7720
  • mcmoha
    #1787
    Elegge puzi zenet valasztott a videohoz a gyerek.
  • KranaZoli #1786
    A hiba az Ön készülékében, vagy a Dx9-ben lesz.



    (Stalker Call Of Pripyat benchmark DX11 tessellation 5870 1080P HD)

    S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat Benchmark
  • Shep
    #1785
    Igazából nem, mert attól még csúnya :)
  • KranaZoli #1784
    Akkor most megnyugodtál, vagy mi van?!
  • Shep
    #1783
    Na már tárgytalan, megtaláltam és el is intéztem a dögöket.
  • Shep
    #1782
    Na hát dx9-ben hasonló kép fogadott engem is. Kösz a mentést.


    Nem tudja valaki ,hogy hogyan tudnám kinyitni a hídon a teherautón lévő ládát, hogy a gázt ki tudjam belőle szedni amivel elvileg el lehet intézni a vérszívók fészkét?
  • berczely
    #1781
    Szép!
  • KranaZoli #1780
    Persze. El is küldtem Őket. 2db quicksave fájlt. Ha nem is itt, de vhol Pripyat-ban mentettem Őket.
  • Shep
    #1779
    Mentésedet át tudnád küldeni, hogy megnézzem nálam ilyen -e? Én ugyanis még nagyon az elején vagyok.
  • KranaZoli #1778
    Ezeket pedig Én.
    Hamar-gyorsan from Pripyat. :)







  • KranaZoli #1777
    Az a helyzet, hogy az első kép nagyon elüt a másodiktól. Verőfényes napsütésben CREEK sem ilyen. Ráadásul ez egy anomália CREEK-ben.

    A 2. képen az szerintem a Jupiter Factory. (nagyon hasonló) Ha az, hidd el, hogy a COP-ban jobban néz ki.

    Passz! Én nem DX9-ben játszom. Ha DX9-ben és minden max-on nem tetszik, akkor ehhez nem tudok mit szólni. Sajnos. :(

    Majd a végleges azért biztos pofásabb is lesz még. Van már 1.6.0.1-es német verziós. Talán nem csak a DX11-ben több és jobb a grafika.

    PS:

    Igazatok volt, visszaadta CREEK-ben a technikus a Gauss fegyót.
  • Shep
    #1776
    Mindkettőt én csináltam !!
  • Shep
    #1775
    Na akkor itt van két kép

    Stalker CoP

    Stalker SoC
  • KranaZoli #1774
    Én ezt nem értem. Azt elég nehéz elhinni, hogy a SHoC szebb volt, mint a COP... Elég csak gúgli-ba beírni, hogy keressen képeket. Szerintem a NET-en fellelhető screenshot-ok is rácáfolnak erre.

    SSAO -> HDAO-t állíts be a szebb árnyék effektekhez.

  • Shep
    #1773
    Elkezdtem átállítgatni a dolgokat a stalkeres file alapján és most már egész jól fest a dolog :)
  • RoyalPredator
    #1772
    EZ van. Xray engine a béna, ami effektekre van kitalálva de nem a játékra. Énis jobban favorizáltam pl az Oblivion Lostot meg az eredeti SOC-ot, de mindíg is rengetek dolgot elfelejtettek belerakni.

  • Shep
    #1771
    Egyébként a menüben az SSAO az micsoda?
  • Shep
    #1770
    Minden maxra van téve amit enged és meg sem közelíti ezt a minőséget. Csinálok majd képet és berakom.
  • KranaZoli #1769
    Ami még eszembe jutott:

    Nem lehet, hogy Téged az zavar, hogy a DOF miatt elmosódottak a távoli textúrák; tárgyak; stb...?!

    Ha puskával közelítesz vmire akkor is elhomályosodik ami a zoom-oláson kívül esik.

    (szerintem többeknek ez lehet furcsa - talán)
  • KranaZoli #1768
    CS-ban szar a Frakcióháború. Előbb-utóbb mindenki újratermelődik. MOD van hozzá. (asszem Fisson Commander vagy mi a rák a neve, ami orvosolja a hibát) 10 javítás után is ugyanolyan bug-os a frakció háború. Sajnos!

    Jobb bele sem fogni.

    Shep

    Milyen beállítások mellett játszol a COP-al?! Simán kellene így kinéznie még DX9 módban is szerintem.
  • Shep
    #1767
    Hát de az milyen már ,hogy az Alap Stalker DX9-ben így nézett ki ez meg meg sem közelíti?
  • RoyalPredator
    #1766
    Mindenki itt van... Ezért írom ide.

    Shep: DX10-11 max.
  • Shep
    #1765
    Mit kellene ahhoz állítani, hogy valahogy így nézzen ki a játék?

