7720
  • Tib
    #1987
    Csak akkor tudsz feltenni hangtompítót, optikát, gránátvetőt a fegyverre, ha az a kezedben van.
    Az meg hogy melyik kiegészítő melyik fegyverre jó, látszik, ha ráhúzod az egeret
  • madmanic
    #1986
    vettél volna be piros gyógyszert nem tépte volna ki

    ( nemtudommármianeve )
  • RoyalPredator
    #1985
    Én vagyok abéna, vagy tényleg nem lehet hangtompítót felszerelni a fegyverekre, kivéve Viper 5.
    AK-ra kéne...
  • mac100
    #1984
    Mit mondjak elképesztő volt kinyírni a 4 kis jodát kézi fegyverekkel és gránátokkal, idegesítő hogy mindig kitépi a fegyvert a kezedből :D
  • mac100
    #1983
    Kiválóan működik az angol nyelv, most már mindent értek :D
  • Tib
    #1982
    Közben már meg is találtam és lekukkantottam X8-ba :)
  • Tib
    #1981
    Tényleg! Visszanézek én is a laborba... De hol is van az a liftaknás épület? Elfelejtettem, oly rég jártam ott...
  • KranaZoli #1980
    Megtaláltam végre a Labor-ban a 3 ill. pontosan 4db Burer-t. VÉGRE!!! Felbaszták az agyam, mert első körben nem sikerült Őket megpusztítanom pedig akkor is adtam Nekik gránátot rendesen.

    Visszamentem és feltankoltam kellőképpen. :D

    (most már értem, amikor azt olvastam, hogy gyereksírás?!?! Nekem ilyen első game-elés alkalmával nem volt, mivel ezeknél nem jártam. ;)





  • KranaZoli #1979
    Áhá! Okés. Köszi!
  • KranaZoli #1978
    Inkább az utóbbi. Egyik sem volt amolyan kiegészítésféle. De nem is STALKER 2, ha erre gondolnál. Nem kell hozzá az alapjáték. Én teljesen új játéknak nevezném. Ahogyan a Clear Sky-t is. Történetben kiegészítés. :)
  • mcmoha
    #1977
    Erdekes az elso palyan en soha nem hallottam figyelmeztetest, viszont eszrevettem, hogy a hajorol vilagitoraketakat lodoznek fel ha kozeledik a kitores.
  • Peakman
    #1976
    Ez most vmi kieg vagy egy teljesen új játék?
  • TSL16b
    #1975
    A Zaton (Creek) pályán Beard figyelmeztet a kitörésre, a Jupiteren a doki, Pripjatyban Kovalszki. Ezek közül jelenleg csak az elsőnek van felirata, de elképzelhető, hogy további sorokkal bővül a feliratozás, ha lesz kedve és ideje dolgozni az illetékes orosz szakembereknek.
  • KranaZoli #1974
    Csak egy rövidke időre volt eddig szerencsém game-elni. Azonban abban a rövid pár órában :) fasza volt a munkátok!!!

    Visszatöltöttem pár játékállást ahol van videó.
    (Megérkezés Pripyat-ba például)

    Ill. utána is volt 1-2 és úgy nézem, hogy a köztes beszédeknél is van felirat. pl. Creek-i kereskedő dumája.

    Amiknél abban a rövidke időben hiányoltam az a Blowout alatti szöveg. Nem mintha kúrva fontos lenne, csak annyi, hogy ott Nálam nem volt felirat (Pripyat-ban)
  • RoyalPredator
    #1973
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Creeki részeges fegyvermestert faggatsd, és ő majd megálmodja a codname 62-öt. Onnan kapsz utasítást azthiszem.
  • Shep
    #1972
    Megszereztem a csodafegyvert, csak hát ugye meg is kellene javítani amihez meg leírások kellenének, na ezeket hol találom, mert a térképen más semmilyen jelölés nincs úgyhogy meg vagyok lőve.
  • KranaZoli #1971
  • TSL16b
    #1970
    Megjelent a Call of Pripyat English 1.0, amiről nemrég szó volt itt. Tartalmazza az S-CoPTT angol szövegét és a feliratozó modot (a feliratokat oroszul is, ha valakit érdekel).
  • RoyalPredator
    #1969
    Hát a Stalker gyönyörű játék lehetne, de.
    Bár rettenetesen izgalmas a grafika a maga primitivitásával, mégis csak kevés benne a SoC-szerű dungeonok.
    És az AI... Hát, valami szánalmas, de nemcsak a stalkerek, hanem az ellenségek is hihetetlenül buták. Egyszerűen azt csinálják amit kisorsolt nekük a kaszinógép, és ha nem dobott nekik 3 cseresznyét, bizony megdöglenek. Ellenségnél legalább lazán elugrassz előle...

