7720
  • Szuni
    #6880
    Bocs, átfutottam rajta.. :) Közben a magyarítás readmejében ott is van, hogy más modokkal nem kompatibilis :(
  • Zogu
    #6879
    Köszi.
  • ntex
    #6878
    Nimble = Fürge nem? :) Amúgy sajna nem mert a magyarítás csak az alapjátékhoz működik ill. a completehez is van ha csináltak hozzá. Ha nincs külön hozzá akkor a sima alap magyarítás azzal is bekavarhat
  • cs1rk3
    #6877
    Nekem a complete az alapbol magyarul tette fel másik módon nekem meg kifagyott a magyarítás miatt :O
  • Szuni
    #6876
    A magyar mod mellé ezek feltehetőek?
  • Szuni
    #6875
    ..és kiegészíteném, simán csak lehet rendelni is egyet Fürgénél a Szkadovszkon. akkor megjelenik opcióként, amikor elérsz idáig a történetben hogy kell. 40 ezer az ára.
  • ntex
    #6874
    Vagyis nem pont SEVA kell az átkeléshez hanem olyan ruha aminek zárt a lélegeztető rendszere (Closed-cycle respiratory system). Tehát egy Overáll végülis, nem igazi páncélruha
  • ntex
    #6873
    SEVA suit kell oda amit a következő helyeken tudsz beszerezni:

    Tudsz vásárolni Hawaiiantól mikor állítod össze a csapatot az átkeléshez; a ruha hozzáadódik véglegesen az trader listájához
    Hasonló zárt légrendszerű ruha vásárolható Nimble-től
    Egy SEVA található a Pripyat Underground -ban a nagyteremben egyik oldalsó szobájában
    Bagoly (Owl) adhat el ilyen ruhát, ha teljesítetted a "Wealthy client" achievementet és eleget haladtál a játékban. (Az acheievementhez asszem 100,000 RU-t kell kereskedned összesen vagy lehet hogy csak Owl-al kell annyit nem tudom)
  • ntex
    #6872
    Nah köszi a korrekciót, régen vittem már végig és nem emlékeztem pontosan mi miatt lehetett lejutni oda
  • Zogu
    #6871
    Szia!
    Hol találok gúnyát, amiben be tudok menni az alagútba, ami el van gázosítva?
  • Doc Hooliday
    #6870
    Köszönöm neked is a pontos választ!!! Akkor még most zatonban hiába is akarnék lejutni, okés akkor várunk csak kíváncsi voltam hogy hogyan lehetne bemenni oda!
  • Doc Hooliday
    #6869
    Köszi a válaszodat, és hogy ujra segítettél!
  • winky1993
    #6868
    Miután meg szerezted pripyat-ban a gauss puskát és vissza mész zatonba és megmutatod a fejlesztő csávónak, ő utána ad neked egy kártyát amivel be tudsz jutni oda.
  • ntex
    #6867
    Asszem Jupiterben vagy Pripyatban lesz egy küldetés ami miatt majd le kell menni oda.
  • Doc Hooliday
    #6866
    Sziasztok!

    Zatonban a "vaserdő anomáliánál" ahol az egyik kopter van lezuhanva van az udvaron belül egy kis épület, ott vezet lefelé egy lépcső egy szinttel lejjebb. Lent van egy bazi vasajtó ami kártyával nyílik...hogy lehet oda bejutni???? Hol van a kártya, vagy van valami más megoldás a bejutásra???
    ha tudja valaki kérném írja már le a megoldást!

    Köszi!!!
  • obe
    #6865
    venni nem lehet, azaz csak később, egy feledatot kell hozzá megoldani, akkor kaphatsz olyat
  • Szuni
    #6864
    Köszi, akkor várok még, mert venni ilyet nem lehet jelenleg, megyek tovább.
  • Gergő1991
    #6863
    semmi jen mentés sincs
    1x már fel telepítettem akkor jó volt most meg nem tudom mi van.
  • ntex
    #6862
    Svarog vagy melyik detektorral (a legfejlettebb) lehet csak felfedezni az anomáliát ami bejuttat a komplexumba.
  • RAMyMamy
    #6861
    köszi
  • Szuni
    #6860
    A hűtőtoronyba hogyan tudok bejutni (alá pontosabban)? kaptam egy feladatot a tudósok bunkerében, hogy vizsgáljam meg egy fejlett detektorral a területet anomáliák után. Amikor odaérek, csak ismétlődő vészhívások jönnek rádión, de nem találom a bejáratot.
    Mennék már tovább, erről a területről csak a tudósok ezen feladata maradt (az előzményt eddig jobb felszerelés nélkül nem bírtammegcsinálni).
  • TSL16b
    #6859
    CoP-ból a v1.6.00 volt az első kiadott (orosz) változat, az angol meg már v1.6.02-ként jött ki, aminél asszem nincs is újabb. A magyarítás v2.00 működik minddel.
  • Doc Hooliday
    #6858
    Az auto mentés sincs meg? Nekem volt más játéknál olyan hogy azért nem mentett quick savét mer olyan karaktereket használtam névnek amit nem támogatott. Vagy például nem lehet hogy a vírusirtóddal vagy esetleg féreg irtóval (ha használsz egyáltalán) akad össze? A régi szemetes windows is csinálhat ilyen mellékhatást ritka esetben. Esetleg még arra tudok gondolni hogy szét van moddolva és az is bekavarhat
  • RAMyMamy
    #6857
    hali

