7720
  • KranaZoli #1907
    De szerintem itt nem arról ír, hogy ATI, vagy nV hanem arról, hogy x86-os, vagy x64-es környezetben készültek a screenshot-ok.

    "64 bit W7, 4 GB RAM? NV kártya."

    Ez mi?! Ez a Te géped, vagy mi?!

    Mert nálam úgy néz ki mint a második képeken és 64bit-es Seven, igaz HD5850-essel (DX11-ben). De a 4890-essel is így nézett ki DX10-ben.
  • SaGa
    #1906
    64 bit W7, 4 GB RAM? NV kártya.
    Gyanítom a különbség nem az oprendsezr, hanem a zsuga.
    A korábbi stalkerek az ATI kértyákkal voltak "csúnyák" a javításig, ez meg az NV kártyákkal----
  • KranaZoli #1905
    Érdekes egy oldalt találtam. Többen írták, hogy nem vmi jó a COP grafikája. Kíváncsi lennék, hogy akik ezt írják 32, vagy 64 bit-es OS-t használnak-e?!

    Az első képek elvileg 32 bites, a második képek 64 bit-es Seven alatt készültek:









    [forrás...]
  • KranaZoli #1904
    Ezzel egyetértek, mert most már őszintén megmondom hiába lesz pl. magyar a menü és a párbeszédek egy, vagy netán több végigjátszás után az angolt is már megérti annyira az ember, hogy a magyar akkora meglepetést nem fog okozni. :)

    Azonban a videókból egy árva szót sem értek. Én most a német 1.6.0.1-es verzióval játszom, csak angol felirattal és orosz hanggal ui. a német az szerintem vmi gusztustalan. :(
  • Bulics
    #1903
    Nagytiszteletű megváltónk dolgozik rajta:
    http://www.nightvison.konzolozz.hu/viewpage.php?page_id=1
    Már én is alig várom.
    de mondom kéne olyan mod ami feliratozza a beszédet is ,mint a shoc ban is volt
  • merkon234
    #1902
    én sokat járok kárpátaljába beregszáz, munkács
    és pl. a Shadow of Chernobyl az nekem ottani díszdobozos verzió klb 3ezer fointért :P
    érdemes oda kimenni mert sok pc-s játékot-progit-oprendszert találsz
    és sok sok cd-d és MP3-as cd-t :P és még 1x se fizettem vám-ot
  • Yan
    #1901
    szinte gondoltam hogy itt mindenki kiszalad érte ;)
  • tom2004
    #1900
    csak ha bejelentkezel enged warez topikba
  • KranaZoli #1899
    Pedig müxik. Magyarítás folyamatban....
  • KranaZoli #1898
    De megjelent!
    Ukránok és Némethonban.
  • Yan
    #1897
    még meg se jelent.
    tehát ez is warez topik :)
  • merkon234
    #1896
    én nagyon szeretem a S.T.A.L.K.E.R. minden részét most ezt fogom kipróbálni ha sikerül leszednem
    remélem még lesz folytatás :P
  • merkon234
    #1895
    van hunosítás a Game-hez??
  • merkon234
    #1894
    nekem nem adja be a warez topikot :S
  • KranaZoli #1893
    Nem tudom, hogy 1x már ezt linkeltem-e, de mintha ez kicsit hosszabb videó lenne. Mindenesetre fasza.

  • KranaZoli #1892


    És ezek közül melyikeket kellene és hova pakolni?!

  • TSL16b
    #1891
    A hit-fázisnál lényegesen előrébb tartunk, egy kipróbálás talán meggyőzne erről. Vagy nem találtad meg a linket az #1888-ban a ponton?

    Egyelőre „kicsit” nehézkes letölteni a fájlokat egyesével a Google Code webes felületén keresztül, majd egyszer talán lesz csomagolt változat is, ha az oroszok végre befejezik a feliratok szövegének fordítását.
  • Tib
    #1890
    Ilyen képem nekem is van:

    A kitörés alatt nem válogathatja meg az ember a rejtekhelyét

    De van pár lementett képem az előfordult bug-okról:
    A kutya rohangált bent a bázison, ugatott, de nem harapott...
    Kitörés alatt ott állt, utána meg nem tudott megszabadulni az íróasztal fogságától...
    Most mit csodálkoztok? Minden Stalker könnyít magán, az igényes meg ki is törli a popsiját utána!
    NO SUN... Hát persze! Miért is lenne a föld alatt (Jupiter Underground) napsütés?! ...érdekes textúra...
    Valami gebasz van. Windows? GeForce? X-Ray Engine?
  • KranaZoli #1889
    Ez csak duma...
    Nem hiszem, hogy létezik ilyen mod. :)
  • TSL16b
    #1888
    Persze.
  • mac100
    #1887
    Nah megvan megtaláltam a vasút állomáson adtam neki elsősegély csomagot megöltem sultán követét neki is felkaptam a pda-ját, a cuccaim is ott voltak mind a 400kg :D valahova elsétált az a paraszt remélem többet nem találkozom vele :D
  • Bulics
    #1886
    Tudsz adni linket?
  • TSL16b
    #1885
    Miért ne lenne? ;)
  • mcmoha
    #1884
    Aludj egyet az allomason es reggel nezd meg a "kincsesladadat". Snag eltunik es ujra meg kell talalnod.:) Abban nem vagyok biztos, hogy en egybol eladtam a PDA-t.
  • mac100
    #1883
    nah kellene egy kis segítség :D felvettem a banditától a PDA-t de nem tom hova kell vinni a hajón a csaposnak tudom csak eladni és akkor feltörik egy Achievement. Snag a vasútállomáson beszélget. hozzászólok de az utolsó szó az hogy oh fuck :D és semmi nem történik :D
  • mcmoha
    #1882
    GSC Stalker forumon irja valaki:

    Friend of Duty: Tell Duty leader about Flint, hire Duty for scientists, give Duty Founder and Morgan's PDAs to the leader.

