7720
  • mcmoha
    #1827
    Orvos is technikus is.:D Csak probald ki.;)
  • KranaZoli #1826
    Hm... Igen Ő ott van, de Nálam Ő orvos lett nem műszerész.
    :o
  • mcmoha
    #1825
    Igy van. Az a mesterlovesz raadasul szinten regi ismeros.;) O "Jar apo" a CS-bol, aki ott a Freedom technikusa volt es a mesterloveszpuskakat tudta nagyon tuningolni.:)
  • tom2004
    #1824
    Creek műszerész akkor szokik le a piáról mikor meglátja a gaus puskát, ettől kezdve nem fogad el vodkát. Pripyatban akkor is van műszerész, és ingyen javít ha vége után szabadon barangolsz, nekem a mesterlövész lett a műszerész talán jupiterből, akivel Kopachiba voltam küldetésen, remélem jól emlékszem.
    Más a beschmark nekem nem fut le, kifagy, lehet mert XP alatt futtatom?
  • KranaZoli #1823
    Áhhá! Köszönöm!
  • KranaZoli #1822
    Ebben lehet vmi, mert elvittem Őket a tudósokhoz is. Náluk volt ilyen a párbeszédben, hogy talán érdekelné Őket. Akkor ez lehetett az.

    A Skilled Stalker már megvan. :D

    Szinte már mindenhova benéztem. :)
  • KranaZoli #1821
    Elvesznénk a Zónában.

    1.) Igen elvittem a PDA-t Cardan-nak. De ezt a leszokást csak most vettem észre. Az elején ugyebár jó leitatni, mert asszem csak ezek után mondja el ezt a történetet és lesz ez a küldi. Ill. olcsóbban is javítgat. De most már túl vagyok a játékon, csak a Zónában maradtam. Pripyat-ban ingyen javított a szaki. Most azonban, hogy Ők elmentek a helikopterekkel nincs senki a ki Pripyat-ban javítana, még pénzért sem. Hát gondoltam meglátogatom Őt és a dealer-t a doksikkal. Tulajdonképpen már semmi értelme nem lenne piát adni Neki, de gondoltam majd örülni fog. :D Erre aszongya, hogy leszokott. :o Azt, hogy ettől van, nem tudtam.

    Semmi érdekes nincs a barlangban... Fene egye meg. :(
    Csak szeretek minden apró részletet felfedezni. :D

    4db doksi?! Hova van írva, hogy nehogy rossz kezekbe kerüljön?!

    Vörös kártya: Ahha! Az ajtó az megvan. :D

    Köszi!!!
  • Tib
    #1820
    Tess, itt a térkép a Controller barlangjához (ahol éppen állok):


    És ezek vannak bent:

    Szóval semmi nélkülözhetetlen :)

    Ezek meg már majdnem puszipajtások... De miért fél a Duty-s a vadállattól?! Vagy csak engem akar megölni a szörny?
  • mcmoha
    #1819
    Egyes dokumentumokat a tudosok lefenymasolnak es fizetnek ertuk, de visszaadjak. Ahhoz, hogy megkapd a "Skilled Stalker" achievement-t minden zugba be kell nezned a Zonaban, es ezek eggyike ez a barlang.
  • Maxtreme
    #1818
    Én is bencseltem egyet:


    Preset -high; Renderer -full dynamic lighting; Video mode 1440x900,



    Preset -ultra; Renderer -enhanced full dyn lighting (DX10); Video mode 1440x900
    Advanced options: MSAA -2x; MSAA for A tested odject -DX10.0 style [standard]; SSAO Mode -default; SSAO quality -high
  • mac100
    #1817
    Zoli Zoli Zoli mi lenne veletek nélkülem
    nah szóval az Exoskeletont csakis ott lehet megrendelni, gondolom elvitted Joker és a másik fickó PDA-ját Cardannak a részeges mérnöknek és ezért szokott le.
    Az általad linkelt videón található barlang a hajó és a leégett falu között helyezkedik el viszont semmi érdekes nincs benne, de mikor belépsz megszólal egy orosz hang :D
    A 4 doksi végére pedig odavan írva hogy inkább megtartom nehogy rossz kezekbe jusson.
    A vörös mágneses kártyát az egyik feladatban szerezheted meg, miután visszatértél a megjavított gauss puskával prypriatba ne menjél le a laborba hanem beszélj az Ezredessel aki majd ad egy feladatot, itt lesz lehetőséged dönteni, kit likvidálsz de a lényeg hogy a zöld védőruhás zsoldost lődd le nála van a mágnes kártya ami neked kell, majd ez után lemész a X8-as laborba ahol lesz egy raktár ajtó tele lőszerrel és ezt tod majd kinyitni vele :D
  • KranaZoli #1816
    Visszamentem CREEK-be, ahol adtam le rendelést Exo páncélra. De gondolom nem csak így lehet szerezni...

