7720
  • RoyalPredator
    #1627
    Mit szaroztok a Veles detektorral, kismilliót összelehet gyüjteni. Nekem valahogy állandóan sikerült.
  • KranaZoli #1626
    Én a tetejéről tudtam úgy, hogy többször próbálkoztam leereszkedni és 1x csak összejött. :D

    De Nekem csak 1db VELES volt. :(

    MÁS:

    Nem tudom miért írják, hogy mennyire rövid ez a game. Ez szerintem relatív. Tegnap a Jupiter Factory-ban császkáltam ide-oda keresgélve a doksikat, aztán újra visszamentem mert ezt éppen tök sötétben kellett csinálnom, villámlások között és fingot sem láttam a gyárból. :)

    Visszamentem napsütésben. Nem semmi! Állam leesett (újból). Kúrva jó!

    Most meg csapattagokat kellene keresnem, a tudósoknál lévőkkel anomáliákat vizsgálni, legyilkoltam a kis Jodát, most meg vmi Chimera nevezetűt kellene levadásznom... Közben barangolva ide-oda, ahhoz képest, hogy kiegészítő játék bőven a hagyományos FPS game-ek fölött van a játékidő.

    Szerintem eddig ez a legjobban összerakott STALKER játék. Több olyan elem is van benne, amiket előzőekből hiányoltam ill. nincs benne, amik előzőkben is tök fölöslegesek voltak - ráadásul bug-os. (Frakcióháború)

    Ami tetszik, hogy a mutánsok szépen nekiesnek egymásnak is, de a legjobban az tetszett amikor egy vaddisznó tetemet vonszolt egy kutya. :D

    Fasza, na!
  • tom2004
    #1625
    Kopaciba hogy tudtál a kabinba ennyire benézni? Nekem nem sikerült a rejtekhelyről mindent kivenni. Más a nato fegyverekhez való aknavetőt hol szereztred, én végigvittem már 2x de nem találtam sehol.
  • Proh
    #1624
    Újrakezdtem a cop-ot, s egy eddig (számomra) ismeretlen mellékküldetést találtam. Még creek-ben járok, s vettem - rendeltem - egy mesterlövész puskát. Az a tag, akitől a "szerezd meg a szakadékba zuhant kocsiból a ládát" küldit adja, azt mondja h azt tőle lopták. Na ezt az alakot kell most megtalálnom. Valakinek valami ötlet?
    Azért röviden leírom, h eddig mit tettem ennek érdekében.
    Kimagyaráztam magam a hapeknál, enyém maradt a puska. Mikor legközelebb rendeltem, el kellett mondanom a beszerzőnek, h lopott tárgyakkal kereskedik-e? Utána eltűnt a puska jogát firtató alak, el kellett h menjek a kikötői rakodórészhez, el akarták venni a mesterlövészt, nem hagytam, mindenkit leöltem. Viszont merre lehet megtalálni ezt az alakot? Mert az a küldetés, h találjam meg a snag-et, de semerre nem találom....
  • madmanic
    #1623
    nagyon lassan de írja a srác, h szabadidejében fordítgat, viszont megvannak az új angol fileok, akinek kedve van, segíthet..

    meg kell kérdezni, mi van meg eddig aztán a többit lehet otthon fordítani...

    ha sokan csináljátok, nagyon hamar kész lesz
  • saca79
    #1622
    ....és egy kis bemutató a működéséről
  • saca79
    #1621
    ha szeretnél sok pénzt gyűjteni a játék során mindenképp szerezd meg a swarog detektort...(ezzel lehet igazán artifactra vadászni) de nem egy helyen lesz a három veles..
    Ui.: amúgy csak megsúgom van még a jútyúbon videóm arról hol találsz velest!!! :)
  • Bulics
    #1620
    Mikortól kezdték? (már hogy ugye milyen gyorsan halad)
  • erieskrisz
    #1619
    Köszi asszem el kell kezdenem angol felirattal nem mintha az menne de ez van
  • madmanic
    #1618
    Itt figyeld, 36%
  • erieskrisz
    #1617
    Sziasztok magyarositás mikor lessz kész valaki tudna valami infot adni köszi
  • RoyalPredator
    #1616
    Yep, és mire kivégzed a Prypiatot, teis kapucniban, gázmaszkban fogsz rohangálni a mezőn vagy 40 ugyanennyire zakkant emberrel, egy kalashal a kezedben.

    Ó most nézem lekéstem a TVmacit
    1 perc mulva:
    2 perc mulva:
    3 perc mulva:
    4. percben:
    Végül:
  • KranaZoli #1615
    Exactly!
  • steweee
    #1614
    hogy is voltak a megjelenések?

    lehet belevágnék a sorozatba végre

    shadows of chernobil
    clear sky
    call of pripyat

    így helyes ?
  • RoyalPredator
    #1613
    Kérlekszépen, ez STALKER LARP (Cosplay) volt.
    Ilyeneken énis résztveszek. Főleg hogy Airsoftozok, és viszonylag jól el lehet játszani.

    Ha van Airsoft AEG-tek, és megfelelő felszerelésetek, akkor jöhettek a Budaörsön megrendezésre kerülő következő STALKER-re, ami valószínűleg a "Clear Sky" fedőnevet fogja kapni a budaörsi dombság miatt, merthogy oda fogunk felmenni elvileg. Vagy ha találunk jobb, romos épületes területet réttel ill síkabb tereppel, akkor nyilvánvalóan nem baktatunk fel a dombtetőre.
    Én mindenkit szeretettel várok, csak lehetőleg ne legyél új a sportban, vagy ha mégis, akkor vállalj NPC szerepeket.

