7720
  • KranaZoli #1867
    Tudtommal nincs.
    Ha vki tud ilyet ne tartsa Magában.
    ;)
  • Bulics
    #1866
    Helló Azt kérdezném hogy nincs e olyan mod a cop hoz ami feliratozza a párbeszédezet. a shoc-hoz volt ilyen, mert hát az oroszt nem igazán beszélem.
  • Tib
    #1865
    Ez így igaz.
    Én is 2-3 napot aludtam... hasztalanul. Aztán mentést visszatöltve és csak 1 éjszakát pihenve nekivágtam egy kis bóklászásnak, de ahogy elhagytam 10-15 méterre a hajót, üzentek, hogy mehetek vissza :)
  • KranaZoli #1864
    Ezt a zenét nagyon szerettem a CS-ban, de ott csak ízelítő volt belőle Agroprom-ban.
    :D



    btw: A német nyelvű COP-ban (1.6.0.1) van szájharmonikázó STALKER és úgy hallom vannak benne új(újabb; más) tábortűz zenék is, mint az 1.6.0.0-s orosz verzióban.
    :D
  • bgabor
    #1863
    Kösz.
  • mcmoha
    #1862
    Menj ell a hajorol csak 50m-re, midjart fog uzenni, hogy beszelni akar veled.:)
  • bgabor
    #1861
    Novikov mennyit ül azokon a fránya detektorokon? Odaadtam neki a 3 velest, visszamentem creekbe, de amikor rákérdezek, Sych mindig csak azt mondja, várjak tovább. Ha öt napot nem aludtam át várakozással akkor egyet se, de semmi se történt. Marha hülyén van ez a küldetés megcsinálva.

    Mi van ilyenkor?
  • KranaZoli #1860
    Majd megnézem ha game közelbe jutok, hogy él-e még ez a küldi, vagy megpurcant az a Mitya, vagy kicsoda. :)
  • Dark Angel 666
    #1859
    kösz
  • madmanic
    #1858
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lezuhant egy járgány abban keresd
  • Dark Angel 666
    #1857
    Van egy olyan küldetés , ahol egy ládát kell kinyissál , ami egy hídon van egy autóroncsban.
    Megtaláltam már az egyiket , de hol van a második kulcs ?
  • mac100
    #1856
    amúgy ha elvállalod a feladatot és bemész hozzájuk van lehetőséged hogy fizetsz nekik vagy megölöd őket, már nem emlékszem mennyit fizettem csak azt tudom hogy miután kiakartam vinni onnan a stalkert, egy bandita elém állt a konténereknél és pénzt követelt tőlem :D :D :D rohadt állat megrövidített 2000-el :D
  • Shep
    #1855
    Tudom, de a búvárruha jobban hangzik :)
  • KranaZoli #1854
    Ó! Értem.
    Hááááát, akkor lehet, hogy Ő már Nálam is hulla ui. Én beszéltem ott mindenkivel, de ilyet nem csináltam.

    Akkor levadászom Őket.

    Amúgy is asszem kezdek egy új game-t ui. letöltöttem az 1.6.0.1-es német verziót. (DX11 ésatöbbi javítás miatt amiket az első patch hozott :)

    Shep

    Rövidebben: SEVA
  • Shep
    #1853
    Hát az amivel majd át tudok menni Pripyat-ba :) (némileg hasonlít egy mélységi búvár ruhára)
  • mcmoha
    #1852
    Az allomason sopankodik ket stalker, hogy fogva tartjak a haverjukat. Valami Mityaj nevu csavot. Ha vallalod a kuldetest ki tudod szabaditani.
    Vigyazz mert miutan megkaptad a kuldit csak egy ideig tudod megcsinalni utana Mityaj-nak annyi. Nallam feldobta a talpat mert halogattam a kiszabaditasat.
  • KranaZoli #1851
    A Storage Containare-nél lévő Banditákkal mit lehet kezdeni?!
    Mindig csak azt mondják, hogy húzzak el a gcibe. Ha mégsem, akkor meg elkezdenek lőni.

    Annyi tudok mondani, hogy beszélni akarok a vezetőjükkel. Csak azt nem tudom, hogy miért?!
  • KranaZoli #1850
    Az teljesen jó taktika. Sőt, szerintem a legjobb. Mert így lesz a legkevésbé lineáris a játékmenet és természetesen hosszabb a game.


    Mijjjaza a búvár ruha?!
  • Shep
    #1849
    Köszi.

    Az engem nem zavar ha valami kimarad én amolyan bóklászok és majd lesz valami módszer szerint játszok, persze a küldetéseket is csinálom, most mondjuk a búvár ruhára gyűjtök :)

  • KranaZoli #1848
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha egy jó kapun mész keresztül, akkor legközelebb abban amolyan csillag függöny lesz. Ez tök mind1, hogy melyik sorban volt. Így kell megtalálnod a helyes oszlopok közötti utat.

    De ez az Oázisba vezető út. Ott nem lesz ez a mutáns. Az a felszínen van.

