlpite moddal? elöre is köszi
  • szoftveer
    #6482
    Köszönöm a válaszokat, azt még megkérdezhetném mégegyszer ,hogy melyik a legújabb patch ,és hol lehet letölteni?
    A patch ről én még úgy tudtam ,hogy lehet az is bővítés ,nem csak a hibák javítása ,nemde?
    Tehát te a Complete modor ajánlanád ,ami úgymond "jó" mod.Azt még megkérdezném ,hol lehet letölteni ,és találok-e rá magyar feliratot?
  • bgabor
    #6481
    Patch= javítás, amit a játék készítője ad ki a játékhoz, hogy annak hibáit utólag kijavítsa. Mindenképpen érdemes felrakni, ha kijön egy új.

    Mod= valamilyen módosítás a játékon, amit valamelyik rajongó készít el szabadidejében, mert úgy véli hogy a változtatásaitól jobb lesz a játék. Na ezeket már korántsem érdemes mindíg felrakni, mert amit az egyik jó módosításnak tart, azt a másik korántsem(pl realisztikus fegyver mod, amivel háromszor akkora távolságról lövöldözik egymást a stakerek).

    Pl: a Complete modot érdemes kipróbálni mert jó minőségű és többnyire csak a grafikát javítja, de a SMARTR mod szerintem nagyon gázos, mert tele van felesleges és rossz változtatásokkal.