    melyik az utolsó patch/update az angol verzióhoz? a magyarítás miatt érdekelne, az azt hiszem, hogy csak az 1.6 és újabb verziókkal kompatibilis
  • Gergő1991
    #6856
    nem lett jó valami más megoldást nem tudtok mondani?
  • Gergő1991
    #6855
    rendben meg próbálom köszi a segítséget.
  • ntex
    #6854
    Futtasd rendszergazdaként a játékot. Jobb klikk az ikonon vagy az exe fájlon és futtatás rendszergazdaként
  • Gergő1991
    #6853
    Helló valaki nem tudna segíteni h mért nem ment a játék a helye megvan játékon belül jó de ha ki lépek és úgy megyek vissza a játéknak a a mentése nincs meg.valaki valamit tudna mondani erre ?köszi előre is.
  • ntex
    #6852
    Jah ezt az ötletet nem tudom miért nem hozták át a CS-ből... Minden egyes apró területért menne állandóan a harc, minden frakció terjeszkedni akarna. Legalább lenne értelme a játék végigvitele után is játszani Freeplayben :)
  • cs1rk3
    #6851
    Amugy nincs valami terület foglalós mód ugy értem mint a Clear Sky -ban van :D
  • Doc Hooliday
    #6850
    Köszönöm szépen!!!
  • ntex
    #6849
    Call of Pripyat Complete

    Ez a mod annyira nem nyúl bele a játékmenetbe, inkább grafikailag tuningolja fel azt.

    Ha komolyabb/összetettebb mod kell akkor ezt rakd fel:

    Sigerous Mod v1.7+AtmosF3ar translated

    Hozzá ajánlom ezeket a textúra javító modokat:
    Absolute Nature 2 Texture Pack
    Absolute Structures Texture Pack

    Ez a két pack Complete-hez nem kell mert az alapból grafikai tuning inkább.

    Viszont Sigerous Mod ebben a formában még bugos 1-2 helyen az AtmosF3ar miatt, javításán dolgoznak... De attól még játszható a mod. Ha lesz javítás itt jelezni fogom
  • bgabor
    #6848
    Akkor valami modot használhatsz, az alapjátékban nem vesznek el semmit a végén.
  • Doc Hooliday
    #6847
    Sziasztok!

    Lenne egy nagy kérésem! Most raktam föl a Call Of Pripyat-ot és ajánljatok már hozzá pár modot ami nem üti egymást! Ti már sokkal tapasztaltabbak vagytok ezen a téren, ezért kérek tőletek segítséget hogy ne kelljen szívnom mondjuk egy többszöri ujra telepítéssel mert esetleg nem jó modokat raktam föl vagy rossz sorrendben vagy ilyesmi! Olyan kéne mondjuk amitől szebb, jobb és élvezhetőbb lesz a játék és műxik is a dolog!
    Ha lehet kérnék linket a modokhoz!

    Előre is köszönöm!!!!!!!!!
  • ntex
    #6846
    lol... Akkor lehet artifact hunterkedni :D
  • cs1rk3
    #6845
    Igen vanak küldik mikor elmennek a helik csak ..... [spoiler]elvették a gaussomat a szervoruhámat meg néhány fegyómat meg a megkeresett 302521 rubelemet xDD
  • ntex
    #6844
    Elvileg semmi, annyi hogy tovább él a zóna, teljesítheted az elmaradt achikat, küldiket, kóborolhatsz. Na pl. asszem a Sigerous Mod ezen is javít mert ha jól olvastam vannak fícsörjei (Eventek, meg talán küldi is) amik csak freeplay módban lesznek elérhetőek
  • Bulics
    #6843
    Amúgy ha a helikopterek fellszáltak s én még maradok nyílik meg valami spéci feature? Küldetés, események, stb?
  • xFreex
    #6842
    Janov-ban beszélj a dokival az állomáson. ö elküld majd zuluhoz, ő meg majd bütyökhöz.
  • Dili Doki
    #6841
    Hali!Rakhatnátok még pár képet ebböl a sigerous modból, föleg az uj fegyverek érdekelnének :)))) (sajna csak 7végén tudom kipróbálni addig legalább had csorogjon a nyálam)Köszi!