    Viszont meglepődtem, amikor újra szerettem volna itókát adni a szakinak azt mondta, hogy leszokott. :o
    :D

    Ami Nálam maradt az 4db doksi. Ezeket szerintem a labor-ban találtam Pripyat-ban. De nem kell egyik kereskedőnek sem, se a Freedom, se a Duty nem érdeklődik ezek iránt. Ezeknek van vmi szerepük a játékban?!

    Még ennyi jutott eszembe, amik elmaradtak a játékom folyamán.
  • KranaZoli #1815
    Ez most hol is van?!

    Távcsövezik itt ahelyett, hogy a térképet mutatta volna meg.



    Ill. olvastam, hogy létezik olyan, hogy vörös mágneskártya. Erről vki vmit?!

    Plusz, amire még nem sikerült szert tennem az az ExoSkeleton páncél. Ezt hol találom, vagy hogyan lehet rá szert tenni?!

    Már végigvittem a játékot, de maradtam a Zónában.

  • berczely
    #1814
    A csapossal kell talán trécselni!
  • RoyalPredator
    #1813
    Agyar PDAja megvan, akkor elkábítottak a szemetek. Cuccomat visszaszereztem, már amit elvittek, azaz semmit. De a küldi készvolt asszem, és már nincs meg szal majdnem h biztos. Kutyás krapekot segítettem, túlélte, ki is baszott velem az AIjával. sötétvöllgyben mit kéne keresnem, mert a szabadságos főkrapek nem nyomat semmit, és be se enged állni.
  • Dark Angel 666
    #1812
    Nekem ezek lettek az eredmények :



  • KranaZoli #1811
    Pontosan!!! Így már összeállt a kép. :D
  • KranaZoli #1810
    Nem agyart kellene keresni és kutatni ott?! Nincs főküldi?!
    Ez érdekes...

    Már Én sem emléxem pontosan...

    Megértem, hogy a többség itt van és Engem nem is zavar egyéb Stalker-es kérdés, csak ne vigyük túlzásba. ;)

    Viszont Én határozottan arra emléxem, hogy kellene megkeresni az ásatókat, akiknél majd megleled Agyar PDA-jat további nyomozás végett és utána asszem irány a Freedom-osok bázisa.
  • berczely
    #1809
    Halott stalker pda-ját megtaláltad az ásatáson?Utána egy palinak kell segíteni a kutyákat kinyírni és utána át kell menni sötét völgybe ha jól emlékszem!
  • RoyalPredator
    #1808
    A Kordon utáni, a harmadik, "Szemétdomb" nevű hely.
    Abban van egy Raktárépület, a bolhapiaccal majdhogynem szemben.
    Egy vonat is van ott elektromos anomáliávla, és az egészbe belefut 2 vonatsín. Azt elfoglaltam de nem népesítik eb rendesne, csak amit odatelepítettem neki ilyen commanderes moddal. Nem ad küldit senki...

    Proh: Ide fogom tenni még a SoC-os krédéseimet is mert MINDENKI itt van, ez nem csak a CoP fóruma, az egész stalkeres banda itt nézelődik.
  • mac100
    #1807
    Én végigvittem a CS-t de nem emlékszem már rá :D próbáld meg a CS fórumban :D
  • berczely
    #1806
    Én végigvittem de nem emlékszem melyik rész is ez!
    Esetleg bővebben?Melyik terület?
  • Proh
    #1805
    Próbáld meg esetleg a megfelelő fórumban. Ez nem a Clear Sky-é. Annak van sajátja...
    Max szerencséd van, ha valaki végigvitte. De javaslom, hogy a megfelelőbe írjál.
  • RoyalPredator
    #1804
    ELakadtam mán megint Clear Skyba.
    Kiirtottam a raktárépületet, a moddal benyomtam oda pár embert hogy ne foglalják vissza 2 percen belül a fosztogatók, és most minden a miénk...
    De nincs küldim, csak h tlaáljak megvgay 6 fejlesztést...
    Idea?
  • mcmoha
    #1803
    A francba! Sok a sor.:D Szoval a vegen nehezen olvastam el a szoveget az orosztudasom meg az evek soran jocskan megkopott.
  • mcmoha
    #1802
    Aha! Akkor mar ertem a dolgot.:) Mindig o halt meg eloszor az atkeleskor.:( Ahogy irtam (nem csak en) a feher betuk szurke alapon az en monitor roncsolta szemeimnek mar nem igazan smakkol.:D
  • mac100
    #1801
    Zulu csak akkor kap Plecsnit ha meghal, valamiféle poszthumusz kitüntetésről beszélnek amit Voronin tábornoktól kap a Duty vezetőjétől (SoC). Abban az esetben ha meghal az átkelés közben, vagy nem mented meg Prypriatban az iskolánál. (Ha oda se mész akkor is meghal). Nekem ha jól emlékszem a végén egy Duty-s osztagot vezetett a zóna közepe felé, vagyis túl élte.
  • mcmoha
    #1800
    En jol elqrtam, mert a teljes csapatom odaveszett a pripyat-ba vezeto uton.:D Szoval lattam, hogy meghaltak.:) (Pedig ketszer is nekiindultam a kuldetesnek de mind ott maradt.)
  • KranaZoli #1799
    Nem írta, hogy poszthumusz kitüntetés?! :D
    Te láttad Zulu-t meghalni?! :O