    Komolyabb, effektes technikás STALKER LARPcsak nyáron lesz.
    PM ha érdekel, kérdésed van, vagy van valami. Nálam épp van egy fölös fekete AK úgy 35ért.

    Nomeg a gép mellett egy kis testmozgás sem árt.
  • bgabor
    #1612
    Ezt a kérdést én is feltettem néhány hete, senki se tudta. :(
  • kri555
    #1611
    Tess

  • RoyalPredator
    #1610
    Linkeld be újra.
    De miért 4 amikor 2 sincs?
  • kri555
    #1609
    Ez lehetne a S.T.A.L.K.E.R. 4 is
  • KranaZoli #1608
    Hát ilyet... Megtaláltam, de Nekem csak 1db VELES volt azon a helyen.

    Úgy látszik kivételezik a game 1esekkel.
  • KranaZoli #1607
    Áhhá!
    Így már más.
  • barmi
    #1606
    Ja, ez a legjobb detektor a játékban! Majd meglátod! .]
  • KranaZoli #1605


    Ezt a rejtekhelyet még nem fedeztem fel, valóban.



    Barmi

    Mindezt ezért a detektorért?! És csak ennyi lenne a szerepe a játékban?!
    Vagy ez egy jobb detektor, mint a VELES fajta?!
  • barmi
    #1604
    Így van. A hajóban a kereskedőnél vetted fel a küldetést hogy szállítsd le a 3 db veles detektort a labor technikusának. Ha ezt végrehajtod akkor majd fogják jelezni hogy mikor mehetsz vissza a hajóba a SWAROG detektorért. (De ha jól emléxem még át kell menni egyszer Pripyatba is és az ottani első küldit is meg kell csinálni mielött megkapod a hajóban a SWAROG-ot)
  • ALEXLONG
    #1603


  • ALEXLONG
    #1602


    re:KranaZoli
    Mönyé e ide, kukk be sárga nagy gép és?:
  • KranaZoli #1601
    Jaaaaa, vagy itt azt akarja írni, hogy akkor lesz meg a SWAROG, ha a 3db VELES detektor-t leszállítottam a tudósoknak?!

    Mert az még nincs kész és valóban CREEK-ben kaptam a küldit. De per pillanat 2db VELES detektorom van. 1db amit használok és 1db amit használok. :)

    "
    szbsaca79 (3 weeks ago)

    its not VELES but SWAROG detektor and u can get it after a task in CREEK. ( need to get that mission at the upsters trader on the ship, and find tree of veles)
    "
  • KranaZoli #1600
    I need help!

    Ez kellene most Nekem is. Ráadásul úgy nézem, hogy magyar srác készítette a videót. :) Nice!



    Elolvastam a comment-eket és abban azt írja, hogy ez nem a Veles detektor, hanem vmi Swarog (vagy micsoda :). Azt is írja, hogy Creek-ben lehet megszerezni.

    :O

    Meglepő, mert ott kúrva sokat időztem (nem csak ott :) és egy raklap mellékküldit is megcsináltam, de mintha ilyen detektort sehol nem adtak volna.

    Tudja vki, hogy hol is van ez a hely, vagy mi az a küldi, amivel meg lehet szerezni ezt a fajta detekort?!

    Remélem nem az van, hogy kaptam ilyet és túladtam rajta...
  • ALEXLONG
    #1599
  • ALEXLONG
    #1598
    Ja, valaki nem tudja hogy a sisakon az "infrared scanner"-t hogy lehet használni?
    itt a kép:
  • ALEXLONG
    #1597
  • ALEXLONG
    #1596
    PL:
  • ALEXLONG
    #1595
    Nincs, mert fejlesztések előtt mentettem és több fele verziót kipróbáltam hogy mikor a leg-leg egy bizonyos ruha vagy fegyver.
  • vasziszdasz
    #1594
    Artifactok tuti nem lesznek. ^^
  • weskerrebort
    #1593
    Van olyan a gameban, hogy elcseszek egy fejlesztési szálat és az utolsó variációból nem enged fejleszteni?
  • KranaZoli #1592
    Hmmm.... Ez érdekes lesz. Azt néztétek már, hogy a Modern Warfare 2-ben is lesznek küldetések, amik a Zónában fognak játszódni?!

    Ahogy néztem jútyúbon az is igen konkrét lesz csak éppen gondolom MW2-es szemszögből. Sok akció, ésatöbbi. De a graf. eléggé olyan, mint a COP-ban.

  • Pepsi Twist
    #1591
    nincs trader mod a játékhoz? vagy full upgrade mint a clear skyhoz? mostmár funolva is végig akarom vinni mint 1 terminátor :D
  • mcmoha
    #1590
    De igen.:D Es ha beszelsz vele egy mondatban elmeseli a CS sztorijat.:D
  • mac100
    #1589
    Elég sok Stalker fórumot megnéztem és elég sokan vitatkoztak arról kire is hasonlít Noah a bárkás fickó akitől többek között a Compasst is kapjuk.

    Nos én rájöttem, ő a Citizen Cope énekese, nézzétek meg meglepő a hasonlóság :D :D :D

    [img=http://img687.imageshack.us/img687/1856/noah.th.jpg]
  • ALEXLONG
    #1588
    Hát eltaláltad sűrűn cserélek egeret mondhatnám több egeret fogtam mint egy 14 éves macska.