    ÉS! Be Creative! ;)
  • mcmoha
    #1847
    A chimera vadaszat meg a bunkerba valo bejutas ket kulonbozo feladat.;) Ne keverd oket mert lehet, hogy maskeppen alakulnak a dolgok. En sok mindent osszekevertem aztan a vegen par dologbol kimaradtam.:)
  • Shep
    #1846
    Ok. Na de lent a visszateleportálós vackokon hogy lehet átjutni, mert mindig visszadob az alagút elejére.
  • KranaZoli #1845
    De azt is mondja, hogy este(éjjel) menj!
  • Shep
    #1844
    Kösz.
  • madmanic
    #1843
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    fent lesz a dög... ha annyira le akarsz menni ( le is kell ) akkor elindulsz nyugatnak amíg el nem éred a síneket, baloldalt egy alagúttal. Jobbra követed a síneket amíg egy alacsony épület lesz jobbról, betonpalánk balról.. kis épületbe be és feltalálod magad :)
  • Shep
    #1842
    A vadásztól megkaptam azt a küldetést, hogy öljem le a chimerat, hát igen ám, de hogy tudok oda lejutni. Azt látom ,hogy a bunker teteje be van szakadva, de hát oda nem tudok feljutni, lejáratot szintén nem találtam szóval akkor mégis, hogy?
  • KranaZoli #1841
    Csak visszanéztem, hogy megírjam több dologban igazatok volt. :)

    1.) Sikeresen megtaláltam Én is a Controller titkos barlangját. Valóban semmi különleges, csak a sejtelmes orosz mondat. :D

    2.) Pripyat-ban valóban egy személy az orvos és a műszerész.

    3.) Elmentem a tudósokhoz a SEVA suit +1 artifact rekesz végett. Én döntöttem úgy, hogy ilyen lett. A fejlesztés során amikor választani kellett a +1 artifact és +10kg között, akkor Én ez utóbbit választottam. Bár mintha így is azt írja ezek ág végső fejlesztéséhez, hogy a technikus(tudós) nem rendelkezik kellő információval.

    Egyelőre ennyi. :D

    (most töltöm lefelé az 1.6.0.1-es német verziót.)
  • madmanic
    #1840
    vegyél be pszi bogyót (piros) akkor nem tudja kibaszni a kezedből a fegyvert, meg lelassítani...

    aztán már csak a vashiányát kell kezelni
  • KranaZoli #1839
    Szerintem már próbáltam Nála is, ugyanis ezeken alapból látszik, hogy tudóst kívánó fejlesztések. De majd még próbálkozom...
  • mac100
    #1838
    Mikor először mentem le nekem is csak egy burer jött aztán visszamentem barangolni és dokumentumokat keresni, vagyis akkor még nem tudtam a fejlesztések helyét (finom munkához...kalibráció stb) és azokat kerestem aztán felfedeztem rejtett helyeket ott. Még a vörös kártya se volt nálam, mert nem néztem meg a zöld védőruhás zsoldosnál mivan, ha nálad a vörös kártya akkor jön egy kontroller :D az ajtó közelében amit kitudsz nyitni.
    Nah szóval az 5 artifact konténer: Gondolom van 2 fejlesztés amit nem tudsz se Cardannál se Nitro-nál fejleszteni, azt csakis a tudós bunkerba a csávó tudja neked fejleszteni, próbáld meg ott
  • Shep
    #1837
    Ok, kösz.
  • mcmoha
    #1836
    A legjobb a kes.;) A kozelebe kell ferkozni mert akkor tehetetlen, ha szalad eloled fuss utana, nehogy megfelelo tavolsagra jusson es elkezdje a trukjeit.:)
  • KranaZoli #1835
    Aki otthon van a német warez verzió terén, legyen szíves nézzen át az Off/Spam/Warez topic-ba.

  • Shep
    #1834
    A kis manót (a telekinézises mocsok) mivel lehet elintézni, mert most már mintha a golyókat is levédené.
  • KranaZoli #1833
    Nem voltam a gépem közelében napközben. Game majd csak este. :D

    Köszi a képet!!!

    X8-as laborban ennyi Controller és Burer?!?!?! Az meg, hogy lehet?!
    Az X8-as labor az volt, ahova a lift vezetett le, nem?!

    Hát Nálam ott ilyenek nem voltak. :O

    Pedig még vissza is mentem utána... De, hogy a túróba sikerült Neked a SEVA-n mind az 5db relikvia tartót aktiváltatni?! Nekem csak 4db-ot sikerült. :(

  • mac100
    #1832
    nah erről beszéltem Zoli nézd meg :




    remélem jól linkeltem be :D
  • mac100
    #1831
    amúgy nekem kb 8 dokumentum van az x8-as laborból amit nem tudtam eladni 1 óra barangolás után sikerült megtalálnom közben megöltem pár 6 burert és 1 controllert. Abból 3 Burer egyszerre jött, mikor lemásztam a liftbe és megtaláltam az egyik titkos helyiséget :D
  • mac100
    #1830
    alulra van írva hogy inkább megtartja nehogy rossz kézbe kerüljön vagyis nem tudod értékesíteni, viszont vannak lent dokumentumok amiket a tudósoknak tudsz eladni és olyan is amiket a csaposnak. Valaki érti mit mond a hang mikor belépsz a barlangba egyébként nekem anélkül is megvolt a skilled stalker achiement, egyet értek az előttem szólóval, Prypriatban Uncle Yar-hoz menj javítani, ingyen megcsinálja, ott ül az katonai orvos helyén :D
  • RoyalPredator
    #1829
    Sehol semmi. Se a szabadság csaposa, se a vezetője, senki se tud mondani vmi értelmeset h küldit kapjak...
    Most meg elmentem limanszkba vezető hídhoz is a vöröserdőben hajnalban, eléggé parás hely az ilyenkor, főleg amikor az NPC-k keringenek körülötted, és még egy nagy dagadt izéke is megölte a csapatodat annál a szép nagy anomáliánál, azthiszem boszorkánykör v micsoda...
  • KranaZoli #1828
    Ja! Ennyire még nem csekkoltam le.