  • madmanic
    #1764
    clear sky topikban esetleg..?
  • RoyalPredator
    #1763
    STALKER Clear Sky. A szemétdombon elfoglalom a raktárházat. Gratulál,vedd fel a jutalmadat, izébizé.
    De amikor elmegyek, visszafoglalják a fosztogatók valami hihetetlen sebességgel... Vagy ha ott dekkolok egy napot, febekurnak gaussal és eltünik a boltos csóka aki bespawnolt.

    Mit tegyek, mert nemtudok továbbhaladni.
  • KranaZoli #1762
    Nem úgy értettem...
    Én odamentem és egyik fél sem akarta Őket befogadni.

    Aztán megszereztem a PDA-t. Odaadtam a Freedom-nak (nem is jutott eszembe, hogy Duty-soknak adjam :) - ha lehet -. Utána már befogadták Őket.

    Nekem így jött össze. De akkor ezek szerint Neked már akkor jó volt a kapcsolatod a Freedom-osokkal. Pedig Én sem tettem ellenük. Legalábbis úgy hiszem. :D
  • SaGa
    #1761
    A freedomnak valami más kell, mert a spéci detektort még nem csináltam meg, amikor a freedom már bevette a csapatot.
    Amit leírtál az a Duty feladata....
  • KranaZoli #1760
    Az Nekem csak azután jött össze, hogy:

    1.) le kell szállítani 3db VELES detektort a tudósoknak;
    2.) utána Creek-ben Owl ad egy Swarog detektort;
    3.) azzal ki kell vizsgálni egy "furcsa" anomáliát;
    4.) ott találni egy PDA-t;
    5.) azt odaadni a Freedom-osoknak

    Utána már befogadják Őket.
    Így lehet nem teljesen érthető, de másképp meg Spoiler-es.
  • KranaZoli #1759
    A dokumentumot oda is adtam Neki, de Én nem kaptam vissza a fegyót.

    Majd visszamegyek újra CREEK-be és téli álomra szenderülök. Ha utána sem adja vissza, akkor megverem.
  • koliz
    #1758
    Szia

    Igen szállásra.
  • mcmoha
    #1757
    A javitashoz kell neki a dokument abbol a laborbol amihez o adja a belepokartyat. Nem emlekszem pontosan mi a sorrendje a feladatoknak pedig nemreg jatszottam vegig.:D
  • SaGa
    #1756
    Kell neki egy nap. Mivel leitattad, átaludta a napot, így kell még egy ébren....
  • KranaZoli #1755
    Visszaadja?!
    Szerintem Nekem nem adta vissza. Odamentem hozzá, elvette, elájult. Aludtam egyet, hogy újra Magához térjen. Aztán asszem utána kellett elmennem CREEK-ben a mágneskártyával a Gauss ágyúhoz.

    De Én nem kaptam vissza Tőle a fegyót. No majd, visszautazom újra CREEK-be, hátha csak Én baxtam el vmit.
  • Shep
    #1754
    Á nem hiszem el, kifagyott ez a szar (milyen meglepő mi?) azóta már a mentésemet sem tölti vissza. Hát ez óriási.
  • bmw1200
    #1753
    Máshol nem találsz!! A piás műszerész javítás után visszaadja, patront is tőle vehetsz hozzá.

  • mcmoha
    #1752
    Csak ez az egy gaus puska van a jatekban. Amikor megjavitja a technikus vissza kell kapnod.
  • bmw1200
    #1751
    köszi bejutottam
  • KranaZoli #1750
    És még be is vallod.

    Én csak DX10 és 10.1-ben láttam idáig a játékot. A német DX11-estől sajnos a német szinkron miatt idegenkedek...

    DX10 és 10.1-ben zéró probléma a grafikával.

    DX9 vagy DX10-es módban futtatod?!

    PS:

    Elvoltam CREEK-ben, megszereztem az infót a Gauss-ról, majd vissza Pripyat-ba. Időközben teljesen véletlen sikerült 2db elmaradt küldit befejeznem. :D Ui. az 1ik felébe menet közben belebotlottam és csak később derült ki, hogy ez(Ő) biza az egyik elmaradt küldi hiányzó fele. :D



    Kérdésem is lenne:

    Lesz még Gauss fegyó a játékban?!
    Ui. van 30db cellám(töltényem) de CREEK-ben oda lett a fegyó.
    Hm?!?!
  • Shep
    #1749
    Valószínűleg tele a polcom dx11-et tudó kártyákkal. Minden nap másikat rakok bele sőt nem is egyet, hanem egyből crossfire-be. :D
  • mac100
    #1748
    Szia az ezredes ad neked egy feladatot miszerint likvidálni kell mesterlövész puskával egy zsoldos találkozón az egyik zöld védőruhás embert. Nah nála van a kártya. Kinyírod odafutsz felveszed. Viszont van még egy lehetőség youtubon láttam hogy lehet kinyitni azt az ajtót. Csak már nem emlékszem mi volt a címe :D