    Hát majd legközelebb talán... Legalább stabilan fejlődik a játék.
  • bgabor
    #1968
    Én egyszer vittem eddig csak végig a játékot, négyen indultunk neki pripyatnak, és négyen is érkeztünk meg. Visszatölteni se kellett egyszer se. Stalker fokozaton nyomtam, és figyeltem rá, hogy a másik három lehetőleg ne legyen veszélynek kitéve. Ennyi, nem történt semmi baj. És még egy fasza dobtáras shotgunt is szereztem az alagútban, amit később átalakítattam teljesen automatára. :D
  • KranaZoli #1967
    Ez mondjuk pöttyet röhejes szerintem. Közelít a CS frakcióháború részéhez.
  • mcmoha
    #1966
    Nallam is mindig Zulu nyiffan ki eloszor.:( Aztan szep sorban a tobbiek. Eddig meg mindig egyedul erkeztem Pripyatba.:(
  • KranaZoli #1965
    De gondolom azt sem, hogy Zulus gépágyúval a kezében pillanatok alatt képes feldobni a bakancsát.
  • RoyalPredator
    #1964
    Ezt éles helyzetben nem játszod el:D
  • KranaZoli #1963
    Nálam is. Ez már a 2ik újrajátszás és igyekeztem résen lenni. :D
    Azonban párszor újra kellett töltenem a game állást, de nagyban segített, hogy nagyjából tudtam mikor, honnan és kik is fognak jönni.
  • RoyalPredator
    #1962
    Mázlista:D Nekem vhogy annyira bénák voltak...
  • KranaZoli #1961
    Wow! Nem hiszem el. Nagy-nagy nehézségek árán, de mind a 4 segítőmmel sikerült elérni Pripyat-ot.
  • mcmoha
    #1960
    Veles detektor Jupiterben az "exoskeletonos" zombiknal is szokott lenni.;) Inkabb azokat irtsad mint a Duty-t.:)
  • bgabor
    #1959
    Jupiterben a keleti részen lévő leégett faluban áll egy dózer, abban van egy.
  • RoyalPredator
    #1958
    Zsíroskenyér. Megvan a calibration tools, ami meg az old izében van a mozi alatt, azt hagytam, de nem is kell. Elég durván flehúzza a cuccokat a harmadik fejlesztés. Ajánlom mindenkinek.

    Sok az artifact, túl sok, pénz meg amúgyis 150000 rubel :O
    Kéne 2 Veles detektor, yyanovnál öljek le pár dutyst v mivan?:D
  • Dark Angel 666
    #1957
    Most egy keritéssel körülvett , elhagyatott lakótelepre értem , ahol egy lezuhant helikopter van. A mutáns kutyákat megöltem a helikopter roncs mellett , valami elektomosságról ír valamit.
    Ha jól értelmeztem akkor az elektromos anomáliál okat kell megkeresni , de hol és mit ?
  • bgabor
    #1956
    A Creek-i fegyverkereskedő minden érdekes iratot és PDA-t megvesz tőled.
  • adamq01
    #1955
    találtam egy csomó iratot meg néhány kulcsot a hídnál az egy kori konvoj maradnványaiból. Azokat hol tudom felhasználni?
  • RoyalPredator
    #1954
    Location of tools
    Rough tools
    - Sawmill building in Creek - in the attic of the small house
    - Electro anomaly train in Jupiter (parked train car south of Midsummer which has the electro anomaly running up and down it, jump on the roof and run to the end in order to gain access)

    Fine tools
    - Creek Workshop substation, a group of Mercs have occupied the building as their base and you need to give them 6 items of any kind of food in order to get in (well that's one way)
    - In a building to the South-west of the Jupiter factory, through a large number of electro anomalies (there is also an artifact to be found here)
    Location map courtesy of slayvus.

    Calibration tools
    - Basement of the Pripyat department store
    - Old BWC building in Pripyat
  • RoyalPredator
    #1953
    BASSZUSKULCS.
    Megnéztem, és nincs ott!! Már elvittem volna, de akk hol a francban van?
    Vagy az nem az utolsó fejelsztésekre való készlet, és már odaadtam volna a csávónak, aki a fekete dobozomat simizte?

    Nekem utolsó fjelesztésekre keeeeel=(

    És honnan szerezzek össze 3 Veles detektort, amit szereztem, mindigeladtam, mert cseszett megmondani nekem a tudósbácsi hogy kelleni fog. Löjjek le Dutysokat találomra? nem fognak ezért utálni?
  • bgabor
    #1952
    Te a calibration toolsról beszéltél, ami a harmadik szintű eszközöket jelenti, és azok valóban pripyatban vannak.

    Ő viszont a fine tools-ról (második szint) érdeklődött.
  • sas2007
    #1951
    Hogyan lehet átmenni a Pripyat-ba?A 1-2 pályán már nem villog semmi.Csak bóklászom össze + vissza.
    Amugy itt nagyon sok segitség volt érdekes mindíg arrol irtok ahol épp elakadtam KÖCCE:)
  • mcmoha
    #1950
    Szerintem csak a forditastol fugg, hogy advanced vagy fine tools-nak nevezik, a ketto ugyanaz.
  • Tib
    #1949
    Ott asszem az "advanced tools" van... vagy tévedek?
  • RoyalPredator
    #1948
    ó bakker... A jupiteres cuccokat tudtam, sak azthittem már felvettem... Fel is, 1 másik törlődött mentésben... Meglesem.

    thx az infókat.