    Friend of Freedom: Tell Freedom leader about Flint, hire Freedom for scientists, give Duty Founder and Morgan's PDAs to the leader.

    En mar nem emlekszem hogy lettem haver a Freedom-al, szal probald a fentieket.
  • mcmoha
    #1881
    A banditakat ki kell nyirnod, az egyinel van egy PDA, azt vedd el aztan folytatodik a kuldetes. Meg fog par erdekes dolog tortenni.:)
  • mac100
    #1880
    Tőlem meg valami Snag nevezetű Stalker elvette a pisztolyomat amit Nimblevel hozattam azt mondta hogy tőle lopta Nimble. Megkérdeztem Nimble-t az meg azt mondta hogy ez a Snag gyerek egy tolvaj most meg az a feladatom hogy megtaláljam, találkoztam 3 banditával az egyik elvette a nálam lévő fegyvereket meg 70 ezret :S
  • bgabor
    #1879
    Ennyi? Hát ezeket én is megcsináltam. azt hittem rendesen adnak majd küldetéseket.
    Amiket írtál, mind megcsináltam nekik, mégse hajlandók befogadni a monolitosokat, mondván hogy nem bíznak bennem. Marhaság.
  • mac100
    #1878
    vannak bizonyos dokumentumok illetve PDA-k amelyeket odaadhatsz neki, sőt az tudósoknak felajánlhatod hogy szerzel nekik védelmet a mercesek helyett, elmehetsz a két vezérhez és kérheted hogy adjon oda embereket.
  • mcmoha
    #1877

  • bgabor
    #1876
    Elírtam. Hogy lehet a Freedomnak segíteni? Én se a dutynál, se a freedomnál nem tudtam küldetést felvenni (a Yanovon próbáltam).
  • RoyalPredator
    #1875
    Én speciel egy szájharmonikás Stalker vagyok reallife.
    Nem olyan lágy és szívhezszóló mint egy gitár, de bszott feelinges és a lelkedet fogja meg =)

    Clint Eastwood AZ ember!
  • mac100
    #1874
    Ha fejleszted az Abakant akkor már felteheted rá a gránátvetőt
    5.54-es lőszer? az milyen? én csak 5.56-os nátó lőszert meg 5.45-t találtam :D

    Sych nekem nem árul gránátvetőt, sokmindentől függ hogy mit árulnak a tréderek főleg hogy melyik frakciónak segítsz, ha a freedomnak akkor inkább a nyugati fegyverek illetve távcsőt,gránátvetőt árulják.
  • bgabor
    #1873
    Azért remélem a fegyvereken alakítanak még az angol verzió megjelenéséig. Sok a bug: Pl:az Abakanra nem lehet felszerelni a GP-25ös gránátvetőt, egyenlőre kizárólag az AK-74esre lehet feltenni.
    Vannak más érthetetlen dolgok is. Pl:a SIG puskára és a Grozára nem lehet távcsövet tenni(holott a Yanovon a duty vezető irodájának falán egy szkópos darab lóg), Groza nem alakítható át 5.54-es kaliberre stb.
    Emellett javíthatnának a különböző kiegészítőkön is, például a G36-osba jó pénzért vehető állítható nagyítású távcsőn alig valamit lehet állítani a görgővel. Pár új fegyvert is jó néven vettem volna, csak a Striker shotgun új.

    Más. Végre tudtam venni gránátvetőt és gránátokat. Sych árulja mindkét fajtát, a Creek-i trader. Más kérdés hogy amíg végig nem vittem a játékot, nem árult ilyesmit. Mostmeg már a játék végén(majd az összes melléküldi kész) nem sokra megyek vele. Jó néven vettem volna ha kettőnél több fegyverkereskedőt tesznek a játékba.
  • KranaZoli #1872
    1.6.0.1-es német verzió működik az 1.6.0.0-s orosz nyelvi fájlal is.
    Ami ebben a mappában található:

    localization -> xrussian.db

    A 2db xgerman.db fájlt vagy el kell másolni onnan, de az is lehet elég csak mellémásolni és orosz lesz a duma. (eddig nem fagyott...)

    Nekem az orosz hitelesebb mint a német, ha már 1iket sem értem. :D

  • KranaZoli #1871
    Megnéztem mi is ez a driver.
    Ez az 5970-es VGA-k hotfix driver-e.

    A "legjobb" driver-t választották, hogy legyártsanak egy raklap benchmark eredményt.
  • KranaZoli #1870
    "Hemlock Beta 5-ös meghajtóval"

    Ez mi a pöcsöm?!

    btw:

    Akinek HD58xx HD57xx kártyája van se nem DX9-ben, se nem DX10;10.1-ben hanem DX11-ben futtatja. (tesszellációval, vagy nélküle)
  • grebber
    #1869
    Dx9-DX 11 benchmark

    "A teszthez egy Radeon HD 5870-es VGA-t használtak, Hemlock Beta 5-ös meghajtóval Windows 7 alatt, maximális grafikai részletességgel. A legnagyobb mért különbség DirectX 9 és DirectX 10 között volt, 1680x1050-es felbontáson. DirectX 9 alatt átlagosan 119 FPS-t, míg DirectX 10 alatt már csak átlag 35 FPS-t"

    Csudajó dolog ez a DX10
  • Bulics
    #1868
    Meg ha valaki ért az ilyesmihez írhat is ilyet..