    Én csak 1xerűen azt vettem észre, hogy nincs már Velünk amikor átkeltünk Pripyat-ba. :)

    #1797:

    Lehetőséged van megnézni egy Pripyat-i térkép részletet amolyan madár távlatban. DX9; DX10; DX10.1; DX11 módban, MSAA és/vagy A-tested AA; Min-tól Ultra beállítások mellett; stb... A végén meg kiírja, hogy milyen FPS értékeid lettek. Pl.:



    DX11; Ultra; 4x AA + A-tested AA DX10.1; High HDAO; Tessellation ON és Enable Contact Hardened Sahdows.
  • DeerHunter01
    #1798
    lefuttat egy teszt "videót" és megnézi hogy mennyi az fps-ed.
    átlag/legalacsonyabb/legmabasabb...
    meg beállithatod hogy milyen grafikán tesztelje
  • lacinkacinka89
    #1797
    Hali! Ez a beenchmark v mi a fene, ez mi akar lenni?
  • mcmoha
    #1796
    Zulu kap valami plecsnit azthiszem. A feher betuk miatt en se igazan tudtam elolvasni a befejezest. A "movie" mindig ugyanaz csak mas a szoveg.
    Ha vezetovel hagyod el a Zonat akkor nincs helikopter, mielott indultok ment a jatek, tehat ugyanonnet folytathatod ha meggondolod magad.
  • KranaZoli #1795
    Budapest - Csernobil flugos futam

  • KranaZoli #1794
    Kire gondolsz?!

    Azt olvastam, hogy más és más lehet a befejezés. Fallout3-ban is így volt a végső videó.

    Én csak ezt az 1 fajtát ismerem, amit láttam. :D Az abszolúte pozitív volt. Tiszta Kánanán maradt hátra a Zónában.

    Engem az érdekelne, ha maradok, akkor ugyanígy el lehet hagyni a Zónát, Ergo -> lesz ugyanígy outro movie csak vezetővel hagyom el a Zónát?! Nem jön helikopter?!

    Az okés, hogy ott lehet maradni és barangolni még tovább... (szerintem!)

    A gondom csupán az így első végigjátszás után, hogy pl. a befejező videó angol felirata is annyira olvashatatlan volt a fehér betűk miatt, hogy szörnyű, nem is beszélve arról, hogy a köztes videók és rádió üzenetekből egy fingot sem értettem. Nem nagyon tudom hova tenni a történetet. :(
  • mcmoha
    #1793
    Meg valami. Attol fuggoen mit es hogyan csinalsz meg tobbfele befejezese is van a tortenetnek. Azert az engem kicsit zavar, hogy valaki akit a szemem lattara zabaltak fel a snorkok a befejezes szerint magas kituntetesben reszesul.:D
  • mcmoha
    #1792
    Ha otmaradsz a Zonaban kesobb barmikor elhagyhatod, csak szolnod kell valamelyik vezetonek a ketto kozul. Nem sok mindent lehet utanna csinalni, csak az elmaradt kuldiket esetleg. Nem minden mellekkuldetes szukseges a vegigjatszashoz, ezert lehet ugy alakitani, hogy boseggel maradjon Pripyat utanra is.
  • KranaZoli #1791
    Végigvittem a játékot. Az miért van a végén, hogy vagy elmegyek a helikopterekkel, vagy ott maradok a helyszínen.

    Szal miért jó ott maradni?! Utána még lehet csinálni vmit?! Csak egyetlen apró küldi maradt el, hogy Nitro-nak nem sikerült Tool-t vinnem. :)

    No, meg Pripyat-ot még megnézném jobban főleg azt a részét ahol a vége zajlik.

    De utána még el tudom hagyni a Zónát, vagy akkor végleg ott ragadok aztán ennyi. :)
  • bgabor
    #1790
    A Yanov pályaudvar árusánál kapható SEVA öltözék, az megfelelő.
  • Shep
    #1789
    Hol találok olyan ruhát amivel át lehet menni a Pripyatba? A mocsárból kell valakit a bandába toborozni?
  • berczely
    #1788
    Hát így nem nagyon jön át a grafika szerintem mivel kaka külső kamerával rögzítette!
    Grafikailag amúgy mit ad a DX11 a játékhoz?Képek alapján semmi érdemleges nagy látványbeli különbség nincs!
    Árnyékokat láttam hogy a távolabbi részük már kevésbé éles, realisztikusabb a levetülés...egyéb?